Autor Wątek: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów  (Przeczytany 132156 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12058
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2212
    • As Koncertowy
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #180 dnia: Lutego 08, 2012, 12:18:40 pm »
0
Z kartonów ? Ty nie masz pojęcia, ile to jest godzin roboty z przygotowaniem takiej choreografii, z rozkładaniem kartonów, a przede wszystkim z edukacją tych co mają takie kartony podnosić, żeby nie roznosili ich po całej trybunie.

Offline BambiBuu

  • Patience
  • Wiadomości: 2
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #181 dnia: Lutego 08, 2012, 01:36:16 pm »
0
Hej tez jestem nowa i o dziwo chciałam się zaangazowac ;p
Podoba mi się pomysł z różami, to ze to było wcześniej nie oznacza ze to jakby kopiujemy, bo tak naprawdę kopiujemy to właśnie po nas ;p
myślę ze z różami po prostu fajnie by sobie kojarzyli Polskę ;)
A co do pomysłu ze złapaniem się za ręce, nie wiem czemu ale zauroczyło mnie to  :wub:  :)

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12058
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2212
    • As Koncertowy
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #182 dnia: Lutego 08, 2012, 01:50:32 pm »
0
Jak na weselu i wszyscy będą się gibać w rytm pioseneczki "na prawo na lewo w górę i w dół" :P

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #183 dnia: Lutego 08, 2012, 02:03:31 pm »
0
Łapiemy się za ręce a potem kilka tysięcy gardeł zaśpiewa Hej sokoły  :lol:

Offline Montepa

  • Patience
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #184 dnia: Lutego 08, 2012, 03:32:54 pm »
0
Uwierz mi, że zespół przywiezie dużo własnych fajerwerków ;)
Przekonałeś mnie ;)

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #185 dnia: Lutego 08, 2012, 04:12:06 pm »
0
Sądzę, że pomysł z delfinami i tego typu dmuchanymi cudakami nie jest dobry, to nie jest cyrk a koncert

OMG ale to estranged a nie jakieś baloniki do podrzucania jak na mecie albo jakimś innym acdc  :angry:

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #186 dnia: Lutego 08, 2012, 04:39:56 pm »
0
złapcie się za dupy tej...jak czytam takie posty to odechciewa się aż iść na koncert
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Gothix

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #187 dnia: Lutego 08, 2012, 08:58:12 pm »
0
cóż młode 13-16 latki nie mysla zdrowo.

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #188 dnia: Lutego 08, 2012, 09:27:59 pm »
0
Widzę, że z niektórych akcji i tak nic nie wyjdzie więc po co w ogóle zaczynać ten temat. Wiadomo, że wszyscy się nie zaangażują w akcje ale spróbujmy choć pokazać zespołowi, że to, że przyjechali jest dla nas bardzo ważne i, że nie jesteśmy tylko zbieraniną ludzi tylko prawdziwą "społecznością gunsową"

PS Nie jestem w przedziale wiekowym od 13 do 16 lat.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline Aoskkiar

  • Patience
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #189 dnia: Lutego 08, 2012, 09:33:33 pm »
0
Pewnie jest sporo roboty z kartonami, ale to, obok gigantycznej flagi jest wg mnie najlepszy pomysl. Roze nie zawadza, ale ich wada jest to, ze tylko osoby przy samej scenie moga je rzucac. Mysle ze jakby osoby z forum jakos zorganizowaly kartony w bialo czerwonych barwach z odpowiednia adnotacja, a pozniej rozlokowali sie odpowiednio aby instruowac ludzi, pomysl moglby wypalic. Latwiej jest podniesc kawalek kartonu do gory, niz rozwijac flage, koszt mysle tez co najmniej podobny. Jako ze mieszkam za granica, gdyby bylo cos z tej dwojki (flaga, kartony) z checia dorzucilbym sie do zbiorki. A co najwazniejsze...zajefajnie bedzie zobaczyc ich ponownie w Polsce :D, mam nadzieje, ze dorzuca jakies nowe numery, chociaz jeden.

