Autor Wątek: Duff dla SeattleInsider  (Przeczytany 3031 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mikus666

  • Moderator
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Duff dla SeattleInsider
« dnia: Lipca 16, 2012, 10:24:52 am »
0
Duff udzielił krótkiego "wywiadu" dla SeattleInsider, całość jest w dość żartobliwej konwencji.

Za jaką częścią mody lat 80-tych tęsknisz najbardziej?
- Wtedy nie znałem mody jako takiej, po prostu nosiłem starą parę kowbojek, która miałem z 6 lat, jedną pare spodni i kilka t-shirtów. Nie tęsknie za bardzo za takim zestawem, teraz mam więcej niż kilka t-shirtów co jest świetne i więcej niż jedną pare spodni co docenia zwłaszcza moja żona. Czasem brakuje mi tylko nieco mojego kolczyka w nosie, moja córka widząc moje stare zdjęcia twierdzi, że dobrze bym z takim wyglądal.

Co planujesz zmienić w Seattle? (Z kontekstu wynika, że Duff w jakiś sposób współpracuje z władzami miasta - przyp.tłum.)
- Zmiany będą dotyczyły komunikacji, od teraz będzie trzeba nosić różne dziwne kostiumy podczas jazdy. Za brak kostiumu przewidziana będzie kara w wysokości 1000 $, a Twój samochód zostanie zezłomowany. Myślę, że to nieco zmniejszy natężenie ruchu w mieście. Co z pieniędzmi? Będą szły na moje konto, by spełniać moje zachcianki.

Jakie jest najbardziej denerwujące pytanie jakie ludzie Ci zadają?
- Najczęstsze pytanie to to kiedy zejdziemy się z GNR. Nie wkurza mnie to, bo rozumiem że ludzie kochali ten zespół. Staram się odpowiedzieć najlepiej jak potrafie - prawdopodobnie nigdy sie nie zejdziemy, ale nigdy nie mówie nigdy. Byłoby fajnie gdyby tak się stało, ale musiałoby to być motywowane odpowiednimi przesłankami.

Jakich zespołów słuchasz teraz na swoim iPodzie?
- Mayer Hawthorne to mój nowy ulubiony band, mix pomiędzy Hall & Oates a Princem, naprawde fajna muzyka.

Czy nazwa piwa „Duff“ (pojawia się w The Simpsons), naprawde była inspirowane Twoją osobą?
- Okolo 1989 dostałem telefon od swojego managera, nie było jeszcze wtedy czegoś takiego jak kreskówki dla dorosłych. Mój manager powiedział mi że chcą użyć mojego imienia jako nazwy dla piwa i po jakimś czasie nagle wychodzi ta kreskówka, The Simpsons. Zgodziłem się ponieważ myślałem, że to po prostu jakiś projekt artystyczny i niech sobie łosie użyją. Koniec końcow to ja wyszedłem na łosia. Wychodzi na to, że piwo jest dużo bardziej rozpoznawalne niż ja. Kiedy wywołuja mnie w Starbucksach, zawsze jest coś w stylu:
- Jeff!
- Nie, nie, mam na imię Duff
- Doug?!
- Nie, Duff
- Aaaa tak jak to piwo w Simpsonach
- Taaaa, dokładnie


źródło: http://www.kirotv.com/videos/news/seattleinsider-duff-mckagan-talks-guns-n-roses/vcdDq/
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2012, 10:53:20 am wysłana przez mikus666 »

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Duff dla SeattleInsider
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 16, 2012, 10:28:29 am »
0
Biedny Duff ale sam tego chciał. Jednak widać, że się chłopak stara.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline cygan2009

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +8
Odp: Duff dla SeattleInsider
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 16, 2012, 11:41:16 am »
0
heh, dobry wywiad, podobo mi sie podejście Duffa do wielu spraw...

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: Duff dla SeattleInsider
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 16, 2012, 04:34:27 pm »
0
Oby wprowadzili te zmiany w Seatlle :D Ale będą mieli spokój na drogach :P No i pytanie o piwo "Duff". Jako fan Simpsonów wiem o tej ciekawostce ale dobrze, że inni mogą się dowiedzieć o takiej "inspiracji".

Offline Veronika654

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Kobieta
  • Every Girl is a Riot Grrrl!
  • Respect: +96
Odp: Duff dla SeattleInsider
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 16, 2012, 05:02:07 pm »
0
Świetny wywiad, widać że Duff ma poczucie humoru, na prawde lubie tego gościa i jeszcze raz powiem: mój ulubiony ze wszystkich (ex)gunsów :lol:
Lubię Zqyxa, Duffa, Alice Cooper i moje studia :wub:

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34747
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Duff dla SeattleInsider
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 16, 2012, 06:30:56 pm »
0
Muszę z Duffem pogadać, żeby kasa szła jednak na moje konto ;) Myślałem, że ktoś o nowe Loaded chociaż zapyta, ale nie, po co :P Wolą kolejny raz o reunion, pośrednio ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Akilis

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 320
  • Płeć: Kobieta
  • I nagle serce zwalnia i nie dzieje się nic
  • Respect: +20
Odp: Duff dla SeattleInsider
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 16, 2012, 07:26:35 pm »
0
W sumie to jest też mój ulubiony exguns. Odpowiedź na pytanie o Seatle -genialne  :D A tym piwem "Duff" zainteresowałam się kiedy poraz pierwszy oglądalam Simpsonów i sprawdziłam to jakoś wtedy.

 

Slash dla magazynu "Gitarzysta"

Zaczęty przez Connor

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 2583
Ostatnia wiadomość Lipca 04, 2013, 10:29:26 pm
wysłana przez Slashie