Autor Wątek: Scott Weiland otwarty na reunion Velvet Revolver  (Przeczytany 8968 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Scott Weiland otwarty na reunion Velvet Revolver
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 25, 2012, 11:20:48 am »
+1
No jak pisałem, w sumie miło by było jakby się reaktywowali. A Scott jest mi obojętny. Chociaż... Scott i Slither to świetne połączenie i miło by to było kiedyś usłyszeć na żywo w wykonaniu VR ;)

Offline slawek3093

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +100
Odp: Scott Weiland otwarty na reunion Velvet Revolver
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 25, 2012, 11:44:19 am »
-1
Zqyx wiesz jakoś sam nie wiem trochę może przez te wywiady trochę za bardzo kombinuję dla mnie przez prasę a za mało robi w tym kierunku  w  , którym powinien .

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4398
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2462
Odp: Scott Weiland otwarty na reunion Velvet Revolver
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 25, 2012, 12:25:13 pm »
+1
Jak oglądam stare filmiki z koncertów Velvetu i widząc Scotta mam wrażenie, że strasznie ściąga uwagę na siebie stylem 'patrzcie na mnie!'. W sumie mu się nie dziwię, chłopak gra z trzema gunsami, którzy napewno mieli duży wkład sukcesu zespołu. Może stąd ta wielkość.

Btw. Wie ktoś może kto jest liderem tego bandu?
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Scott Weiland otwarty na reunion Velvet Revolver
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 25, 2012, 12:26:39 pm »
0
slawek3093:
Tego, co robi w tym kierunku nie wiemy, bo nie wiemy, czy w ogóle jest jakiś kontakt na linii Scott - Slash np. Tam był konflikt, z tego, co pamiętam i Scott tym, co mówi wydaje się adresowac swoje słowa głównie w kierunku Slasha i Duffa. Może rozmowa przez prasę to jedyna forma kontaktu, jaka dla niich istnieje.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Scott Weiland otwarty na reunion Velvet Revolver
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 25, 2012, 12:41:24 pm »
+3
Cytuj
Btw. Wie ktoś może kto jest liderem tego bandu?

Chyba nigdy takiego nie było. Każdy miał ogromny wkład w pisanie utworów, a na scenie wszyscy emanowali energią w równym stopniu. Gdybym miał już szukać lidera, to byłaby nim cała trójka - Duff, Slash i Matt.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Scott Weiland otwarty na reunion Velvet Revolver
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 25, 2012, 01:13:00 pm »
+4
Chętnie bym usłyszał nowy materiał od VR i zdecydowanie widziałbym znowu Scotta na wokalu. Jednak szkoda by było, gdyby Slash przestał nagrywać solowe płyty, Duff przestał grać grać z Loaded i innymi projektami. Natomiast gdyby np po III płycie Slasha, po kolejnym albumie Loaded i zamknięciu wszystkich projektów chłopaki by zrobili sobie przerwę i z nagraną płytką wyruszyli w dwuletnią trasę byłbym jak najbardziej za :)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Scott Weiland otwarty na reunion Velvet Revolver
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 25, 2012, 01:16:15 pm »
+1
Dokładnie. Post Meximaxa pięknie określa to co ja myślę w tej sprawie.
A co do liderów to na pewno  nie był nim Slesz, ale próbował zrobić zamach stanu i przez niego wszystko się rozpadło przecież, jak zwykle. :D

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Scott Weiland otwarty na reunion Velvet Revolver
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 25, 2012, 01:31:22 pm »
+3
No to fajnie, że istnieje możliwość reunionu VR, ale wydaje mi się, że ludzie chyba przestali na niego czekać. Chłopaki sobie radzą bardzo dobrze i nie chce mi się troszkę wierzyć, że rzucą wszystko, żeby Weiland mógł sobie pośpiewać. Poza tym ta gotowość do reunionu wydaje mi się powodowana przerwą w zespole pierwotnym księciunia.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Scott Weiland otwarty na reunion Velvet Revolver
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 25, 2012, 05:21:52 pm »
0
Powiem tak - lubię VR i bardzo lubię Scotta na wokalu, dlatego nie obraziłabym się, gdyby Slash zajął się VR, a nie nagrywał kolejną solową płytę z Mylesem, którego głos działa mi na nerwy ;p Jestem jednak świadoma tego, że Duff jest zbyt zajęty Loaded, Slash się wkręcił w swoje projekty, a fakt, że nie do końca dogadywali się ze Scottem nie pomoże w ich porzuceniu. Scott bardzo chciałby wrócić i czasem jego wypowiedzi odbieram jako taki krzyk rozpaczy "ej chłopaki, no wróćmy do wspólnego grania!", trochę tak, jakby chciał, żeby fani zrobili szum o tym, jak bardzo chcą reunionu itp. i nagle reszta zespołu stwierdzi, że reunion to nie jest zły pomysł. Czasem jak patrzę na Duffa, gdy go pytają o VR, mam wrażenie, że dla niego to temat zamknięty, taki zbyt męczący, który się ciągle za nim ciągnie. Na brak pracy nie narzeka, do reunionu nie są przekonani, a szukanie nowego wokalisty mu nie po drodze. Dlatego - nie obraziłabym się, gdyby jednak powrócili ze Scottem na wokalu, ale niestety, wydaje mi się, że to mało prawdopodobne w najbliższym czasie.

