Ankieta

Jak oceniasz poczynania Admina Krelke?

0
0 (0%)
1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
0 (0%)
4
0 (0%)
5
2 (28.6%)
6
3 (42.9%)
<3 Lofciam <3 Krelke <3 :*
2 (28.6%)

Głosów w sumie: 6

Głosowanie skończone: Stycznia 29, 2012, 07:21:17 pm

Autor Wątek: Admin Krelke  (Przeczytany 35091 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwca 24, 2010, 12:35:48 am »
0
No jeżeli tak było, to krelke - na Boga - kajaj się, aż zostanie Ci wybaczone. Byłem kibicem Lecha i... nie ważne... kajaj się.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwca 24, 2010, 07:46:56 am »
0
Martingun- nie wracaj. Za każdym swoim  nibytoniepowrotem pogrążasz się coraz bardziej... Choroba postępuje?
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwca 24, 2010, 11:03:37 am »
0
Dobra to już jest nudne i trąci spamem...

Zqyx zapytał: Skąd się bierze ta niechęć między kibicami Legii i Lecha? (http://gunsnroses.com.pl/forum/dead-horse/odp-pilka-nozna-7263/msg191446/#msg191446)

Ja odpowiedziałem:
"Stawiałbym na 9 maja 1980 w Częstochowie, wygraną Legii na boisku, a Lecha poza nim ;)" (http://gunsnroses.com.pl/forum/dead-horse/odp-pilka-nozna-7263/msg191447/#msg191447)

Już mi się nie chce tłumaczyć po raz któryś, że sprawa rozchodzi się o emota ";)". Faktem jest, że Legia wygrała 1:0 jeśli dobrze pamiętam. Mniej znanym faktem jest to, iż według kryteriów subkultury kibiców piłkarskich, to Lech jest uznawany, iż wygrał ten pojedynek, a od tamtego meczu datuje się najczęściej powstanie w Polsce subkultury kibiców piłkarskich.
";)" można traktować różnie, jako "profesorskie oczko", zwrócenie uwagi, że mecz ten posiadał drugie dno oraz wynik. Emota ";)" na pewno nie wychwala mordobicia się przed/w trakcie/po meczach piłkarskich lub że szczycę się czymś [wtedy bym użył -> :radocha:] itp. znaczeń.
Koniec kropka. Dalsze wałkowanie tematu będzie traktowane jako spam - co może skutkować nagrodami.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2010, 11:07:09 am wysłana przez krelke »

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwca 27, 2010, 11:20:56 am »
0
Może i trąci spamem,ale trzeba oddać narodowi prawdę i być rzetelnym! Mianowicie...Mi chodzi głównie o to,że Ty będąc na forum kimś kto ma ważną funkcję śmiałeś przypominać tutaj na forum muzycznym coś takiego,jak bójki kibiców,gdzie na domiar złego byli zabici-rozumiesz???!!! A przesadziłeś według mnie głównie tymi słowami "...A LECH WYGRAŁ POZA BOISKIEM"-czyli Ty ewidentnie popierasz i wręcz szczycisz się tym,że Twój Lech Poznań choć przegrał sportowo na boisku,to wygrał poza nim!!! :/ A TAM POZA BOISKIEM BYŁO COŚ OKOŁO 20 ZABITYCH!!! :ph34r:
I ta sprawa nie tyczy się tylko o emota,choć on jest również dowodem na Twoje słabe poczucie taktu,że w sytuacji,gdy wspominasz o bójkach kibicowskich,GDZIE BYLI ZABICI,wstawiasz takiego wesołego emota :/

 :megafon: I dlatego moja ocena Ciebie-DOPÓKI TU BĘDZIESZ-będzie zero-a nawet mniej niż zero!!!
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwca 27, 2010, 11:59:55 am »
0
hehe, Krelke - rispekt.

ode mnie 6.

Martingun, to było w cholerę czasu temu, nie masz co robić, że myślisz o tym dniami i nocami?

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwca 27, 2010, 12:15:30 pm »
0
Słuchaj-jestem zwolennikiem szeroko rozumianego prawa i sprawiedliwości więc wręcz nie mogę zaprzestać napiętnowania zła... ;] A wciąż uważam,że 'krelke' jako admin tego forum,czyli ktoś kto powinien być wręcz krystaliczny,nie powinien pochwalać zła-czyli w tym przypadku BÓJEK W KTÓRYCH BYLI ZABICI!!! Ponieważ ten osobnik nie tyle,że opisał jak było,ALE SAM SWOIMI SŁOWAMI NAPISAŁ, "że chodz Lech przegrał na boisku,TO WYGRAŁ POZA NIM"-a przypomnę Ci,ze to "wygranie poza boiskiem,to potężna bitwa,gdzie zgineli ludzie(w durzej mierze fanii LEGII WARSZAWA)!!! :>  Więc co-mam zostawić tak poważne uchybienia w zachowaniu administratora tej strony???!!! To może wypuśćmy morderców z więzień,gwałcicieli...! :_:
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwca 27, 2010, 12:42:46 pm »
0
martingun Ty chyba jesteś cały czas nie wyspany ;).Gdzie Krelke napisał że pochwala bójki,morderstwa?Krelke tam machał kosą w 1980 roku?Troche dystansu do życia by ci się przydało,bo chyba jesteś nerwowym człowiekiem,który lubi wszczynać awantury o byle g***o.Popadasz w jakieś absurdalne skrajności.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2010, 12:47:17 pm wysłana przez Artur78 »

