Ankieta

Jak oceniasz pracę moderatorów?

1
2
3
4
5
6

Autor Wątek: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)  (Przeczytany 600966 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3750
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1392
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4110 dnia: Stycznia 03, 2024, 11:03:37 am »
+2
Nie oszukujmy sie  - to @naileajordan ciągnie ten wózek sama... jeżeli chodzi o niusy + wstawki użytkowników którzy nie mają uprawnień niusmana.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4111 dnia: Stycznia 03, 2024, 11:46:52 am »
0
mnie sie np. odechcialo, z koncem 2022 pisac/tlumaczyc artykuly, z koncem 2023 pisac newsy
moja motywacja bardzo spadla zeby sie tu cokolwiek jeszcze wysilac

Czy ma to związek z życiem pozaforumowym, aktywnością (reakcjami, postami) forumowiczów, czy z aktywnością (w kwestii twórczej?) samego zespołu?
Czy jesteście, bywacie na forach innych zespołów? Jak tam wygląda aktywność forumowiczów? Może po prostu czas for internetowych się kończy, a tu
piszą dziadki i babcie ( z całym szacunkiem dla dziadków i babć ), którzy są na tyle sentymentalni, żeby jeszcze utrzymywac to miejsce przy życiu?
Nie pamiętam, kiedy ostatnio zjawił się tu ktoś aktywny nowy.
Widze, że od niedawna ożył NTS-owy profil na Facebooku i chwała Wam za to, ktokolwiek się tam uaktywnia, ale sądząc po reakcjach to też zainteresowanie jest raczej znikome. Nie wiem, jak tam Gunsi w topie wszechczasów, ale mam wrażenie, że ich popularność spada, a co za tym idzie naturalne jest, że ruch wokółgunsowy mniejszy. Już sama kwestia przyszłorocznego koncertu Slasha w Polsce budzie raczej letnie emocje, sądząc po aktywności na forum.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2024, 11:54:15 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5007
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1689
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4112 dnia: Stycznia 03, 2024, 12:54:31 pm »
+1
no... dobra ale skoro jest profil NTSu to równie dobrze można by tam spróbować zacząć działać z jakąś grupą. Tak wiem wymaga to pracy itd. nie mówię nie temu projektowi.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12050
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4113 dnia: Stycznia 03, 2024, 04:42:04 pm »
+1
@Zqyx nie jestem na żadnym innym forum muzycznym. Tutaj również mnie trzyma a) sentyment, b) znajomość prywatna z wieloma użytkownikami utrzymywana przez lata. Gdyby nie to, pewnie bym w ogóle tu nie zaglądał.

Patrząc po statystykach swojego bloga (www.askoncertowy.pl jakby ktoś nie wiedział :P) widzę ogólny odpływ użytkowników, nie ma z kim porozmawiać o muzyce, nikogo też nie interesują dłuższe teksty.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4114 dnia: Stycznia 03, 2024, 04:52:55 pm »
0
@Śpiochu

Można robić dużo rzeczy, tylko pytanie kto by to prowadził i jak wpłynęłoby to na ruch tutaj. Z tego co wiem istnieją/istniały jakieś polskie grupy okołogunsowe niekoniecznie mające powiązania z NTS, może nawet niekoniecznie chcące mieć powiązania z NTS. Czy jest to jedna grupa, czy więcej? Trudno powiedzieć... Nie śledzę tego, ale na pewno przydałaby się NTS-owi większa aktywność na FB, tylko znów wracamy do pytania kto by to prowadził i jak wpłynęłoby na forum. Czy kiedykolwiek było przełożenie treści publikowanych na FB na odwiedzalność forum? Nie wiem. Tu by mógł się wypowiedzieć @krelke, który kiedyś mocno sie tym interesował, ale... ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...  ;)
 "Śmierć" NTS jako forum jest wieszczona od kilku dobrych lat, zwykle wtedy, gdy Gunsi nie planują jakiejś wzmożonej działalności, a mimo to forum istnieje, działa, choć czasy świetności ma już pewnie za sobą, ale umówmy się, że Gunsi chyba już też... Impulsem na pewno byłaby nowa płyta, ale ...nowa, a bazująca na nagraniach sprzed miliona lat. Tylko, że nawet ta nowa płyta może okazać się krążkiem typu - ok, przesłuchane i tyle. Dlatego cześć i chwała wszystkim którzy tu się udzielają, komentują, choćby z doskoku.

@ mafioso"A dwa, po reunionie nawet najwięksi optymiści stracili już resztki nadziei, że ten zespół jeszcze coś zrobi pod względem artystycznym.

Z jednej strony tak, z drugiej strony jest cała masa ludzi, którym to nie przeszkadza i na hasło koncert Gunsów mówią: Ok, kiedy, gdzie i za ile? Jadę.
Choć może i tych jest coraz mniej, bo dorosłe życie oznacza więcej wydatków, a dzisiejsi nastolatkowie jednak może niekoniecznie są fanami Gunsów. Słabo się staracie starszaki ;)  :lol: :P
Dłuższe teksty wymagają czasu, to fakt, a czasu zwykle jest coraz mniej i zastanawiamy się, czy warto ten czas poświęcić na NTS, czy na inne, często wazniejsze aktywności. Potem jest tak, że osoba X "wyprodukuje" dla NTS tłumaczenie/autorski tekst, nad którym siedziała sporo czasu i "zabija ją" kiepski odzew lub zupełny brak odzewu. Pisze garstka, zagląda więcej, ale ci, którzy tylko zaglądają nie czują potrzeby, żeby pisać, no chyba, że od święta. No i dramatycznie brakuje nowej, świeżej krwi. Młodych forumowiczów, którym by się chciało chcieć, którzy może zadaliby po raz milionowy te same pytania, ale...zrobiliby ruch. A może akurat zobaczyliby, że warto tu pisać. Tylko jak ich ściągnąć? Czy jest jeszcze na to szansa?
P.S. I tak połowa z Was skończy czytać tego posta w połowie, więc po co się wysilam  :D
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2024, 05:00:04 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3477
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3554
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4115 dnia: Stycznia 03, 2024, 05:26:38 pm »
+1
Nie pamiętam, kiedy ostatnio zjawił się tu ktoś aktywny nowy.

