Autor Wątek: DJ Ashba: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy"  (Przeczytany 14740 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 25, 2013, 02:52:33 pm »
0
może Ty wypowiesz się bardziej konkretnie, co do daty wydania?
Czy nowa płyta będzie i kiedy?
"Ha! W przyszłości!" - te słowa są dla mnie wiążące ;), choć tego, że są konkretne nie można im zarzucić.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 25, 2013, 03:23:23 pm »
0
Dobrze wiesz, Zqyx, że chodziło mi bardziej o to, skąd Twoje informacje, że stary materiał poszedł na śmietnik. Ale nie możesz mi na to odpowiedzieć, bo tego nie wiesz :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Bananan

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 445
  • Respect: +354
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 25, 2013, 03:38:02 pm »
+1
 :facepalm: . Nie wiem czy wiesz ale wszystkie partie smyczków i innych pierdół były nagrywane przez syntezator  . Twoją wypowiedź odbieram tak iż Axl nagrywa  bardzo trudny materiał a Slash bardzo prosty . Ok! Jest różnica w brzmieniu i Axl może nagrywać trochę  dłużej przez używanie syntezatorów . Ale w tym czasie  od wydania ChD  Slash wydał 2 płyty (dobre 2 płyty) i przymiarki robi do 3 . Idąc tym tokiem myślenia Queen musiałby nagrywać A Night at the Opera  ze 30 lat bo w samym Bohemian Rhapsody jest w pewnym momencie ok.180 wokali nagranych ...

Wracając do tematu to w obozie GnR panuje centralna komuna jeśli nawet Dj  wypowiada się już w innym tonie w temacie płyty niż było to nie dawno ; ))

NIe wiem czy wiesz ale się mylisz i masz małe pojęcie o tworzeniu ChD. Tak Axl robi sporo trudniejsze rzeczy od Slasha, wystarczy posłuchać instrumentalnej ChD a kompozycji kudłacza. A w NatO, te same wokale są na siebie nakładane.

Offline slawek3093

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +100
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 25, 2013, 04:06:18 pm »
+1
Wiesz gdyby "wyciąć" te wszystkie syntezatory to mocno skomplikowanych rzeczy tam  Rudy nie natworzył . Chodzi mi o same kompozycje bo sprawa np. Solówek Robina czy Bucketa to wgl inna bajka ...Jeśli chodzi o Queen to nie będę dyskutował bo to nie to forum , każdy ma swoją rację a prawda jest taka i musisz mi ją przyznać bo zrobiłoby tak 95% tego forum,że Axl nawet nie stara się by  wgl coś działo się z nowym krążkiem . Zapowiedź ,że będą coś robić to jedno a czas nagrania to drugie , przez 5 lat spokojnie by nagrali II cześć ChD ...

Offline Bananan

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 445
  • Respect: +354
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 25, 2013, 04:22:39 pm »
0
II część ChD jest już nagrana od ponad 7 lat.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3850
  • Respect: +2360
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 25, 2013, 04:37:54 pm »
+2
Jak dobrze, że wszyscy macie dostęp do studia i głowy Axl'a i wiecie co ma nagrane, co jeszcze nie, z czego zrezygnował i co planuje ;)

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3795
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +974
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 25, 2013, 04:40:58 pm »
+1
czasami mi się wydaje, że mamy taki sam dostęp do studia Axla jak jego kumple z zespołu  :vampire: :P

Offline Bananan

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 445
  • Respect: +354
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 25, 2013, 04:48:37 pm »
0
Jak dobrze, że wszyscy macie dostęp do studia i głowy Axl'a i wiecie co ma nagrane, co jeszcze nie, z czego zrezygnował i co planuje ;)
Zaraz po odejściu Brain, w jednym z wywiadów mówił o skończonych 23 utworach na nowe CD, to samo mówił Beltrami który był odpowiedzialny za partie na trzech utworachi w tym gitarową do "Seven".
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2013, 04:53:46 pm wysłana przez Bananan »

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 25, 2013, 05:03:07 pm »
+3
 :facepalm: . Nie wiem czy wiesz ale wszystkie partie smyczków i innych pierdół były nagrywane przez syntezator  . Twoją wypowiedź odbieram tak iż Axl nagrywa  bardzo trudny materiał a Slash bardzo prosty . Ok! Jest różnica w brzmieniu i Axl może nagrywać trochę  dłużej przez używanie syntezatorów . Ale w tym czasie  od wydania ChD  Slash wydał 2 płyty (dobre 2 płyty) i przymiarki robi do 3 . Idąc tym tokiem myślenia Queen musiałby nagrywać A Night at the Opera  ze 30 lat bo w samym Bohemian Rhapsody jest w pewnym momencie ok.180 wokali nagranych ...

Wracając do tematu to w obozie GnR panuje centralna komuna jeśli nawet Dj  wypowiada się już w innym tonie w temacie płyty niż było to nie dawno ; ))

NIe wiem czy wiesz ale się mylisz i masz małe pojęcie o tworzeniu ChD. Tak Axl robi sporo trudniejsze rzeczy od Slasha, wystarczy posłuchać instrumentalnej ChD a kompozycji kudłacza. A w NatO, te same wokale są na siebie nakładane.
Tylko że Appetite for Destruction nagrywane było w prawie garażowych warunkach a jest uznane za najlepsze dzieło GN'R za to ChD jest tylko a może aż dobrą płytą. Więc powinien pójść śladem kudłatego i nagrać stary dobry rock and roll i zdecydowanie lepiej by na tym wyszedł, niż nagrywanie 20 lat albumu bo czeka na wolny termin pianisty z Japonii lub wirtuoza skrzypiec z Azerbejdżanu :D by nagrać "trudniejsze partie muzyczne". Im bardziej Axl kombinuje tym gorzej wychodzi, a GN'R to nie Chór Aleksandrowa mający tworzyć wybitne dzieła tylko rock n' roll rozpierda""jący głośniki jak np. It's So Easy czy Paradise City.

Offline Bananan

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 445
  • Respect: +354
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 25, 2013, 05:15:24 pm »
+8
Świetnie, bo dla mnie i dla wielu innych osób to właśnie ChD jest najlepszym dziełem Gn'R, nie najbardziej POPULARNYM ale najbardziej wszechstronnym. Każdy ma inny gust i każdy może sobie słuchać tego czego chce. Nie rozumiem tylko tego na czym lepiej by wyszedł, płyta sprzeda się i tak bardzo marnie, mamy XXI wiek a CD są przestarzałe a prawdziwą kase zarabia się na koncertach, pewnie chcesz usłyszeć nowe SCOM czy PC tylko po co jak to było? Nie lepiej iść i wgłebiać się w nowe brzemienia? Z całym uznaniem dla Slasha który wkłada sporo roboty w swój projekt, to każdy kolejny jest podobny do poprzedniego. W domu czy w samochodzie ChD jeszcze bardziej ro***la głośniki.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2013, 06:19:10 pm wysłana przez Canis_Luna »

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 25, 2013, 05:26:02 pm »
0
Zgadzam się, każdy ma inny gust więc Axl ma problem żeby nam wszystkim dogodzić  ;) Ja mogę słuchać AFD codziennie a ChD za którymś przesłuchaniem wydaje mi się mdłe. Za to Slash trzyma się swojej obranej drogi muzycznej i tyle.

Offline Oplariska

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 302
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +187
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 25, 2013, 05:28:01 pm »
+2
Zgadzam się z Bananan. Dla mnie bardziej wartościowi są artyści, których kolejne dzieła są ambitniejsze od poprzednich  ;)
o tempora, o mores!

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 25, 2013, 05:35:55 pm »
+3
GN'R to nie Chór Aleksandrowa mający tworzyć wybitne dzieła tylko rock n' roll rozpierda""jący głośniki jak np. It's So Easy czy Paradise City.

Idąc tym tropem myślenia można uznać tylko AFD i kilka kawałków z Lies czy UYI typu reckles life, don't damn me. Ja kocham każdą ich płytę w tym ChD. Rock N' Roll może być również wirtuozerski czy wybitny. Mam nadzieję, że na kolejnej płycie usłyszymy poza czynś mocnyn jakieś kolejne wyrafinwane dzieło Axla.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2013, 07:07:23 pm wysłana przez Korso97 »

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 25, 2013, 07:24:46 pm »
0
Rock N' Roll może być również wirtuozerski czy wybitny - to prawda, tylko że 2 płyty UYI z November Rain czy Estranged nie były nagrywane 15 lat a dla mnie to czysta wirtuozeria.
Mniejsza o charakter czy będzie to styl z AFD czy z ChD, na to nie ma wpływu nikt oprócz Axla i jego poglądu na nowy materiał - ważne żeby coś nagrali. Guns N' Roses sami pokazali że nie potrzeba bardzo długiego czasu na nagranie zaje""tego materiału - patrz UYI.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 25, 2013, 07:28:49 pm »
+2
    Mniejsza o charakter, czy będzie to styl AFD czy ChD. Mniejsza też o to, czy będzie to rn'r czy funk. Ma to być po prostu dobra muzyka. A co najważniejsze, niech ją w końcu nagrają.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

 

Fortus o NITLT i nie tylko [fortus] [gunsnroses]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 2576
Ostatnia wiadomość Czerwca 16, 2019, 07:22:09 pm
wysłana przez Ivellios