Autor Wątek: Slash o swojej wytwórni i horrorach  (Przeczytany 3801 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Slash o swojej wytwórni i horrorach
« dnia: Stycznia 25, 2011, 11:08:22 pm »
0
Slash udzielił niedawno wywiadu dla Entertainment Weekly, w którym opowiada o swojej wytwórni filmowej Slasher Films oraz o planach na pierwsze produkcje.


Skąd wziął się pomysł na produkcę horrorów?

Ten pomysł pojawił się jakby sam. Rob Eric z wytwórni Scout Productions jest znajomym mojej żony. Pewnego razu przegadaliśmy całą noc na temat horrorów, a ja jestem fanem tego typu filmów od zawsze i mam szeroką wiedzę na ten temat. Rob powiedział: "Powinieneś założyć wytwórnię i zająć się produkcją horrorów. Mógłbyś ją nazwać Slasher Films - będzie idealnie!". Stwierdziłem, że to odlotowy pomysł i podjęliśmy decyzję, aby tak właśnie zrobić.

Czy jest jakaś luka w obecnym zakresie filmów grozy, którą chciałbyś wypełnić?

Wielką rzeczą jest dla mnie to, że wychowywałem się na naprawdę wspaniałych horrorach. Ale wyrafinowane, trzymające w napięciu filmy grozy skończyły się w późnych latach osiemdziesiątych. Aktualne produkcje mnie nie interesują, bo są to filmy mało kreatywne. Stawiają tylko na sensację, aby zszokować widza. Chcę tworzyć filmy z charakterem, dramaturgią, pomysłowością i humorem - horrory, które mają głębię.

Co to za filmy, nad którymi pracujecie?

Mamy cztery naprawdę świetne scenariusze, które wypuścimy do produkcji jeden po drugim. Pierwszy film, roboczo zatytułowany Nothing to Fear będzie nakręcony w tym roku. To naprawdę świetnie napisana demoniczna historia. Dotyczy po prostu bogobojnej chrześcijańskiej rodziny, która przeprowadza się do Stull, małego miasteczka w Kansas. Nie wiedzą jednak, że jest to jedna z siedmiu bram do piekła, a zostali tam zwabieni jako coroczna ofiara dla demona, który każdego roku musi zaspokoić swoją żądzę krwi - inaczej popada w obłęd. Inny film, wstępnie zatytułowany Theorem ma opowiadać o matematyku, który odkrywa równanie na zło i wtedy oczywiście zaczyna się piekło. Potem kolejna produkcja, zwana Wake the Dead, to współczesna historia Frankensteina. Dotyczy wzorowego studenta pewnej uczelni, który odkrył jak ożywić martwą tkankę - ale jest nastolatkiem, dlatego posuwa się o krok za daleko. Ostatni to The Other Kingdom, który dotyczy wielkomiejskiego szpitala, gdzie pacjenci zostają pokonani przez epidemię, która zamienia ich w okrutne mordujące zombie, a personel jest tam uwięziony razem z nimi.

Rob Zombie porzucił heavy metal dla robienia filmów grozy. Czy rozmawiałeś z nim na ten temat?

Nie rozmawiałem z nim, odkąd zaangażowałem się w wytwórnię, ale spotykamy się i oboje jesteśmy fanami horrorów. Bardzo szanuję Roba. Byłem pod wrażeniem, że był on w stanie wskrzesić firmę Halloween, a teraz wykonuje w niej dobrą robotę. Niemniej jednak ja w dalszym ciągu się uczę. Póki co jest to spotykanie się z wieloma osobami z branży filmowej, reżyserami, scenarzystami, albo po prostu ludźmi, którzy się na tym znają. Zobaczymy. Nie mam nic do stracenia.

Źródło
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2011, 11:17:08 pm wysłana przez BigWlo »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34689
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3438
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash o swojej wytwórni i horrorach
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 26, 2011, 06:15:25 am »
0
Brzmi ciekawie,choć innowacyjnością nie grzeszy :P Ale mam wrażenie,że Slashu wie,o co tak naprawdę chodzi w horrorach.Oby to się potwierdziło.

"Nie rozmawiałem z nim, odkąd zaangażowałem się w wytwórnię, ale spotykamy się i oboje jesteśmy fanami horrorów." - Który z nich jest kobietą?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2011, 06:36:32 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Jawhowe

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 413
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: -1
Odp: Slash o swojej wytwórni i horrorach
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 26, 2011, 08:13:24 am »
0
Cytuj
Theorem ma opowiadać o matematyku, który odkrywa równanie na zło i wtedy oczywiście zaczyna się piekło.
:lol:
Fajna inicjatywa - może być zabawnie a przy okazji powstanie parę dobrych filmów.
I'm sick to death of people saying we've made 11 albums that sounds exactly the same, infact, we've made 12 albums that sounds exactly the same  - Angus Young

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: Slash o swojej wytwórni i horrorach
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 26, 2011, 11:57:34 am »
0


Gratuluję odwagi,bo zrobienie ambitnego horroru to nie lada wyzwanie.Na drugi Omen trudno jednak liczyć.

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Slash o swojej wytwórni i horrorach
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 26, 2011, 12:02:07 pm »
0
Slashu gada trochę jak maniak, więc może naprawdę wyjdzie z tego coś dobrego. W sumie nawet mnie trochę zaciekawiła fabuła pierwszego :D

"Nie rozmawiałem z nim, odkąd zaangażowałem się w wytwórnię, ale spotykamy się i oboje jesteśmy fanami horrorów." - Który z nich jest kobietą?

Zqyx, sugerujesz, abym poprawił?  :lol:

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12052
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Slash o swojej wytwórni i horrorach
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 26, 2011, 04:38:26 pm »
0
Przed chwilą na RMF FM mówili, że jedną z pierwszych produkcji w stajni filmowej Slasha będzie remake "Frankensteina" - przewiduję gniot, jak w przypadku większości remake'ów.

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Slash o swojej wytwórni i horrorach
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 26, 2011, 04:46:30 pm »
0
No zobaczymy  ;) Rob Zombie dał rade z Halloween, to i moze Slashu nie bedzie gorszy  :P Choć szczerze mówiąc ja tez to cieńko widze  :D


Uploaded with ImageShack.us

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34689
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3438
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash o swojej wytwórni i horrorach
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 26, 2011, 05:14:51 pm »
0
Frankeinstein? Hm... widać w jakim kierunku idzie Slasher films,może być bardzo dobrze,może być bardzo źle,zobaczymy :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Slash o swojej wytwórni i horrorach
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 26, 2011, 07:18:12 pm »
0
No jestem bardzo ciekawa każdego z tych filmów . do maniaków tego rodzaju filmów nie należę, jestem cholernym tchórzem [dwa horrory w życiu - drugi wczoraj  :P ] natomiast chyba zaryzykuję bezsenność podczas kilku nocy na rzecz horrorów ze Slasher Films .
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

 

Slash na "pikniku" rockowym

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5860
Ostatnia wiadomość Października 13, 2009, 03:47:12 pm
wysłana przez Meximax