Autor Wątek: Jak dowalić Slashowi?;)  (Przeczytany 113413 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 26, 2009, 12:26:39 am »
0
Nie wiem czy w tych kwestiach, których podałeś on kłamie czy nie, ale przesadzasz jeżeli mówisz że kłamie w "prawie każdej wypowiedzi". Nie mówię że Slash jest święty bo nikt nie jest. Trzymam jego stronę ponieważ jego styl bycia nie wkurza mnie tak jak innych, np Garry'ego Moora który skrytykował Bonamassa'e za to, że "gra we wszystkich stylach i jak na bluesmana jest za młody" i że powinien wzorować się na Garrym  :ph34r: Albo Alice Cooper, którego zapytano jaką kapele uważa za pierwszą heavy-metalową, on odpowiedział że pojęcie "heavy metal" pojawiło się, gdy on się pojawił  :ph34r:
Do modków - to nie jest offtop, to jest porównanie Slasha do innych gwiazd, więc offtopem się tego nie da nazwać skoro ciągle miałem na myśli Slasha :P
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 26, 2009, 10:58:59 am »
0
   Też jestem za tym, że proponowali Jenningsowi wokal, on odmówił, a potem Slashowi głupio było przyznać, że ktoś śmiał im odmówić. Zresztą po postępach w szukaniu wokalisty można by wnioskować, że za bardzo się ludzie do VR nie garną (przynajmniej tacy, którzy się do czegoś nadają). I dlatego uważam, że Slash skłamał w tej sytuacji.
    I jak już wcześniej napisałem, Slash co gadał to gadał, jak się zachowywał to się zachowywał, ale nową płytą ma okazję się zrehabilitować i pokazać także nam, że potrafi.

P.S. Odniosę się do powyższego postu- czy teraz mamy u dołu każdego postu pisać wyjaśnienie dlaczego mieliśmy czelność wyrazić swoje myśli w ten, a nie inny sposób?
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Loremaster

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Respect: +1
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 26, 2009, 11:11:51 am »
0
Ale ja Cię rozumiem, tylko trzeba oddzielić jego styl a to co mówi, bo dziwnym jest powiązaniem stylu bycia i lubineie kogoś  z wierzeniem w to co mówi.
Pozatym prawdziwy styl bycia Slasha się skończył jak zaczął się wyprzedawać. Kochałem jaki był w Gn'R ale to co robi po ma mało wspólnego z rock n' rollem, gdyż dla mnie rn'r to nie tylko założyć kapelusz, zapalić peta i grać na gitarze, ale postawa a ciągły udział w reklamach, promowanie swoją karykaturą (odnoszę się do tego jak przenieśli go na ekran )gry komputerowej, granie z gwiazdeczkami pop itd to dla mnie wyprzedawanie się. Dodatkowo jego gra jest pozbawiona tego ognia i pasji od wielu lat, gra bo gra , nagrana jedną partię gitarową dobra na kilka lat i tyle.

I to nie jes tak, że ja wyciągam pochopne wnioski, określenie "że Slash kłamie w prawie każdej wypowiedzi" jest przesadne ale zamierzone, gdyż kłamał w okrutny sposób na temat Axla kilka razy , potem zmieniał zdanie itd Tak się moim zdaniem nie postępuje, kłamał w innych sprawach, dlatego jak coś mówi to nie wierzę, gdyż jak ktoś już skłamał kilak razy to potem nie jest wiarygodny. Nie wiem po co mu to, ale to jest jego wybór.

Spójrz na to też z innej strony, Scott Weiland mówi to samo o Slashu. Pamiętam dwa wywiady jego:
- gdy przepraszał Axl-a za to co powiedział o nim, gdyż to głównie Slash mówił mu o Axlu jakieś historie i uwierzył w nie, gdyż potem sam zobaczył że to nieprawda
- powiedział nawet po jego wyrzuceniu "now I know how Axl feels"
- zobacz jak podobne jest wyrzucenie Scotta z VR i rozpad Gn'R, obaj wokaliści chociaż się nie znają mówią to samo i o Slashu i np. o Sorumie.

A co do Twoich przykładów to nie wiem jak Gary Moore ( nawiasem bluesman-em Joe Bonamassa nie jest, gdyż gra w wielu stylach ale to niesamowicie że tak jest, gdyż przez to jego muzyka jest naprawdę niesamowita).
Alice Cooper to Alice Cooper żartował w tej wypowiedzi, pozatym ma trochę racji, gdyż Rolling Stone jak robił o nich magazyn na początku coś tam przy ich zdjęciu napisał o heavy metalu.

