Autor Wątek: Jak dowalić Slashowi?;)  (Przeczytany 114073 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3627
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +109
    • OLD CHOPPER
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #225 dnia: Października 27, 2009, 10:32:27 pm »
0
Oczywiście, tylko że na tym forum jakoś nie spotkałem się żeby ktoś gnoił Axla. Tylko na Slasha tak wszyscy wsiedli. Nie wiem czemu ? Że se chałturzy od czasu do czasu? Skoro to lubi...
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +971
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #226 dnia: Października 27, 2009, 10:34:24 pm »
0
DrDrei. Usprawiedliwianie, a bycie fanatykiem to są dwie różne sprawy. Poza tym znajdź mi na tym forum więcej niż 5-10 postów, w których potwierdzisz swoje wyżej wymienione wnioski, a Ci przyznam rację. Tylko nie liczą się posty Martinguna.

widzę, że i tak nie trafia do Ciebie to co napisałem. Ja tu daję wywody, że Slash ma prawo do własnej osoby i może robić co chce, a w odpowiedzi dostaję... listę występów gościnnych Slasha  :???: No dobra, spoko. Ale co to ma do tej dyskusji? Wszyscy wiedzą z kim mu nie poszło, że Libertad to słaby krążek. I co, przez to już nie ma prawa żyć i powinien popełnić samobójstwo? A jakby ChD okazało się słabą płytą? Axl też już nie miałby prawa do własnej woli i krytykowałbyś każdy jego ruch? Nie wszyscy są perfekcjonistami jak Rose.

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #227 dnia: Października 27, 2009, 10:59:31 pm »
0
Oczywiście, tylko że na tym forum jakoś nie spotkałem się żeby ktoś gnoił Axla. Tylko na Slasha tak wszyscy wsiedli.

1. widac malo wiesz. nie zagladam do dzialu: Jak dowalic Axlowi: ale zaloze sie ze tam juz cos znajdziesz. Poza tym byl kiedys gosc
o ksywie Saboteur ktory nazywal Bete, asystentke Axla "brazylijska k***a", Axla -zlodziejem, mowil ze Chd sprzedaje sie fatalnie.

2. user Jack Daniel ktory dostal bana za obrazanie Axla. 

jest jeszcze dwoch takich panow co rowno jada po Axlu. Sa na forum do dzis.

Wszyscy na Slasha? Jakos jest potezna ekipa broniaca go za wszelka cene.

DrDrei. Usprawiedliwianie, a bycie fanatykiem to są dwie różne sprawy. Poza tym znajdź mi na tym forum więcej niż 5-10 postów, w których potwierdzisz swoje wyżej wymienione wnioski, a Ci przyznam rację. Tylko nie liczą się posty Martinguna.

ktore wnioski? bo juz nie wiem do czego sie odnosisz

w odpowiedzi dostaję... listę występów gościnnych Slasha  :???: No dobra, spoko. Ale co to ma do tej dyskusji?

liste podalem Zqyxowi zeby mu udowodnic ze do roku 94 - Slash gral tylko ze znakomitymi goscmi, po czym nagle zaczal dokonywac
niezrozumialych wyborow, zaczal grac z byle kim i byle co, zapragnal byc gwiazda pop (jakby rock mu nie wystarczal a w bluesa
nie chcial isc bo jest mniej popularny i sie slabiej sprzedaje)

I co, przez to już nie ma prawa żyć i powinien popełnić samobójstwo?

pewnie niech robi co chce, ale bede to krytykowal bo nie moge przezyc tego ze Slash zniszczyl swoja legende, niszczy legende GNR i rozmienia
sie na drobne
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34711
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #228 dnia: Października 27, 2009, 11:07:54 pm »
0
zrobmy ankiete to zobaczysz ze Snakepit podoba sie bardziej niz VR. zreszta wystarczy rozejrzec sie na tym forum.

Wynik ankiety na tym forum nie byłby miarodajny,biorąc pod uwagę to,jak Slash jest tu gnojony.
Wspominałeś,że Slash nie nagrał niczego wartościowego od 2000 roku.Szanuję Twoją opinię,choć warto przypomnieć,że Contraband wyszło w 2004,a VR  za Slithera dostali Grammy,więc jakoś strasznie źle nie było.
Oczywiście jest to kwestią gustu,choć uważam,że na debiutanckiej płycie Velvetów znalazło się kilka piosenek godnych zainteresowania.

