Autor Wątek: Slash o reunionie  (Przeczytany 27330 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gunman

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 07, 2010, 12:00:34 pm »
0
DrDrei: a dopuszczasz do swojej glowy taka mozliwosc ze ktos moze byc fanem Gunsow w starym skladzie, moze dniami i nocami sluchac CHD i moze sie prawie posrac ze szczescia na wiesc o koncercie GnR w nowym skladzie w Polsce? I nie koniecznie za sprawa osoby Axla, ale rowniez tym ze graja na koncertach poki co kawalki z AFD jak i CHD ktora tez jest genialna plyta? A do tego zobaczyc czlowieka ktory kiedys stal obok Slasha i chociaz udawal zadowolonego i uslyszec jego glos na zywo? Czy jezeli ktos woli Gunsow przed 96r to juz jest fanem Slasha tylko i wylacznie wedlug Ciebie?

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3627
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +109
    • OLD CHOPPER
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 07, 2010, 12:03:52 pm »
0

2)... (sporo jest glosow ze to najlepszy sklad GNR w historii)


Proszę Cie Drei, chyba w to nie wierzysz :)

OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 07, 2010, 12:07:44 pm »
0
aha i jeszcze jedno zdanie: rozumiem ze niektorzy z was uwazaja ze Axl powinien w 1997 rozwiazac zespol i
nigdy go nie wskrzeszac, oraz zeby byli czlonkowie tez zadeklarowali sie ze sami nie beda takich prob
podejmowac, tak?

a ilu z was sikalo ze szczescia w Warszawie, w 2006 r?

Rose84 - prosze o komentarz

DrDrei :D Tłumaczyłam to nie raz, ale podejmę wątek, skoro mnie wywołałeś do tablicy. Otóż dla mnie Axl jest tak samo istotną postacią w dziejach kapeli, jak Slash. Ba, nawet istotniejszą, gdyż mogę sie przychylic do Twgo twierdzenia, ze bez Axl'a nie ma Gunsów. Ale czy naprawde tak trudno pojac proste slowa, w ktorych mowie o szacunku do goscia, ktory wspoltworzyl ten zespol??? Współtworzył nie tylko poprzez wkład w sfere muzyczna, ale cały wizerunek tej kapeli. Przytaczanie faktu, że nie komponował i nie był plodnym teksciarzem jak Axl nie ma tutaj nic do tego. A wiesz dlaczego? Bo Axl moglby sobie komponowac i pisac do woli, ale gdyby nie zostało to wyeksponowane brzmieniem Slashowej gitary, być moze nikt dzisiaj nie mówiłby na świecie o jakiejś kapeli z L.A., ktorą założył skromny Izzy i zapyziały Axl  8)

Ja nigdy nie chciałam, aby Axl rozwiązał ten zespół. Jestem całym sercem za tym, aby nadal tworzył muzykę, choc dla mnie to bardziej Axl's Band niz Guns N'Roses. Tak czy inaczej, Rudy ma nam jeszcze wiele do przekazania za pomoca swej tworczosci i mam nadzieję, że na ChD się nie skończyło.

TAK - sikałam w majtki pod scena w Wawie ze szczescia i nie wstydzę się tego 8). A wiesz dlaczego ? Bo byłam zobaczyć na zywo mojego idola - Axl'a Rose, ktory zasługuje na taki sam szacunek ze strony fanow jak Slash, Duff i nawet Adler.

 8)

Offline Gunman

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 07, 2010, 12:11:41 pm »
0
Swiete slowa Rose, na tym bym zakonczyl ta bezszensowna dyskusje, jak to do niego nie trafi to ja wysiadam. :ph34r:

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 07, 2010, 12:18:21 pm »
0
Rose84 Ty to jak powiesz, to aż się miód na serce leje. święte słowa. święte.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 07, 2010, 12:22:54 pm »
0
Panowie, dziękuję za słowa uznania  :sorcerer: :D
To jak? Rozejm? Odpalamy jakaś plytkę Gunsów i się relaksujemy?  8)

Peace and Love  :sorcerer:

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34707
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 07, 2010, 12:26:30 pm »
0
I skoro rose84 powiedziała już wszystko,to może zamknę topik?:P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 07, 2010, 01:12:13 pm »
0
Tak. zamknij i już nigdy więcej ni ekłócmy się na ten temat. nazywajmy go "temat na który nie wolno się kłócić"
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Gunman

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 07, 2010, 01:20:07 pm »
0
A teraz podajmy sobie dlonie na znak pokoju ;)

Douger,przeniosłem Ci posta do tematu gitarzyści Gn'R,jakbyś szukał.Zqyx
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2010, 02:36:10 pm wysłana przez Zqyx »

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 07, 2010, 03:07:48 pm »
0
Wiecie co mnie najbardziej zaskakuje? Że na tym forum, są ludzie, którzy wiedzą co Slash teraz myśli. Nie będzie reunionu - na pewno teraz płacze w poduszkę, że nie zarobi kilku milionów. Slash powie cokolwiek - kłamie. Slash zrobi cokolwiek - sprzedał się. Zresztą, są już tematy "jak dowalić Slashowi". Axl zrobił większy sukces niż VR, Loaded czy inne projekty? Co w tym dziwnego? Ta kapela była i jest i nazywa się Guns N' Roses. Gdyby zespół przestał istnieć i Axl stworzyłby Axl Rose Band, to miałby taką samą popularność jak VR. Nie wyobrażacie sobie GNR bez Axla? To dobrze, bo ja też nie. Tak samo jak Acid Drinkers bez Titusa, Motorhead bez Lemmy'ego, HIMa bez Villiego Vallo itp itd. Ale tu chodzi o wokal. Czasem 50% sukcesu to wokal. No mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi ;)
Tak, jestem fanem Slasha.
Tak, jestem fanem obecnych Gunsów.
Niemożliwe?! A jednak :)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 07, 2010, 03:28:58 pm »
0
No może faktycznie lepiej zakończyć tą wojnę, ale w sumie to dobrze że każdy ma swoje zdanie, a jak je wyraża to już jest jego własna sprawa...Acha zastanawia mnie tylko ile osób przyszłoby na koncert obecnego Gn'R a ile na koncert Slasha czy VR gdyby grali w tym samym dniu, o tej samej porze i powiedzmy i ci i ci w Wawie. Ciekawe co by zrobili wielcy fani Slasha z tego forum...

P.S. Drei szacun dla Ciebie 8)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34707
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 07, 2010, 03:36:04 pm »
0
Gunsów już widziałem,więc poszedłbym na VR. Ale za chwilę i tak się dowiem,że VR nie istnieje i to nawet wiem od kogo :P :),więc chyba jednak byłbym tró fanem,który poszedłby na Gunsów.
Z drugiej strony jeśli i ci i ci graliby w Warszawie,to wolałbym pójść na Izzy'ego na Stadion Śląski  :lol: :P

Póki co o reunionie możemy sobie tylko pospekulować,a zmienimy tyle ile generał Custer pod Little Big Horn ;)
Cieszmy się tym,co jest:)

A póki życie,póty nadzieja ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2010, 03:49:57 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3627
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +109
    • OLD CHOPPER
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 07, 2010, 03:43:39 pm »
0
Ja bym poszedł na Slasha bo Axla już widziałem, ale jakbym nie widział Axla to miałbym dylemat i chyba ciągnąłbym zapałki. Albo wziąłbym pod rozwagę kryterium wieku, zdrowia i częstotliwości występowania :P i na tej podstawie zdecydował kogo obejrzeć w pierwszej kolejności. Nie rozumiem takiej ślepej głuchej na argumenty nienawiści do osób, których się nigdy nie spotkało, nie miało szansy porozmawiać i tak na prawdę nie wiemy jacy są. Podziwiam, na serio. Pozdrock.
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3983
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 07, 2010, 03:45:58 pm »
0
Ja na VR nie pójdę choćby miałby to być ostatni i jedyny koncert na świecie. A tym bardziej, gdyby GNR grali w tym samym czasie.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +971
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 07, 2010, 03:49:25 pm »
0
jestes fanem Slasha od poczatku ... a fanem Gunsow byles do roku 1996, powiedzmy sobie szczerze

bo nie można być fanem Gunsów i Slasha jednocześnie? Zapomniałem, sam kiedyś powiedziałeś, albo ktoś powiedział: "Skoro jestem fanem, to odnoszę się także krytycznie" czy coś takiego. Ale niech ktoś inny mi pokrzyczy po moim Axlu to mu wpierdole!  :angry:

W ogóle to uwielbiam sytację gdy każdy ma podejście: "ja mam rację, inni nie mają, ale każdy swoje zdanie ma prawo powiedzieć, by mu dokopać" :P
ochłońcie, reunionu nie będzie. W ogóle to skąd niektórzy tak wszystko dobrze wiedzą? Czego Axl potrzebuję, czego Slash potrzebuję, wiem, że Axl jest szczęśliwy, bo dał komentarz na MySpace, Slashowi jest smutno, bo potrzebuje kasy, Slash jest zazdrosny, bo Axl daje super koncerty, Dave jedyny wspaniały jest czysty jeśli chodzi o VR i coś robi, reszta siedzi po kątach. I odwrotnie z tą całą sytuacją. Możemy sobie tak gdybać, taka ludzka natura, ale nie zapominajcie,  że najistotniejsze są skutki i to co się dzieje, mówi,  a nie jakieś głupie gdybania.

a ja bym poszedł na Pearl Jam :P


 

Slash w "Lopez Tonight"

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2357
Ostatnia wiadomość Listopada 18, 2009, 04:14:38 pm
wysłana przez Zqyx