Autor Wątek: Wywiad z Ronem  (Przeczytany 9537 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shivel

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1612
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +11
Wywiad z Ronem
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 04, 2007, 07:41:19 pm »
0
Cytuj
Jak sam powiedział nie wie i nie chce wiedzieć,ile piosenek i jakie będą na płycie,chce być zaskoczony.
Czyżby on nie dokonywał wyboru utworów, które mają znaleźć się na płycie? Wydaje mi się, że powinien o tym decydować cały zespół... A może się mylę?  

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Wywiad z Ronem
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 04, 2007, 07:42:31 pm »
0
Cytuj
Wydaje mi się, że powinien o tym decydować cały zespół... A może się mylę?
W świecie Guns N'Roses nawet taka sytuacja, iż jednak nie cały zespól decydował jest możliwa.  :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2007, 07:43:18 pm wysłana przez Hubik »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34654
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Wywiad z Ronem
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 04, 2007, 07:59:43 pm »
0
Albo ma dość pytań o płytę. Wciąż mówi,że nie chce odpowiadać na pytania o płytę,a pytania ciągle się pojawiają. Na jego miejscu już dawno straciłbym cierpliwość w tej kwestii i po prostu mówił : nie wiem,nie orientuję się,nie chcę odpowiedzieć. Ron chyba uczy się to robić.
 
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline HeadSpace

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 225
  • Respect: +3
Wywiad z Ronem
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 04, 2007, 08:17:54 pm »
0
"Albo ma dość pytan o płyte..." ????!!!! <lol> miec dośc to on sobie może... Czego się on spodziewa??? Kurde obecnie gra w jednym z najwazniejszych zespołów rock n' roll'owych i jesli decyduje sie na udzielenie wywiadu to powinien sie spodziewac pytan odnosnie CHD - to ludzi najbardziej interesuje...a nie Q ball ... A co do mixowania - skoro nie wie jakie kawalki znajda sie na ChD  to skad wie, ze mixowanie się zakonczylo??? Wydaje mi się, że BF jest tylko w zespole człowiekeim zagraj, wez pieniadze i się nie odzywaj... tak z tego wynika skoro nie wie jakie kawalki beda na CHD ... Mimo wszystko czekam na płyte!!!  

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Wywiad z Ronem
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 04, 2007, 08:28:21 pm »
0
Cytuj
Wydaje mi się, że BF jest tylko w zespole człowiekeim zagraj, wez pieniadze i się nie odzywaj... tak z tego wynika skoro nie wie jakie kawalki beda na CHD ... Mimo wszystko czekam na płyte!!!
...a poniewaz kasa jest spora to BF nie bedzie gryzl reki ktora go karmi (a Axl im pewnie powiedzial, ja tu jestem szefem i macie siedziec cicho)

brzmi smutnie ale to jest prawdopodobne
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Wywiad z Ronem
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 04, 2007, 08:57:32 pm »
0
Bąbel jest najkrócej w New Gn`R, więc wcale nie dziwi mnie to, że w kwestiach ChD ma najmniej do gadania. Poza tym wydaje mi się, że to Axl ma decydujący głos jeśli chodzi o efekt końcowy. Ten album jest dla Rudzielca szczególny i bardzo osobisty, więc nie spodziewałabym się z jego strony jakiś istotnych konsultacji z resztą muzyków, a tym bardziej z BF...
Tak naprawdę Chińszczyzna to wielki come back Axl`a i tutaj reszta zespołu niestety zejdzie na drugi plan.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9212
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Wywiad z Ronem
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 04, 2007, 10:05:28 pm »
0
Najkrócej jest Frank :P Może Ron ma dość wkółko mówić o CHD bo jak powie coś nowego to potem pół świata męczy go o kolejnego może mieć dosyć...a z punktu widzenia marketingu...i pewnie promocji przecieki na temat CHD nie sa wskazane...na tym etapie produkcji (mam nadzieje że już na samym finiszu;) )moze tez być poprostu iż np. Japonia dostanie bonus tracki  :P jak to czasem bywa...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2007, 10:06:10 pm wysłana przez krelke »

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Wywiad z Ronem
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 04, 2007, 10:13:36 pm »
0
Cytuj
Najkrócej jest Frank :P
eh...chyba jakoś trudno jest mi przywyknąć do tego, że Brain juz nie bębni w Gn`R :D  :P  

Offline Kamon

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 135
  • Respect: 0
Wywiad z Ronem
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 05, 2007, 12:17:53 am »
0
z wywiadu niestety wcale nie wynika iż mixowanie jest zakonczone... wynika jedynie iż Ron nie slyszal jeszcze ostatecznych mixów - to czy już są czy ich nie ma, to inna kwestia... ;)
[img]http://media.godashboard.com/linkinpark/300x250-LP.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34654
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Wywiad z Ronem
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 05, 2007, 07:38:51 am »
0
Lepiej znający angielski mówiony podali taką informację. Ja powtórzyłem. Teraz informacja zniknęła ze strony,która ją podała. Cóż,w takim razie czekamy. Właśnie dziwiło mnie,niby czemu Ron miałby powiedzieć o końcu miksowania w świetle tego,że od niego nie usłyszymy "breaking news' o Gn'R. Może ktoś,kto słuchał całego wywiadu i zrozumiał wszystko wypowie się,jak wygląda sprawa z miksowaniem?  
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

"nigdy byś nie powiedziała, że gram w zespole": Wywiad z DJem - część III

Zaczęty przez Emma

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1681
Ostatnia wiadomość Kwietnia 29, 2015, 06:32:27 am
wysłana przez bozenkamalutka3