Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Hyde Park / Odp: Piłka nożna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sunsetstrip dnia Dzisiaj o 12:16:35 am »
Atalanta brutalnie kończy serie Bayeru Neverlusen.
Stary lis na ławce przechytrzył świeżaka, mimo wszystko jest to sensacja.
2
Hyde Park / Odp: Pytania różne i różniste
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sunsetstrip dnia Dzisiaj o 12:12:45 am »
No, trzecie z bierzmowania
3
Hyde Park / Odp: Pytania różne i różniste
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bluebird dnia Maja 22, 2024, 08:10:28 pm »
Jan A.P. Kaczmarek
To w Polsce można mieć trzy imiona?
4
Aktualności / Odp: Duff szczerze o atakach paniki duff
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zqyx dnia Maja 22, 2024, 05:48:27 pm »
Dużo problemów związanych z psychiką wiąże się pewnie z tłumieniem emocji. Czasem jesteśmy tego uczeni, czasem sami się uczymy, ale wiele emocji i tak szuka i będzie szukać ujścia. Ważne, żeby móc porozmawiać o tym z kimś bliskim, kto nie ocenia, próbuje zrozumieć, nawet jeśli nie czuje czegoś tak jak my. Nie zamykajmy się  w sobie, wyrażajmy emocje i potrzeby. Będziemy zdrowsi i nasze relacje z innymi osobami będą zdrowsze. Znam co najmniej jedną osobę, która miewała ataki paniki. Nie rozumiałem, bo nie znałem tego zjawiska, ale czasem - wystarczy być. Ważny temat, potrzebny i dobrze, że takie osoby jak Duff o tym mówią, mówią o tym, jak ważne jest zdrowie psychiczne i dbanie o nie. W świecie, w którym coraz częściej stawiamy głównie na zdrowie fizyczne nie można zaniedbywać tego, co wewnątrz, tak jak doceniając ciało nie można nie docenić serca.
5
Aktualności / Odp: Slash: Dlaczego Axl ani Myles nie pojawili się na Orgy of the Damned slash
« Ostatnia wiadomość wysłana przez RAW dnia Maja 22, 2024, 03:33:38 pm »
Kudłaty znowu na obiecywał single :D ciekawe za ile lat wyjdą :) a co do płytki...no cóż, nie jestem fanem takiej muzyki, aczkolwiek 2 piosenki sprawdziłem jak brzmią w oryginale, to muszę przyznać ,że wersje Slasha są bardziej akceptowalne do słuchania. Może odkryję jakiegoś artystę dzięki tej płycie i wrzucę na swoją playlistę. W sumie dobrym przykładem było "The Spaghetti Incident?" za którą nie przepadałem, ale dzięki niej stałem się dużym fanem zespołu Nazareth przez cover "Hair of the Dog" :)
6
Aktualności / Odp: Slash: Dlaczego Axl ani Myles nie pojawili się na Orgy of the Damned slash
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zqyx dnia Maja 22, 2024, 02:30:59 pm »
Uwierzę, jak usłyszę. Jak oceniacie bluesowy album Slasha?
7
Hyde Park / Odp: Piłka nożna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zqyx dnia Maja 22, 2024, 02:29:36 pm »
Toni Kross kończy karierę po Euro 2024. Nie wiadomo, czy w jego ślady nie pójdzie Lukita.
Lenny jest ok.
8
Aktualności / Odp: 'Orgy of The Damned' już w maju!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mafioso dnia Maja 21, 2024, 10:53:01 pm »
Album nagrany głównie dla siebie samego.

Miałem podobne odczucia. Na plus jest też to, że dzieciaki poznają trochę klasyków i może sięgną do oryginałów.
9
Hyde Park / Odp: R.I.P.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sunsetstrip dnia Maja 21, 2024, 01:52:41 pm »
Jan A.P. Kaczmarek
10
Aktualności / Odp: 'Orgy of The Damned' już w maju!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bender dnia Maja 21, 2024, 09:18:16 am »
Matko Bosko jak ta Demi czuje bluesa  :wub:
Strony: [1] 2 3 ... 10