Autor Wątek: Jak dowalić Slashowi?;)  (Przeczytany 115878 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #345 dnia: Maja 25, 2010, 01:23:39 pm »
0
właśnie..
nie ma jakichś ostrzeżeń za napisanie 1200 postów o tym samym?  :rolleyes:
bo to jakby nabijanie licznika..

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #346 dnia: Maja 25, 2010, 01:28:39 pm »
0
Nie było o tym samym,tylko podałem kolejny przykład jak zdolnym i oryginalnym kompozytorem jest Slash :)

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #347 dnia: Maja 25, 2010, 01:29:56 pm »
0
Wkurzam sie na te wasze straganiarstwo,meczenie jednego tematu po kilkaset razy. Zygac juz sie tym chce. VR zrobili plagiat Vertigo? jheheh to mnie po prostu rozwalilo. Znajdzcie sobie cos lepszego do roboty w zyciu albo zapiszcie sie do partii weszacej spiski.
Na forum, gdzie tak falowo jest interpetowany regulamin teraz pozwala sie na wciaz trwajace offtopy, banuje sie Dreia a potem toleruje sie jego pisanie pod innymi nickami, zaproscie go spowrotem, bo teraz moderacja sie tylko kompromituje. Strasznie czerstwy klimat tu panuje. Adios.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #348 dnia: Maja 25, 2010, 01:48:37 pm »
0
Znowu przypadkiem jest prawie identyczny(poza zwrotką).Sosna darowałbyś już,nie masz  argumentów żeby uzasadnić że to jest inny riff i melodia,to czepiasz się ludzi którzy nie są zaślepieni  bezgranicznie w to co nagrał(NIE skomponował)) Slash.U2 nagrało ten numer w 2004 roku,Velvet Revolver pare latek póżniej.Mam kolegę fana U2 jak usłyszał u mnie przypadkiem  ten kawałek to stwierdził-"k***a ale pojechali,przecież to jest piosenka U2,kiedy nagrali cover(chodziło mu o melodię)?" :D .Dopiero po tym  kapnołem się że numer Velvet Revolver gdzieś wcześniej słyszałem :D
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2010, 01:50:55 pm wysłana przez Artur78 »

Offline Gothix

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #349 dnia: Maja 25, 2010, 01:50:11 pm »
0
8).No to trzeba być głuchym lub faktycznie nie obiektywnym żeby nie słyszeć że te numery są najnormalniej skopiowane.Głuchy jesteś i nie słyszysz że numer Velvet Revolver jest identyczny z piosenką U2,może poza refrenem?To mój kumpel co jest fanem U2 stwierdził że to jest zerżnięte.Ja tu nie chce nic zmieniać,tylko dlaczego mam siedzieć cicho?Bo Slash,Duff i Matt grali kiedyś w Guns N Roses?Nie można po prostu przyznać prawdy że to jest PLAGIAT?Dla mnie jest.Właśnie dlatego jestem obiektywny i nikomu nie liżę dupy.

Nie patrzylem tego VR i U2 wiec sie do niego nie odnosze.
Więc skoro nie słuchałeś to dlaczego twierdzisz że te numery nie są podobne? ;)
Sosna Ty też masz problemy ze słuchem?A może słyszysz inaczej od innych?Wkurzasz się, ale o co?Jak coś jest podobne to jest podobne i tyle.
Odnosiłem sie ogołnie do kawałków slasha z płyty

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #350 dnia: Maja 25, 2010, 02:02:15 pm »
0
Sosna darowałbyś już,nie masz  argumentów
Mam kolegę fana U2 jak usłyszał u mnie przypadkiem  ten kawałek to stwierdził-"k***a ale pojechali,przecież to jest piosenka U2,kiedy nagrali cover(chodziło mu o melodię)
Nie ma co, Twój argument przebił wszystko. Weź sobie gitarę, zagraj obydwa kawałki i sam zobaczysz... To że coś jest podobne, nie znaczy że to plagiat. Również się zastanawiam - piszesz 1000 raz to samo jaki to Slash nieoryginalny, marnujesz swój czas na znalezienie co raz to nowych "plagiatów" (wybacz, nie wychodzi Ci) i żeby coraz bardziej pojechać Slashowi. Nie wiem jak Ty, ale jeżeli ja kogoś nie lubię to se nie zaprzątam nim głowy i nie szukam coraz to więcej rzeczy żeby mu dojebać. Nie podoba Ci się - nie słuchaj i już. Jedyna osoba, która ma problem ze słuchem to Ty :)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3795
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +974
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #351 dnia: Maja 25, 2010, 05:00:02 pm »
0
Artur  :lol: Proponuję, żebyś wytoczył proces Slashowi, bazując na swoim stwierdzeniu, że "inni nie mają argumentów" :) A jaka satysfakcja będzie, stary!

