Autor Wątek: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista  (Przeczytany 12264 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #15 dnia: Września 02, 2010, 12:09:58 pm »
0


No moim zdaniem to naprawde trzeba miec nerwy zeby wracac trzy razy do takich debili. A co to raptem za spoznienie 50 min. ;)


1 h 40 min ;)
A żeby było zgodnie z prawdą to wyszli o 22:40 (na biletach była 21:00), z tym, że wcześniej była obsuwa bo Danko Jones skończył ok. 21:30.
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2010, 12:19:57 pm wysłana przez mafioso »

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #16 dnia: Września 02, 2010, 12:26:24 pm »
0

no dokladnie, Danko jones skonczyl o 21.30. o to mi chodzilo. zawsze maja pozniej jeszcze pol godziny na ustawienie sprzetu po swojemu, wiec gdyby wyszli o 22.00 nic wielkiego by sie pewnie nie stalo.

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1905
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +391
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #17 dnia: Września 02, 2010, 04:29:40 pm »
0
No normalnie na tej widowni kulturka pełną gębą, jedyne co słyszałem przez cały film na Interii to "fuck you fuck you fuck you"...

Podziwiam Kapsla za cierpliwość.

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #18 dnia: Września 02, 2010, 04:48:13 pm »
0
Axl jak dla mnie nie powinien wychodzić, zawiodłem się na nim. Gdybym tam był i zaplacil troche siana zeby tam byc i by bylo takie cos, taka atmosfera Axl mialby u mnie wybaczone, banda debili, Irole to frajerzy i tyle. "Have a good evening."
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2010, 04:51:22 pm wysłana przez KuZik »

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #19 dnia: Września 02, 2010, 05:10:34 pm »
0
To prawda co mówicie ale ja staram się to sobie tłumaczyć tym, że ostatnio było to całe zamieszanie wokół koncertu w Reading. To, że Axl się spóźnia, że przez to koncerty nie są takie jak powinny itp. Gdyby teraz po 5 utworach zakończyli występ dolali by tylko oliwy do ognia. Oczywiście Axl nie dba o opinię prasy, mediów ale mogłoby to się źle odbić na kolejnych koncertach. A może miał po prostu dobry humor...nie wiadomo...Oczywiście w żadnym wypadku nie popieram tego co ci idioci z Irlandii odstawiali. Próbuję to zrozumieć po swojemu ;)

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #20 dnia: Września 02, 2010, 05:34:55 pm »
0
mistrzowski komentarz: hahahhaahaha
"justin beiber got bottled and carried on. Axl Rose is a fucking pussy. "

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #21 dnia: Września 02, 2010, 05:58:48 pm »
0
To prawda co mówicie ale ja staram się to sobie tłumaczyć tym, że ostatnio było to całe zamieszanie wokół koncertu w Reading. To, że Axl się spóźnia, że przez to koncerty nie są takie jak powinny itp. Gdyby teraz po 5 utworach zakończyli występ dolali by tylko oliwy do ognia. Oczywiście Axl nie dba o opinię prasy, mediów ale mogłoby to się źle odbić na kolejnych koncertach. A może miał po prostu dobry humor...nie wiadomo...Oczywiście w żadnym wypadku nie popieram tego co ci idioci z Irlandii odstawiali. Próbuję to zrozumieć po swojemu ;)

Ale koncert w Reading nie tłumaczy tutaj niczego.

Zespół wychodzi na scenę i słychać 'buuuu'. Ja pojąć tego nie mogę: po co ci ludzie tam przyszli?!

Offline kate

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 116
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +8
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #22 dnia: Września 02, 2010, 09:05:30 pm »
0
dokładnie, wiecie męczą mnie już te narzekania, że późno, że padało, że ktoś stał godzinę w błocie, no ja k... niektórych już nie rozumiem, spóźnienie? no kurcze to nie filharmonia; po relacji kolesia z reading - no k.. jak impreza pod chmurką to co nie wiesz co brać? nigdy nie byłeś na żadnej imprezie masowej, przecież to live, jeszcze pisze, że swój stracił cenny czas(!?), jeszcze to, że zrywają się wcześniej z koncertu, bo autobus..plepleple; ja pierdziu! ale jazda! /przecież to młodzi ludzie i chyba nie koniecznie fani; za studenckich lat pół nocy siedziało się na peronie, w "kupie" , nigdy bym nie pomyślała żeby się wcześniej urwać, no ale może to inna generacja.../
następnym razem proponuję kino albo filharmonię - sucho, ciepło, na czas, cyklicznie te same scenariusze, zero spontanu i zawsze można zdążyć na metro!

