Autor Wątek: Jetboy: "Slash kłamcą."  (Przeczytany 18333 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Jetboy: "Slash kłamcą."
« Odpowiedź #15 dnia: Października 30, 2013, 07:52:14 pm »
+1
Cytuj
Wymyśliłby smutną historyjkę o stracie przyjaciela zamiast po prostu przemilczeć sprawę?
A ja myślę, że w showbiznesie nie jest to takie niemożliwe.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline ricardoelpaso

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 272
  • Respect: +294
Odp: Jetboy: "Slash kłamcą."
« Odpowiedź #16 dnia: Października 30, 2013, 08:17:15 pm »
+1
akurat w tym przypadku to nie jest kwestia tego czy wierze Slashowi czy nie, ja ogolnie nie wierze cpunom...
Tym forum rzadzi banda sfrustrowanych, chamskich smarkaczy

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Jetboy: "Slash kłamcą."
« Odpowiedź #17 dnia: Października 30, 2013, 08:23:49 pm »
0
Podobnie bawią mnie komentarze typu: "Metallica brzmiałaby lepiej gdyby nie ten perkusista."
Że tak spytam - co ma piernik do wiatraka? :P

A co do tematu - jedni mówią jedno, drudzy mówią drugie. I komu tu wierzyć? Skoro nas tam nie było, to chyba bezsensu osądzać kogoś.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Erin60262

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 238
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +124
Odp: Jetboy: "Slash kłamcą."
« Odpowiedź #18 dnia: Października 30, 2013, 08:47:05 pm »
0
A ja myślę, że w showbiznesie nie jest to takie niemożliwe.

No ok, może i Slash dorobiłby bajkę :)
Ale jak wspomniałam, śmieszne jest winienie drugiej osoby za czyjeś przedawkowanie..

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Jetboy: "Slash kłamcą."
« Odpowiedź #19 dnia: Października 30, 2013, 08:55:37 pm »
+1
No to w końcu oni go winią za przedawkowanie czy nieudzielenie pomocy, bo to dwie różne kwestie, a ja zrozumiałam z newsa raczej to drugie.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Erin60262

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 238
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +124
Odp: Jetboy: "Slash kłamcą."
« Odpowiedź #20 dnia: Października 30, 2013, 09:02:38 pm »
0
Racja, moje niedopatrzenie, w sumie to potraktowałam to jako jedno.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Jetboy: "Slash kłamcą."
« Odpowiedź #21 dnia: Października 30, 2013, 09:14:07 pm »
+2
Mimo wszystko najbardziej wiarygodnym źródłem wydaje się być sam Slash. Wymyśliłby smutną historyjkę o stracie przyjaciela zamiast po prostu przemilczeć sprawę? Zresztą ilu świadków czy "świadków" tyle wersji, tam wówczas każdy, w tym Slash, mógł się przekręcić z wiadomych przyczyn. A obarczanie kogoś winą za czyjeś przedawkowanie jest po prostu śmieszne.


Oni( Jetboy)  nie obarczają winą Slasha za to że kolega przedawkował tylko o to, że jest kłamcą i tchórzem,który zamiast pomóc,uciekł z miejsca zdarzenia,wyparł się w tamtym czasie wszystkiego,a teraz wybiela swój wizerunek,umniejsza swoją winę, grając dobrotliwego przyjaciela w którym Tod miał jedyne oparcie.Przemilczeć sprawę?Pewnie Slash pisząc to w książsce nie spodziewał się tego że któś to z tego zespołu to skomentuje,że np. fani się tego dowiedzą.Zresztą obraz dobrotliwego,szczerego człowieka jaki gra od lat i tak nie zachwieje ta historia.Jest to o tyle łatwe że jego przeciwwagą jest obraz szalonego Axla,na bazie której ''pozbył się'' winy za rozpad klasycznego Guns N' Roses.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Jetboy: "Slash kłamcą."
« Odpowiedź #22 dnia: Października 30, 2013, 10:06:12 pm »
+1
Generalnie środowisko narkomanów, obojętnie czy jest to pan X czy Slash, ma to do siebie, że jak pojawiają się kłopoty to kończy się "przyjaźń". Szczytem dobroci i szczęścia jest, gdy ktoś po przedawkowaniu zostanie podrzucony do szpitala. Gdzie "podrzucony" trzeba traktować dosłownie, bo najczęściej jest to po prostu wyrzucenie z samochodu przed wejściem do szpitala. Ci ludzie unikają jak ognia policji, lekarzy (którzy wezwaliby policję), ludzi, którzy zadają pytania, ludzi, którzy zabiorą im towar, ludzi, którzy będą ich ścigać za posiadanie towaru. Nie ukrywajmy, Slash był ćpunem i zwyczajnie spie**olił z miejsca zdarzenia. Pewnie nie jeden raz. A że się wybiela w książce - no tez mi niespodzianka, to akurat on potrafi najlepiej. Ktoś, kto był tak naćpany i pijany, że nie wiedział co robi, jednocześnie pisze kilkadziesiąt lat później książkę, w której przytacza dokładne dialogi i cytaty nie może być brany na serio w 100%.
Jetboy "przypomniało sobie o sprawie dla rozgłosu, bo wracają"? Pewnie tak, ale z drugiej strony, skoro Slash może przedstawiać swoją "wersję wydarzeń", to dlaczego oni mieliby tego nie zrobić?

