Autor Wątek: Jak dowalić Slashowi?;)  (Przeczytany 115868 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gothix

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #285 dnia: Listopada 18, 2009, 07:37:08 pm »
0
Moze zmienicie zdanie o Slash'u:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=iH2BAJVlOUc" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=iH2BAJVlOUc</a>

Hahahahah &nbsp;:lol:
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2009, 08:24:04 pm wysłana przez Gothix »

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3795
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +974
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #286 dnia: Listopada 18, 2009, 08:18:19 pm »
0
a Slashowi zalezy na tym zeby go kojarzyli z GNR (udaje ze niby nie - tak samo jak udawal przez rok ze VR istnieje i szuka wokalisty)
...dzieki temu mozna pozniej walnac PC na singla i karuzela sprzedazowa sie pieknie kreci

no Slash jest jaki jest, gada czasem głupoty, sam sobie zaprzecza, ale czy naprawdę aż tak przeszkadza Tobie to, że gra kawałki Gunsów, czy mówi o GN'R w wywiadach, że trzeba o tym trąbić i wypominać mu przy każdej okazji?  :_:

Poza tym DrDrei, podziwiam Ciebie, że po jednym przesłuchaniu utworu, potrafisz z niego wszystko wychwycić - wokal, gitary, inne inestrumenty, solówki, riffy, potrafisz ocenić czy jest dobry, czy nie. Ja niestety nie mam takich zdolności, często muszę przesłuchać kilkakrotnie, żeby poczuć jakąś głębię, żeby go strawić i powiedzieć, iż jest świetny, dobry, słaby albo do bani.

Gothix - film genialny :D

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #287 dnia: Listopada 18, 2009, 09:05:05 pm »
0
DrDrei, przykład z Panem W Czerni jest tak abstrakcyjny, że łoooo :D on by pewnie w nocy wbił siekierę w drzwi pomysłodawcy tego pomysłu...
Slash ma inne priorytety...on jest celebrytą...będącym muzykiem... stał się zbyt rozpoznawalny medialnie...i wyszło jak wyszło...

wiesz nie jestem ani fanem ani znawca DP, ale przyznasz sam, ze ta hipotetyczna analogia nie byla wcale zla...
i gdyby tak Ritchie postapil, to jako fan DP bys sie niezle wkurzyl...

Poza tym DrDrei, podziwiam Ciebie, że po jednym przesłuchaniu utworu, potrafisz z niego wszystko wychwycić - wokal, gitary, inne inestrumenty, solówki, riffy, potrafisz ocenić czy jest dobry, czy nie.

zwykle przesluchuje kilka razy zanim ocenie, ale sa takie kawalki ktore po jednym przesluchaniu oceniam jako beznadziejne i nie chce do nich
wracac. nie zamierzam zmuszac moich uszu do czegos co mnie odrzuca. tak bylo z Sahara i ta parodia PC.

Miał robić groźną minę,albo  :'( wypowiadając się o CHD,bo tak sobie niektórzy życzą? ;)
Bez przesady.

co najmniej od 10 lat moglby zastrzec w wywiadach ze sie nie wypowiada na temat GNR. tyle ze dzialalby na swoja szkode, bo zaraz by sie
zmniejszyla liczba chetnych do wywiadow, a tego Slash ktory uwielbia caly ten blichtr showbizu by nie przezyl. dzis nie byloby problemu,
ze w kazdym wywiadzie jest pytanie o ChD

Przykład z CHD jest trochę chybiony,bo w Gn'R jest Axl i reszta,a jakby nie było w VR nie ma Slasha i reszty,tylko co najwyżej był Scott,byli Gunsi i reszta ( w postaci Dave'a)

Chodzilo o to ze zarowno Axl jak i Slash sa najbardziej znanymi, slawnymi osobami w swoich zespolach. Dlatego to oni beda obrywac najbardziej
za porazki zespolu. Tzn Slash byl bo na dzien dzisiejszy VR nie istnieje.

Jedynym który tak naprawdę odciął się od Gn'R jest Izzy. Chociaż... reklamuje swoje płyty jeżdżąc w trasy z Gunsami ;)

widzisz roznice pomiedzy wykorzystaniem kawalka PC do celow wlasnej solowej plyty, a wystepy goscinne Izziego w kilku piosenkach na koncertach? bo z tego co mowisz moznaby wywnioskowac ze Izzy bral swoje solowe plyty pod pache, rozkladal stragan na backstage
po koncertach GNR i je sprzedawal...

ciekawe ze Duff gra na koncertach Loaded tylko It's So Easy i So Fine - pierwszy napisal z Arkeenem, drugi
skomponowal samodzielnie. ciekawe ze Duff nie umiescil na singlu Paradise City z Fergie i raperami do promocji
Sick
 
Duff też jest w składzie VR - a oni grali również inne kawałki Gunsów ;)

zgadza sie, ale porownuje kariery solowe.  a to zupelnie co innego. inaczej jest jak 3 bylych Gunnersow gra kawalek swojej bylej kapeli,
a inaczej jesli jeden z nich wrzuca go na singla. ze juz o aranzacji i gosciach zaproszonych nie wspomne

Slashowi nie chodzi o kasę - bo gdyby tak było, nie zapraszałby tylu gości do współpracy na płytę (bo policzcie sobie ilu ich jest, a wątpię żeby zapłacił im tylko po 100 dolarów ;))
akurat, mam wiele przykladow na to ze Slashowi chodzi o kase i medialny poklask. ale nie chce mi sie znow powtarzac.



« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2009, 09:06:57 pm wysłana przez DrDrei »
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3795
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +974
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #288 dnia: Listopada 18, 2009, 09:21:25 pm »
0
jaki z tego wniosek? Na stos z Duffem, gra ISE na koncertach Loaded!  :lol:

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #289 dnia: Listopada 18, 2009, 09:26:00 pm »
0
tyle ze Duff wspolnapisal ten kawalek. Drugi tworca West Arkeen raczej pretensji o to nie bedzie mial. Nie zyje od 12 lat
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2009, 09:32:27 pm wysłana przez DrDrei »
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34751
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #290 dnia: Listopada 18, 2009, 09:32:41 pm »
0
Wniosek jest taki,że na stos ze Slashem,czegokolwiek bym nie napisał w tym temacie ;) A skoro tak zaoszczędzę sobie czasu  :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3629
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +111
    • OLD CHOPPER
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #291 dnia: Listopada 18, 2009, 09:36:07 pm »
0
A jakże. Ciekaw jestem tylko Drei skąd w Tobie tyle jadu i goryczy. Co ten biedny Slash Ci zrobił, że tak go nienawidzisz. Prawie jak mohery komunistów !!!
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline Gothix

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #292 dnia: Listopada 18, 2009, 10:29:15 pm »
0
jaki z tego wniosek? Na stos z Duffem, gra ISE na koncertach Loaded!  :lol:
Gorzej gra Dust N Bones! I poczatek Paradise City!

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #293 dnia: Listopada 18, 2009, 10:52:59 pm »
0
Duff gra kawałki Gunsów,ze swoją kapelą która jest rockowa z krwi i kości.Slash gra z gównem byle tylko o sobie przypomnieć....Dla mnie cover "Paradise City" w jego wykonaniu to kpina z samego siebie.Wziął na warsztat jeden z największych hymnów i nic nie wniósł  nowego poza cięższym riffem i paplaniem raperów....

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34751
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #294 dnia: Listopada 19, 2009, 02:28:46 pm »
0
Skoro i tak,jak zauważył Meximax, każdy temat związany ze Slashem kończy się tak samo,to równie dobrze mogę wrzucić tutaj linka:
http://www.contactmusic.com/news.nsf/story/slash-dressed-in-drag-to-get-into-club_1122755
Przynajmniej każdy zainteresowany przeczyta ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #295 dnia: Listopada 19, 2009, 02:53:49 pm »
0
Zqyx, bez zdjęc?? :D
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34751
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #296 dnia: Listopada 20, 2009, 07:59:54 am »
0
Ano nie było :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1907
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +392
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #297 dnia: Stycznia 09, 2010, 02:54:52 am »
0
Wiele bym dał, żeby zobaczyć, jak mówisz Slashowi frajer w twarz  ;] za grosz szacunku.
Nie wiem jak ty, ale ja bynajmniej nie mam zamiaru okazywać szacunku komuś, kto uważa się za rockmana, a występuje z (mówiąc cenzuralnie) byle-kim-byle-się-pokazać.

Zresztą, wyraziłem tylko swoje zdanie - może nazbyt dobitnie, jest to jednak tylko i wyłącznie moja osobista opinia na temat Slasha i tego, co ten facet po Gunsach wyrabia. Nie rozumiem więc, skąd ten bulwers.

W moim wymarzonym składzie Slash, z powodów opisanych przeze mnie wcześniej, miejsca by nie zagrzał, co najwyżej mógłby po Gunsach sprzątać. Kropka.

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #298 dnia: Stycznia 09, 2010, 12:46:48 pm »
0
Bulwers stąd, że nazywasz frajerem faceta, który wniósł i wnosi do muzyki rockowej bardzo dużo. Fakt, ma Slash na swoim koncie niefortunne występy, ale w tym samym czasie również grał już w swoim gatunku u boku innych znakomitych wykonawców.
A, że w Twoim GNR nie ma miejsca dla Slasha, to rozumiem, nic mi do tego.

smakol

  • Gość
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #299 dnia: Stycznia 10, 2010, 01:39:25 pm »
0
Wiele bym dał, żeby zobaczyć, jak mówisz Slashowi frajer w twarz  ;] za grosz szacunku.
Nie wiem jak ty, ale ja bynajmniej nie mam zamiaru okazywać szacunku komuś, kto uważa się za rockmana, a występuje z (mówiąc cenzuralnie) byle-kim-byle-się-pokazać.

Zresztą, wyraziłem tylko swoje zdanie - może nazbyt dobitnie, jest to jednak tylko i wyłącznie moja osobista opinia na temat Slasha i tego, co ten facet po Gunsach wyrabia. Nie rozumiem więc, skąd ten bulwers.

W moim wymarzonym składzie Slash, z powodów opisanych przeze mnie wcześniej, miejsca by nie zagrzał, co najwyżej mógłby po Gunsach sprzątać. Kropka.

Po gunsach zrobił między innymi Snakepit - a to był genialny projekt ! I nadal wystepy Slasha wydają mi się bardziej rockowe niż Gn'R z 2001/2002

 

O tym jak przegrałem zakład ;)

Zaczęty przez Cheewb

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4330
Ostatnia wiadomość Lipca 11, 2011, 11:12:06 am
wysłana przez krelke