Autor Wątek: DJ Ashba: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy"  (Przeczytany 14002 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DooOminO

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +146
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #75 dnia: Stycznia 29, 2013, 07:41:41 pm »
0
Teraz wystarczy dać Axlowi odpoczynek od wymęczających tras, dać popracować nad wokalem i będzie dobrze.

Możemy mu dać odpocząć nawet pół roku byle wokal się jakoś poprawił  :rolleyes:


Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #76 dnia: Stycznia 29, 2013, 07:51:11 pm »
0
Zawsze "podziwiam" fanów Iron Maiden czy AC/DC, że mogą tego słuchać przez tyle lat, a każde odstępstwo od schematu traktowane jest jak zbrodnia.
Mi się tam podoba trzymanie obranego stylu, ale każdy co lubi  ;)
Wiadomo że każdy fan Guns N Roses ma swój pogląd i oczekiwania na nową płytę, a jak już wyjdzie płyta to z samej radości pojawienia się nowego materiału od Axla większość będzie zadowolona  :D , (chyba że zaprosi Justina Bibera  ;) )

Offline Oplariska

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 302
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +187
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #77 dnia: Stycznia 29, 2013, 08:10:37 pm »
+4
Zawsze "podziwiam" fanów Iron Maiden czy AC/DC, że mogą tego słuchać przez tyle lat

Ja mam to samo. Lubie sobie posłuchać AC/DC czy Ironów, ale nie na dłuższą metę, bo po po prostu mnie to nudzi.
o tempora, o mores!

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #78 dnia: Stycznia 30, 2013, 11:36:24 pm »
+1
Ja mogę słuchać Ac/Dc wiecznie i nie znudzi mi się nigdy, oni po prostu tacy są i już i to jest ich urok. Jeżeli chodzi o Gunsów, to też mam jakies wyobrażenie na temat tego, jak "powinna" brzmieć ich płyta i jaka muzyka "powinna" królować na niej... ale to tylko mrzonki, bo to już chyba niespełnione marzenia...
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

fiołek

  • Gość
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #79 dnia: Stycznia 31, 2013, 12:42:05 am »
+3
Zawsze "podziwiam" fanów Iron Maiden czy AC/DC, że mogą tego słuchać przez tyle lat, a każde odstępstwo od schematu traktowane jest jak zbrodnia.
Mi się tam podoba trzymanie obranego stylu, ale każdy co lubi  ;)
Wiadomo że każdy fan Guns N Roses ma swój pogląd i oczekiwania na nową płytę, a jak już wyjdzie płyta to z samej radości pojawienia się nowego materiału od Axla większość będzie zadowolona  :D , (chyba że zaprosi Justina Bibera  ;) )
\

Zdanie nie rozpoczyna się od "mi".

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #80 dnia: Stycznia 31, 2013, 01:21:08 pm »
+1
Axl nigdy nie przestanie się spóźniać. Spóźnienia - to jeden z trzech powodów, które Slash wymienia w swojej autobiografii, jako przyczyna odejścia z Guns N' Roses. Uważał to za ignorowanie i brak szacunku wobec fanów. Podczas Illusions Tour chłopaki nie mieli wpływu na to co zrobi Axl, a dzisiaj chłopaki też nie mają wpływu na to co się wydarzy. Myślę, że fani, którzy dobrze znają zespół, przyzwyczaili się, że tak jest i trudno. A to, że DJ lubi sobie pogadać wiemy nie od dziś. Gdybym jeszcze o nowej płycie usłyszał jeszcze od Bumblefoota i Stinsona, to może bym uwierzył, że będzie.

I na koniec klasyk głosi: "The show usually starts around seven, we go on stage around nine" :P

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #81 dnia: Stycznia 31, 2013, 04:51:24 pm »
0
Zdanie nie rozpoczyna się od "mi".
Oj tam, przecież to forum o Guns N Roses a nie miłośników ortografii i poprawnej polszczyzny  ;)

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #82 dnia: Stycznia 31, 2013, 06:43:02 pm »
0
Ale posługujemy się językiem polskim :) warto o to zadbać :) a co do tematu, DJ to tak mówi, bo mówi, niespecjalnie jest się czym sugerować :P

