Autor Wątek: DJ Ashba: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy"  (Przeczytany 14741 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
DJ Ashba: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy"
« dnia: Stycznia 23, 2013, 10:28:31 pm »
+1

Axl Rose posiada reputacje jednego z najbardziej skomplikowanych wokalistów rockowych.
Przed laty, wokalista zwolnił muzyków z oryginalnego składu, w tym założyciela i gitarzystę Slasha.
Mimo iż grupa nigdy oficjalnie się nie rozpadła, Rose odmówił udziału we wprowadzeniu Guns N' Roses do Rock N' Roll Hall Of Fame w zeszłym roku
Artysta znany jest z szalenia na scenie i opóźniania koncertów – I 50-cio letnia gwiazda rzadko daje wywiady.
Guns N' Roses przygotowuje się do występów w Australii, i gitarzysta DJ Ashba twierdzi, że świat ma złe wyobrażenie o Axlu.
"Myślę, że masa ludzi i prasa próbuje wysadzić to i mówią, że jest dupkiem, ale każdy może być dupkiem, jeśli trafisz na jego zły dzień” powiedział Ashba.
"Po pierwsze to ludzie nie wydają się zainteresowani nim, kiedy się autentycznie śmieje, opowiada dowcipy, historie i rozbawia ludzi.
"Zawsze powtarzam, że jeśli nie zostałby muzykiem, mógłby być komikiem. Chciałbym, żeby świat mógł zobaczyć go z tej właśnie strony, ponieważ jest to przeciwieństwo tego, co ludzie o nim myślą”
Kolejnym pospolitym mitem są autokratyczne wybryki Axla, którymi przeciąga struny.
Obecni członkowie jego zespołu: Dizzy Reed, Tommy Stinson, Chris Pitman, Richard Fortus, Ron "Bumblefoot" Thal oraz Frank Ferrer – zachęcają go to stworzenia czegoś nowego, mówi Ashba.
"Axl jest w miejscu gdzie nie musi być 'cool' ze swoim zespołem, ale traktuje nas jak złoto.
"Pozwala nam pisać własne solówki, i daje każdemu czas na zaprezentowanie się na scenie i myślę, że to wystarczająco dużo o nim mówi”
"Nie problemu z dzieleniem się reflektorami, właściwie, on to lubi – inaczej to on udzielałby wywiadu, nie ja.”
Australijcy fani mogą spodziewać się trzygodzinnych koncertów z utworami z każdego albumu Guns N' Roses, kiedy odwiedzą ich w marcu, poza tym coverów AC/DC, Pink Floyd czy Rolling Stones, oraz 'Live And Let Die' Wings i 'Knocking on Heavens Door' Boba Dylana.
Ich ostatni album Chinese Democracy był prawdopodobnie najdroższym ($14 mln) i najdłużej tworzonym (ponad 10 lat) albumem wszech czasów, ale nie udało mu się wybić tak jak poprzednikom. Wydany został w 2008 roku.
Guns N' Roses solidnie koncertuje, piosenki takie jak Catcher In The Rye, Madagascar czy This I Love dobrze zgrywają się z pozostałymi klasykami.
„Dołączyłem po wydaniu Chinese Democracy i zobaczyłem wielką różnicę przez ostatnie cztery lata jak fani reagują na te piosenki” mówi Ashba
"Dużo ludzi śpiewa je, teraz są bardziej znajome”
Kiedy część fanów ucieszyła się z powrótu Guns N' Roses, inni byli sfrustrowani ze względu na upływający czas zespołu. Kilka setów w ostatnich latach kończyło się wcześniej z powodu spóźnionień.
Ashba nalega, że opóźnienia były spowodowane problemami technicznymi, a nie arogancją wokalisty, wyjaśnia, że zespół 100 ludzi koordynuje show za kulisami.
„Mamy wielką choreografię i pirotechnikę, więc często jest to montowane na miejscu. Najważniejsze, to żeby wszystko było bezpieczne.”
Rozumie dlaczego fani są źli i wylewają swoją złość na scenie i w mediach
"To niszczy nas jako zespół, ponieważ nie robimy nic w tym celu.
"Naszym głównym celem jest iść i dać fanom show, którego nigdy nie zapomną i rozumiemy, jak drogie są bilety.
"Bierzemy to pod uwagę i kiedy gramy na scenie, prawie niemożliwym jest zdjąć nas stamtąd”
Kolejna trasa się skonczy, Guns N' Roses skupią się na pracy nad siódmym albumem.
Pomimo dziesiątek utworów w ostrym stylu, zespół się nie spieszy – ale nie chcą opóźniać tego o kolejną dekadę.
"To nie będzie kolejne Chinese Democracy ale znów się nie spieszymy, żeby nie wyszły z tego kiepskie nagrania” stwierdził Ashba.
"Chcemy włożyć w to nasze serca i dusze”
Trasa Guns N' Roses z supportującym ZZ Top i Rose Tattoo w marcu 9-20.