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4397
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2462
Odp: Jetboy: "Slash kłamcą."
« Odpowiedź #23 dnia: Października 31, 2013, 12:07:04 am »
+1
Podobnie bawią mnie komentarze typu: "Metallica brzmiałaby lepiej gdyby nie ten perkusista."
Że tak spytam - co ma piernik do wiatraka? :P

Są tacy co nie lubią perkusisty Mety i się go czepiają i są tacy co nie lubią byłego gitarzysty Gunsów i także obarczją go winą. Proste ;)
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Jetboy: "Slash kłamcą."
« Odpowiedź #24 dnia: Października 31, 2013, 12:20:04 am »
0
Bez powodu się go nie czepili....chodzi o śmierć człowieka na której ktoś teraz zarabia kasę wydając autobiografię, a nie że Slash jest jakąś pieprz....ą gwiazdą rocka,

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Jetboy: "Slash kłamcą."
« Odpowiedź #25 dnia: Października 31, 2013, 12:34:51 am »
+4
Są tacy co nie lubią perkusisty Mety i się go czepiają i są tacy co nie lubią byłego gitarzysty Gunsów i także obarczją go winą. Proste ;)

Pie*dolisz jak potłuczony...
Przeczytałeś w ogóle ten temat?

§ 2. Obowiązuje bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów oraz treści obraźliwych w stosunku do innych użytkowników oraz osób będących przedmiotem wypowiedzi/dyskusji.

I po co ta agresja? / Bender.
« Ostatnia zmiana: Października 31, 2013, 12:39:17 am wysłana przez Bender »
Powyższy post jest zgodny z tematem.

guest2849

  • Gość
Odp: Jetboy: "Slash kłamcą."
« Odpowiedź #26 dnia: Października 31, 2013, 02:07:37 pm »
+1
Slash w kwestii śmierci Todd'a Crew nie kłamał.Slash i Todd byli przyjaciółmi,a to że jeden z nich po prostu przedawkował to był przypadek.Obaj byli ćpunami.Jest to tragedia dla samego Slash'a.Przecież sam Slash opisywał w swojej autobiografii w ten sposób ''.Todd był moim najlepszym przyjacielem,którego straciłem.Kiedy pojechaliśmy do san Francisco na pogrzeb,musiałem stanąć twarzą w twarz z wytykającą mnie palcami rodziną Todd'a i jego kolegami z zespołu-wszyscy uważali,ze jego śmierć to moja wina.Przyrodni brat Todd'a przyjażnił się z Delem Jamesem-znał mnie,a mimo to także on uważał,że ponoszę za to winę.To coś paskudnego.Rodzina Todd'a wynajęła nawet prywatnego detektywa,który przez pewien czas się   mną interesował.''To jest moim zdaniem ironia losu,że Todd Crew przedawkował.''Nie on pierwszy i pewnie nie ostatni''.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Jetboy: "Slash kłamcą."
« Odpowiedź #27 dnia: Października 31, 2013, 04:48:54 pm »
+1
Na jakiej podstawie twierdzisz że Slash nie kłamał?Po tym fragmencie z jego książki? Nic w nim nie ma......

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Jetboy: "Slash kłamcą."
« Odpowiedź #28 dnia: Października 31, 2013, 04:56:23 pm »
+4
Za to tu jest wszystko. Historia ludzi, którzy nawet nie byli naocznymi świadkami zdarzenia.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Jetboy: "Slash kłamcą."
« Odpowiedź #29 dnia: Października 31, 2013, 06:24:20 pm »
+7
Na jakiej podstawie twierdzisz że Slash nie kłamał?Po tym fragmencie z jego książki? Nic w nim nie ma......
Pewnie na tej samej podstawie, na której Ty opierasz swoje twierdzenie, że chłopaki z Jetboy nie kłamią. Ja nie uwierzę tym panom z Jetboy, ale nie mam stuprocentowej pewności, że kłamią, więc nikogo nie będę nazywał kłamca i tchórzem. Nikt tutaj nie ma takiej pewności i raczej nie powinien zachowywać się jak Macierewicz... (przepraszam za jaskrawość porównania, ale czasme tylko jaskrawe kolory widać wyraźnie)
« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2013, 01:03:39 pm wysłana przez owsik »
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

 

Slash i Adler nękani przez fankę

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5014
Ostatnia wiadomość Lipca 30, 2009, 02:43:59 pm
wysłana przez Douger