Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Aktualności / Odp: Josh Freese: Uwielbiam Axla za jego otwartość joshfreeseaxl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tymeg_2 dnia Dzisiaj o 03:04:21 pm »
Phil Rudd, Bill Ward, Ringo...
Jak masz chęci to instrument nie jest żadnym problemem.
2
Aktualności / Odp: Duff wydaje Tenderness Live In Los Angeles duff
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bender dnia Dzisiaj o 11:34:29 am »
Setlista taka sama jak w Warszawie. Bardzo przyjemnie wspominam ten niepozorny koncert ze Stodoły i liczę jesienią na powtórkę.

Co do "skoku na kasę" mam nadzieję, że Slash się przyłączy i wyda któryś koncert z ostatniej trasy jak to miał w zwyczaju.
3
Aktualności / Odp: Matt Sorum: Jestem bardziej zadowolony niż kiedykolwiek
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Śpiochu dnia Dzisiaj o 08:42:26 am »
Ojcem łatwo zostać, tatą zdecydowanie trudniej.
Matt już nic nie musi robić. Jakby kasy potrzebował to by musiał.
4
Hyde Park / Odp: R.I.P.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bluebird dnia Maja 06, 2024, 08:00:40 pm »
Jacek Zieliński (Skaldowie)

Post Merge: [time]Maja 07, 2024, 12:02:43 pm[/time]
07.05.2024 zmarł Jan Ptaszyn-Wróblewski, kilka godzin wcześniej 06 mają od 23:00, prowadził jeszcze jak się okazuje ostatnią adycję 3 kwadranse jazzu https://trojka.polskieradio.pl/artykul/3374306,trzy-kwadranse-jazzu-6-maja-godz-2307
5
Aktualności / Matt Sorum: Jestem bardziej zadowolony niż kiedykolwiek mattsorum
« Ostatnia wiadomość wysłana przez naileajordan dnia Maja 06, 2024, 03:50:11 pm »


 

Matt Sorum opublikował na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym podzielił się z fanami garścią przemyśleń na temat swojego (aktualnego) życia.

„Rozmyślam o niewiarygodnej podróży, którą odbywam od lat, i [stwierdzam, że] jestem bardziej zadowolony niż kiedykolwiek”, napisał.

„Czasami ludzie pytają: Co ostatnio porabiasz? Kiedy pytano mnie o to dawniej, opowiadałem o swojej karierze – o tym, że gram na perkusji w zespole rockowym – a pytającym, którym niekoniecznie o to chodziło, mogło się wydawać, że jestem inny niż sądzą. Dzisiaj odpowiadam, że wychowuję moją córkę, Lou, i dbam o swoją rodzinę”, wyjaśnił Matt.

„Taka odpowiedź wydaje mi się zdecydowanie bliższa prawdy. Zwłaszcza że grałem w wielu kapelach, odbyłem wiele tras koncertowych i czuję się w tej dziedzinie na tyle spełniony, że nie muszę niczego udowadniać. Nigdy nie sądziłem, że kiedyś powiem coś takiego bez obaw, że niedostatecznie angażuję się w muzykę”.

„Zostałem ojcem znacznie później niż większość ludzi. Nie mogłem wybrać na to bardziej odpowiedniej chwili. Reszta jakoś się układa. Poza tym jest w moim życiu wiele osób, które mnie inspirują i dzięki którym wznoszę się wyżej niż mógłbym się tego spodziewać”, dokończył Sorum.         







Źródło
6
Aktualności / Odp: Fred Coury: Jak odkryłem Guns N’ Roses gunsnroses
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zqyx dnia Maja 05, 2024, 04:35:10 pm »
7
O forum / Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zqyx dnia Maja 05, 2024, 04:28:22 pm »
Proszę o aktywację użytkowniczki TrusttheProcess. To pewna znana już na forum osoba, która postanowiła wrócić po latach  :)
@Witek @krelke @Canis_Luna  @mafioso i kto tam jeszcze ma władzę na NTS  :)
Dzięki z góry :)

Dajcie znać, jak aktywujecie  :)
8
Hyde Park / Odp: Piłka nożna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zqyx dnia Maja 05, 2024, 07:19:15 am »

Mistrzostwo Hiszpanii zdobyte, teraz można rzucić wszystkie siły na Ligę Mistrzów.
Hala Madrid!
9
Aktualności / Odp: Duff wydaje Tenderness Live In Los Angeles duff
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zqyx dnia Maja 05, 2024, 07:15:05 am »
Takie "skoki na kasę" lubię  :)
10
Galeria / Odp: Richard Fortus
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sunsetstrip dnia Maja 04, 2024, 06:52:51 pm »
Na koncercie Psychedelic Fura

Strony: [1] 2 3 ... 10