Co do AFD i CHD - dla wielu ta pierwsza jest mistrzostwem świata,a ta druga totalnym niewypałem,oczywiście tu raczej nie znajdziesz tego typu głosów,a jeśliby były to pewnie już dawno zagłuszone,co nie znaczy,że wszyscy traktują CHD w kategoriach 8 cudu świata.

I choć to ma w tym kontekście niewielkie znaczenie,to Last fight z kieeeeepskiego Libertad radził sobie o wiele lepiej niż Chinese Democracy ze świetnej;)

Zgadzam się,że po 1995 Slash dokonał kilku/nastu kiepskich wyborów muzycznych. Jednak po raz kolejny powtórzę,jak kiedyś,że patrzenie na jego dorobek po 1995 tylko przez pryzmat Rubio,Fergie i.t.d jest celowym przejaskrawieniem,które mnie zresztą nie dziwi,bo już się do tego przyzwyczaiłem.


"liste podalem Zqyxowi " - miło,choć znałem ją od lat:) Jakiś czas temu słuchałem zresztą wszystkich nagrań gościnnych Slasha,jakie udało mi się zdobyć.

"Wszyscy na Slasha? Jakos jest potezna ekipa broniaca go za wszelka cene." - a szkoda,prawda?
Przydaliby się po stronie Axla ;)
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2009, 11:14:10 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #229 dnia: Października 27, 2009, 11:09:00 pm »
0
Jethro Tull tez kiedys dostalo Grammy a GNR nie...

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #230 dnia: Października 27, 2009, 11:15:54 pm »
0
Wynik ankiety na tym forum nie byłby miarodajny,biorąc pod uwagę to,jak Slash jest tu gnojony.


aha czyli na tym forum gnoja Slasha. oznacza to jednoczesnie ze jest to forum Axla (jak to niektorzy twierdza). ciekawe czemu mialem kiedys moderated za to ze bronilem Axla ktorego wyzywal jeden z uzytkownikow. moderacja na to nie reagowala.

Wspominałeś,że Slash nie nagrał niczego wartościowego od 2000 roku.Szanuję Twoją opinię,choć warto przypomnieć,że Contraband wyszło w 2004,a VR  za Slithera dostali Grammy,więc jakoś strasznie źle nie było.


Contraband jest plyta niezla, ale do dobrej to mu daleko. Grammy? GNR nigdy nie dostali Grammy (nawet za czasow AFD i UYI) - i co to znaczy
ze VR jest lepsze? Smieszny argument.

Co do AFD i CHD - dla wielu ta pierwsza jest mistrzostwem świata,a ta druga totalnym niewypałem,oczywiście tu raczej nie znajdziesz tego typu głosów,a jeśliby były to pewnie już dawno zagłuszone,co nie znaczy,że wszyscy traktują CHD w kategoriach 8 cudu świata.


rozumiem ze te 90 glosow wychwalajacych ChD pod niebiosa (oceny od 8-10) to ludzie ktorzy byli zmuszani przez "forum Axla"??? te 20 osob
(ze 126 glosujacych) to ci "zagluszeni" tak? http://gunsnroses.com.pl/forum/chinese-democracy/ocen-chinese-democracy/


I choć to ma w tym kontekście niewielkie znaczenie,to Last fight z kieeeeepskiego Libertad radził sobie o wiele lepiej niż Chinese Democracy ze świetnej;)


rozumiem ze mowisz o listach przebojow. mozliwe, do Last Fight byl teledysk. nie mozna porownywac do singla bez teledysku.

Zgadzam się,że po 1995 Slash dokonał kilku/nastu kiepskich wyborów muzycznych. Jednak po raz kolejny powtórzę,jak kiedyś,że patrzenie na jego dorobek po 1995 tylko przez pryzmat Rubio,Fergie i.t.d jest celowym przejaskrawieniem,które mnie zresztą nie dziwi,bo już się do tego przyzwyczaiłem.


doskonale wiesz, bo powtarzalem to setki razy, ale powtorze i po raz kolejny skoro trzeba: cenie oba Snakepity, cenie Blues Ball. Nie chodzi tylko
o Rubio i Fergie. Dobrze wiesz ze mam inne zarzuty pod adresem Slasha. Ale dotycza obe glownie jego dzialalnosci po roku 2000.