Fuck yeah.

Offline K.O.P

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 502
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +34
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #352 dnia: Maja 25, 2010, 05:32:21 pm »
0
Zdecydowanie Artur! w paru kwestiach się z Tobą zgadzam, ale bez przesady! To zaczyna być zabawne jak próbujesz non stop udowodnić Slash'owi
i jego fanom, iż Slash jest złodziejem pomysłów i że jak mu się zdarzy coś powtórzyć to od razu umyślnie splagiatował. Otóż ja tak nie uważam - jestem obiektywny i myślę iż wszelkie podobieństwa są w jakiś sposób przypadkowe... Sorry ale nie podzielam twojej opinii iż Slash to złodziej! Na podstawie tych utworów możesz Slashowi zarzucić wtórność, ale nie możesz podobnych utworów i riff'ów nazywać plagiatem. Głównie chodzi mi tu o Back From Cali np.
"There's no logic here today
Do as you got to go your own way
I said that's right
Time's short your life's your own
And in the end
We are just DUST N' BONES"

smakol

  • Gość
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #353 dnia: Maja 26, 2010, 02:16:41 pm »
0
Artur 78 - dobrze to wszystko plagiaty ok :] możesz teraz przestać wypisywać to po raz 100 w każdym temacie o Slash'u ? widocznie jesteśmy hipokrytami ale sporej części osób to nie interesuje, za to twoje jeżdżenie po Slashu jest wkurzające... ja mimo tego, że uważam Gn'R za cover band nie siedzę w każdym wątku o Guns'ach i nie zatruwam ciągle innym fanom życia wypisując, że ChD to kaszana a Axl dobrał sobie muzyków sesyjnych... Chcesz wyrażać swoją opinię - proszę bardzo ale chyba nie trzeba tego robić 1000 razy :] Pozdro

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #354 dnia: Maja 26, 2010, 07:26:37 pm »
0
Eee tam, dopiero 24 strony tematu. Jak dojdzie do 100 będzie się można zastanawiać. I nie offtopujmy :D
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34751
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #355 dnia: Lipca 21, 2011, 09:43:33 am »
0
Jako, że ostatnio w co drugim wątku niezależnie od tematu pisze się o tym, jaki Slash jest zły, to może przenieśmy się tutaj :) Admini i modzi będą mieli mniej stresów, na forum będzie spokojniej, a kto nie będzie się chciał denerwować będzie omijał ten wątek szerokim łukiem. Ok? :)

No to dowalajmy ;)
Slash łysieje  :lol: ;) :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #356 dnia: Lipca 21, 2011, 10:14:24 am »
0
Zqyx Ty podzegaczu jeden Ty  :P

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34751
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #357 dnia: Lipca 21, 2011, 10:20:05 am »
0
Ja po prostu w temacie o Slashu chciałbym czytać o Slashu itd. Nie offtopuj  :D :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline shiris

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 982
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +180
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #358 dnia: Lipca 21, 2011, 10:58:03 am »
0
Jak można jeździć po takim fajnym gitarzyście :D Ja słyszałam, że on nadaje się tylko do sadzenia i zbierania ogórków, a Ci wszyscy co Go lubią, za to co grał ładnych parę lat temu to są głusi i  ślepi...
Muzyka to całe moje życie.

Offline slaxuff

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 131
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +3
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #359 dnia: Lipca 21, 2011, 11:33:40 am »
0
Masz rację shiris, to ja lecę po aparat słuchowy i jakeś czaderskie okulary, a i białą laskę coby każdy widział, że nadal słucham Slasha  :D
Co jest najśmieszniejsze w ludziach:

 Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by od

 

O tym jak przegrałem zakład ;)

Zaczęty przez Cheewb

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4330
Ostatnia wiadomość Lipca 11, 2011, 11:12:06 am
wysłana przez krelke