Ja wciąż jestem nowa.  ;)

Nie bywam na żadnym innym forum. Szczerze mówiąc, nie odwiedzam też profilu NTS na Facebooku. Nie odczuwam takiej potrzeby, a FB ostatnimi czasy kojarzy mi się głównie z natarczywymi reklamami.

Rozumiem, że można odczuwać zniechęcenie. Mnie też dopada, kiedy widzę, że ten czy inny wątek przechodzi bez echa. Niemniej jednak, lubię tłumaczyć, lubię zaglądać na forum i nie chciałabym, żeby umarło, stało się czymś na kształt martwego archiwum. Nadal też doceniam to, że dzięki publikowanym tutaj treściom i komentarzom mocno poszerzyła się moja wiedza o ukochanym, bądź co bądź, zespole. 
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2024, 05:33:38 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8582
  • 17000 postów
  • Respect: +4338
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4116 dnia: Stycznia 03, 2024, 05:53:33 pm »
0
skoro nie ma (i pewnie nie bedzie) decyzji adminow o zamknieciu NTS, to nalezy pozwolic pacjentowi umrzec smiercia naturalna

staruszek ma 19 lat, to i tak swietny wynik jak na forum

ja pod kolejny respirator nie zamierzam podpinac

od 2018 co rok piszemy mniej postow w porownaniu z poprzednim rokiem o odpowiednio:
26%, 35%, 19%, 9%, i najwiekszy spadek w stosunku do roku 2022, w 2023 az o 42% !
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2024, 06:01:11 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3750
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1392
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4117 dnia: Stycznia 03, 2024, 06:10:50 pm »
0
Nie pamiętam, kiedy ostatnio zjawił się tu ktoś aktywny nowy.

Ja wciąż jestem nowa.  ;)

Nie bywam na żadnym innym forum. Szczerze mówiąc, nie odwiedzam też profilu NTS na Facebooku. Nie odczuwam takiej potrzeby, a FB ostatnimi czasy kojarzy mi się głównie z natarczywymi reklamami.

Rozumiem, że można odczuwać zniechęcenie. Mnie też dopada, kiedy widzę, że ten czy inny wątek przechodzi bez echa. Niemniej jednak, lubię tłumaczyć, lubię zaglądać na forum i nie chciałabym, żeby umarło, stało się czymś na kształt martwego archiwum. Nadal też doceniam to, że dzięki publikowanym tutaj treściom i komentarzom mocno poszerzyła się moja wiedza o ukochanym, bądź co bądź, zespole.

ja też jestem nowy - po ponad chyba pół roku dziś pierwsze logowanie..

a o BH nie piszę to jestem zupełnie nowy
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2024, 06:21:37 pm wysłana przez daub »

Offline Hubik

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1485
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4118 dnia: Stycznia 03, 2024, 07:15:25 pm »
0
Nie wiem, jak tam Gunsi w topie wszechczasów, ale mam wrażenie, że ich popularność spada

"November Rain" na 11 miejscu, reszta poniżej 170 miejsca. Jednak nie brałbym tego jako wyznacznik spadkiem zainteresowania zespołem.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4119 dnia: Stycznia 08, 2024, 09:11:39 am »
+2
Ruchu jakiegoś specjalnego nie ma, grupa na FB to może i OK pomysł ale właśnie ktoś musiałby choć troszkę tam spoglądać :)

Zamykać to forum troszkę szkoda, nawet nie tylko tego. Wraz ze zniknięciem wielu forów pewna wiedza odeszła z internetu całkowicie i fajnie by było tutaj tego uniknąć jak najdłużej się da :)

Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3750
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1392
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4120 dnia: Stycznia 08, 2024, 10:21:39 am »
0
Zamykać to forum troszkę szkoda, nawet nie tylko tego. Wraz ze zniknięciem wielu forów pewna wiedza odeszła z internetu całkowicie i fajnie by było tutaj tego uniknąć jak najdłużej się da :)

Zdecydowanie apeluję o niezamykanie tego forum. Nawet jak się człowiek nie loguje to i tak jest aktywny choćby spoglądając na to co się dzieje na głównej, albo na innych kategoriach tego forum.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4121 dnia: Stycznia 08, 2024, 12:07:57 pm »
+6
To nie jest w planach :)

Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3750
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1392
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4122 dnia: Stycznia 09, 2024, 05:57:10 am »
0
Całe szczęście!

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1424
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4123 dnia: Stycznia 18, 2024, 10:27:56 pm »
+3
W czasie trasy SMKC planuję wrzucać sporo newsów, także jeśli @Witek masz ochotę, to daj mi na te kilka miesięcy moc sprawczą :P

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #4124 dnia: Stycznia 19, 2024, 10:49:04 am »
+1
Hej :) masz na myśli forum i dodawanie newsów?:)

 

Jak trafiliście na forum?

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 97781
Ostatnia wiadomość Czerwca 17, 2020, 12:03:28 pm
wysłana przez naileajordan