Autor Wątek: Slash gościnnie  (Przeczytany 17008 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Slash gościnnie
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 17, 2007, 07:04:47 pm »
0
pozyjemy, zobaczymy...życzę mu jak najlepiej i czekam na jakiś solowy projekt  :D

w autobiografii napisal ze bedzie to Slash & Friends - pozostaje miec nadzieje ze z Paulina nie zdazyl sie jeszcze
zaprzyjaznic
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Sonia

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Płeć: Kobieta
  • All Beauty Must Die
  • Respect: 0
Odp: Slash gościnnie
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 17, 2007, 07:15:40 pm »
0
To nie "dobór partnerów", tylko Slash został zwyczajnie zaproszony i nie odmówił. To sympatyczne i nic złego nie widzę w tym. Slash nigdy się nie schami jak Jimmy Page czy Joe Perry, którzy byli ozdobą do śmiesznych raperów. Można być pewnym, że jego gitarę będzie słychać.

no to malo wiesz kolezanko - Slash juz byl ozdoba do smiesznych raperow

1997 - Insane Clown Posse - The Great Milenko -> "Halls of Illusions"

O, dziękuję, kolego, nie znałam tego. Ale Slash tutaj nie jest ozdobą, nie występuje jego nazwisko w podpisie tego clipu.
Dalej pokazujesz listę z wikipedii... Fakt, Ray Charles i Michael Jackson to obciach na maxa. :lol:
Mi się bardzo podoba to, co zrobił z Blackstreet, Chic czy Martą Sanchez, ale to jest granie w stylu November Rain, więc rozumem, że może się Tobie to nie podobać. A gadaninę, że to dla kasy, pominę, bo to jest zbyt żenujące, podobnie jak błyskotliwy zarzut, że Slash się prostytuuje. Christopher Walken, wielki aktor, też przyjmuje każdą propozycję i jego też nazwiecie prostytutką? A może ktoś tutaj mierzy go swoją miarą?
I don't believe in the existence of angels
But looking at you I wonder if that's true

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Slash gościnnie
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 17, 2007, 07:21:49 pm »
0
jak ci sie tak wszystko podoba to to tez na pewno ci przypadnie do gustu, tylko nie przeocz solowki czasem

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=gR3wpUtgdQU&amp;feature=related" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=gR3wpUtgdQU&amp;feature=related</a>


co do aktorow to Janusz Gajos (tez wielki aktor) powiedzial kiedys ze zagra dopiero w reklamie jak nie bedzie mial
co do garnka wlozyc - po czym niedlugo potem zobaczylismy go w Pedrosie. na pewno zrobil to dla zabawy, bo
przeciez nie dla kasy
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Sonia

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Płeć: Kobieta
  • All Beauty Must Die
  • Respect: 0
Odp: Slash gościnnie
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 17, 2007, 07:25:03 pm »
0
Jezu, to Slash jest dziwką! Dobrze, że nam to uświadomiłeś.
I don't believe in the existence of angels
But looking at you I wonder if that's true

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Odp: Slash gościnnie
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 17, 2007, 07:32:38 pm »
0
jak ci sie tak wszystko podoba to to tez na pewno ci przypadnie do gustu, tylko nie przeocz solowki czasem

http://www.youtube.com/watch?v=gR3wpUtgdQU&feature=related
Drei zmień płytę proszę bo w każdym Twoim poście ostatnio piszesz o paulince, chyba Ci sie podoba... skoro Slash tak bardzo Cie denerwuje i tak bardzo wkurza Cie co robi po prostu się nim nie interesuj i nie słuchaj - zaoszczędzisz sobie nerwów ;)

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34751
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash gościnnie
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 17, 2007, 07:46:55 pm »
0
Występ z Pauliną to był obciach. Nie wszyscy przyznają to głośno. Inne występy były mniej lub bardziej udane ;)
Fani Slasha też są różni - jedni będą piać z zachwytu nad solówką do "Wlazł kotek",inni niekoniecznie ;) Slash i tak nie zwraca uwagi na nasze decyzje,ale przynajmniej wciąż gra...tak,czy inaczej. Wciąż gra i wciąż nagrywa. Rozmienia się na drobne,czy nie to kwestia podejścia. Moim zdaniem tak. Ale przynajmniej nagrywa. Szanuję Slasha i cenię go,ale pewne rzeczy mi się nie podobają Tak samo,jak nie podobają mi się pewne rzeczy ze strony innych Gunsów :) Mam prawo zachować milczenie ? ;)

