Autor Wątek: Jak dowalić Slashowi?;)  (Przeczytany 115917 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #420 dnia: Czerwca 14, 2012, 12:08:49 pm »
0
Cytuj
Ok bywa nieokrzesany i czasem nie wie co robi
Wg mnie to takie zdanie mogłoby paść jakieś 20 lat temu, teraz Slash jest raczej stateczny

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #421 dnia: Czerwca 14, 2012, 12:09:52 pm »
0
Takiego poziomu dyskusji byś chciał na forum?

nie, tak tylko zacytowałem  :'( 

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #422 dnia: Czerwca 14, 2012, 12:38:23 pm »
+1
Canis_Luna ja  tylko wyraziłem swoją opinię na temat jechania po Slashu. Nie widzę ku temu powodów. Ale widocznie mam klapki na oczach. Po Axlu też nie jadę z tego względu, że wiem jak ciężko jest śpiewać przed publicznością.

Witek masz rację. To zdanie tyczy się przeszłości. Teraz również uważam, że Slash się uspokoił i chyba ustatkował (choć w jego przypadku nigdy nic nie wiadomo).

Nieuchwytny nie chcę takiego typu rozmowy na forum.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #423 dnia: Czerwca 14, 2012, 12:39:23 pm »
0
Canis_Luna ja  tylko wyraziłem swoją opinię na temat jechania po Slashu. Nie widzę ku temu powodów. Ale widocznie mam klapki na oczach. Po Axlu też nie jadę z tego względu, że wiem jak ciężko jest śpiewać przed publicznością.

Witek masz rację. To zdanie tyczy się przeszłości. Teraz również uważam, że Slash się uspokoił i chyba ustatkował (choć w jego przypadku nigdy nic nie wiadomo).

Nieuchwytny nie chcę takiego typu rozmowy na forum.
Bierzcie przykład :) ja nic więcej nie muszę dodawać ;)

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #424 dnia: Czerwca 14, 2012, 12:48:56 pm »
-1
Canis_Luna ja  tylko wyraziłem swoją opinię na temat jechania po Slashu. Nie widzę ku temu powodów. Ale widocznie mam klapki na oczach. Po Axlu też nie jadę z tego względu, że wiem jak ciężko jest śpiewać przed publicznością.



jeśli taki temat istnieje to znaczy że powody też muszą być, to chyba jasne  :sorcerer:

a tak poza tym to ja cytowałem zqyxa który odnosił się do mojego postu w którym zacytowałem głupie zdanie więc nie wiem dlaczego mi odpowiadasz :???:

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #425 dnia: Czerwca 14, 2012, 01:03:09 pm »
0
To nie to, Reno, że masz klapki na oczach. Ale to co podoba się jednym, nie musi podobać się drugim, a wystarczy błahy powód, żeby zacząć jechać zarówno po Slashu jak i po Axlu. Temat do dowalania Axlowi też istnieje, choć ja podobnie jak Ty nie widzę powodów, żeby się na nim wyżywać bo "jest jaki jest" ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34751
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #426 dnia: Czerwca 14, 2012, 05:01:18 pm »
0
Pierwsza sprawa, założeniem tego tematu było chyba to, że fani Slasha nie będą tu zaglądać, bo czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.
No nie wiem, biorąc pod uwagę to, kto założył ten temat :) Jakby nie było jestem fanem Slasha i Gn'R :) Założeniem było to, żeby uporządkować trochę okołoslashowe zarzuty i przenieść je do jednego tematu, żeby nieustannie do tego nie wracać w każdym możliwym. No, ale cóż ;) Nie każda wielka idea się sprawdza :P Być może tylko niektórzy dostrzegli ;) w temacie. :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #427 dnia: Czerwca 14, 2012, 07:43:05 pm »
0
A ja na przykład tak to odebrałam i sama osobiście nie chciałabym zaglądać do tematu o dowalaniu Axla, bo po co psuć sobie nerwy, hm? Masochistką aż taką nie jestem, ale co kto lubi.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34751
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #428 dnia: Czerwca 14, 2012, 07:58:49 pm »
0
W pierwszym poście w tym temacie podsumowałem pewne zarzuty pod adresem Slasha i spróbowałem się do nich ustosunkować. Liczyłem na to, że rozwinie się ciekawa dyskusja, merytoryczna, no i przede wszystkim na to, że czytając komentarze w newsach będę czytał faktycznie komentarze do danych newsów. Próżne nadzieje, ale przynajmniej spróbowałem.
Mam ostatnio coraz większy luz i dystans zarówno wobec zarzutów antyslashowych, jak i każdych innych. Zarzuty takie, czy inne nie zmieniają postępowania muzyków, nie zmieniają sposobu, w jaki ich odbieram. Nie patrzę na żadnego idola bezkrytycznie. To pomaga :)
Staram się dyskutować z argumentami, jeśli takie się pojawiają. Zrozumieć punkt widzenia skrajnie odmienny od mojego. I udaje się chyba, o ile rozmówca dyskutuje, traktuje mnie jako dyskutanta, a nie wroga.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #429 dnia: Czerwca 14, 2012, 10:03:41 pm »
0
Posty przeniesione z dyskusji o koncercie Slasha gdzieś tam. ;) Pytanie było, czy Slash odwiedzi Polskę. Zły Newsman


Jasne, że nie odwiedzi. Raz miał okazje i olał sprawe więc wątpie by tym razem zmienił zdanie. Slash ma w dupie polskich fanów.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2012, 11:57:20 am wysłana przez Zqyx »

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #430 dnia: Czerwca 14, 2012, 10:06:59 pm »
0
Nie wiemy tego LoKo. Ani my, ani nawet sam Slash. Jesli mu kaza zagrac w Polsze to zagra i tyle. Kwestia kasy i organizacji.

