Autor Wątek: Jak dowalić Slashowi?;)  (Przeczytany 114078 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #240 dnia: Października 27, 2009, 11:46:28 pm »
0
Też popieram w pełni DrDrei.Nie będe ściemy walił na temat Slasha,jak zobaczyłem i usłyszałem jak zeszmacił "Paradise City" z tymi dziwnymi naćpanymi murzynkami i silikonowymi potworkami na scenie,to napisałem że to gów....o warte.Popelina jest popeliną, po co dopisywać jakieś ideologie że Slash nie ma na chleb,albo że może robić co chce.Jak odwala chałe to tak to należy oceniać.
Mam go bronić tylko dla tego że był kiedyś świetnym muzykiem Guns N' Roses?Teraz jest raczej karykaturą samego siebie z przed lat.

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #241 dnia: Października 27, 2009, 11:52:31 pm »
0
Zqyx: pewnie ze GNR = Axl a Axl = GNR. a wiesz dlaczego? bo GNR swietnie funkcjonuje bez Slasha, Duffa. A Slash i Duff
-badzmy szczerzy - gorzej wyszli na tym ze nie ma ich do dzis w GNR. Ja nie moge pojac czemu fani Slasha nie moga
zaakceptowac faktu ze tego czlowieka nie ma juz w GNR od 1996 r. Placza ze Slash jest krytykowany, a przeciez tyle zrobil
dla GNR i rocka. Owszem ale to juz dekada minela od tego czasu !!! Fani Slasha sa tak zszokowani ta krytyka jakby co najmniej
Slash opuscil GNR rok temu. I mowia ze nagle nastala moda na jezdzenie po Slashu? Nagle??? Ja osobiscie krytykuje go od
kilku lat. Juz po wyjsciu Contraband w 2004 - przestalo podobac mi sie to w jakim kierunku zmierza Slash. Teraz to juz
jestem zazenowany tym co on wyprawia.

"rozumiem ze te 90 glosow wychwalajacych ChD pod niebiosa (oceny od 8-10) to ludzie ktorzy byli zmuszani przez "forum Axla"??? te 20 osob
(ze 126 glosujacych) to ci "zagluszeni" tak? http://gunsnroses.com.pl/forum/chinese-democracy/ocen-chinese-democracy/" - liczyłeś na to,że większość na forum Gn'R oceni płytę na 1 lub 2? Byłoby to zadziwiające.


Co do AFD i CHD - dla wielu ta pierwsza jest mistrzostwem świata,a ta druga totalnym niewypałem,oczywiście tu raczej nie znajdziesz tego typu głosów,a jeśliby były to pewnie już dawno zagłuszone,co nie znaczy,że wszyscy traktują CHD w kategoriach 8 cudu świata.


zestawilem 2 Twoje cytaty

piszesz ze dla wielu ChD jest totalnym niewypalem - okazuje sie ze "wielu" to 20 ze 126 - choc nawet mniej bo kompletny niewypal to bedzie
ocena powiedzmy ponizej 3/10. wiec uwazaj troche jakich slow uzywasz...

pewnie ze nie wszyscy traktuja ChD jako osmy cud swiata - ale zobacz ze 90 ze 126 traktuje ChD jako cos zajebistego

czemu oceny fanow GNR sa niemiarodajne? mam puscic ChD komus kto nigdy nie slyszal nazwy GNR i pytac co sadzi?
czy to ze ktos jest fanem od razu oznacza ze nie moze obiektywnie ocenic plyty swojego ulubionego zespolu?
ja np nie lubie za bardzo ani If the world ani Riada - potrafie to powiedziec - nie przepadam tez za Spaghetti Incident.
I co jestem nieobiektywny? Te 90 osob to wszyscy fanatycy Axla? Inni fani zawsze zawyzaja oceny, bo to GNR? Daj spokoj.

