Ankieta

Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?

99 zł - płyta
14 (7%)
199 zł - płyta
22 (11%)
250 zł - Golden Circle (płyta)
143 (71.5%)
270 zł - trybuny
9 (4.5%)
690 zł - VIP
3 (1.5%)
nie idę na koncert
9 (4.5%)

Głosów w sumie: 194

Głosowanie skończone: Lipca 10, 2012, 10:40:46 pm

Autor Wątek: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?  (Przeczytany 97265 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #120 dnia: Lutego 20, 2012, 02:10:36 pm »
0
wpadnę w depresje ;( jakoś nie wierzę żeby te za 99 zł poszły w ciągu tygodnia, nawet mniej,.

jestem z toba, ja juz wiem że nie pojade i to nie dlatego że nie mam kasy lub nie ma biletów tylko przez własną głupote... ehh

Offline Chellmi

  • Patience
  • Wiadomości: 4
  • Respect: 0
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #121 dnia: Lutego 20, 2012, 03:54:26 pm »
0
Jak widzę w jakim szybkim tępię się to wszystko rozchodzi, to marzę tylko i wyłącznie o tym żeby być na płycie, dziękuje, dobranoc.
Podejrzewacie, że do końca miesiąca jeszcze coś zostanie? Dopiero wtedy będę miała pieniążki.

A co to, z płytą bileciki?:o

FineFineWine

  • Gość
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #122 dnia: Lutego 21, 2012, 12:18:52 pm »
0
Jak widzę w jakim szybkim tępię się to wszystko rozchodzi, to marzę tylko i wyłącznie o tym żeby być na płycie, dziękuje, dobranoc.
Podejrzewacie, że do końca miesiąca jeszcze coś zostanie? Dopiero wtedy będę miała pieniążki.

A co to, z płytą bileciki?:o

Nie hehe, płytki trzeba sobie dokupić jeśli jeszcze nie posiadasz :D

Offline Eveline

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +68
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #123 dnia: Lutego 21, 2012, 07:33:45 pm »
0
Porażka po całości.
Właśnie wracam z empiku z pustymi rękami. Dramat jakiś.

DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNY RYBNIK I KATOWICE!

Offline Rocket Michelle

  • Patience
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #124 dnia: Lutego 21, 2012, 07:42:04 pm »
0
Ludzie ogarnijcie się. Jak niektórych czytam to mi się nóż w kieszeni otwiera. Pierwsze pogłoski o koncercie były już chyba nawet w listopadzie. NIE MOŻNA BYŁO ZACZĄĆ ORGANIZOWAĆ KASY? Brzydko pisząc pieniędzmi nie sr*m i właśnie dlatego odkąd przeczytałam o możliwym pojawieniu się Gunsów w Polsce zaczęłam odkładać fundusze. Jakoś uzbierałam do lutego te 250zł i akurat okazało, że tyle kosztuje bilet. Okej, może ktoś nie chce tyle wydawać, ale jak tu czytam ktoś chce kupić za 99zł to litości... Nie wierzę, żeby przez ponad dwa miesiące nie skołować stówy. Chyba można było ruszyć głową i się jakoś asekurować. Jakby koncertu nie było to wydalibyście pieniądze na cokolwiek innego i tyle, nic byście na tym nie stracili, a teraz chyba co po niektórzy myślą, że im z nieba spadnie. Wchodzę w ten temat chcę poczytać konkretne odpowiedzi na konkretnie zadane pytanie, a po kilku stronach niezbyt rozgarnięci osobnicy zaczynają stękać i jęczeć, że nie mają kasy, właściwie nie wiem po co, może żeby użytkownicy forum zrobili ściepę. Ludzie trzeba MYŚLEĆ, to naprawdę nie boli.
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2012, 07:43:50 pm wysłana przez Rocket Michelle »
It's kinda hard to explain to the average person, why we risk breaking all our bones but, you know what... That's what makes our sport so bad ass.

Offline Eveline

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +68
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #125 dnia: Lutego 21, 2012, 07:47:11 pm »
0
. Ludzie trzeba MYŚLEĆ, to naprawdę nie boli.
empatia także nie boli.

DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNY RYBNIK I KATOWICE!

