Autor Wątek: Slash na Grammy  (Przeczytany 23004 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Slash na Grammy
« Odpowiedź #120 dnia: Lutego 01, 2010, 09:37:32 pm »
0
Jeeez what a asshole.


czy tylko mnie wkurza takie wyzywanie? twardziel sie znalazl hehe
 § 5. Należy pisać na temat. „Offtopicowanie” będzie karane. Posty typu: „haha”, „LOL”, „Cheesy/:)/ xD” będą usuwane. Nie masz nic do powiedzenia – po prostu nic nie pisz (3).

i całokształt w tym temacie Sss...
 "§ 5. Należy pisać na temat. „Offtopicowanie” będzie karane. Posty typu: „haha”, „LOL”, „Cheesy/:)/ xD” będą usuwane. Nie masz nic do powiedzenia – po prostu nic nie pisz (3).

i całokształt w tym temacie Sss..."

/ Stopień kary podniesiony na moderated - przyczyna, ilość wcześniej uzbieranych "warned". /@krelke

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Slash na Grammy
« Odpowiedź #121 dnia: Lutego 01, 2010, 09:38:34 pm »
0
Czyli wszystkie 3 solówki z NR ktoś mu ułożył?

Swoją drogą ze sporym prawdopodbieństwem można tez sie zastanawiac czy faktycznie solowki albo chociaz ich baze nie stworzyl Manny Charlton...

 § 5. Należy pisać na temat. „Offtopicowanie” będzie karane. Posty typu: „haha”, „LOL”, „Cheesy/:)/ xD” będą usuwane. Nie masz nic do powiedzenia – po prostu nic nie pisz (3).

i całokształt twórczości w tym temacie Sss...

Tiramisu

  • Gość
Odp: Slash na Grammy
« Odpowiedź #122 dnia: Lutego 01, 2010, 09:39:47 pm »
0
Jeeez what a asshole.

czy tylko mnie wkurza takie wyzywanie? twardziel sie znalazl hehe

Nie tylko Ciebie

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3627
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +109
    • OLD CHOPPER
Odp: Slash na Grammy
« Odpowiedź #123 dnia: Lutego 01, 2010, 09:47:03 pm »
0
A ja to wszystko serdecznie pie.rdole, i wszystkich !!! Trzeba nie mieć mózgu, żeby nie widzieć wkładu jaki Slash wniósł w NR czy inne piosenki. Może nie był twórcą wielu piosenek ale to że Axl jest autorem jakiejś piosenki to jeszcze nic nie znaczy. Może im nucił jak to ma brzmieć, może odgrywał to na fortepianie. Ale to Slash za pomocą swojej gitary zamieniał te melodie w arcydzieła. I jak ktoś tego nie widzi to niech se kupi młotek i pierdolnie się w łeb !!!
 § 2. Obowiązuje bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów oraz treści obraźliwych w stosunku do innych użytkowników oraz osób będących przedmiotem wypowiedzi/dyskusji
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Tiramisu

  • Gość
Odp: Slash na Grammy
« Odpowiedź #124 dnia: Lutego 01, 2010, 09:48:07 pm »
0
A ja to wszystko serdecznie pie.rdole, i wszystkich !!! Trzeba nie mieć mózgu, żeby nie widzieć wkładu jaki Slash wniósł w NR czy inne piosenki. Może nie był twórcą wielu piosenek ale to że Axl jest autorem jakiejś piosenki to jeszcze nic nie znaczy. Może im nucił jak to ma brzmieć, może odgrywał to na fortepianie. Ale to Slash za pomocą swojej gitary zamieniał te melodie w arcydzieła. I jak ktoś tego nie widzi to niech se kupi młotek i pierdolnie się w łeb !!!


Very good.
 § 5. Należy pisać na temat. „Offtopicowanie” będzie karane. Posty typu: „haha”, „LOL”, „Cheesy/:)/ xD” będą usuwane. Nie masz nic do powiedzenia – po prostu nic nie pisz (3).


i całokształt w tym temacie Sss

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Slash na Grammy
« Odpowiedź #125 dnia: Lutego 01, 2010, 09:54:43 pm »
0
Ogólnie rzecz biorąc Slash zeszmacił siebie i przy okazji takiego giganta jakim jest NR.
Krelke przesadzasz trochę z tymi warnami, więcej luzu

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Slash na Grammy
« Odpowiedź #126 dnia: Lutego 01, 2010, 09:55:17 pm »
0
rozumiem, że Axl jest autorem NR, ale co z tego, skoro bez solówek Slasha jest nudne jak flaki z olejem. I trzeba być głuchym, żeby tego nie słyszeć. Czy sama linia melodyczna Axla, te same kilka dźwięków śpiewanych przez parenaście strof byłoby arcydziełem? Obydwoje się świetnie uzupełnili w tej piosence i tyle.
 § 5. Należy pisać na temat. „Offtopicowanie” będzie karane. Posty typu: „haha”, „LOL”, „Cheesy/:)/ xD” będą usuwane. Nie masz nic do powiedzenia – po prostu nic nie pisz (3).

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Slash na Grammy
« Odpowiedź #127 dnia: Lutego 01, 2010, 10:09:03 pm »
0
temat jest o występie Slasha a nie o tym kto miał większy wpływ w pisaniu utworów

Offline Kotlet

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Appetite for Kotlet
  • Respect: 0
    • Radio Floryda
Odp: Slash na Grammy
« Odpowiedź #128 dnia: Lutego 01, 2010, 10:28:16 pm »
0
No to takie moje ostatnie słowa na pożegnanie z Wami - nie poznaję Was, naprawdę, zachowujecie się jak banda gówniarzy, nie takie to forum było jak tutaj dołączyłem.

