Autor Wątek: Jak Axl rozgrzewa się przed wejściem do studia?  (Przeczytany 2754 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3850
  • Respect: +2360
Jak Axl rozgrzewa się przed wejściem do studia?
« dnia: Maja 14, 2015, 03:07:21 pm »
+2
photo: Kat Benzova

Sean Beavan był jedną z osób, które miały okazję pracować z Guns N’ Roses, m.in. przy pracy na „Chinese Democracy”. Jak wygląda praca z Axlem?

Pracowałeś z Axlem Rosem i Gunsami nad „Oh my God” z „End of Days”, a potem nad „Chinese Democracy”
Sean: Axl jest naprawdę spoko. Byłem tam przez 2 lata, zrobiliśmy 35 utworów, haha. Przyszedł do mnie Billy Howerdel z A Perfect Circle. Pracował tam nad czymś z Axlem i ogarniał jeden z komputerów. Robin Finck był jednym z gitarzystów, więc obaj się do mnie zwrócili, czy nie chciałbym wpaść i popracować trochę nad produkcją. Przyprowadziłem ze sobą znajomego, Critter, który też zaczął dla nich pracować.

Wielu ludzi się przewinęło przez  studio w tym czasie...
Sean: Było miło. Znałem wielu ludzi, oni znali mnie. Axl był bardzo, bardzo zainteresowany współpraca ze mną, robieniem różnych rzeczy razem, co było świetną zabawą. Jesteśmy w tym samym wieku, więc dobrze się dogadywaliśmy. Wpływali/inispirowali nas ci sami ludzie.

Na przykład?
Sean: Obaj jesteśmy ogromnymi fanami Alice’a Coopera i Queen. Było naprawdę miło. Potem bardzo mocno zaprzyjaźniłem się z Tommym Stinsonem, który gra na basie. Tommy stał się moim naprawdę bliskim przyjacielem i jest częścią mojej pierwszej „rodziny” w LA, która pomogła mi się tu zaaklimatyzować.

Dobrze się bawiłeś w czasie sesji „Chinese Democracy”, ale one wydawały się ciągnąć w nieskończoność?
Sean: (śmiech) o tak! Zdecydowanie! Axl jest niesamowicie utalentowany. To jedyny wokalista, z którym pracowałem, który przychodząc i rozgrzewając swój wokal, wykonywał 45-minutową rutynę w stylu stand-up, hahaha. Ten koleś jest niesamowity. Świetnie zapamiętuje każdy kawał, który usłyszy i potrafi go opowiedzieć w jeszcze lepszy sposób. On wpadał w ten wokalny rytm i nagle zaczynał opowiadać zaje*iste kawały.

newsa podesłali daub i Lapny
źródło

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8635
  • 17000 postów
  • Respect: +4368
Odp: Jak Axl rozgrzewa się przed wejściem do studia?
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 14, 2015, 04:57:51 pm »
0
pomarzyc mozna ze kiedys ktos wyda ksiazke i opisze te czasy z nagran do ChD lub pojawi sie jakies wideo...
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline 19pati97cfc

  • Patience
  • Wiadomości: 4
  • Respect: +2
Odp: Jak Axl rozgrzewa się przed wejściem do studia?
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 14, 2015, 06:18:36 pm »
+1
Ale Axl wyszedl swietnie na tym zdjeciu glownym  :D

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Jak Axl rozgrzewa się przed wejściem do studia?
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 14, 2015, 10:20:20 pm »
+1
pomarzyc mozna ze kiedys ktos wyda ksiazke i opisze te czasy z nagran do ChD lub pojawi sie jakies wideo...

Ktoś kiedyś na pewno. Przewinęło się tam tyle osób, że któraś puści w końcu parę z gęby.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8635
  • 17000 postów
  • Respect: +4368
Odp: Jak Axl rozgrzewa się przed wejściem do studia?
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 15, 2015, 08:25:54 am »
0
pare to juz puszczali w wywiadach, Brain, Freese czy techniczni

ale ja mowie o ksiazce lub dluzszym wideo obrazujacym te sesje

z tego co slyszalem to raczej lojalki podpisywali...
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Jak Axl rozgrzewa się przed wejściem do studia?
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 15, 2015, 02:34:10 pm »
0
Taki film o kulisach powstawania ChD byłby świetny. Już same akcje jak Bucket podpisywał swój kontrakt w Disneylandzie, gadał z menadżerami poprzez kurczaki, czy cały zespół grał pełny koncert z konfetti na próbie przez całą noc w jakieś hali a Axl się pojawiał albo nie - jest to niezły materiał na scenariusz.  ;)

 

Duff o Axlu w AC/DC [duff] [axl] [ac/dc]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1535
Ostatnia wiadomość Maja 23, 2019, 08:33:38 pm
wysłana przez Canis_Luna