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #126 dnia: Lutego 21, 2012, 07:48:11 pm »
0
No nie mają kasy, nie skombinowali i mają prawo o tym napisać, choćby po to, żeby się wyżyć :P niektórym łatwiej, niektórym trudniej coś skombinować, niektórzy nie pracują, nie muszą dostawać pieniążków od kogoś typu rodzina :) poza tym wszyscy tworzymy jakąś tam społeczność i o braku kasy też można pogadać :)

Swoją drogą w jaki sposób uzbierałaś pieniążki? Może komuś się przyda ta wiedza i dozbiera przez te kilka miesięcy jeszcze :)

P.S. Proszę o spokój :]

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #127 dnia: Lutego 21, 2012, 08:37:21 pm »
0
Rocket Michelle, strzelam, że mieszkasz z rodzicami, którzy Cię żywią, ubierają i dają kieszonkowe?

Jeżeli tak to nie mam więcej pytań ;D
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #128 dnia: Lutego 21, 2012, 09:00:50 pm »
0
a może ktoś chce kupić bilet za 99zł, bo po prostu nie ma potrzeby wydawania 250zł na spotkanie z Gunsami? :P

Offline Rocket Michelle

  • Patience
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #129 dnia: Lutego 21, 2012, 09:15:01 pm »
0
"Rocket Michelle, strzelam, że mieszkasz z rodzicami, którzy Cię żywią, ubierają i dają kieszonkowe?
Jeżeli tak to nie mam więcej pytań"


Mieszkam z rodzicami, którzy mnie żywią, nie dostaję pieniędzy na ubrania , kieszonkowego i na co Ci jeszcze przyjdzie do głowy.

"a może ktoś chce kupić bilet za 99zł, bo po prostu nie ma potrzeby wydawania 250zł na spotkanie z Gunsami?"

 Proponuję przeczytać jeszcze raz moją wiadomość, czytaj dokładnie.

"Swoją drogą w jaki sposób uzbierałaś pieniążki? Może komuś się przyda ta wiedza i dozbiera przez te kilka miesięcy jeszcze"
Praca w warsztacie. A tak poza tym to polecam: opiekowanie się dziećmi, sprzątanie, rozdawanie ulotek, dawanie korepetycji, kelnerowanie itp.Naprawdę dużo można zrobić :P

PS: Może i empatia nie boli, nie mam jej zbyt dużo, pozdrawiam :P
It's kinda hard to explain to the average person, why we risk breaking all our bones but, you know what... That's what makes our sport so bad ass.

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #130 dnia: Lutego 21, 2012, 09:51:34 pm »
0
to wcale nie jest takie łatwe jak ci sie wydaje, wytrzasnąc sobie 200 zloty o "tak" no a poza tym tu może wcale nie o kase chodzi [ani nie rodzicow, uprzedzając].

Offline Rocket Michelle

  • Patience
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #131 dnia: Lutego 21, 2012, 09:55:04 pm »
0
"to wcale nie jest takie łatwe jak ci sie wydaje, wytrzasnąc sobie 200 zloty o "tak" no a poza tym tu może wcale nie o kase chodzi [ani nie rodzicow, uprzedzając].

Gdybyś przeczytał ze zrozumieniem moje wiadomości to wiedziałbyś, iż wcale nie uważam, że to łatwe. Gwarantuję, że nie wyciągnęłam pieniędzy z kapelusza.
It's kinda hard to explain to the average person, why we risk breaking all our bones but, you know what... That's what makes our sport so bad ass.

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #132 dnia: Lutego 21, 2012, 09:56:33 pm »
0
napisałas ze pracowałaś a praca pochłania czas; co w przypadku jak ktoś nie ma czasu?  ;)


Offline Rocket Michelle

  • Patience
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #133 dnia: Lutego 21, 2012, 10:04:38 pm »
0
Daruj, ale to już nie jest mój problem   ;) Nie tylko pracowałam, ale pracuję cały czas, ponieważ muszę. Mam w tym roku maturę, a zdarza mi się wychodzić do roboty jeszcze przed szkołą i zaraz po niej, a jeszcze daję radę się uczyć i zrobić kilka innych rzeczy. Tak więc Nieuchwytny nie czaruj mnie tutaj :P
It's kinda hard to explain to the average person, why we risk breaking all our bones but, you know what... That's what makes our sport so bad ass.

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #134 dnia: Lutego 21, 2012, 10:05:30 pm »
0
albo zwyczajnie ktoś ma ważniejsze sprawy i wydatki niż koncert gunsów.. też tak moze być, kokosy dzisiaj trudno się zgarnia

 

Koncert w Rybniku - nasze oczekiwania

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 21591
Ostatnia wiadomość Lipca 13, 2012, 11:30:32 pm
wysłana przez Aga0305