Postawa - nie lubię,to nie słucham jest najzdrowsza,ale nie zawsze się da jeśli idol zawodzi...i to dotyczy każdego idola :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2007, 07:49:02 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Sonia

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Płeć: Kobieta
  • All Beauty Must Die
  • Respect: 0
Odp: Slash gościnnie
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 17, 2007, 07:52:16 pm »
0
A prostytutka może być idolem? ;)
Ile Slash dostaje srebrników od grajków z trzeciego świata? :D
I don't believe in the existence of angels
But looking at you I wonder if that's true

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34751
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash gościnnie
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 17, 2007, 07:57:47 pm »
0
A prostytutka może być idolem? ;)

Hm..to zależy dla kogo ;)
Chodziło mi raczej o to,że wszyscy znaliśmy i ceniliśmy Slasha w Gn'R. Potem jego niektóre występy mogły zmienić nastawienie części osób. Chcielibyśmy może,by grał z największymi gwiazdami rocka,ale on jak na złość wybiera mało "znane osoby" osoby. Może mało znane nam,bo jesteśmy ignorantami ;) ? W każdym razie nie gra już wyłącznie rocka...a takim chciałoby się go zapamiętać ;)
Wg. jakiego kursu liczyć srebrniki ? :D
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Sonia

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Płeć: Kobieta
  • All Beauty Must Die
  • Respect: 0
Odp: Slash gościnnie
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 17, 2007, 08:03:15 pm »
0
Hm, to Axl może grać "Madagascar" i "Silk Worms", a Slash musi grać tylko rocka? :_:
I don't believe in the existence of angels
But looking at you I wonder if that's true

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Odp: Slash gościnnie
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 17, 2007, 08:05:42 pm »
0
Hm, to Axl może grać "Madagascar" i "Silk Worms", a Slash musi grać tylko rocka? :_:
Tak to na tym forum niestety działa.

Axl może rapować, Slash już nie może...  :'( :'(  :lol: :lol:     :rolleyes:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2007, 08:16:04 pm wysłana przez Boski_Krzychu »

Offline Sonia

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Płeć: Kobieta
  • All Beauty Must Die
  • Respect: 0
Odp: Slash gościnnie
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 17, 2007, 08:15:35 pm »
0
Hm, to Axl może grać "Madagascar" i "Silk Worms", a Slash musi grać tylko rocka? :_:
Tak to na tym forum niestety działa.

Axl może rapować, Slash już nie może...  :'( :'(  :lol: :lol:     :rolleyes:

Faktycznie, rzuca się to w czy. :_: Ale Axl nie lubi Slasha, więc innym też wypada go nie lubić. ;)

Mi się podoba "rapowanie" Axla, a Slash grający inaczej, niż w November Rain czy You Could Be Mine, podoba mi się jeszcze bardziej. ;)
I don't believe in the existence of angels
But looking at you I wonder if that's true

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Slash gościnnie
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 17, 2007, 08:26:44 pm »
0
skoro Slash tak bardzo Cie denerwuje i tak bardzo wkurza Cie co robi po prostu się nim nie interesuj i nie słuchaj - zaoszczędzisz sobie nerwów ;)

i slucham - Snakepita i Blues Ball natomiast VR bardzo sporadycznie
Hm, to Axl może grać "Madagascar" i "Silk Worms", a Slash musi grać tylko rocka? :_:

akurat Madagascar to chyba najlepsza piosenka New GNR

a Silk Worms owszem jest beznadziejne
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Slash gościnnie
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 17, 2007, 08:29:01 pm »
0
Slash nigdy się nie schami jak Jimmy Page czy Joe Perry, którzy byli ozdobą do śmiesznych raperów. Można być pewnym, że jego gitarę będzie słychać.


Widzę, że w ogóle nie orientujesz się w twórczości Page'a poza Zeppelinami, jeśli ośmielasz się używać w odniesieniu do niego słowa "schamić się" :rolleyes:...Pytanie, po co w ogóle pisać coś w  danym temacie, jeśli nie ma się o nim zielonego pojęcia ? Aaaaa już wiem, chciałaś mi nieświadomie podnieść ciśnienie  ;) !

