NighTrain Station Guns N' Roses
Guns N' Roses => Projekty Solowe => Wątek zaczęty przez: Zqyx w Lipca 20, 2008, 02:13:25 pm
-
Jestem ciekaw,ile znacie tzn. słuchaliście przynajmniej raz ;) płyt solowych muzyków należących teraz,albo wcześniej do Guns n' Roses.
Ale nie tylko o płyty solowe mi chodzi,bo przecież np. taki Tommy Stinson sporo nagrał z Replacements. Może więc ogólniej - ile(jakie) znacie płyty solowe i projektów pobocznych związane z muzykami byłymi,lub obecnymi muzykami Gn'R. Dlaczego po te akurat płyty sięgnęliście? Jakie chcielibyście inne poznać,a po czyje płyty zupełnie Was nie obchodzą?
Świat nie kończy się na Gn'R :P
Ja staram się poznać wszystkie płyty każdego z muzyków wchodzących teraz lub wcześniej do Gn'R. Mam całkiem ciekawą kolekcję i nie żałuję. W tej chwili trudno mi powiedzieć,czego jeszcze nie mam,bo często dowiaduję się o nowych projektach,bądź nagraniach. :)
-
Ja posłuchałem dwóch płyt Izziego: 'Izzy Stradlin' < nie wiem czy poprawna nazwa płyty> i 'Like A Dog'
Sięgnąłem po nie bo bardzo lubie Izziego, jego styl i umiejetnosc grania. Płyty nie są porywające, ale kilka perełek znalazłem i ciesze sie z tego niezmiernie:)
Oczywiscie Slash's Snakepit mam tez opanowane :P
Sciagnalem kilka utworów Buckethead'a np. Electric Tears, Notthingham Lace czy Jordan i musze powiedziec, ze zrobił na mnie wrażenie Kubełek i jak wczesniej go nie doceniałem, wystarczyło kilka utworów, zeby poznac sie na jego talencie.
-
Ta pierwsza,o której wspomniałeś to pewnie Izzy Stradlin & the Ju Ju Hounds - debiut Izzy'ego poza Gunsami. Całkiem ciekawa płyta,do której chętnie wracam.
Jeśli interesuje Cię twórczość Izzy'ego,a wydaje mi się,że tak,to zwróć uwagę na http://www.heretodaygonetohell.com/releases/index.html#solo Trochę jednak Izzy nagrał :)
Snakepit to chyba najpopularniejszy projekt solowy,najbardziej znany,ceniony,ale czy najlepszy,to już kwestia gustu. Sam Slash niezbyt przychylnie wypowiadał się np. o drugim Snakepicie,to znaczy konkretnie o zespole,który go współtworzył. Ale na pewno warto poznać.
A jakieś projekty Duffa,Gilby'ego,czy nowych członków Gn'R poznałeś?
-
Oho, z linka o Izzym skorzystam.
Duffa kojarze z Loaded, ale nie wsluchiwałem sie w ich piosenki. Wstyd sie przyznac, ale znam 1 utwor Gilbiego - Tijuana Jail i jest to bardzo dobry utwór, sam nie wiem dlaczego na nim skonczyłem.
Projektów nowych członkow gnr nie znam, prócz wczesniej wymienionego Buckethead'a :)
Oj nie wiem jaka była sytuacja w Snakepit, ale obie płyty bardzo mi się podobają i nie potrafilbym powiedziec, która lepsza. Poza tym 2 różne płyty, pierwsza kojarzy mi sie z czystym rock'iem, druga juz troche bardziej kombinowana, ale dzięki temu powstał utwor Ain't Life Grand <3
Poleciłbys cos nowych członkow gnr i w ogole członkow gnr? to sie wsłucham niedługo :)
-
Trochę prywaty nie zaszkodzi :lol:
Tutaj chyba znajdziesz trochę ciekawych rzeczy:
http://gunsi-solo.blog.onet.pl/
Co do Gilby'ego - Pawn Shop Guitars znać po prostu trzeba,zresztą nie tylko to.
Zobacz jeszcze: http://gunsnroses.com.pl/forum/index.php?topic=3027.0
Duff też parę ciekawych rzeczy nagrał,choć nie wszystkie wydał.
http://gunsnroses.com.pl/forum/index.php?topic=3020.0
Co do nowych Gunsów - za dużo,żeby wymieniać. Poczytaj bloga,będzie uaktualniany,więc
jeszcze sporo rzeczy dojdzie. Na pewno znajdziesz coś dla siebie :)
-
tak też zrobie. Dzieki za linki i propozycje. Wieczorem bede obczajał :D
-
ja znam Izzy Stradlin And Ju JU Hounds
Slash's Snakepit It's Five O'Clock Somewhere
chciałbym poznać więcej w najbliższym czasie.
-
I w tym temacie ogromny szacunek dla Ciebie'Zqyx',gdyż to Twoja zasługa,że ja pragnę wciąż i wciąż nowych dokonań członków GUNSN'ROSES 8)...A ile ich mam?Hmmm-to może nie dużo,ale na razie 9-czyli:2 Snakepity,1 Duff,3 Gilby Clarke i 3 Izzy Stradlin :radocha:...I jeszcze raz dzięki Ci za te inspiracje do interesowań się tymi projektami ;)...I te inspiracje,to oczywiście dzięki Twej stronie o solowych projektach członków GN'R-którą wszystkim naprawdę polecam :megafon: