Autor Wątek: Nowy album Slasha w 2012 roku  (Przeczytany 22348 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #75 dnia: Maja 05, 2011, 12:26:03 pm »
0
Cytuj
ak to wczoraj Wiktor Zborowski ładnie powiedział: sztuka powinna celować trochę "powyżej"
Niektórzy nie oczekują sztuki, a raczej rozrywki :)

To jeśli Slash zamierza dostarczać rozrywki a nie sztuki to dla mnie jest skończony.

Czytam ten topik i widzę dwie postawy :jedna niech Slash będzie Slashem, inna niech Slash nie będzie Slashem, przy czym w przypadku tej drugiej, gdy Slash próbuje nie być Slashem, to się go krytykuje. Hm... Może jest jeszcze inna, niech Slash będzie Slashem grającym tak, jak kiedyś. Tyle, że jednocześnie obrywa mu się za to, że nie jest nowoczesny. Hm...

Spokojnie czekam na płytę. Potem będę oceniał.


Nie chodzi o nowoczesność czy też konserwatyzm. Niech Slash będzie Slashem...ale oczekuję od niego trochę ambicji aby mierzył z każdym projektem trochę wyżej niż poprzednio...ale jeśli bycie przez Slasha - Slashem oznacza...raczej dostarczaniu rozrywki a nie sztuki...a kolejne projekty nie mają ambicji wnieść czegoś nowego...być trochę powyżej poziomu 90% odbiorców to dla mnie to jest "gówniana" sława i twórczość. Gdyby Purple nagrali 20 płyt i maglowali na każdej to samo to na pewno nie byłbym ich fanem. Tak samo...AFD...UYI...CHD to zupełnie inne albumy mierzące się z różną stylistyką i ambicjami...wyzwaniami...za co cenię GN'R.
Więc na miejscu nawet najbardziej oddanych fanów Slasha...gdyby znów mi by zaserwował odgrzewanego kotleta bez ambicji bycia nawet schabowym z kostką to bym podziękował za i tego nie konsumował. ;]

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #76 dnia: Maja 05, 2011, 12:29:36 pm »
0
No tak,ja też czekam na tą nową płytkę i mam nadzieje że będzie na niej znacznie więcej Slasha niż na pierwszej która bardziej mi przypominała jakiś projekt pod tytułem ''Przyjaciele dla Slasha'' oraz że obejdzie się bez takich wpadek jak z ''Docktor Alibi'' bo śmierdziało plagiatem na kilometr.....

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #77 dnia: Maja 05, 2011, 12:34:14 pm »
0
Cytuj
To jeśli Slash zamierza dostarczać rozrywki a nie sztuki to dla mnie jest skończony.
Nie wiem co zamierza Slash, mi zależy na przyjemnym spędzaniu czasu przy muzyce, nie jestem specjalistą z dziedziny muzyki, nie znam nawet nut to co mogę mówić o sztuce? Oczekuję albumu, który mi się po prostu spodoba :)

Cytuj
No tak,ja też czekam na tą nową płytkę i mam nadzieje że będzie na niej znacznie więcej Slasha niż na pierwszej która bardziej mi przypominała jakiś projekt pod tytułem ''Przyjaciele dla Slasha'' oraz że obejdzie się bez takich wpadek jak z ''Docktor Alibi'' bo śmierdziało plagiatem na kilometr.....
No i fajnie :) czekajmy i zobaczymy co Slash zdziała, lubicie płyty Alter Bridge?

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #78 dnia: Maja 05, 2011, 01:16:54 pm »
0
" Z twittera Slasha":

Krelke finished with me :( Iii|; )' 

Nie mogłem się powstrzymać, wybacz :P

Na "pierwszej" solowej płycie jednak z paroma wyzwaniami się zmierzył. Na drugiej pewnie też tak będzie, chociaż nie wątpię, że nie przestanie być Slashem :) A propo dyskusji Slash - Axl chciałbym, żebyśmy mogli założyć temat nowy album Guns n' Roses w 2012 też :) Takie "bezpośrednie" starcie byłoby bardzo ciekawe :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #79 dnia: Maja 05, 2011, 02:19:11 pm »
0
a kolejne projekty nie mają ambicji wnieść czegoś nowego...być trochę powyżej poziomu 90% odbiorców to dla mnie to jest "gówniana" sława i twórczość. Gdyby Purple nagrali 20 płyt i maglowali na każdej to samo to na pewno nie byłbym ich fanem.
Metallica gra chyba od zawsze to samo, jedynie black album jest trochę inny, a nadal mają rzeszę fanów która uważa że Metallica jest super bo na każdej płycie znajdują coś nowego :D Poza pojedynczymi piosenkami dla mnie to tylko różnica w długości i szybkości.

Co do Slasha - fajnie się z nim działo do momentu "rozpadu" VR:
Its a five oclock somewhere - fajne
aint life grand - wow, super
contraband - super
libertad - fajne
slash - ujdzie, ale nudne.