http://au.news.yahoo.com/latest/a/-/article/15933875/axl-rose-misunderstood-says-g-n-r-mate/
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2013, 11:41:30 am wysłana przez Canis_Luna »

Offline @maciek

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1632
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm on the Nightrain!
  • Respect: +1214
Odp: Newsy (Znalazłeś/aś ciekawy news? Podziel się nim z nami w tym temacie!)
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 23, 2013, 10:45:58 pm »
0
Przecież Slash czy Duff sami odeszli ;D


"You're just like crosstown traffic"
Up to eleven!

Offline Bananan

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 445
  • Respect: +354
Odp: Newsy (Znalazłeś/aś ciekawy news? Podziel się nim z nami w tym temacie!)
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 23, 2013, 10:48:44 pm »
+1
To są media tego nie zrozumiesz!

Offline @maciek

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1632
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm on the Nightrain!
  • Respect: +1214
Odp: Newsy (Znalazłeś/aś ciekawy news? Podziel się nim z nami w tym temacie!)
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 23, 2013, 10:52:30 pm »
0
Mogliby chociaż dokładnie to sprawdzić xD


"You're just like crosstown traffic"
Up to eleven!

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Odp: Newsy (Znalazłeś/aś ciekawy news? Podziel się nim z nami w tym temacie!)
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 23, 2013, 11:13:56 pm »
0
Tam jest dużo takich informacji, o których zapewne nikt z nas nie wiedział ;p
Jak np. to, że Slash był założycielem GnR :facepalm:


Edit:

Była już informacja, że Ron pojawi się na targach NAMM w tym roku?

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/269205_364955260268728_662409448_n.jpg
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2013, 10:18:03 am wysłana przez Canis_Luna »

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 24, 2013, 10:04:26 am »
0
Nie było, widzę, że Richard też się wybiera, a i Steven coś wspominał. Jak będą jakieś materiały, to się zrobi poNaamowego newsa ;) A tymczasem skupmy się na Ashbie. Dzięki za tłumaczenie. DJ chyba spuścił z tonu, jeśli chodzi o nowy materiał.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Bananan

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 445
  • Respect: +354
Odp: " "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 24, 2013, 10:12:13 am »
0
Ashba nalega, że opóźnienia były spowodowane problemami technicznymi, a nie arogancją wokalisty, wyjaśnia, że zespół 100 ludzi koordynuje show za kulisami.
„Mamy wielką choreografię i pirotechnikę, więc często jest to montowane na miejscu. Najważniejsze, to żeby wszystko było bezpieczne.”
Rozumie dlaczego fani są źli i wylewają swoją złość na scenie i w mediach
To jest najlepsza ciekawostka, nawet nowość od Ashby, to nie Axl się spóźnia tylko robotnicy nie dokończyli sceny.