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #23 dnia: Września 02, 2010, 09:53:44 pm »
0

dokladnie kate, mnie tez juz meczy to narzekanie. jak nie chca niech nie chodza. a jak ida to niech wiedza przynjamniej na co ida (gunsi spozniaja sie od poczatkow swojej kariery)  do cholery w koncu to rock'n roll  ;]

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #24 dnia: Września 02, 2010, 09:58:24 pm »
0
Co innego spóźnić się kilka razy, bo jest się zbyt narąbanym, a co innego spóźnić się "dla zasady". Mamy inne pojęcie rock'n'rolla ;)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #25 dnia: Września 02, 2010, 10:06:46 pm »
0


no w sumie masz racje Meximax. Niby sie spoznia dla zasady samego spozniania sie, who knows, chyba nigdy sie nie dowiemy co mu w glowie siedzi,
Moze chce sie upodobnic do Jima Morissona, ktory rowniez notorycznie sie spoznial,  :lol:

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #26 dnia: Września 02, 2010, 10:56:38 pm »
0
To nie jest maszynka, że dzwoni budzik, a ona wychodzi i śpiewa.
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2010, 11:03:11 am wysłana przez Douger »
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #27 dnia: Września 03, 2010, 12:51:44 am »
0
Co innego spóźnić się kilka razy, bo jest się zbyt narąbanym, a co innego spóźnić się "dla zasady". Mamy inne pojęcie rock'n'rolla ;)
Kurcze, nikt cię siłą na koncerty Guns N' Roses nie wyciąga.Problem k***a powstał,nie ma się do czego przypierdolić.Axl nie odwołuje koncertów,nie ma zadym, no to się do tego przyjebali. :D.Szef festiwalu zrobił sobie reklame kosztem Guns N' Roses i nagle wszyscy podchwycili problem spóżniania.W Azji i Ameryce Płd też były opóznienia i nikt nie robil z tego wielkiego halo,nawet tu na forum.Nie było zapytań np.Ile się spóżnili?Wogóle cisza nocna w polu....co za bzdura.Podobno muzyka z głośników grała do białego rana i nikomu to nie przeszkadzało.
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2010, 10:37:10 am wysłana przez Artur78 »

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #28 dnia: Września 03, 2010, 10:52:26 am »
0
Zespół wychodzi na scenę i słychać 'buuuu'. Ja pojąć tego nie mogę: po co ci ludzie tam przyszli?!
Też tego nie rozumiem , staram sobie to w jakiś sposób wytłumaczyć ale nie mam pojęcia dlaczego ludzie kupują bilety a następnie wywijają takie numery...  :???:
Może im się po prostu obecny skład nie podoba... dodatkowo te ostatnie wydarzenia związane ze spóźnieniami.To wszystko się musiało skumulować i mogło spowodować taką reakcję publiczności - to jedyne wytłumaczenie które do mnie trafia , mimo wszystko nie usprawiedliwia to takiego postępowania


To nie jest maszynka, że dzwoni budzi, a ona wychodzi i śpiewa.

Dokładnie.
Ktoś tu kiedyś fajnie napisał , że Guns N' Roses to nie budka z Hot-Dogami  :P
Trzeba to po prostu zaakceptować  ;]
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2010, 10:55:56 am wysłana przez Connor »

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Gunsi w Dublinie - 01.09. - setlista
« Odpowiedź #29 dnia: Września 03, 2010, 11:15:23 am »
0
Zespół wychodzi na scenę i słychać 'buuuu'. Ja pojąć tego nie mogę: po co ci ludzie tam przyszli?!
Też tego nie rozumiem , staram sobie to w jakiś sposób wytłumaczyć ale nie mam pojęcia dlaczego ludzie kupują bilety a następnie wywijają takie numery...  :???:
Może im się po prostu obecny skład nie podoba... dodatkowo te ostatnie wydarzenia związane ze spóźnieniami.To wszystko się musiało skumulować i mogło spowodować taką reakcję publiczności - to jedyne wytłumaczenie które do mnie trafia , mimo wszystko nie usprawiedliwia to takiego postępowania


To nie jest maszynka, że dzwoni budzi, a ona wychodzi i śpiewa.

Dokładnie.
Ktoś tu kiedyś fajnie napisał , że Guns N' Roses to nie budka z Hot-Dogami  :P
Trzeba to po prostu zaakceptować  ;]

Całkowicie się z tym zgadzam. Ci ludzie chyba nie znają Axla...Sprawa jest prosta: nie podoba ci się, to nie przychodź i nie rób z siebie debila..

 

Gunsi w Leeds 29.08.2010 oraz Reading 27.08.2010

Zaczęty przez wolff

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 26063
Ostatnia wiadomość Sierpnia 28, 2010, 12:21:01 am
wysłana przez William_Bailey