Zgodzę się że może muzycznie się zrehabilitować nową płytą, ale jako osoba to już chyba nie, chyba że się z klasą wyplącze z tego co mówił.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 29, 2009, 06:39:20 am »
0
Zaczynam się zastanawiać,co Slash może zrobić,żeby nie być skrytykowany?  :D
Wychodzi mi na to,że ma prawo milczeć,ale jak będzie milczał za długo,to pewnie też będzie źle,bo pewnie,coś knuje.
Powiedzcie mi,jak to jest,drodzy "fani" Slasha ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Malvado

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 271
  • Płeć: Mężczyzna
  • Scarface
  • Respect: -1
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 29, 2009, 08:57:51 am »
0
Moim zdaniem powinien nagrać dobrą (nie mówię że wspaniałą) płytę, z ogniem i pasją tak jak grał w GN'R.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 29, 2009, 11:34:58 am »
0
 I nie dawać wszędzie d...py w imię nie wiadomo czego. Czy to tak dużo?
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Loremaster

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Respect: +1
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 29, 2009, 05:13:52 pm »
0
Ale on jest nie krytykowany za wszystko proszę Cię Zqyx, spójrz na moje posty skrytykowałem jego wypowiedzi, w których kłamał co udowodniłem, lub są one nie jasne i dalekie od prawdy. Rozumiem, że fani Slash we wszystko wierzą ale ja nie trzymam żadnej strony, staram się być obiektywny.
Spójrz na porównanie wypowiedzi Slasha i Axla zrobione przez niezależne Rolling Stone, doszili do podobnych wniosków.

Krytykuję jego występy z gwiazdami pop, gdyż dla mnie gra z "artystami" jak Pualina Rubiono, też jest naganne.

Zgadzam się z tym, że jeżeli nagra płytę z taką pasją jak w GN'R to będzie świetnie, i będę się cieszył, a nie krytykował bo to Slash, tylko narazie od czasu Gn'r mu się nie zdarzyło i mam chyba prawo to krytykowac ?

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1485
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 29, 2009, 05:42:13 pm »
0
Zaczynam się zastanawiać,co Slash może zrobić,żeby nie być skrytykowany?  :D

Dla osób, które teraz (przynajmniej części tych osób) krytykują - aby wrócił do GN'R, ale wtedy odezwie się druga opcja. Ach, musi ciężko być Slashem...

Offline Loremaster

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Respect: +1
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 29, 2009, 10:36:21 pm »
0
nie wróci, gdyż

a) Axl go nie znosi
b) jego aktualne umiejętności na gitarze, pozwolą mu może tylko trochę ponaśladować nowych giatzystów Gn'R i myślisz że jak nawet wróci to już nikt nie będzie go krytykował za to że np. zagra z MAdonną czy Britney ?

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 29, 2009, 10:50:24 pm »
0
Slashowi nie trzeba dowalac - on to robi sam - wystep w American Idol to kolejny strzal we wlasna stope
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 29, 2009, 10:56:37 pm »
0
Slash jest częścią showbusiness'u, pogódźcie sie z tym ;)

Offline Loremaster

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Respect: +1
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 29, 2009, 11:02:59 pm »
0
ale ja się z tym pogodziłem już dawno , ale czy nie mogę tego krytykować?

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 29, 2009, 11:20:08 pm »
0
No co wy? Przeciesz Slash troszczy się o fanów,naraz nagrywa płytę i będzie z żoną w programie. ;)

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 29, 2009, 11:22:39 pm »
0
ale ja się z tym pogodziłem już dawno , ale czy nie mogę tego krytykować?
możesz, jasne, tylko wiesz, troche więcej luzu.. ;)
ja cie rozumiem i w większości z tym co piszesz się zgadzam, ale wałkowanie w kółko tego samego tematu jest bezcelowe ;)

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 29, 2009, 11:36:01 pm »
0
Slash jest częścią showbusiness'u, pogódźcie sie z tym ;)

no tak nie na darmo przeciez  z zona Perłą nazwali swojego syna CA$H

[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

 

O tym jak przegrałem zakład ;)

Zaczęty przez Cheewb

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4275
Ostatnia wiadomość Lipca 11, 2011, 11:12:06 am
wysłana przez krelke