« Ostatnia zmiana: Października 27, 2009, 11:54:39 pm wysłana przez DrDrei »
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34711
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #242 dnia: Października 28, 2009, 12:03:41 am »
0
1 cytat:
 - liczyłeś na to,że większość na forum Gn'R oceni płytę na 1 lub 2? Byłoby to zadziwiające.  - i świadczyłoby bardzo źle o płycie

Fan z definicji oceni muzykę pozytywnie. I tak,bardziej miarodajna ocena płyty byłaby w kręgu fanów rocka,bo przecież inaczej jest to mniej więcej tak,jakby na spotkaniu wyborczym jakiegoś polityka głosować przeciw niemu. Jasne,że będą takie głosy,ale wiadomo,że większość będzie za.Tak samo,jak wiadomo,że na forum Gn'R większość ludzi lubi Gn'R,więc ocenia pozytywnie to,co grają.
Nie rejestrujesz się na forum zespołu,którego nie lubisz,czyż nie?
Inna sprawa,że dla części z nich skład Gunsów jednak ma jakieś znaczenie ;) i stąd niektórzy zwracając uwagę na błędy Slasha nie pozwalają go mieszać z błotem,przeciwstawiając się tym,którzy poniekąd "twierdzą",że centrum Gunsów jest był i będzie Axl,a pozostali tylko grali to,co on "stworzył". W ten sposób ignorują,lekceważą nie tylko wkład Slasha,ale każdego innego muzyka poza Axlem. A z tego,co wiem Axl człowiekiem orkiestrą,w przeciwieństwie do Duffa nie jest,więc pojęcie o grze na gitarze ma raczej kiepskie,a przynajmniej kiedyś tak było.
BTW - podoba mi się to,co Slash nagrał z Rubio i co ? :P Pewnie polecą teraz niezłe komentarze o moim guście muzycznym od fachowców ;)
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2009, 12:07:26 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3983
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #243 dnia: Października 28, 2009, 12:17:24 am »
0
Mnie też się bardzo podoba, a najbardziej fragment

Cytuj
Sha lara lalala
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #244 dnia: Października 28, 2009, 10:36:20 am »
0
el_loko: Co do Gn'R - nawet jeśli sprzedaż się potwierdzi,to ma się to nijak do sprzedaży wcześniejszych płyt,więc nie wiem,czy sukces,czy fiasko
Żaden zespół rockowy nie sprzedaje płyt w takim nakładzie jak w latach '90 ;)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34711
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #245 dnia: Października 28, 2009, 10:53:11 am »
0
Zgadza się,podli piraci ;)
W temacie "dowalania" Slashowi napisałem już chyba to,co chciałem,zobaczę,jak się dyskusja rozwinie.
Mam nadzieję,że z czasem pojawią się nowe argumenty  :)
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2009, 10:56:17 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #246 dnia: Października 28, 2009, 01:02:42 pm »
0
Wspominałeś,że Slash nie nagrał niczego wartościowego od 2000 roku.Szanuję Twoją opinię,choć warto przypomnieć,że Contraband wyszło w 2004,a VR  za Slithera dostali Grammy,więc jakoś strasznie źle nie było.

Contraband jest plyta niezla, ale do dobrej to mu daleko. Grammy? GNR nigdy nie dostali Grammy (nawet za czasow AFD i UYI) - i co to znaczy
ze VR jest lepsze? Smieszny argument.

no k***a. gdzie Zqyx napisał, że Contraband jest lepsza? Napisał, że skoro dostali za Slithera grammy, to chyba nie była to zła płyta.
Ale czego nie napisał Zqyx, to ja napisze - różnica między Contraband a ChD jest jaka różnica między Adamkiem a Gołotą w ostatniej walce.

Zqyx: pewnie ze GNR = Axl a Axl = GNR. a wiesz dlaczego? bo GNR swietnie funkcjonuje bez Slasha, Duffa.