Płyta Slasha znudziła mi się dość szybko po odtwarzaniu jej w kółko i wcale nie czuję potrzeby odświeżania jej,  za to Aint Life Grand jest super i ciągle mogę słuchać innego utworu na okrągło. Slash w pojedynkę może stworzyć kilka kawałków, ale płyty to chyba jednak nie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #80 dnia: Maja 05, 2011, 02:23:20 pm »
0
Czas pokaże jak będzie :) Na szczęście żyjemy w wolnym kraju i każdy, kto chce może płytę kupić, albo nie :) Kupię,bo kupuje wszystkie solowe wydawnictwa Gunsów; no za wyjątkiem płyt Bucketheada, aż tak bogaty nie jestem niestety :( ; ale ocenię po tym, jak przesłucham, choć wydaje mi się,że raczej będziemy mieli okazję posłuchać pewnych kawałków najpierw w wersji live, a dopiero później na płycie. Czas pokaże :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #81 dnia: Maja 05, 2011, 02:41:14 pm »
0
a kolejne projekty nie mają ambicji wnieść czegoś nowego...być trochę powyżej poziomu 90% odbiorców to dla mnie to jest "gówniana" sława i twórczość. Gdyby Purple nagrali 20 płyt i maglowali na każdej to samo to na pewno nie byłbym ich fanem.
Metallica gra chyba od zawsze to samo, jedynie black album jest trochę inny, a nadal mają rzeszę fanów która uważa że Metallica jest super bo na każdej płycie znajdują coś nowego :D Poza pojedynczymi piosenkami dla mnie to tylko różnica w długości i szybkości.

Co do Slasha - fajnie się z nim działo do momentu "rozpadu" VR:
Its a five oclock somewhere - fajne
aint life grand - wow, super
contraband - super
libertad - fajne
slash - ujdzie, ale nudne.

Płyta Slasha znudziła mi się dość szybko po odtwarzaniu jej w kółko i wcale nie czuję potrzeby odświeżania jej,  za to Aint Life Grand jest super i ciągle mogę słuchać innego utworu na okrągło. Slash w pojedynkę może stworzyć kilka kawałków, ale płyty to chyba jednak nie.

Wiem i dlatego też nie rozumiem tych ludzi i nigdy nie uważałem Mety za wybitny zespół ;]

Offline K.O.P

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 500
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +33
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #82 dnia: Maja 10, 2011, 06:39:47 pm »
0
no co do Metallicy to się zdecydowanie nie zgadzam, od Black Album do St. Anger włącznie grali zupełnie inny styl niż thrash metal.
Poza tym ciężko nie doceniać zespołu który znalazł nowy, innowacyjny nurt w muzyce metalowej, bo bądźmy szczerzy Metallica była pionierem thrash'u.

Co do Slash'a to trzymał naprawdę ZA***STY poziom do Libertad, płyty która jest słaba i nudna.
Co do pierwszego albumu solowego to jest znacznie lepiej, ale dalej nudno.
Daleko mu do świetnej formy z Slash's Snakepit i mam nadzieję, że nowy album będzie jak najbardziej utrzymany w formie pierwszego lub drugiego snakepit'a.
"There's no logic here today
Do as you got to go your own way
I said that's right
Time's short your life's your own
And in the end
We are just DUST N' BONES"

Offline sroka1994

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 10, 2011, 11:22:13 pm »
0
To ja może tak: oczywiście fajnie by było zamiast Mylesa Axla usłyszeć na tej płycie, no ale cóż... ;/ Mi tamta płyta niespecjalnie podeszła, były fajne utwory ale nie były arcydziełem. Ogólnie, to fajnie by było na okładce zobaczyć nie Slash - i tytuł plyty, tylko Guns N' Roses - ..., a z tyłu zobaczyć 5 nazwisk - Rose, Stradlin, Slash, McKagan, Adler. Sory, że zanudzam znowu reunionem :D
Sex, drugs n' Rock N' Roll!

Offline Lexi

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 272
  • Płeć: Kobieta
  • Back Off Bitch!
  • Respect: +11
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpnia 13, 2011, 01:19:40 pm »
0
Poczekamy, zobaczymy. Ciekawa jestem, co z tego wyjdzie. ;]

Too bad you're fucked up.

Offline muller

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 228
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpnia 14, 2011, 06:49:54 am »
0
Je?li chodzi o kolejne przesluchiwanie tej samej plyty to mam wiekszy ubaw sluchajac jej, znajduje cos nowego, zaczynam skakac itd.. :D na pewno kupie plyte. Czekam na rozwoj i mowie Wam, ?e Pan Ukosnik jeszcze nas zaskoczy ;)
Duff: "Did I say bananas?"
Slash: "Yeah hahaha"
Duff: "I did?? No...!!"

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpnia 17, 2011, 01:44:52 pm »
0
tym ostatnim bym sie nie martwił  :D

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Nowy album Slasha w 2012 roku
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 25, 2011, 02:32:50 pm »
0
A co tu będzie zaskakującego? Niewiele, jak sądzę. Jest jeden wokalista, Myles Kennedy, więc raczej nie zaśpiewają ze Slashem wynalazki typu Brithey Spears, Paulina Rubio, Lady Gaga, a może Doda. Jeśli chodzi o kwestię samego Slasha, to też bym nie szukał niczego zaskakującego. Przecież wszyscy od lat wiemy, a niektórzy cały czas nam o tym przypominają, że Slash robi muzykę z góra czterech akordów. Ale kupię i posłucham, bo go lubię.

 

Slash w trasie z "Ozzy & Friends" - Oslo (Norwegia) 31.05.2012

Zaczęty przez cravenciak

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3846
Ostatnia wiadomość Czerwca 02, 2012, 08:04:40 am
wysłana przez cravenciak