Autor Wątek: Fortus: Moja rola w zespole zmieniała się na przestrzeni lat  (Przeczytany 985 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Fortus: Moja rola w zespole zmieniała się na przestrzeni lat
« dnia: Sierpnia 19, 2020, 10:08:48 am »
+2




Richard Fortus udzielił ostatnio wywiadu „Premier Guitar”. 

Mówił w nim między innymi o tym, jak stara się wnieść coś od siebie do klasycznych piosenek z repertuaru Guns N’ Roses, zwłaszcza w ostatnich latach, po powrocie Slasha do zespołu.

„To skomplikowane”, wyjaśnił, „bo z jednej strony chciałbym wnieść coś od siebie w funkcję, którą pełnię, i w piosenki, które gram, a z drugiej, muszę szanować te utwory i ich oryginalne brzmienie. To kwestia płynnej granicy, kruchej równowagi, którą trzeba utrzymać pomiędzy własną osobowością a pierwotnym brzmieniem danego kawałka. Zwłaszcza w przypadku Gunsów, gdzie fani są tak przywiązani do ‘Appetite For Destruction’, że właściwie nie ma miejsca na dodanie czegoś od siebie. Aczkolwiek odkąd wrócił Slash, mam znacznie więcej przestrzeni na wyrażanie własnej osobowości”.     

Fortus mówił również o tym, jak jego wkład w GNR zmieniał się na przestrzeni lat.

„To bardzo ciekawy [proces], bo w miarę jak kolejni muzycy przychodzili i odchodzili, moje partie przekształcały się i zmieniały w zależności od potrzeb”, powiedział.
„Bezustannie ewoluuję. Oczywiście po powrocie Slasha nie gram już jego partii [śmiech].
Zresztą jako muzyk [Slash] zachował się w stosunku do mnie znakomicie, a granie z nim to dla mnie źródło inspiracji. Uwielbia rywalizację, ale taką w bardzo przyjacielskim znaczeniu. Dopingujemy się wzajemnie, a mnie pochlebia moja rola i uznanie z jego strony”. 





Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Odp: Fortus: Moja rola w zespole zmieniała się na przestrzeni lat
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 24, 2020, 08:47:13 pm »
0
Podoba mi się ta cicha rywalizacja ^^

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Fortus: Moja rola w zespole zmieniała się na przestrzeni lat
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 26, 2020, 03:50:57 pm »
0
Bucket i Finck grali po swojemu i był to fajny powiew świeżości. Bumblefoot przemycał swoje brzmienie i wychodził z tego obronną ręką. Fortus grał jak należy pozostając przy tym sobą. Nie wiem co napisać o Huge'u, a Ashby nie potrafię ocenić po jego rozbiciu solówki w SCOM na dwie części, gdzie w trudniejszej ratował go Ron, a w Patience gubił się za każdym razem.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Fortus: Moja rola w zespole zmieniała się na przestrzeni lat
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 26, 2020, 05:23:18 pm »
0
Ashba dobrze grał solówkę do TIL. Tzn powinienem napisać był ostatnim który grał solówkę do TIL. Ten co gra obecnie, coś tam sobie plumka bez związku z utworem.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2020, 12:19:02 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Fortus: Moja rola w zespole zmieniała się na przestrzeni lat
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 27, 2020, 08:31:56 am »
0
@sunsetstrip przeczytaj moje pierwsze słowo
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

 

Ludzie powinni cieszyć się, że ten zespół nadal istnieje - Ron "Bumblefoot" Thal

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 13987
Ostatnia wiadomość Lipca 28, 2012, 11:34:31 pm
wysłana przez Canis_Luna