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwca 27, 2010, 12:55:12 pm »
0
Jeśli dla Ciebie bójka kibiców,to "byle gó.wno",to wybacz,ale jesteśmy prawdopodobnie na innym poziomie postrzegania i oceniania rzeczywistości!!! :>

I czy i Ty nie rozumiesz odpowiedzi 'krelke' na zapytanie "Zqyxa' ,któy zapytał: "Skąd się bierze ta niechęć między kibicami Legii i Lecha?" na co 'krelke' odpowiedział:"Stawiałbym na 9 maja 1980 w Częstochowie, wygraną Legii na boisku, a Lecha poza nim" ...CZY NIE WIDZISZ W TEJ ODPOWIEDZI NIC,CO BYŁOBY SZCZYCENIEM SIĘ,ŻE DRUŻYNA KRELKE CHOĆ PRZEGRAŁA SPORTOWO,TO WYGRAŁA POZA BOISKIEM???!!!Człowieku-a tam  poza boiskiem zgineli ludzie!!!Około 20 osób-w większości kibice LEGII WARSZAWA-czyli klubu którego 'krelke'nie lubi!!!Więc tutaj przeanalizuj jego zdanie i wyciągnij wnioski,które według mnie powinny być jednoznacznie potępiające jego zachowanie!!! :>
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline JackW

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1175
  • Respect: +52
    • Poznaj Republikę Czeską
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwca 27, 2010, 12:59:38 pm »
0
Nie musisz po raz piąty powtarzać co napisał Krelke, umiemy czytać
2006, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwca 27, 2010, 01:03:41 pm »
0
Umiecie czytać-tak...ALE BYĆ MOŻE CO NIEKTÓRZY NIE POTRAFIĄ yyy MYŚLEĆ,bo coś tam coś tam...Ale tutaj sami sobie odowiedzcie :_:
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwca 27, 2010, 01:17:55 pm »
0
No ja zamiast mózgu mam trociny :D.W tym co napisał Krelke 30  lat temu, nie zauważyłem niczego co by pochwalało tą tragedię......
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2010, 01:20:54 pm wysłana przez Artur78 »

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwca 27, 2010, 01:48:55 pm »
0
ale Martin zauważył :P

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwca 27, 2010, 05:28:31 pm »
0
martingun. Jakby nie było to Legia przegrała poza boiskiem. Nie wiem kto idzie się n********ać po meczu z kolesiami, którzy maja noże, kije bejsbolowe itp. mogę się założyć, że Krelke ani razu nie pomyślał, że popiera bójki i morderstwa. Jezeli uważasz, że Krelke swoją wypowiedzią poparł morderstwa i ciągniesz te dyskusję przez tyle czasu, to wcale się nie dziwię, że jesteś za prawem i sprawiedliwością. Krelke jest adminem forum muzycznego i wywiązuje się bardzo dobrze ze swoich obowiązków, czyli jak trzeba to upomina spamujących, kiedy trzeba daje bana, warna albo upomnienie słowne. To są jego obowiązki.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwca 28, 2010, 07:37:01 pm »
0
'krelke' nie napisał nic co pochwalałoby tą tragedię???!!! Więc pytam...PO CO NAPISAŁ SŁOWA,KTÓRE W SWOJSKIM ROZUMOWANIU ZNACZĄ TYLE" Lech wygrał bójkę z Legią-a wygrał bo zginęło więcej kibiców LEGII WARSZAWA"???!!!Po co on użył tych słów,CZY NIE ZE SZCZYCENIA SIĘ I POKRZEPIANIA,ŻE CHOĆ LECH PRZEGRAŁ NA BOISKU PO 90MINUTACH MECZU,TO JEDNAK JEGO KIBICE BYLI LEPSI POZA BOISKIEM PODCZAS BÓJKI W KTÓREJ PRZYPOMNĘ-ZGINĘŁO OKOŁO DWUDZIESTU OSÓB!!!

I co-i to jest odpowiednie zachowanie administratora muzycznego forum,które powinno mu ujść płazem???!!! :/
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Admin Krelke
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwca 28, 2010, 09:25:25 pm »
0
A kto Twoim zdaniem wygrał te bójkę, jak nie Lech ??
Skończmy już ten temat. Krelke jest solidnym adminem i dlatego dałem mu 5 w skali 0 - 6.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

 

Admin Witek

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 223
Wyświetleń: 56708
Ostatnia wiadomość Lutego 21, 2017, 09:49:08 pm
wysłana przez Witek