Autor Wątek: Ron nie wybiera się na Not in This Lifetime Tour  (Przeczytany 7425 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Ron nie wybiera się na Not in This Lifetime Tour
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 30, 2017, 11:20:17 pm »
+2
Cytuj
Patrz wyżej - oni bukowali koncerty kiedy tylko chcieli, nie pytając Rona czy nie koliduje mu to z jego koncertami.

to chyba oczywiste ze podpisal umowe na wylacznosc i ze GNR bylo priorytetem. Uwazasz ze ktos w GNR zgodzilby sie podpisac umowe z grajkiem ale powiedzial mu, ok grasz solowo, to jak tam bedziesz mial te swoje koncerty, to my sie oczywiscie dostosujemy do ciebie, w razie czego odwolamy nasze  :lol:

Cytuj
No tak, jak Ron marudził w trakcie bycia w zespole, to argumenty były "jak mu się nie podoba, to może odejść!", no to odszedł, no a teraz argument "mógł odejść wcześniej!"

odszedl? a kiedy mysmy sie o tym dowiedzieli niby? jak Slash wrocil...
dla mnie to proste, to tak jak dobrze platna nielubiana praca, albo siedzisz cicho i bierzesz kase, albo marudzisz i cos zmieniasz, albo odchodzisz. A Ron co chcial? brac kase i liczyc na to Axl sie zmieni dla niego? I od teraz zacznie byc "bardziej profesjonalny". Serio moglby byc tak naiwny? Axl spoznial sie 2 h na koncerty. A od kiedy sie tak spoznial, powiedz. Od 2006 czy od 1990? Czyby Ron zyl wczesniej w jaskinii i nie slyszal najbardziej obiegowych faktow o Axlu? I sadzil, facet sie spoznia na koncerty od kilkunastu lat, ale jak ja przyjde, to zrobie z nim porzadek, albo ladnie poprosze i bedzie juz ok od teraz !

Cytuj
Uwaga, napiszę coś, co może być dla Ciebie szokujące... Nie każdemu zależy tylko na kasie! Ludzie mają swoje cele, ambicje i grają muzykę nie tylko dla zarobku.

tak i dlatego marudza latami jak im zle, i z obrzydzeniem patrza na kazdego dolara wplywajacego na ich konto... Na chlopski rozum, jesli gosc nagrywa jedna plyte w ciagu 15 lat a ty przychodzisz do jego firmy [a wlasciwie jak przychodzisz to nawet nie wiesz czy ta plyta kiedykolwiek wyjdzie], jestes tam pare lat i widzisz ze to tylko koncertowa maszyna do zarabiania kasy, to na co liczysz? Jakie masz ambicje? Poza zwiedzaniem swiata i graniem nie swoich kawalkow dla takiej ilosci ludzi dla jakiej do tej pory nigdy nie grales? Czy Ron liczyl na to ze teraz Axl zacznie wydawac nowa plyte z jego udzialem co 2 lata?

Cytuj
Równie dobrze można napisać że to Axl powinien mu dziękować za to, że miał grajka, który wytrzymał z nim tyle lat. To jest dwustronna umowa, więc nie rozumiem czemu jedna strona drugiej powinna być za coś wdzięczna.

a to sie usmialem...  :lol: No na pewno, Axl nie poradzilby sobie bez Rona Thala...
Without Ron, there would be no more GNR  ;)

Mozna dyskutowac czy Axl poradzilby sobie bez Izziego czy Slasha, ale nie Thala, na Boga...
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2017, 11:29:51 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Ron nie wybiera się na Not in This Lifetime Tour
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 30, 2017, 11:31:28 pm »
+2
Nigdzie nie napisałem, że by sobie nie poradził, po prostu pokazałem Ci absurd takiego rozumowania. Powtórzę się - to była umowa dwustronna, więc nie rozumiem za co jedna strona miałaby drugiej dziękować.
Uwazasz ze ktos w GNR zgodzilby sie podpisac umowe z grajkiem ale powiedzial mu, ok grasz solowo, to jak tam bedziesz mial te swoje koncerty, to my sie oczywiscie dostosujemy do ciebie, w razie czego odwolamy nasze  :lol:
I uważasz, że to jest normalne podejście do oficjalnego członka zespołu? Bo wydaje mi się, że byłeś jednym z tych, którzy twierdzili, że skład pomiędzy 96' a ostatnim przegrupowaniem to jest ZESPÓŁ, a nie Axl+muzycy do wynajęcia :) Wyobrażasz sobie sytuacje, że Slash teraz ogłasza solową trasę, po czym musi ją odwołać bo management oznajmia, że właśnie zabukował nowe terminy z Gunsami i koliduje to z jego koncertami? Przecież to jest niedorzeczne.
Czy Ron liczyl na to ze teraz Axl zacznie wydawac nowa plyte z jego udzialem co 2 lata?
Masz gdzieś nagrane rozmowy Rona z Axlem? Bo ja nie, więc równie dobrze Axl mógł mu obiecać, że tak właśnie będzie. Zdaj sobie w końcu sprawę, że wszystkie Twoje teorie opierają się tylko na domysłach.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Ron nie wybiera się na Not in This Lifetime Tour
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 30, 2017, 11:48:36 pm »
+4
Ludzie, opanujmy się :P

jak na podstawie kilku wywiadów możemy stawiać takie wielkie tezy na temat relacji między członkami w zespole? Przez te lata przewinęło się ich dużo, a sami wiecie jak to w pracy bywa (bo pracą bym to nazwał) - nie wszyscy muszą się lubić albo mogą się lubić przez jakiś czas, potem mniej, potem bardziej... Panowie spędzili ze sobą kilka lat, udzielili kilku wywiadów i my już niby wszystko wiemy?