 :lol:

tak, a najlepszym tego dowodem jest płyta wydana po 13 latach na której znajdują sie 4 dobre piosenki, 5 średnich, jedna słaba i dwie katastrofalne (ay - o, ay - o), zajebiste teledyski, dołączenie do tego legendarnego zespołu emo - błazna, no i przede wszystkim całe 11 tys. fanów na koncercie tej legendarnej kapeli w wawie  :sorcerer:

ay - o

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #247 dnia: Października 28, 2009, 01:27:38 pm »
0
różnica między Contraband a ChD jest jaka różnica między Adamkiem a Gołotą w ostatniej walce.

tu sie z Toba zgadzam. ChD to Adamek, Contraband - Golota.



tak, a najlepszym tego dowodem jest płyta wydana po 13 latach na której znajdują sie 4 dobre piosenki, 5 średnich, jedna słaba i dwie katastrofalne (ay - o, ay - o), zajebiste teledyski, dołączenie do tego legendarnego zespołu emo - błazna, no i przede wszystkim całe 11 tys. fanów na koncercie tej legendarnej kapeli w wawie  :sorcerer:

1.niestety jestes w zdecydowanej mniejszosci jesli chodzi o ocene ChD - wiekszosc fanow GNR uwaza ta plyte za zajebista
2.jesli oceniasz zespol po teledyskach to zapraszam do obejrzenia klipow Pussycat Dolls. mnie nie sa w ogole klipy GNR do szczescia potrzebne
3.jesli oceniasz gitarzyste po tym jak wyglada a nie jak gra to tez gratuluje.
4.11 tys fanow na Legii - nie wiem skad masz to info - ale ok. A w 2004 r mial sie odbyc w katowickim Spodku koncert legendarnej kapeli Velvet Revolver - zostal odwolany z powodu braku zainteresowania ze strony fanow  :lol: Na Green Dayu bylo 3 tysiace ludzi w Spodku, na VR nawet
tyle chetnych nie bylo skoro nie oplacalo sie im tu przyjechac. To jest dopiero smieszne.

Sha lara lalala
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Gregg

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 260
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #248 dnia: Października 28, 2009, 01:35:57 pm »
0
Możemy już śmiało napisać,że grupa Velvet Revolver skończyła się na Kill em'All
Lepiej kontrolować swoje błędy niż cudze.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34711
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #249 dnia: Października 28, 2009, 01:51:15 pm »
0
A w 2004 r mial sie odbyc w katowickim Spodku koncert legendarnej kapeli Velvet Revolver - zostal odwolany z powodu braku zainteresowania ze strony fanow :lol:

Lubię teksty źródłowe,więc poproszę o źródło tej informacji. :)

« Ostatnia zmiana: Października 28, 2009, 01:57:11 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #250 dnia: Października 28, 2009, 02:14:28 pm »
0
1.niestety jestes w zdecydowanej mniejszosci jesli chodzi o ocene ChD - wiekszosc fanow GNR uwaza ta plyte za zajebista

o jakich fanach mówisz? O jakichś 150 osobach, które są zalogowane i udzielały się na forum?

2.jesli oceniasz zespol po teledyskach to zapraszam do obejrzenia klipow Pussycat Dolls. mnie nie sa w ogole klipy GNR do szczescia potrzebne

Ale co mnie interesuje jakieś Pussycat Dolls?  Ja tutaj mówię o gunsach!
Na Green Dayu bylo 3 tysiace ludzi w Spodku

Ale co to za argument? Na Mecie w tamtym roku było ponad 60 tys ludzi a na U2 w tym roku około 70 tys. Na gunsów ze slashem i duffem w latach 90 - tch przyszłoby jeszcze więcej.

