Autor Wątek: Joe Perry o reunionie Gunsów  (Przeczytany 5469 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Joe Perry o reunionie Gunsów
« dnia: Lipca 10, 2014, 08:10:28 pm »
+1

Joe Perry, gitarzysta Aerosmith przy okazji występów Slasha, supportującego zespół wypowiedział się na temat Guns N' Roses:
"Żywiłem wielkie nadzieje wobec Guns N' Roses. Sporo o tym ze Slashem rozmawiałem i pytałem, jak sobie z tym poradził. Byłoby świetnie gdyby klasyczny skład zszedł się znowu, ale potrzeba więcej niż przebojowych piosenek, żeby zespół mógł trwać. Slash wykonuje świetną robotę, grając solo."

Sam Slash zaprzeczył plotkom o reunionie zespołu. Wspomina, że z chłopakami z The Conspirators oraz Mylesem Kennedym poczuli chemię już podczas pierwszej wspólnej próby. Ich następny album "World on fire" ukaże się 16. września tego roku.

Żródło
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Joe Perry o reunionie Gunsów
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 10, 2014, 09:57:02 pm »
0
 "Byłoby świetnie gdyby klasyczny skład zszedł się znowu, ale potrzeba więcej niż przebojowych piosenek, żeby zespół mógł trwać."

Jak widać nie tylko fani żyjący przeszłością marzą o reunionie ;) Może trzeba dla Axla i Slasha nagrać filmik z muzykami, którzy chcą reunionu, crav, co Ty na to?  :D

Perry ma rację, że trzeba więcej niż przebojowych piosenek, przy czym wie, co mówi, bo przecież, choć pewnie trudno sobie to teraz wyobrazić, przez jakiś czas był poza zespołem. Fajnie, że się chłopaki umieli dogadać  :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Joe Perry o reunionie Gunsów
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 11, 2014, 11:15:03 am »
0
Jak Pink Floyd się pogodzili to i pewnie Gunsi się pogodzą  ;) Patrząc obiektywnie to między Waters'em a resztą (szczególnie Gilmour'em) było o wiele gorzej niż między Axlem a Slashem. Stałego reunionu nie będzie, ale na jakiś wspólny koncert to bym szansę dawał.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Joe Perry o reunionie Gunsów
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 11, 2014, 11:36:46 am »
0
Ktoś już kiedyś o tym pisał/mówił, a ja jestem podobnego zdania, że nie zdziwiłabym się, gdyby Axl i Slash od dawna byli pogodzeni. A utrzymują bajkę o skłóceniu tylko po to, żeby mogli działać na własną rękę i realizować swoje wizje artystyczne. Gdyby świat wiedział, że żyją w zgodzie, naciski na reunion byłyby jeszcze większe :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Joe Perry o reunionie Gunsów
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 11, 2014, 05:24:05 pm »
0
Kto wie? Obaj zgrywają twardzieli, ale pewnie na myśl o wspólnym spotkaniu i zagraniu kilku kawałków by od się zgodzili. Niestety obaj są bardzo uparci i żaden pierwszy ręki nie wyciągnie. Tutaj musi ktoś trzeci zadziałać (może Duff ?) i pewnie za jakiś czas tak się stanie.  ;)

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Joe Perry o reunionie Gunsów
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 15, 2014, 05:21:12 pm »
+2
Wiadomo, że są zwolennicy reunionu, ale jak się głębiej zastanowić, to czy byliby szczęśliwi widząc, że co prawda Gunsi się zeszli, ale zrobili to dla kasy i dla fanów? Co to za zespół, gdzie nie ma chemii, zaangażowania, pasji? To trochę tak jak z małżeństwem, które decyduje się na bycie razem dla dzieci - i oni nieszczęśliwi, i dzieci często też.

Offline bezia

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 121
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +54
Odp: Joe Perry o reunionie Gunsów
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 15, 2014, 08:31:02 pm »
0
Prawda, jednak z drugiej strony kto wie, może chemia pojawi się na nowo? Brzmi absurdalnie ale jakkolwiek może i prawdziwie. Różne dziwne rzeczy się dzieją, których nikt się nie spodziewa ;D

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Joe Perry o reunionie Gunsów
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 15, 2014, 08:36:44 pm »
0
Ale z drugiej strony... gdyby spróbowali zejść się obojętnie z jakich powodów, gdyby już stanęli razem  na scenie, to może i chemia by wróciła... a z nią zaangażowanie i pasja. Oni byliby szczęśliwi, a dzieci tym bardziej.  ;)

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Joe Perry o reunionie Gunsów
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 15, 2014, 08:42:05 pm »
0
Myślę, że dla nich to ryzyko, zbyt duże ryzyko ;) Działają osobno i dobrze im idzie, nie narzekają w każdym razie, jeśli reunion okazałby się klapą, oni by stracili, a fanów pozostawiliby z niesmakiem. Trudno byłoby wrócić do swoich projektów jak gdyby nigdy nic, a prasa też nie zostawiłaby na nich suchej nitki.