[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3983
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #231 dnia: Października 27, 2009, 11:17:02 pm »
0
    To nie problem, że kiedyś tam zagrał sobie z kimś, za ileś tam. Było i minęło. Tak by było najlepiej. Ale to wciąż trwa, a co gorsza pogłębia się. Drei ma dużo racji w tym co mówi. Nie wmawiajcie na siłę, że to co robi jest takie zajebiście rocknrollowe, cool i amazing. Bo każdy trzeźwo myślący widzi, że nie jest.
    Pytaniem jest czy my jako fani Gn'R powinniśmy wylewać na Slasha wiadra pomyj ( zasłużone czy nie), pytaniem jest czy powinniśmy brać do dzioba każde padło, które nam zaserwuje. Najważniejsze chyba, żeby nie zapierać się na siłę ze swoimi poglądami.
   I błagam nie użalajcie się nad nim. Jaki to Slash jest pokrzywdzony, jaki niesprawiedliwie oceniany. Mówicie, że jest duża grupa atakujących, nie lubiących Slasha. Więc spytam: dlaczego jest taka grupa? Co spowodowało, że idol młodości zniechęcił do siebie tylu ludzi. Czy może to tylko irracjonalne wymysły? Niech każdy sam odpowie sobie na to pytanie.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34711
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #232 dnia: Października 27, 2009, 11:20:30 pm »
0
el_loko: Ale o czym to świadczy?  ;) Grammy ma chyba mniejszą rangę niż np VMA,ale totalne zignorowanie Contraband jako płyty,która okazała się sukcesem jest nieporozumieniem. Slither ma swoje miejsce w muzyce,czy tego chcemy,czy nie.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #233 dnia: Października 27, 2009, 11:21:04 pm »
0
Zgadzam się,że po 1995 Slash dokonał kilku/nastu kiepskich wyborów muzycznych. Jednak po raz kolejny powtórzę,jak kiedyś,że patrzenie na jego dorobek po 1995 tylko przez pryzmat Rubio,Fergie i.t.d jest celowym przejaskrawieniem,które mnie zresztą nie dziwi,bo już się do tego przyzwyczaiłem.
Chodzi o to, że częściej gra z Fergie niż z innymi kapelami - jak by wystąpił na koncercie Aerosmith czy tak jak kiedyś z A7X i by był o tym news, to wątpię żeby go w tym newsie gnojono :) Będzie grał z kimś, kto ma rocka we krwi - będę się tym cieszył i mam do tego prawo, będzie grał z pop gwiazdkami - będę go krytykował i mam do tego prawo.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #234 dnia: Października 27, 2009, 11:25:11 pm »
0
Wybaczcie za offtop (nie chcę mi się brać udziału w tej dyskusji, mogę wyłącznie podpisać się pod Drei'em), ale rozbraja mnie gdy ktoś pisze, że to jest forum Axl'a i jest on wielbiony, a Slash na każdym kroku gnojony. To jest chyba jeden z największych mitów XXI wieku.  ;)


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #235 dnia: Października 27, 2009, 11:28:30 pm »
0
Contraband su(c)kcesem? pod jakim wzgledem?
Z tego co czytam to sprzedali 4 mln plyt na swiecie... GNR sprzedało ChD w 5 mln w ciagu 1/5 tego czasu...
W takim razie ChD to mega hiper sukces.