Natomiast fakty są takie, że Axl spierał się ze slashem o to jaką muzykę mają grać gunsi, więc teraz wydał płytę jaką chciał, dobrał sobie tez grajków takich jakich chciał i efektem tego było 11 tys. fanów na koncercie legendarnego zespołu w Wawie i zaledwie 5 mln sprzedanych płyt na najbardziej wyczekiwaną płytę świata

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +971
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #251 dnia: Października 28, 2009, 02:28:48 pm »
0
 Nie wmawiajcie na siłę, że to co robi jest takie zajebiście rocknrollowe, cool i amazing. Bo każdy trzeźwo myślący widzi, że nie jest.
  

Właśnie próbuję Wam wytłumaczyć, że tak nie jest, a Wy ciągle myślicie, że tak jest.

Wspominałeś,że Slash nie nagrał niczego wartościowego od 2000 roku.Szanuję Twoją opinię,choć warto przypomnieć,że Contraband wyszło w 2004,a VR  za Slithera dostali Grammy,więc jakoś strasznie źle nie było.
Contraband jest plyta niezla, ale do dobrej to mu daleko. Grammy? GNR nigdy nie dostali Grammy (nawet za czasow AFD i UYI) - i co to znaczy
ze VR jest lepsze? Smieszny argument.

DrDrei - to jest idealny przykład tego, że nie czytasz ze zrozumieniem, tylko na siłę stawiasz na swoim, podważając wszystko wokoło i uznając siebie za nieomylego. Powiedz mi, w którym miejscu Zqyx napisał, że VR jest lepsze?! Twój argument to czysta głupota. Spróbuję Ci wytłumaczyć. Po prostu Wielki Zły powiedzieć, iż Contraband nie być takie złe

Ja nie moge pojac czemu fani Slasha nie moga zaakceptowac faktu ze tego czlowieka nie ma juz w GNR od 1996 r.

mylisz się.


Sory, że wywołałem tą dyskusję, bo myślałem, że jakoś chociaż w 2% dogadamy się... No bo jest taki problem na forum, sądziłem, iż coś się wyjaśni, a tu jak grochem o ścianę. Jedni przy swoim, drudzy przy swoim, najlepiej skończmy tą gadaninę, bo i tak niczemu nie służy, a jeszcze bardziej pogrążamy się w swoich radykalizmach.

Sia lalalala

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #252 dnia: Października 28, 2009, 03:33:10 pm »
0
W latach 90 tyle by przyszlo, niestety teraz jest 20 lat pozniej;)

Nawet ze Slashem, Adlerem i reszta nie przyszloby tyle osob co an Mete i U2...

Zreszta bez urazy dla fanow, ale oba te zespoly graja gowniana muze, raczej nie sila sie na arcydziela... a jedynie na plyty ktore kupi kazdy ich fan... sa wtorni...

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #253 dnia: Października 28, 2009, 04:25:12 pm »
0
nonsens, przypomne tylko że to meta supportowała gunsów w latach 90 - tych a anie na odwrót. Gunsi, gdyby jak meta i U2 trzymali poziom przez te 20 lat to nawet gdyby zrobili koncert dzień po dniu, to sląski zapełniłby się cały.

a Meta i U2 są równie gówniane jak NiN, bez urazy dla fanów tego ostatniego zespołu.

ale dobra, na PJ w 2007 roku przyszło 45 tys a miesiąc póxniej na RHCP ponad 50 tys. Też grają gównianą muzę?

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #254 dnia: Października 28, 2009, 05:09:29 pm »
0
o jakich fanach mówisz? O jakichś 150 osobach, które są zalogowane i udzielały się na forum?

mowie o fanach z tego forum. tu mamy dane, konkretne liczby. nikt nie posiada danych dotyczacych wszystkich fanow GNR na swiecie, co
dopiero wszystkich fanow rocka na swiecie. wiec opieram sie na konkretnych danych do ktorych ma dostep kazdy forumowicz

Ale co mnie interesuje jakieś Pussycat Dolls?  Ja tutaj mówię o gunsach!

a powinny - Twoj bog gra z wokalistka PCD. Chodzilo mi to ze skoro oceniasz zespol przez pryzmat teledyskow to powinienes sie przerzucic
na muzyke pop. O sukcesie tej muzyki decyduje wlasnie czy jest ladny teledysk. Jesli Britney Spears ladnie wyglada w teledysku, to nastolatki
ida do sklepu kupic plyte. Z muzyka rockowa jest inaczej. Liczy sie muzyka. Nie promocja. Ale widze ze myslisz podobnie jak Slash - czyli
nie wazna muzyka, wazne jak sie ja promuje.


