Autor Wątek: Walking Papers na koncercie w Polsce!  (Przeczytany 18700 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Walking Papers na koncercie w Polsce!
« Odpowiedź #120 dnia: Lipca 01, 2014, 11:33:20 am »
0
Mnie się ledwo na Impact udało pojechać, a co dopiero kilka dni wolnego  ;)
Z tego co pisze Evell to Czesi lepiej wybrali miejsce koncertu dla WP.

Offline evell

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
  • this I love
  • Respect: +7
Odp: Walking Papers na koncercie w Polsce!
« Odpowiedź #121 dnia: Lipca 02, 2014, 08:27:23 am »
0
Tak mi się przypomina, że około dwa lata temu zadzwoniłam do mojej byłej firmy i poprosiłam o dłuższy urlop, bo wyskoczyła mi impreza z Axlem i "gratisowy" koncert na Słowacji. Zabezpieczyłam się mówiąc, że mogą mnie zwolnić ;) Dwa telefony do znajomych z pracy i ktoś przyszedł za mnie. Wszystko się da garnąć w ramach dobrej woli. Pieniędzy nie miałam prawie w ogóle. No ale koncert stawiał Axl :P Samochód na gaz i to na tyle wygodny, że można się było w nim przespać :D Nie wszyscy mają tyle szczęścia? No jasne! 

Post Merge: Lipca 02, 2014, 08:31:11 am
Dodam jeszcze, że bilety w przedsprzedaży na praski koncert kosztowały 50 zł, w dniu koncertu, 70zł, a na impact  kupiłam za 250zł na GC, oczywiście było by za pięknie, więc dostałam mandat 100 zł od łodzkiej polcji :_:
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2014, 08:31:11 am wysłana przez evell »
Make Evell's dreams come true!!

Wszelkie glosy POŻĄDANE!!

http://bit.ly/1kotogm

Offline Tymeg

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 607
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +138
Odp: Walking Papers na koncercie w Polsce!
« Odpowiedź #122 dnia: Lipca 02, 2014, 11:27:19 am »
+2
Ja ogólnie jak mam wybór to wolę wybrać się na koncert w Polsce.
Dlaczego? Żeby pokazać organizatorom i muzykom, że jest dla kogo te koncerty robić w naszym kraju.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Walking Papers na koncercie w Polsce!
« Odpowiedź #123 dnia: Lipca 02, 2014, 11:45:00 am »
+2
Dla mnie to nie instrukcja obsługi, co zrobić, żeby dostać się na bilion koncertów pod rząd tylko mierzenie innych swoją miarą.
Uwierz mi, że nie każdy ma możliwość wykombinować zamianę w pracy, nie każdy może sobie pozwolić na "straszenie" szefostwa, że jak coś to mogą zwolnić.
Ja sama mam na tyle luzu w robocie, że mogłabym zrobić coś takiego, ale w ostatniej chwili się okazało, że to ja przychodzę na zastępstwo za kogoś i co? Miałam zamykać biznes, powiedzieć szefowej, żeby sama sobie przyjechała do pracy, bo ja będę w Czechach? Mhm. Przy obecnej sytuacji na polskim rynku pracy nie każdy może sobie pozwolić na luksus bezrobocia z własnego wyboru. I podejrzewam, że więcej jest ludzi, którzy mają sytuację, w której nie mogą ryzykować niż tacy jak Ty.
Poza tym koncerty poza granicami Polski przychodzą mi na myśl tylko, jeśli Polska nie jest uwzględniona podczas trasy koncertowej. Tu na szczęście była i na szczęście miałam możliwość uczestniczenia w Impakcie.
Podpisuję się też pod tym, co napisał Tymeg.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Walking Papers na koncercie w Polsce!
« Odpowiedź #124 dnia: Lipca 02, 2014, 01:17:10 pm »
+2
Zgadzam się z tym, co powiedzieli Tymeg i Canis. Nie każdy może sobie na coś takiego pozwolić. Jeśli możesz powiedzieć, że mogą Cię zwolnić, tzn. że Ci aż tak nie zależy, że nie potrzebujesz pracy. Nie każdy może sobie pozwolić na taki tekst, bo szefostwo czegoś takiego zazwyczaj nie lubi. Zwłaszcza, że Praga nie oznacza 1 dnia wolnego więcej, oznacza kilka takich dni. Gadanie, że zawsze można coś wykombinować, gdy nie znasz sytuacji drugiej osoby, jest dość słabe. Super, zobaczyłabym Duffa z bliska, dostałabym kostkę. Łał. Ale potem byłabym bez pracy przez następne ileś miesięcy. Wybacz, ale chyba jestem za stara na takie "yolo". A, no i masz samochód, możesz w nim spać, możesz jechać o której chcesz. Nie każdy tak ma. Niektórzy są skazani na autobusy, pkp i spanie na dworcach. Podobnie jak moi poprzednicy - wolę koncerty w Polsce, żeby pokazać, że jest tu zainteresowanie. Koncert "u siebie" ma inny klimat. Jeśli jadę zagranicę, to dlatego, że nie ma takiego koncertu w Polsce.