A zapomniałem... niektórzy mają takie dojścia, że wszystko wiedzą

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Ron nie wybiera się na Not in This Lifetime Tour
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 30, 2017, 11:55:59 pm »
+2
Cytuj
Nigdzie nie napisałem, że by sobie nie poradził, po prostu pokazałem Ci absurd takiego rozumowania.


nie nie
asburdem jest myslec ze lider legendarnego zespolu rockowego i jeden z najlepszych wokalistow/frontmanow ever korzysta tak samo na wspolpracy z malo znanym muzykiem (choc utalentowanym, nie przecze) jak ten malo znany muzyk z nim
Gdyby Axl nie spotkal nigdy pana Thala, nadal pozostalby liderem legendarnego zespolu rockowego i jednym z najlepszych wokalistow/frontmanow ever, a pan Thal nie spotykajac Axla nadal by zostal malo znanym utalentowanym muzykiem. Dzieki GNR zostal znanym muzykiem, na zawsze bedzie juz dzwieczala wokol niego magiczna nazwa GNR i sprawila/sprawiala ze bedzie zarabial wiecej niz wczesniej i mial wiecej mozliwosci pracy niz wczesniej. Axl Rose moglby miec innego gitarzyste (o tym samym poziomie gry oczywiscie) na jego miejsce (jak zreszta mial w zwyczaju calymi latami) i nie sadze zeby stanowilo to jakakolwiek roznice. Co Axl zyskal na pracy z panem Thalem ? Wymiernie? Przeciez tak naprawde to nawet mogliby grac na 2 gitary, tak jak teraz.
Jezu, ja naprawde takie oczywistosci musze tlumaczyc?

Cytuj
I uważasz, że to jest normalne podejście do oficjalnego członka zespołu? Bo wydaje mi się, że byłeś jednym z tych, którzy twierdzili, że skład pomiędzy 96' a ostatnim przegrupowaniem to jest ZESPÓŁ, a nie Axl+muzycy do wynajęcia :) Wyobrażasz sobie sytuacje, że Slash teraz ogłasza solową trasę, po czym musi ją odwołać bo management oznajmia, że właśnie zabukował nowe terminy z Gunsami i koliduje to z jego koncertami? Przecież to jest niedorzeczne.

Absolutnie nie. Nie jest to normalne podejscie. A uwazasz ze GNR bylo kiedykolwiek zespolem normalnym odkad zdobyli wielka slawe? Czy Axla Rose mozna nazwac normalnym? Oczywiscie ze to byl zespol, tak samo jak byl zespolem wczesniej, gdzie Axl pozwalal sobie na jeszcze lepsze numery a inni skakali wokol niego tak jak on im zagral. Kto powiedzial ze sceny do swoich kumpli, ze jak nie przestana tanczyc z panem Brownstone to bedzie koniec GNR? Na kogo rzecz zrzekli sie praw do zespolu? Na kogo czekali godzinami zeby zaczynac koncerty? Kogo obwiniali za zamieszki, chocby w St Louis?

Nie porownuj Slasha do Thala. Bo Slash jest czlonkiem wielkiej trojki, jest/byl przyjacielem/dobrym kumplem Axla przez lata i na pewno ma duzo wiecej do powiedzenia niz Thal. Slash jest wspolautorem wielu piosenek GNR a Ron zadnej... Jezu, ja naprawde takie oczywistosci musze tlumaczyc?

Cytuj
Masz gdzieś nagrane rozmowy Rona z Axlem? Bo ja nie, więc równie dobrze Axl mógł mu obiecać, że tak właśnie będzie. Zdaj sobie w końcu sprawę, że wszystkie Twoje teorie opierają się tylko na domysłach.

moj ulubiony argument na forum, tym sposobem zamknijmy je lepiej, bo wiekszosc naszych dyskusji sie wlasnie na tym opiera

Domyslem jest ze Axl spoznial sie na koncerty i mial w dupie co mysla o tym jego koledzy z zespolu?
Domyslem jest czestotliwosc nagrywania przez Axla plyt od polowy lat 90?
Domyslem jest czas ktory poswiecil na nagranie ChD?
Domyslem jest ze od poczatku XXI wieku okrazaja swiat raz za razem z koncertami?