Na Green Dayu bylo 3 tysiace ludzi w Spodku
Ale co to za argument?

taki argument ze Green Day w owym czasie byl zespolem o porownywalnej slawie w Polsce z Velvet Revolver. Na GD przyszlo 3 tysiace ludzi, a koncert
VR sie nie odbyl - ze wzgledu na male zainteresowanie fanow.


Natomiast fakty są takie, że Axl spierał się ze slashem o to jaką muzykę mają grać gunsi, więc teraz wydał płytę jaką chciał, dobrał sobie tez grajków takich jakich chciał i efektem tego było 11 tys. fanów na koncercie legendarnego zespołu w Wawie i zaledwie 5 mln sprzedanych płyt na najbardziej wyczekiwaną płytę świata

Slash wzial Duffa i Matta czyli pol GNR + wokaliste i gitarzyste takiego jak chcial i sprzedal z tego co slyszalem 3 mln plyt pierwszej plyty czyli Contraband - z pelna promocja czyli 4 teledyskami - mnostwem wywiadow, wystepow w mediach etc. To juz prawie polowe mniej niz ChD
bez zadnej promocji. Efektem tej supergrupy - reklamowanej jako polaczenie legendarnych kapel GNR i STP byl odwolany koncert w Polsce.
A 5 mln ChD bez promocji w rok od wydania w dzisiejszych czasach jest zajebistym wynikiem.
Wspominałeś,że Slash nie nagrał niczego wartościowego od 2000 roku.Szanuję Twoją opinię,choć warto przypomnieć,że Contraband wyszło w 2004,a VR  za Slithera dostali Grammy,więc jakoś strasznie źle nie było.
Contraband jest plyta niezla, ale do dobrej to mu daleko. Grammy? GNR nigdy nie dostali Grammy (nawet za czasow AFD i UYI) - i co to znaczy
ze VR jest lepsze? Smieszny argument.

DrDrei - to jest idealny przykład tego, że nie czytasz ze zrozumieniem, tylko na siłę stawiasz na swoim, podważając wszystko wokoło i uznając siebie za nieomylego. Powiedz mi, w którym miejscu Zqyx napisał, że VR jest lepsze?! Twój argument to czysta głupota. Spróbuję Ci wytłumaczyć. Po prostu Wielki Zły powiedzieć, iż Contraband nie być takie złe

Zqyx napisal  ze Contraband nie moze byc zla plyta - czyli oznacza to ze jest plyta dobra. Jak cos nie jest zle to jest dobre. To dosyc logiczne? Dodal
ze Contraband nie moze byc zle bo dostalo Grammy. GNR nie dostali nigdy Grammy. Zqyx o tym doskonale wie i podal ten przyklad po to zeby przy
okazji dowalic GNR. Co prawda dowalil tez GNR ze Slashem w skladzie, ale mniemam ze chodzilo mu o to ze w przeciwienstwie do Contraband,
Chinese Democracy nie dostalo Grammy. Zarowno fani Slasha jak i Axla zgadzaja sie na pewno co do tego ze GNR z nimi w skladzie bylo zespolem
swietnym a mimo to nigdy nie dostalo Grammy. Dlatego dla mnie mowienie o tym ze plyta nie moze byc zla skoro dostala Grammy jest smieszne, bo
to by oznaczalo ze wszystkie plyty ktore nie dostaly Grammy sa slabe, skoro dostanie tej nagrody jest synonimem jakosci muzyki.