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #190 dnia: Lutego 08, 2012, 09:49:34 pm »
0
Moje drogie ludzie, co Wy macie z tymi kartonami? Jest z tym w c**j roboty - to raz. Dwa, że trzeba by dogadać się z organizatorem, żeby wpuścił odpowiednich ludzi odpowiednio wcześniej przed koncertem, żeby oni zdążyli to rozłożyć. 3 - trzeba znać plan stadionu z najmniejszymi szczegółami. 4 - przyjdzie podczas koncertu deszcz, to kartony szlag trafi. 5 - do koncertu Gunsów te kartony mogą nie wytrzymać. Głupi ludzie nawet jak będzie do tych kartonów dołączona karteczka z napisem "nie ruszać, podnieść wtedy i wtedy, w taki i taki sposób, tą i tą stroną do góry", mogą tego przekazu nie zrozumieć. Poza tym tutaj trzeba minimum ogarnięcia. Ktoś potrzyma karton 5 sekund, bo "przyszedł Axla zobaczyć, a nie kartony w górze trzymać". W końcu najważniejsze i ostatnie - fani, którzy mogliby się tym ewentualnie zająć i którzy chcieliby o to zadbać, będą najprawdopodobniej w Golden Circle, a na trybunach będą zapewne tylko bierni widzowie. Na stadionie kartoniady też się robi w młynie a nie w sektorze VIP :)

Offline BambiBuu

  • Patience
  • Wiadomości: 2
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #191 dnia: Lutego 08, 2012, 09:52:15 pm »
0
Gothix i gloomy : o co wam tak właściwie chodzi?
nie ma to jak podsumowac to z czym się nie zgadzasz stwierdzeniem że piszą to dzieci, mi np sie ten pomysł podoba , wiec może przetłumaczycie małęmu dziecku < nie,nie jestem w tym przedziale wiekowym ;p> w czym rzecz?

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12058
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2212
    • As Koncertowy
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #192 dnia: Lutego 08, 2012, 10:00:59 pm »
0
Moje drogie ludzie, co Wy macie z tymi kartonami? Jest z tym w c**j roboty - to raz. Dwa, że trzeba by dogadać się z organizatorem, żeby wpuścił odpowiednich ludzi odpowiednio wcześniej przed koncertem, żeby oni zdążyli to rozłożyć. 3 - trzeba znać plan stadionu z najmniejszymi szczegółami. 4 - przyjdzie podczas koncertu deszcz, to kartony szlag trafi. 5 - do koncertu Gunsów te kartony mogą nie wytrzymać. Głupi ludzie nawet jak będzie do tych kartonów dołączona karteczka z napisem "nie ruszać, podnieść wtedy i wtedy, w taki i taki sposób, tą i tą stroną do góry", mogą tego przekazu nie zrozumieć. Poza tym tutaj trzeba minimum ogarnięcia. Ktoś potrzyma karton 5 sekund, bo "przyszedł Axla zobaczyć, a nie kartony w górze trzymać". W końcu najważniejsze i ostatnie - fani, którzy mogliby się tym ewentualnie zająć i którzy chcieliby o to zadbać, będą najprawdopodobniej w Golden Circle, a na trybunach będą zapewne tylko bierni widzowie. Na stadionie kartoniady też się robi w młynie a nie w sektorze VIP :)

O to toto ! Przykleić, wydrukować i zapamiętać. I przeczytać sobie jeszcze raz jak ktoś znowu wpadnie na "genialny" pomysł robienia ultraski na koncercie rockowym. Kartoniady, race i sektorówki są dla Kiboli a nie dla Was.

Offline Dominika

  • Patience
  • Wiadomości: 3
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #193 dnia: Lutego 09, 2012, 03:52:35 pm »
0
na czas ballady mozemy machac rozami (  mozemy robic to tak ze kazdy w prawej rece trzyma swoja roze a lewa reka trzyma sasiada za nadgarstek lub roze i sie kolyszemy lewo prawo dol nie musimy sie kolysac i trzymac za rece ale mahanie rozami podczas ballady byłoby ok ?)

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Gunsi w Rybniku - Akcje Fanów
« Odpowiedź #194 dnia: Lutego 09, 2012, 03:58:31 pm »
0
jak najbardziej, a przy każdym zaspiewanym Fuck przez Axla bysmy robili fikołki... może być?

 

Koncert w Rybniku - nasze oczekiwania

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 21669
Ostatnia wiadomość Lipca 13, 2012, 11:30:32 pm
wysłana przez Aga0305