Gimli

  • Gość
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #431 dnia: Czerwca 15, 2012, 12:33:49 am »
0
Jasne, że nie odwiedzi. Raz miał okazje i olał sprawe więc wątpie by tym razem zmienił zdanie. Slash ma w dupie polskich fanów.

Ty tak na poważnie ? Mam nadzieję, że nie bo w przeciwnym razie to jedna z durniejszych wypowiedzi jakie tutaj czytałem. Przecież to gdzie zagra nie zależy od artysty tylko od organizatora. Zespół ogłasza trasę i może sugerować miejsca, Manager rozsyła info i poszczególne agencje koncertowe, już same, zgłaszają się z chęcią organizacji koncertu bądź nie. Wszystko zależy od tego, czy ich zdaniem się to opłaca. Guns n' Roses też nie zagrało by teraz w PL gdyby Rybnik się nie uparł.

Offline She-Wolf

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: -4
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #432 dnia: Czerwca 15, 2012, 09:14:48 am »
0
Guns n' Roses też nie zagrało by teraz w PL gdyby Rybnik się nie uparł.

To w przyszłym roku Rybnik mógłby się uprzeć na koncert Slasha i męczyć ich managerów dopóki się nie zgodzą  :D
Rattlehead
A dose of metal you need
To bang your head til you bleed
It's time for snapping some neck
Slashing, thrashing to Megadeth

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #433 dnia: Czerwca 15, 2012, 09:37:27 am »
0
Jasne, że nie odwiedzi. Raz miał okazje i olał sprawe więc wątpie by tym razem zmienił zdanie. Slash ma w dupie polskich fanów.

Ty tak na poważnie ? Mam nadzieję, że nie bo w przeciwnym razie to jedna z durniejszych wypowiedzi jakie tutaj czytałem. Przecież to gdzie zagra nie zależy od artysty tylko od organizatora. Zespół ogłasza trasę i może sugerować miejsca, Manager rozsyła info i poszczególne agencje koncertowe, już same, zgłaszają się z chęcią organizacji koncertu bądź nie. Wszystko zależy od tego, czy ich zdaniem się to opłaca. Guns n' Roses też nie zagrało by teraz w PL gdyby Rybnik się nie uparł.
Po części racja, ale Slash miał z VR zapowiedziany koncert w Polsce ale zdecydowali go odwołać aby VR mogło zagrać na jakimś festiwalu. I nie mów, że to menager im odwołał a Slash się o tym dowiedział na samym koncu.

Gimli

  • Gość
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #434 dnia: Czerwca 15, 2012, 11:33:47 am »
0
Jasne, że nie odwiedzi. Raz miał okazje i olał sprawe więc wątpie by tym razem zmienił zdanie. Slash ma w dupie polskich fanów.

Ty tak na poważnie ? Mam nadzieję, że nie bo w przeciwnym razie to jedna z durniejszych wypowiedzi jakie tutaj czytałem. Przecież to gdzie zagra nie zależy od artysty tylko od organizatora. Zespół ogłasza trasę i może sugerować miejsca, Manager rozsyła info i poszczególne agencje koncertowe, już same, zgłaszają się z chęcią organizacji koncertu bądź nie. Wszystko zależy od tego, czy ich zdaniem się to opłaca. Guns n' Roses też nie zagrało by teraz w PL gdyby Rybnik się nie uparł.
Po części racja, ale Slash miał z VR zapowiedziany koncert w Polsce ale zdecydowali go odwołać aby VR mogło zagrać na jakimś festiwalu. I nie mów, że to menager im odwołał a Slash się o tym dowiedział na samym koncu.

I to się nazywa właśnie powielanie plotek. Rozumiem, że Slashowi trzeba dokopać za wszelka cenę... ;) VR nie zagrało w Polsce, bo nie sprzedały się bilety. W momencie odwołania koncertu, zeszło jakieś 40-50 % biletów, czyli ok. 3 tys. miejsc. Spodek świeciłby pustkami a na przeniesienie do mniejszego miejsca typu np. warszawska Stodoła było za późno. I tak jednego to managment a nie Slash odwołał koncert. Z jednego z wywiadów z Duffem wynika, że zespół nawet nie wiedział, że ma grać w PL. Po prostu muzycy nie zawsze przed trasą znają na pamięć wszystkie kraje do których jadą, bo to Managerzy przygotowują rozpiskę i ich w tym głowa, żeby zespół trafił na miejsce i dał show ;)

 

O tym jak przegrałem zakład ;)

Zaczęty przez Cheewb

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4330
Ostatnia wiadomość Lipca 11, 2011, 11:12:06 am
wysłana przez krelke