Warto dodac, ze w tamtych czasach, rynek fonograficzny nie przezywal takie kryzysu jak obecnie... no i wlasnie krysyz ;)

Wiec to akurat sredni sukces ;)
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2009, 11:30:16 pm wysłana przez el_loko »

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #236 dnia: Października 27, 2009, 11:29:02 pm »
0
Chodzi o to, że częściej gra z Fergie niż z innymi kapelami - jak by wystąpił na koncercie Aerosmith czy tak jak kiedyś z A7X i by był o tym news, to wątpię żeby go w tym newsie gnojono :) Będzie grał z kimś, kto ma rocka we krwi - będę się tym cieszył i mam do tego prawo, będzie grał z pop gwiazdkami - będę go krytykował i mam do tego prawo.

i mowi to zadeklarowany fan Slasha -na razie jedyny na tym forum ktory potrafil spojrzec prawdzie w oczy. i nie musial nic wspominac o Axlu.
Znow brawa dla Ciebie Mexi.
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34711
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #237 dnia: Października 27, 2009, 11:29:21 pm »
0
   Nie wmawiajcie na siłę, że to co robi jest takie zajebiście rocknrollowe, cool i amazing. Bo każdy trzeźwo myślący widzi, że nie jest.

Zgadza się.

   Pytaniem jest czy my jako fani Gn'R powinniśmy wylewać na Slasha wiadra pomyj ( zasłużone czy nie), pytaniem jest czy powinniśmy brać do dzioba każde padło, które nam zaserwuje.

Zgadza się.

Więc spytam: dlaczego jest taka grupa? Co spowodowało, że idol młodości zniechęcił do siebie tylu ludzi. Czy może to tylko irracjonalne wymysły? Niech każdy sam odpowie sobie na to pytanie.

Powiem tak.Grupa się pojawiła z kilku powodów. Nie bez znaczenia jest niechęć na linii Axl - Slash. Nie bez znaczenia fatalnie wybory muzyczne S;asha. Nie bez znaczenia też frustracja fanów,którzy widzą,że o Slashu jest x newsów,a o Axlu 0.
To nie jest irracjonalne. Nigdy nie twierdziłem,że krytykować Slasha nie wolno.Rzecz w tym,że czasem te zarzuty są tak absurdalne,że nawet się komentować tego nie chce,ale człowiek nie wytrzymuje,choć lepiej byłoby odpuścić.

Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #238 dnia: Października 27, 2009, 11:33:25 pm »
0
Contraband su(c)kcesem? pod jakim wzgledem?
Z tego co czytam to sprzedali 4 mln plyt na swiecie... GNR sprzedało ChD w 5 mln w ciagu 1/6 tego czasu...
W takim razie ChD to mega hiper sukces.

Warto dodac, ze w tamtych czasach, rynek fonograficzny nie przezywal takie kryzysu jak obecnie... no i wlasnie krysyz ;)

Wiec to akurat sredni sukces ;)

+ do Contraband wyszly 4 teledyski, do ChD zaden
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34711
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak dowalić Slashowi?;)
« Odpowiedź #239 dnia: Października 27, 2009, 11:36:38 pm »
0
DrDrei: To jest forum Gn'R,a że dla wielu Gn'R = Axl,to tak,jest to przede wszystkim forum Axla. A już na pewno o wiele bardziej forum Axla,niż Slasha,co zresztą jest słuszne ;)

Contraband - niezła,dobra,to subiektywne odczucie,dlatego przywołuję odbiór w mediach,który czy tego chcemy,czy nie jest jakimś wyznacznikiem

Co do oceny CHD na forum...

Liczyłeś na to,że większość na forum Gn'R oceni płytę na 1 lub 2? Byłoby to zadziwiające. I co by nie mówić nie świadczyłoby dobrze o płycie;)

el_loko: Co do Gn'R - nawet jeśli sprzedaż się potwierdzi,to ma się to nijak do sprzedaży wcześniejszych płyt,więc nie wiem,czy sukces,czy fiasko

Contraband - nie mam danych,co do sprzedaży,ale chodziło mi bardziej o coś innego,mianowicie o to,że Contraband nie można przekreślać,bo spodobał się wielu fanom,czego nie można powiedzieć o niektórych późniejszych nagraniach Slasha,które były krytykowane przez większość fanów,no,ale to kwestia gustu,równie dobrze komuś gra Slasha mogła się przestać podobać w 1987:)
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2009, 11:44:56 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

O tym jak przegrałem zakład ;)

Zaczęty przez Cheewb

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4291
Ostatnia wiadomość Lipca 11, 2011, 11:12:06 am
wysłana przez krelke