Kolejna trasa się skonczy, Guns N' Roses skupią się na pracy nad siódmym albumem.
Pomimo dziesiątek utworów w ostrym stylu, zespół się nie spieszy – ale nie chcą opóźniać tego o kolejną dekadę.
"To nie będzie kolejne Chinese Democracy ale znów się nie spieszymy, żeby nie wyszły z tego kiepskie nagrania” stwierdził Ashba.
"Chcemy włożyć w to nasze serca i dusze”

Nowy album, słyszymy to od jakiegoś czasu. Szkoda tylko że Axl nie chce wydać kawałków z ChD era, dla mnie przydał by się sequel masa świetnych utworów (ok. 20 skończonych).  
Mam pewne obawy co do obecnego składu, jak poradzą sobie z takim wyzwaniem. Nie chciał bym żeby brzmiało to jak Ballad of Death czy SCOM, a tak się zapowiada.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2013, 10:13:51 am wysłana przez Bananan »

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 24, 2013, 10:13:52 am »
+1
ponad 10 lat= 15lat
co do spóźnialstwa, to poza włażeniem wokaliście bez mydełka, mógłby przeprosić fanów za jego wybryki a nie zwalać na ekipę, która podczas obu koncertów, na których byłem, a na których spóźnił się sam Axl, nudziła się podczas prawie 3 godzinnego wyczekiwania.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2013, 11:41:55 am wysłana przez pompon »

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 24, 2013, 11:03:38 am »
+8
DJ, przy całej mojej sympatii do niego, staje się moim ulubionym bajkopisarzem :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2013, 12:25:24 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Wojtek

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1268
  • Respect: +42
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 24, 2013, 12:10:24 pm »
+3
Nie będzie niespodzianek w Australii  :'(
KULT    [size=3.75pt]No Rose - No Fun (84 ofkorse)
ADAM FUDALI na Prezydenta RP!!!!

Buckethead

  • Gość
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 24, 2013, 12:22:12 pm »
+2
Spokojnie Wojtek, do marca jest dużo czasu. Jeszcze zdąży zapowiedzieć cuda niewidy.

WindOfChange

  • Gość
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 24, 2013, 03:12:20 pm »
0
DJ, przy całej mojej sympatii do niego, staje się moim ulubionym bajkopisarzem :P
nic dodać, nic ująć  :P

Offline Mrs. Brownston

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +236
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 24, 2013, 03:40:42 pm »
0
Cytuj
"To nie będzie kolejne Chinese Democracy ale znów się nie spieszymy, żeby nie wyszły z tego kiepskie nagrania” stwierdził Ashba...
... po raz kolejny tworząc kolejną bajkę w stylu "Już za jakiś czas..."

"Ulu­bieńcy bogów umierają młodo, lecz poźniej żyją wie­cznie w ich to­warzys­twie..." - Fryderyk Nietzsche

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 24, 2013, 04:21:13 pm »
+1
Ashba nalega, że opóźnienia były spowodowane problemami technicznymi, a nie arogancją wokalisty, wyjaśnia, że zespół 100 ludzi koordynuje show za kulisami.
„Mamy wielką choreografię i pirotechnikę, więc często jest to montowane na miejscu.
Rozumie dlaczego fani są źli i wylewają swoją złość na scenie i w mediach
"To niszczy nas jako zespół, ponieważ nie robimy nic w tym celu."

Wiele innych zespołów, mimo podobnej produkcji nie ma żadnego problemu ze spóźnieniami, u Gunsów te problemu są notoryczne. W Rybniku oczywiście chodziło o problemy techniczne :P
Biednemu Axlowi zawsze wiatr w oczy :( Co do jednego masz DJ rację - jako zespół nie robicie nic, żeby się nie spóźniać ;) :P A może wystarczyłaby męska rozmowa z pewnym wokalistą? ;)

Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Buckethead

  • Gość
Odp: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy" - mówi DJ Ashba
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 24, 2013, 04:46:55 pm »
+3
A może wystarczyłaby męska rozmowa z pewnym wokalistą? ;)


Taa, a następnego dnia pojawiła by się wiadomość, że połowa składu została wyrzucona dyscyplinarnie :D

 

Fortus o NITLT i nie tylko [fortus] [gunsnroses]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 2576
Ostatnia wiadomość Czerwca 16, 2019, 07:22:09 pm
wysłana przez Ivellios