Chyba nawet srednio inteligentny muzyk wie, na co sie szykuje dolaczajac do GNR.
Axl jest szalony, wie to chyba kazdy kto o nim kiedykolwiek slyszal, wiadomo dobrze z jakich negatywnych zagran jest znany. Wierzyc i obiecac mozna wszystko, ale chyba jednak kazdy czlowiek ma swoj rozum, i jedne rzeczy uznaje za pewne, inne za prawdopodobne, jeszcze inne za mozliwe, a kolejne za nieprawdopodobne.

Jesli twoj nowy szef znany jest z tego, ze przychodzi do pracy o ktorej chce, a bez niego nie mozna zaczac niczego, wywala swoich pracownikow z roboty, albo sami odchodza, rotacja w jego firmie jest bardzo duza, a jego pracowitosc w realizowaniu projektow (plyty) ostatnio sie bardzo obnizyla, ale dobrze placi, i przelewy dochodza nawet wtedy jak sie miesiacami nie przychodzi do tej roboty, to co sobie myslisz zatrudniajac sie w takiej firmie, zwlaszcza ze twoje cv nie jest zbyt bogate, miales wczesniej tylko swoja mala firme, i nigdy nie pracowales dla tak wielkiej korporacji?

kasa i renoma tej firmy jednak jest zbyt duza, zeby zrezygnowac... zwlaszcza dla utalentowanych szaraczkow

Podam przyklad. Czytalem ostatnio biografie Steve'a Jobsa. Facet przypominal Axla pod wieloma wzgledami. Byl tyranem, niszczyl ludzi, wyzywal, wymagal niemozliwego etc. A jednak ludzie chcieli z nim pracowac, uczestniczyc w jego projektach, mimo ze doskonale znali jaka o nim krazy opinia. Dlaczego? Bo mogli sie z nim realizowac przy takich projektach, ktorych nigdy nie realizowali wczesniej, bo mogli zarobic dobra kase i pozniej miec szanse na kolejne dobre posady w innych firmach w przyszlosci. Bo mogli powiedziec, tak, pracowalem z Jobsem. Liczyli sie z tym, ze Jobs bedzie ich wykorzystywal i traktowal jak gowno... ale byli gotowi zaryzykowac, dla innych korzysci
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2017, 12:14:13 am wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Ron nie wybiera się na Not in This Lifetime Tour
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 31, 2017, 10:54:36 am »
+1
Cytat: sunsetstrip

Jedynym wydanym w tym czasie materiałem jest ChD + jakaś tam koncertówka z dodatkiem w postaci dubbingu do Myszki Miki, bo pan prezes zanadto się oszczędzał.

raczej dlatego ze sie nie oszczedzal w latach 2006-2010
albo inaczej: dlatego ze nie dbal o swoj glos i nie cwiczyl go odpowiednio [i to dotyczy wielu roznych okresow w XXI wieku]

Dużo myśle zależało też od tego jak śpiewał w latach 90. Zamiast ćwiczyć glos, z jakimiś nauczycielami, dbać o niego (głos), (nie wiem, nie znam sie za bardzo na tym) i może nawet ich ze sobą wozić po świecie podczas UYI Tour, to wolał wozić jakąś czarownicę, i płacić jej podobno horrendalne stawki. A nie była ona mu do niczego potrzebna. A baba, nie dość, że sobie pojeździła za darmo po świecie, to byla pewnie, prawie na każdym koncercie GNR. ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2017, 10:47:34 pm wysłana przez Włodi »

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Ron nie wybiera się na Not in This Lifetime Tour
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 31, 2017, 04:26:51 pm »
0
Ja wierzę w teorię fanowską, że Bumblefoot nie ogłosił swojego odejścia, ponieważ... dalej jest w zespole  :P
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Ron nie wybiera się na Not in This Lifetime Tour
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 31, 2017, 06:50:23 pm »
0
Sugerujesz, że na scenie jednak to nie Slash, tylko Ron? :P
! No longer available
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Ron nie wybiera się na Not in This Lifetime Tour
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 31, 2017, 06:59:52 pm »
0
to juz Bucket mial byc przebranym Slashem...
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Ron nie wybiera się na Not in This Lifetime Tour
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 31, 2017, 09:16:24 pm »
0
Slash to Slash  :P Ron po prostu ma urlop... zdrowotny  :lol:
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34654
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ron nie wybiera się na Not in This Lifetime Tour
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 01, 2017, 08:25:10 am »
+2
Ręka w górę fani projektów Gilbiego Clarka!
To ten sam kaliber co Ron

Jestem fanem jednego i drugiego!:)  Nie bardzo rozumiem słowa o tym samym kalibrze, ale polecam wszystkim nagrania jednego i drugiego, żeby wyrobić sobie samodzielnie opinię, bo, jak podejrzewam, spora część forumowiczów NTS-u nie zna ich nagrań, bądź zna tylko pojedyncze utwory.
Na początek przygody z oboma muzykami proponuję:
Gilby Clarke - Pawnshop Guitars
Bumblefoot - Normal
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Slash boryka się z natrętnym gościem [slash]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6230
Ostatnia wiadomość Marca 15, 2018, 06:55:12 pm
wysłana przez maxi023