Celem przybliżenia Ci nieco twórczości Page'a po roku 1980 wymienię projekt z m.in. takimi muzykami jak Jeff Beck i Robert Plant pt. "The Honeydrippers: Volume One" jak również świetny album z Coverdale'em. Warto wspomnieć także o "Live at the Greek" i współpracę z The Black Crowes...tutaj link:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ifm8iE-NQxc&amp;feature=related" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=ifm8iE-NQxc&amp;feature=related</a>
  Wanton Song
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=oyK_SnQiXDM" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=oyK_SnQiXDM</a>
Ten Years Gone

Page nagrywał zawsze z muzykami z najwyższej półki. Jeszcze gdy był muzykiem sesyjnym grał z The Rolling Stones, The Who, był członkiem The Yardbirds. Na początku lat '70 powstał genialny album z udziałem Claptona, Beck'a i Page'a pt. "Guitar Boogie"  :wub: (polecam gorąco).

Jeśli chodzi o ów Twoim zdaniem "śmiesznych raperów", to Jimmy wystąpił w '98 z Puff Daddy w piosence "Come With Me", która wykorzystuje motyw muzyczny z Kashimru LZ. Według mnie jedna z lepszych prób połączenia rocka z rapem. Piosenka pochodzi z soundtracku do filmu Godzilla.

Gościnne występy Page'a to z tego co pamiętam także kilka solówek na jednym z albumów Planta.
Reasumując...chłop faktycznie ma się czego wstydzić... :ph34r: :rolleyes:

A gadaninę, że to dla kasy, pominę, bo to jest zbyt żenujące, podobnie jak błyskotliwy zarzut, że Slash się prostytuuje. Christopher Walken, wielki aktor, też przyjmuje każdą propozycję i jego też nazwiecie prostytutką? A może ktoś tutaj mierzy go swoją miarą?


chyba nie przemyślałaś do końca słów, którymi zakończyłaś swoja wypowiedź...

czuję się obecnie jak narkoman na głodzie...za mało solówek Slasha, za mało porządnej muzyki w jego wykonaniu...jako fanka jego talentu boli mnie, ze sygnuje swoim nazwiskiem każdy shit...dzięki Hudsonowi zaczęła się moja przygoda z Gn`R i dlatego tak bardzo wkurza mnie kierunek w jakim podąża jego kariera... :'( tak jak napisał Grześ, widocznie fani dzielą się na tych bardziej wymagających i tych, którzy będą słuchać wszystkiego jak leci, byle by na opakowaniu CD był napis Slash...ja na pewno nie należę do tej drugiej grupy  :)

Offline Sonia

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Płeć: Kobieta
  • All Beauty Must Die
  • Respect: 0
Odp: Slash gościnnie
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 17, 2007, 08:36:56 pm »
0
Jeśli chodzi o ów Twoim zdaniem "śmiesznych raperów", to Jimmy wystąpił w '98 z Puff Daddy w piosence "Come With Me", która wykorzystuje motyw muzyczny z Kashimru LZ. Według mnie jedna z lepszych prób połączenia rocka z rapem. Piosenka pochodzi z soundtracku do filmu Godzilla.
Bardzo miło go było posłuchać w tym "dziele". Solówka wyśmienita. :lol:
Nie mam zamiaru dyskutować tu o tym dziadku, ale Slash za każdym razem gra coś innego, Page od 30 lat powiela siebie.
Solówki? To tylko one się liczą? 1/6 utworu?
Kończę konstruktywną dyskusję z panią "świadomą". :D
I don't believe in the existence of angels
But looking at you I wonder if that's true

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Slash gościnnie
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 17, 2007, 08:46:41 pm »
0
Krzychu a tak na marginesie wiem ze nie mozesz sie pogodzic z wynikiem sondy na tym forum
w ktorej NEW GNR wygrywa z VR 56-28, czyli 67 % uzytkownikow tego forum woli obecnego Axla
od obecnego Slasha - tylko nie wiele z tych osob jak ja ma odwage sie na ten temat wypowiedziec zeby
walczyc na argumenty z fanami VR

ja cenie Slasha jako muzyka, a najbardziej za jego popisowe solowki ale to co on robi w ostatnich latach
wyjatkowo mi nie odpowiada, bo przestal grac na poziomie z ktorego byl znany. a jak juz nagra zaj*bisty
utwor taki jak Messages to nie daje go na plyte tylko wrzuca na jakis ochlap dla skosnookich czy tam jakies
itunes-jakby nie chcial zeby wiekszosc ludzi uslyszala ze dalej potrafi grac jak dawniej...

to jest bardzo smutne
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2007, 08:48:23 pm wysłana przez DrDrei »
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

 

"Nowa" strona Slash'a

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3744
Ostatnia wiadomość Czerwca 18, 2008, 11:47:19 pm
wysłana przez chevantonGNR