Offline pawlik7

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 365
  • Respect: +187
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #83 dnia: Stycznia 31, 2013, 09:25:20 pm »
+2
He he Forum Nightrain Station proponuje nominować do nagrody Profesora Miodka za dbanie o poprawną polszczyznę  :D Pozwolę sobie zauważyć że w tytule newsa też jest błąd "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba, a powinno być: powiedział DJ Ashba.
Wracając do tematu to DJ nie mógł powiedzieć prawdy że to przez Axla się spóźniają, bo automatycznie zgłosił by gotowość do "dobrowolnego opuszczenia" Gunsów.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #84 dnia: Lutego 01, 2013, 09:02:57 am »
0
Cytuj
He he Forum Nightrain Station proponuje nominować do nagrody Profesora Miodka za dbanie o poprawną polszczyznę  Cheesy Pozwolę sobie zauważyć że w tytule newsa też jest błąd "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba, a powinno być: powiedział DJ Ashba.
Następnym razem zgłoś takie coś, jeśli widzisz błędy :)

Cytuj
Wracając do tematu to DJ nie mógł powiedzieć prawdy że to przez Axla się spóźniają, bo automatycznie zgłosił by gotowość do "dobrowolnego opuszczenia" Gunsów.
Dlatego pewnie zespół z okresu 2001/2002 non stop milczał :P

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: DJ Ashba: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy"
« Odpowiedź #85 dnia: Lutego 01, 2013, 02:37:32 pm »
0
Jak to dobrze, że nie ma już minusów za błędy ;) Dzięki za zwrócenie uwagi. Wszyscy staramy się pisać poprawnie, nie zawsze wyjdzie, bo błądzić jest rzeczą ludzką. Staram się tych błędów robić jak najmniej, ale cóż, nie zawsze wyjdzie.
DJ też błądzi broniąc w ten sposób Axla. Ok, Axl jest fajnym kolesiem z dystansem do siebie, poczuciem humoru, ale spóźnienia są najczęściej jego "zasługą", więc takie przerzucanie winy na anonimowych technicznych jest bez sensu.
Czasem trzeba umieć przyznać się do błędu, a nie iść w zaparte. Ja wiem, że to nie sam Axl mówi o tym, tylko DJ, ale wiarygodność DJ-a na tym cierpi, podobnie zresztą, jak to miało miejsce w przypadku "niespodzianek". Wolałbym, żeby mówił rzeczy, których jest całkowicie pewien.

Axl niech przemawia sam za siebie, dzięki temu będziemy mieli więcej tematów do dyskusji.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: DJ Ashba: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy"
« Odpowiedź #86 dnia: Lutego 01, 2013, 03:59:12 pm »
0
A ten znów z tymi "niespodziankami" ;p Przykro mi, że spodziewaliście się reunionu albo latania na miotłach nad sceną, ale "niespodzianki" były, ale najwyraźniej po prostu nie spełniały Waszych oczekiwań, więc na tym jego wiarygodność nie straciła ;)
A dziennikarze, jak już pisałam wcześniej, powinni w końcu się nauczyć do kogo kierować pytanie o spóźnienia, żeby reszta zespołu nie musiała się z tym męczyć za każdym razem ;)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: DJ Ashba: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy"
« Odpowiedź #87 dnia: Lutego 01, 2013, 04:10:59 pm »
0
Jego Wysokość Axl nie będzie przecież gadał z maluczkimi o tym, czemu się spóźnia :P Woli historyjki o drzewku ;), dlatego to raczej DJ będzie się musiał nauczyć, żeby nie tłumaczyć Axla ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #88 dnia: Lutego 01, 2013, 05:27:38 pm »
0

Cytuj
Wracając do tematu to DJ nie mógł powiedzieć prawdy że to przez Axla się spóźniają, bo automatycznie zgłosił by gotowość do "dobrowolnego opuszczenia" Gunsów.
Dlatego pewnie zespół z okresu 2001/2002 non stop milczał :P
Racja, wykonywali swoją robotę i tyle. Axl ma swoje humory i zapewne DJ nie chciał ryzykować twierdzeniem "spóźniamy się przez kierownika".  ;)

 

Fortus o NITLT i nie tylko [fortus] [gunsnroses]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 2175
Ostatnia wiadomość Czerwca 16, 2019, 07:22:09 pm
wysłana przez Ivellios