Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Aktualności / Odp: Slash: Dlaczego Axl ani Myles nie pojawili się na Orgy of the Damned slash
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bender dnia Dzisiaj o 09:57:52 am »
Oby teraz Monsters było w kolejce do oficjalnego wydania.
2
Hyde Park / Odp: Piłka nożna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez naileajordan dnia Dzisiaj o 09:48:58 am »
Atalanta brutalnie kończy serie Bayeru Neverlusen.
Stary lis na ławce przechytrzył świeżaka, mimo wszystko jest to sensacja.

Mnie to cieszy. Atalanta mnie ani ziębi, ani grzeje, ale to dobrze, że Gasperini, który od wielu lat robi dobrą robotę, wyszedł na pięć minut z cienia. Uważam, że zasłużył.
A w meczu istniała tylko jedna drużyna. 
3
Hyde Park / Odp: Piłka nożna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Śpiochu dnia Dzisiaj o 09:38:46 am »
Nie ma to zepsuć Bayerowi Leverkusen piękną serię. Wiec sobie puściłem wczoraj ich mecz żeby zobaczyć czy tacy niezniszczalni są i kicha.
4
Hyde Park / Odp: Piłka nożna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sunsetstrip dnia Dzisiaj o 12:16:35 am »
Atalanta brutalnie kończy serie Bayeru Neverlusen.
Stary lis na ławce przechytrzył świeżaka, mimo wszystko jest to sensacja.
5
Hyde Park / Odp: Pytania różne i różniste
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sunsetstrip dnia Dzisiaj o 12:12:45 am »
No, trzecie z bierzmowania
6
Hyde Park / Odp: Pytania różne i różniste
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bluebird dnia Maja 22, 2024, 08:10:28 pm »
Jan A.P. Kaczmarek
To w Polsce można mieć trzy imiona?
7
Aktualności / Odp: Duff szczerze o atakach paniki duff
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zqyx dnia Maja 22, 2024, 05:48:27 pm »
Dużo problemów związanych z psychiką wiąże się pewnie z tłumieniem emocji. Czasem jesteśmy tego uczeni, czasem sami się uczymy, ale wiele emocji i tak szuka i będzie szukać ujścia. Ważne, żeby móc porozmawiać o tym z kimś bliskim, kto nie ocenia, próbuje zrozumieć, nawet jeśli nie czuje czegoś tak jak my. Nie zamykajmy się  w sobie, wyrażajmy emocje i potrzeby. Będziemy zdrowsi i nasze relacje z innymi osobami będą zdrowsze. Znam co najmniej jedną osobę, która miewała ataki paniki. Nie rozumiałem, bo nie znałem tego zjawiska, ale czasem - wystarczy być. Ważny temat, potrzebny i dobrze, że takie osoby jak Duff o tym mówią, mówią o tym, jak ważne jest zdrowie psychiczne i dbanie o nie. W świecie, w którym coraz częściej stawiamy głównie na zdrowie fizyczne nie można zaniedbywać tego, co wewnątrz, tak jak doceniając ciało nie można nie docenić serca.
8
Aktualności / Odp: Slash: Dlaczego Axl ani Myles nie pojawili się na Orgy of the Damned slash
« Ostatnia wiadomość wysłana przez RAW dnia Maja 22, 2024, 03:33:38 pm »
Kudłaty znowu na obiecywał single :D ciekawe za ile lat wyjdą :) a co do płytki...no cóż, nie jestem fanem takiej muzyki, aczkolwiek 2 piosenki sprawdziłem jak brzmią w oryginale, to muszę przyznać ,że wersje Slasha są bardziej akceptowalne do słuchania. Może odkryję jakiegoś artystę dzięki tej płycie i wrzucę na swoją playlistę. W sumie dobrym przykładem było "The Spaghetti Incident?" za którą nie przepadałem, ale dzięki niej stałem się dużym fanem zespołu Nazareth przez cover "Hair of the Dog" :)
9
Aktualności / Odp: Slash: Dlaczego Axl ani Myles nie pojawili się na Orgy of the Damned slash
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zqyx dnia Maja 22, 2024, 02:30:59 pm »
Uwierzę, jak usłyszę. Jak oceniacie bluesowy album Slasha?
10
Hyde Park / Odp: Piłka nożna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zqyx dnia Maja 22, 2024, 02:29:36 pm »
Toni Kross kończy karierę po Euro 2024. Nie wiadomo, czy w jego ślady nie pójdzie Lukita.
Lenny jest ok.
Strony: [1] 2 3 ... 10