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Scott Weiland otwarty na reunion Velvet Revolver
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 25, 2012, 07:19:48 pm »
0
A ja powiem to samo, co loko, czyli "leżę" i to z ręką przyklejoną do twarzy ( :facepalm: jakby ktoś się nie domyślił) i nie uważam, żeby to wymagało jakiejkolwiek szerszej argumentacji.

Co do tematu - jest STP, jest Loaded, jest Myles z Konspiratorami i tak powinno zostać. A Wieland wyraźnie coraz bardziej przypomina swoim zaćpanym, pozbawionym sensu gadaniem Adlera z jego "najlepszych" wywiadów.
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2012, 07:22:16 pm wysłana przez CC »
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Scott Weiland otwarty na reunion Velvet Revolver
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 25, 2012, 07:30:55 pm »
0
Słowa Weilanda mają trochę dziwny wydźwięk. Faktycznie zajeżdżają Adlerem. Slash ekstra, Duffa by zobaczył, Matt i Dave są wspaniali. Ja bym chciał powrotu Velvetów, ale w obecnej sytuacji jest to mało realne, biorąc pod uwagę, że Duff i Slash są zajęci. Założę się, że temat wróci, gdy Kudłatemu znudzi się solowe granko. W perspektywie czasu może być też tak, że Velvet Revolver to był taki przedsionek przede wszystkim dla Duffa i Slasha do ich własnych projektów. Mam na myśli to, że VR nie wróci, bo obaj stwierdzą, że są zaangażowani jeden w Loaded, drugi w Konspiratorów.

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3751
  • Respect: +949
Odp: Scott Weiland otwarty na reunion Velvet Revolver
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 25, 2012, 09:59:01 pm »
0
Scott z Duffem nadają na tych samych falach, więc ci dwaj spokojnie by się ze sobą dalej dogadywali, tym bardziej, że bardzo wiele utworów Velvetów jest w klimacie It's So Easy, no ale ze Slashem? Już o tym wcześniej wspominałem, ale powiem jeszcze raz skoro powstał temat, fascynacje Slasha to przed wszystkim klasyczny rock - głównie hard rock, często też jako swoich idoli wymienia przedstawicieli czarnego bluesa, rock and rolla czy folku, natomiast Scott powiedział w jakimś wywiadzie, że starego rocka/hard rocka nie lubi, tak więc czy jest miejsce dla nich obu w jednym zespole? Nie sądzę, mogliby ewentualnie znaleźć jakiś kompromis tylko po co Slash miałby szukać kompromisu ze Scottem w Velvetach skoro nie musi, realizuje się w 100% z Konspiratorami.
Jeszcze się odniosę do jednego z najsłynniejszych zespołów XXI, jestem ciekawy czy ten zespół odniósłby choćby w 1/3 taki sukces komercyjny gdyby nie fakt, że w 3 członków grało wcześniej w GNR  ;)

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Scott Weiland otwarty na reunion Velvet Revolver
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 25, 2012, 10:22:59 pm »
0
Nie będzie nigdy żadnego reunionu Velvet w tym składzie ze Scottem,tak jak reunionu dawnego Guns N' Roses.Która osoba łączy te dwa fakty? 8)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Scott Weiland otwarty na reunion Velvet Revolver
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 25, 2012, 10:49:44 pm »
0
Duff?:p
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Scott Weiland otwarty na reunion Velvet Revolver
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 25, 2012, 11:20:11 pm »
-1
Podejrzewam, że wiem o kogo chodzi, ale przez to, że tą osobę szanuję choć jej nie znam nie napiszę jej pseudonimu. Co wiecej jestem ciekawy co skłoniło Scotta do wypowiedzenia tych słów. Być może brak funduszy, choć osobiście w to nie wierzę. Sądzę, że Weiland naprawdę chciałby tego reunionu, ale na razie wiem, że to absolutnie nie możliwe.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

 

Scott w "The hour"

Zaczęty przez Panna Nikt

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2179
Ostatnia wiadomość Maja 28, 2007, 05:52:51 pm
wysłana przez Panna Nikt