Autor Wątek: Forbes: GNR to świetny wzór dla młodych przedsiębiorców  (Przeczytany 1770 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Forbes: GNR to świetny wzór dla młodych przedsiębiorców
« dnia: Lipca 31, 2019, 01:51:48 pm »
+2
Guns N' Roses ponownie na łamach "Forbesa".
W najnowszym numerze pojawił się artykuł, w którym zespół - a dokładniej model: sukces, rozejście się, wielki powrót, znany także z dziejów The Eagles - został przedstawiony jako idealny wzorzec dla inwestorów i młodych przedsiębiorców.
Poniżej tłumaczenie najciekawszych fragmentów.





Guns N’ Roses ogłosili niedawno, że trasa Not In This Lifetime jeszcze się nie kończy.
Przeciwnie: jesienią tego roku odbędą się kolejne koncerty.

Reunion nastąpił wiosną 2016 roku, kiedy to po przeszło dwudziestu latach Axl Rose pogodził się z byłymi kolegami z zespołu. 

Na początku lat osiemdziesiątych, po rozpadzie The Eagles, Don Henley został zapytany, czy jest szansa na to, że zespół ponownie się zejdzie. Odpowiedź brzmiała: „Kiedy piekło zamarznie”.
Tymczasem po ponad czternastu latach piekło nieoczekiwanie zamarzło i zwaśnieni muzycy wyruszyli w wysoce dochodową trasę koncertową.
Glenn Frey wyjaśnił: „Tak naprawdę nigdy się nie rozpadliśmy, po prostu zrobiliśmy sobie czternastoletnie wakacje”.
W tej sytuacji trudno się dziwić, że trasę koncertową ochrzczono jako „When Hell Freezes Over”.     

Historia The Eagles brzmi znajomo?
Młode zespoły szukają szczęścia w muzyce dla seksu, używek i sławy. Nagrywają piosenki, tworzą kilka przebojów, a następnie wyruszają w trasę. Jednak niezbędna podczas koncertowania dyscyplina, nagła popularność i niekończąca się presja ze strony fanów często doprowadzają do rozpadu, a nawet zapewnień, że kolejne dalsze koncerty absolutnie nie wchodzą w grę.   

Lecz kiedy pieniędzy (a wraz z nimi seksu i używek) zaczyna brakować, skłóceni muzycy puszczają w niepamięć dawne niesnaski i przypominają sobie „stare dobre czasy”, kiedy wybornie się bawili, tworząc coś z niczego. W końcu jeden z nich decyduje się schować dumę do kieszeni, sięga po telefon i wychodzi z propozycją zjednoczeniowej trasy koncertowej.





Źródło
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2019, 02:31:20 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Forbes: GNR to świetny wzór dla młodych przedsiębiorców
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 31, 2019, 03:03:09 pm »
0
Jeśli już to Axl pogodził się z jednym byłym członkiem GNR. Z Duffem dogadali się kilka lat wcześniej
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Forbes: GNR to świetny wzór dla młodych przedsiębiorców
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 01, 2019, 04:38:51 pm »
0
To tak trochę zawsze można powiedzieć, a przecież z ,,nowym GnR'' Axl raczej też by biedakiem nie był ani Slash ze swoim zespołem. Pieniądze to nie wszystko. :D

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Forbes: GNR to świetny wzór dla młodych przedsiębiorców
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 01, 2019, 11:02:26 pm »
+2
dla mnie i dla ciebie pieniadze to nnie wszystko bo mieszkamy w polsce i oddajemy swoje pieniadze innym a nam zostaje piwo/mecz/sex ,ale dla Slasha,a tym bardziej Axla pieniadze tozdecydowanie wszystko. Dla Duffa pewnie nie bo jest dwustu procentowym mesjaszem punka,dlatego jego ostatnie dwa main eventy to reunion z GNR i album country
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Forbes: GNR to świetny wzór dla młodych przedsiębiorców
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 03, 2019, 12:07:38 am »
0
Mi się wydaje, że raczej musiało być coś ponad kasę, w końcu nie wyglądają mi oni na celebrytów co budują sobie złote kible i inne dziwadła. A o Axlu to w sumie nie wiele wiadomo prócz tego, że jedni mówią, że jest nienormalny, a inni że najmilszy na świecie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Forbes: GNR to świetny wzór dla młodych przedsiębiorców
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 03, 2019, 08:47:53 pm »
0
O wszystkich mordercach i psychopatach sąsiedzi mówią - to był taki miły człowiek  :lol: :P, więc jedno z drugim wcale nie musi się gryźć.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Forbes: GNR to świetny wzór dla młodych przedsiębiorców
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 04, 2019, 10:10:07 pm »
0
Mi się wydaje, że raczej musiało być coś ponad kasę, w końcu nie wyglądają mi oni na celebrytów co budują sobie złote kible i inne dziwadła. A o Axlu to w sumie nie wiele wiadomo prócz tego, że jedni mówią, że jest nienormalny, a inni że najmilszy na świecie.
okolo roku 2012 byl na youtube filmik jak jakas Niemka czy Brazylijka byla w domu Axla na imprezie i robila filmiki i pokazywala jego kibel. Wprawdzie nie byl zloty tylko porcelanowy, ale tamten kibel miał dziwadła pokroju klawiatury i panelu sterowania :D
Error 404 (Not Found)!!1
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

Offline waxl13

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Respect: +5
Odp: Forbes: GNR to świetny wzór dla młodych przedsiębiorców
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 05, 2019, 01:05:11 am »
+2
I'm not a nice boy and I never was!

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Forbes: GNR to świetny wzór dla młodych przedsiębiorców
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 05, 2019, 06:27:41 pm »
0
To tym bardziej potwierdza tezę o tym, że powrót Slasha i Duffa nie jest tylko dla kasy, bo dziwaczny kibel już był i nie trzeba do niego ich powrotu. :D

 

Nagroda dla "Appetite For Democracy"

Zaczęty przez Lapny

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 2086
Ostatnia wiadomość Lutego 11, 2015, 07:57:03 am
wysłana przez Tymeg