Grzon: a piszac ze moj argument "to czysta glupota" obrazasz mnie. Swiadczy to o Tobie jako czlowieku, ja nie zgadzam sie z Twoimi pogladami ale
nie pozwalam sobie na takie osobiste wycieczki. To ze atakuje Slasha nie oznacza ze musze od razu zaatakowac tez Grzona. Szkoda ze Ty o tym nie pamietasz. Ale tak to jest jak ktos nie wie co to jest kultura dyskusji.

Ja nie moge pojac czemu fani Slasha nie moga zaakceptowac faktu ze tego czlowieka nie ma juz w GNR od 1996 r.

mylisz się.


tak? a co robi Wojo mowiac ze gdyby Slash nie odszedl z zespolu to stadion w Chorzowie by sie wypelnil w calosci podczas koncertu
GNR...? wlasnie placze nad tym ze go juz nie ma

Sory, że wywołałem tą dyskusję, bo myślałem, że jakoś chociaż w 2% dogadamy się... No bo jest taki problem na forum, sądziłem, iż coś się wyjaśni, a tu jak grochem o ścianę. Jedni przy swoim, drudzy przy swoim, najlepiej skończmy tą gadaninę, bo i tak niczemu nie służy, a jeszcze bardziej pogrążamy się w swoich radykalizmach.

Hahaha dobre. Myslales ze sie dogadamy? Tzn myslales ze ja powiem tak:
przepraszam Slasha i fanow Slasha za to ze go krytykowalem. Nigdy wiecej juz tego nie zrobie. Moja krytyka byla nieuzasadniona bo Slash moze
robic co chce, niszczyc wlasna legende przez rozmienianie sie na drobne, legende zespolu w ktorym nie ma go od 13 lat, zespolu ktorego nazwe wykorzystuje dla wlasnych  indywidualnych korzysci, zespolu ktorego piosenki wykonuje razem z raperami i gwiazdkami pop... Slash moze wyskakiwac z tortu w teledyskach plastikowych wokalistek ktorych jedynym atutem jest krecenie zgrabnym tyleczkiem. Slash moze zwalac wine
za swoja slaba plyte na wokaliste ktory odszedl z jego zespolu. Slash moze wydawac co chce, grac jak chce, z kim chce, robic co chce dla kasy,
medialnego poklasku i slawy. Obiecuje ze wszystko co zrobi Slash bedzie mi sie podobac i bede mu za to bil brawo.

MYSLALES ZE POWIEM TAK: przy okazji chcialem skrytykowac Axla bo nie ma teledyskow do ChD, bo nie udziela 10 wywiadow dziennie, bo nie wystepuje w telewizji, bo nie wystapil goscinnie ani z Britney Spears ani z Jessica Simpson, bo nie wiem co teraz robi - ale na pewno nic. Chcialem go takze skrytykowac za to ze to on rozwalil GNR, wywalil Slasha z zespolu, ChD jest do dupy, na koncert w Wawie przyszlo za malo ludzi, Ashba sie maluje i ma za duzo tatuazy, a dzieci w Chinach dalej gloduja a obiecanej chinskiej demokracji dalej nie ma...

MYSLALES ZE POWIEM TAK: od dzis prosze skasowac dzial ChD z tego forum, a ja zobowiazuje pisac peany pochwalne na temat starego GNR,
zespolu Velvet Revolver (zwlaszcza Libertad), oraz dzialalnosci solowej Slasha (zwlaszcza po 2000 r).

NO TO SIE BARDZO POMYLILES !  :lol:

powinienem jeszcze napisac ze Twoje oczekiwania to byla "czysta..." ale sie powstrzymam przed osobista wycieczka
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2009, 05:14:28 pm wysłana przez DrDrei »
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

 

O tym jak przegrałem zakład ;)

Zaczęty przez Cheewb

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4291
Ostatnia wiadomość Lipca 11, 2011, 11:12:06 am
wysłana przez krelke