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Walking Papers na koncercie w Polsce!
« Odpowiedź #125 dnia: Lipca 02, 2014, 03:23:02 pm »
0
Tak mi się przypomina, że około dwa lata temu zadzwoniłam do mojej byłej firmy i poprosiłam o dłuższy urlop, bo wyskoczyła mi impreza z Axlem i "gratisowy" koncert na Słowacji. Zabezpieczyłam się mówiąc, że mogą mnie zwolnić ;) Dwa telefony do znajomych z pracy i ktoś przyszedł za mnie.
W mojej robocie na moim stanowisku jestem sam, więc nikt by mnie nie zastąpił. Zwolnić też bym się nie chciał, bo mam dobrą robotę a na koncerty za coś trzeba jeździć.  ;)

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4401
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2464
Odp: Walking Papers na koncercie w Polsce!
« Odpowiedź #126 dnia: Lipca 02, 2014, 05:06:29 pm »
0
To ja to widzę trochę inaczej - po co iść na Gunsów na Słowacji kilka dni po Rybniku? Po co jechać do Pragi na WP kilka dni po wystepie w Łodzi? Wtedy wszystko jest takie samo, set może różni się 2-3 piosenkami, ale sceneria i gesty te same, brak motywu zaskoczenia, ten drugi raz na świezo jest poprostu przewidujący.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Walking Papers na koncercie w Polsce!
« Odpowiedź #127 dnia: Lipca 02, 2014, 06:21:00 pm »
0
Bender, ja akurat jestem w stanie to zrozumieć ;) i to bardzo dobrze :D

No i to nie jest tak, że wsiadłam na Evell. Po prostu trochę mnie irytuje takie beztroskie gadanie, że "można zrobić tak i tak." Sama traktuję beztrosko wiele spraw, ale jestem w stanie zrozumieć, że ktoś jednak nie "może zrobić tak i tak". Pytanie "Czemu Was tam nie było?" odbieram jak trochę nie na miejscu, jeśli dla kogoś cudem było dostanie się na Impact, do Rybnika czy gdziekolwiek indziej. Po prostu.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline evell

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
  • this I love
  • Respect: +7
Odp: Walking Papers na koncercie w Polsce!
« Odpowiedź #128 dnia: Lipca 07, 2014, 03:29:46 pm »
+1
Nie wypowiadam się się często na forum ponieważ nie lubię hejterstwa. Źle odczytane intencje i skupianie się na żartobliwym "zwalnianiu się" z pracy  :facepalm: Może powinnam używać więcej emotikonek :P Byłabym może odebrana z większym dystansem  :D Dziwi mnie tylko, że nie jesteście ciekawi, czy koncerty się różniły, czy panował inny klimat itp. Wydawało by się, że to forum fanów Gunsów, a nie hejterów fanów. Wszystko co piszę na forum nie ma na celu obrazy nikogo. Już się wam chwalić nie będę :P a plany co do Gunsów jeszcze mam :)
Może jestem przewrażliwiona, bo zespół to połowa mojego życia! No taka już jestem nieodpowiedzialna, że traciłabym pracę, za każdym razem gdybym miała okazję "wpaść na backstage" do Gunsów. Głupia ja! ;)
Mądrze ktoś kiedyś powiedział, że kto nie ryzykuje ten nic nie ma :P Ja ciągle czuję niedosyt chłopaków. Inni tak nie mają? OK.
Make Evell's dreams come true!!

Wszelkie glosy POŻĄDANE!!

http://bit.ly/1kotogm

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Walking Papers na koncercie w Polsce!
« Odpowiedź #129 dnia: Lipca 07, 2014, 04:28:38 pm »
+1
Dziwi mnie tylko, że nie jesteście ciekawi, czy koncerty się różniły, czy panował inny klimat itp..
bo już o tym powiedziałaś:
To byl koncert klubowy na okolo 100 osob Duff doslownie na wycigniecie reki, a i do reki mozna bylo dostac od niego kostke. Praga tak blisko, a was tam nyie bylo. Po koncercie mozna bylo otrzymać autografy od chlopakow i pogadac, wspolne foty...

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Walking Papers na koncercie w Polsce!
« Odpowiedź #130 dnia: Lipca 07, 2014, 06:34:03 pm »
0
Tu nie było żadnego hejterstwa tylko proste przedstawienie sprawy. Zapytałaś "Czemu Was tam nie było?" - odpowiedziałam.
Swoją drogą, Gunsi to połowa również, (a nawet więcej niż połowa) i mojego życia, ale nie wiedziałam, że istnieje jakaś miara bycia fanem ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2014, 07:36:11 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Walking Papers na koncercie w Polsce!
« Odpowiedź #131 dnia: Lipca 16, 2014, 11:12:46 am »
0
Walking Papers - "Two Tickets And A Room" IMPACT FEST Poland, Lodz 2014
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Guns N' Roses w Polsce (Rybniku)? - Zbyt wczesna radość fanów?!

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 175
Wyświetleń: 45807
Ostatnia wiadomość Lutego 09, 2012, 08:44:11 am
wysłana przez Zqyx