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Joe Perry o reunionie Gunsów
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 15, 2014, 08:47:54 pm »
0
Jakby już zagrali razem po tylu latach to sobie nie wyobrażam żeby nie było chemii. Już sam fakt, że razem będą na jednej scenie pewnie da im motywację i zaangażowanie. Jestem pewny, że Duff czy Slash na stałe nigdy nie wrócą do Gunsów ale jakaś trasa koncertowa kto wie?
Led Zeppelin zagrali razem, Black Sabbath też prawie cały skład i wyszło to dobrze.

Wiadomo, że są zwolennicy reunionu, ale jak się głębiej zastanowić, to czy byliby szczęśliwi widząc, że co prawda Gunsi się zeszli, ale zrobili to dla kasy i dla fanów?

Pink Floyd się zeszli, bo zostali bankrutami i nagrali The Wall. ;)

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Joe Perry o reunionie Gunsów
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 15, 2014, 08:51:57 pm »
0

Wiadomo, że są zwolennicy reunionu, ale jak się głębiej zastanowić, to czy byliby szczęśliwi widząc, że co prawda Gunsi się zeszli, ale zrobili to dla kasy i dla fanów?

Pink Floyd się zeszli, bo zostali bankrutami i nagrali The Wall. ;)

Właśnie, zostali bankrutami - nie mieli nic do stracenia ;)

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Joe Perry o reunionie Gunsów
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 15, 2014, 10:27:43 pm »
+3
Wieki temu na tym forum byłem jednym z największych zwolenników reunionu w tym legendarnym składzie. Teraz myślę jednak, że to nie byłoby dobre rozwiązanie, bo nie dostalibyśmy nic na miarę Apetytu czy Iluzji. Sądzę, że tacy Gunsi zaczęliby powielać siebie sprzed 25 lat. Natomiast bardzo bym chciał, żeby Axl pogodził się ze Slashem, żeby mogły mieć miejsce jakieś gościnne występy Kudłatego w GN'R. No i ewentualnie może jakiś jeden lub dwa koncerty w tamtym klasycznym składzie, vide koncert Led Zeppelin z 2007 roku.

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Joe Perry o reunionie Gunsów
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 15, 2014, 11:26:34 pm »
0
Podpisuję się pod tym co napisałeś TheWlo. To co pisałam wcześniej było z przymrużeniem oka. Jeszcze dwa lata temu kiedy znowu wkręciłam się w gunsowy świat, o niczym nie marzyłam tak bardzo jak o reunionie. Teraz sama dojrzałam do myśli, że na dłuższą metę nie byłby to najlepszy pomysł. Z tym że jeden lub dwa koncerty w klasycznym składzie to dla mnie jeszcze trochę za mało. Ale już jedna trasa koncertowa w takim składzie to już by było coś  :P Znowu żarcik!  :lol: A właściwie...

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Joe Perry o reunionie Gunsów
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 16, 2014, 12:35:19 pm »
0
Właśnie o to chodzi. Stały reunion nie wchodzi w grę, kilka wspólnych koncertów - kto wie?  :D

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Joe Perry o reunionie Gunsów
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 16, 2014, 02:53:54 pm »
0
Wątpię i to bardzo na reunion .Axl raczej nie zdecyduje się  by na nowo rozgrzewać atmosferę ,na występy ze Slashem. Jak sam powiedział ma zespól nowy skład i z tym składem zamierza grać, zapraszając tak jak to już oglądaliśmy byłych członków na koncert na dwa trzy utwory.   I co do tego nie ma chyba już wątpliwości Slash mówiąc w wywiadzie ,że to media bardziej chcą  reunionu od fanów . Także raczej bardzo wątpliwa sprawa , ale wiadomo ,że w życiu różnie bywa  ;)

 

Nowa muzyka Gunsów w 2013 ? Axl: "Zdecydowane może."

Zaczęty przez Wagon

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 14058
Ostatnia wiadomość Marca 18, 2013, 02:42:22 pm
wysłana przez Witek