Więc w roli zakończenia


słuchać mnie mroczne dziwki z Nazaretu, czy Was popierdoliło do reszty? co wy odpierdalacie? to forum wygląda teraz jak blogasek jakiegoś pokurwionego EmOooOOOo lat 13.  adres w mojej przeglądarce wskazuje, że znajduję się na  http://gunsnroses.com.pl/forum/ a wrażenie mam, że jestem na samosia.pl bądź bravo girl . Napinacie się jak kocica podczas cieczki. Nie wiem co jest tego przyczyną, ale jakieś "Tiramisu" jak przejrzałem napisane posty powinno trafić na oddział psychiatryczny do zamkniętego pokoiku o miękkich ścianach.

k***a OGARNIJCIE SIĘ JEŁOPY, w dupie mam czy dostanę bana czy nie, nie zaglądam tu już ostatnimi czasy bo jest ZAŻENOWANY tym co się tu wyrabia, ludzie, których lubiałem zachowują się jak gnojki JP 50% bo się trochę boję.  Ludzie wyrażają opinię w jakimś temacie i dostają kopą gówna w twarz bo komuś się nie podobało. W realnym świecie też jak idziecie do sklepu to co drugie słowo to "k***a" ?

Dobra, szkoda mi na was nerwów

Bez poważania
zasmucony waszym buractwem  Kotlet.

jou.

 § 2. Obowiązuje bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów oraz treści obraźliwych w stosunku do innych użytkowników oraz osób będących przedmiotem wypowiedzi/dyskusji. /@krelke

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Slash na Grammy
« Odpowiedź #129 dnia: Lutego 01, 2010, 10:40:06 pm »
0
jakieś "Tiramisu" jak przejrzałem napisane posty powinno trafić na oddział psychiatryczny do zamkniętego pokoiku o miękkich ścianach.
dobre dobre, pozytywnie ;)

żeby nie był ot, i mnie nie wywalili jeszcze z tego forum to napiszę że Slash mógłby zagrać coś ze swojej nowej płyty, ale widocznie kogo obchodzi jakiś tam Slash wolą dać czarnym raperom 5 min skakania po scenie, wg. mnie ładnie daje się dmuchać przez wszystkich mam nadzieję że chociaż dostaje za to porządną kasę.

Offline davidGNR

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • You know where you are?
  • Respect: 0
Odp: Slash na Grammy
« Odpowiedź #130 dnia: Lutego 02, 2010, 03:48:55 pm »
0
jakieś "Tiramisu" jak przejrzałem napisane posty powinno trafić na oddział psychiatryczny do zamkniętego pokoiku o miękkich ścianach.
dobre dobre, pozytywnie ;)

żeby nie był ot, i mnie nie wywalili jeszcze z tego forum to napiszę że Slash mógłby zagrać coś ze swojej nowej płyty, ale widocznie kogo obchodzi jakiś tam Slash wolą dać czarnym raperom 5 min skakania po scenie, wg. mnie ładnie daje się dmuchać przez wszystkich mam nadzieję że chociaż dostaje za to porządną kasę.

Kasa to już jego sprawa, może grać nawet za darmo, występ na grammy nawet z czarnymi raperami to dodatkowa reklama, może ktoś sobie o nim przypomni itd a premiera płyty tuż tuż.

P.S Widać jaki jest poziom tego Grammy popowe (Beyonce, Zgaga...), komercyjne gówno nienawidzę takiego czegoś ale przynajmniej występ Slasha podniósł trochę tego gówna poziom, człowiek legenda a nie jakaś Lady Gaga, same jego pojawienie na scenie to już coś, choćby grał disco polona eurowizji z szazą.
Wkład w NR to już inna bajka...
Welcome to the Jungle!!!

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Slash na Grammy
« Odpowiedź #131 dnia: Lutego 02, 2010, 04:44:44 pm »
0
Jak ja bym wiedział, że to będzie rapowe Grammy to na miejscu Slasha wogule bym tam nie przyszedł...No ale właśnie, darmowa reklama przed wydaniem płyty się przyda, widać pasuje mu (albo udaje, że pasuje) taki klimat hip-hopu..Niektórzy nie muszą robić reklamy płyty i mają na to wyj***ane = Gn'R i ChD. Jak dobrze, że Axl nie robi z siebie błazna w tym wieku..

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Slash na Grammy
« Odpowiedź #132 dnia: Lutego 02, 2010, 05:20:55 pm »
0
a co powiecie o genialnym duecie:

Elton John & Lady GaGa? :D

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Slash na Grammy
« Odpowiedź #133 dnia: Lutego 02, 2010, 05:23:46 pm »
0
Elton John real rnr.
Taki sam syf jak powyżej.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Slash na Grammy
« Odpowiedź #134 dnia: Lutego 02, 2010, 07:16:31 pm »
0
davidGNR czy Slash podniósł poziom Grammy swoją solówką?Raczej dostroił się poziomem do tych skaczących psęudoraperów.On tam wogóle nie pasował i jeszcze November Rain....co za brak wyczucia :'(.Odnosze wrażenie że ci wszyscy raperzy  tyłek sobie wycierają marką Slasha,koleś strzeli z palca i już go ma na scenie....szkoda mi go.
Przecież to nawet nie jest ambitny rap tylko zwykła śmierdząca komercja podszywająca się pod ten gatunek...... :???:

 

Slash na "pikniku" rockowym

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5850
Ostatnia wiadomość Października 13, 2009, 03:47:12 pm
wysłana przez Meximax