NighTrain Station Guns N' Roses
Guns N' Roses => Aktualności => Wątek zaczęty przez: Zqyx w Kwietnia 29, 2009, 10:43:29 am
-
Były basista Gunsów jest pod wielkim wrażeniem Katy Perry.
http://tnij.com/BPHkp (http://tnij.com/BPHkp)
-
Nooo to niech zagra jeszcze z nią w duecie to wszyscy zara zaczną trąbić że się sprzedał :)
-
:D
Na przyszłość proszę pisać posty wnoszące "coś więcej" do dyskusji...dawno temu była mowa o postach zawierającą tylko emotkę... krelke.
-
ciekawe czy Britney też lubi, może Doda mu się spodoba podobno do USA pojechała.
Niech Duff porozmawia z Slashem i już mają nową wokalistkę do VR
-
Loremaster - yyy z tym że krytykujesz Slasha że gra z pop gwiazdami to ja cię w 100% rozumiem. Ale po pierwsze Duff nie gra, ale podziwia Katy, a po drugie uważasz że pop to muzyka dla debili bądź gwiazda rocka nie może być pod wrażeniem właśnie takiej piosenkarki?
-
Mi też sie podobają jej kawałki. Ordynarny pop, ale mi podchodzi.
-
Loremaster - yyy z tym że krytykujesz Slasha że gra z pop gwiazdami to ja cię w 100% rozumiem. Ale po pierwsze Duff nie gra, ale podziwia Katy, a po drugie uważasz że pop to muzyka dla debili bądź gwiazda rocka nie może być pod wrażeniem właśnie takiej piosenkarki?
mnie to po prostu trochę denerwuje jak gwiazdy muzyki hard rockowej, które tworzyły ten gatunek promują takie osoby, jest ambitny pop ale Kate Perry to kolejna gwiazdeczka, nic sobą nie reprezntująca, Duff jakby promował jakieś młode zespoły rockowe to rozumiem, ale nie łatwiej podziwiać Perry.
Może być pod wrażeniem ale o jakiej muzyce mówimy, muzycznie Perry to żal. Może być ale omawianie tego publicznie i pośrednio promowanie jej to inna rzecz.
Przynajmniej Axl i Izzy z starego składu nie pchają się w ten cały cyrk popularności.
-
Muzycznie Perry to żal? Sorry ale czego ty oczekujesz od popu? Nie no, wychodzi na to że skoro nie lubisz popu, to gwiazdy rocka nie mogą ich podziwiać...
-
muzycznie jest żal ,z popu to Jackson był świetny, Shakira Amy Winehouse jeżeli to za pop uznajemy, ale Kate Perry przecież to kolejna gwiazdeczka landrynkowa w stylu LAdy Gaga, Paris Hilton, Brintey.
-
A niech mu się podoba. Już nawet powiedzieć nie może? ;)
-
Chyba nie może,ale w końcu to nie ja napisałem,że to totalitarne forum :P
Nie znam za bardzo twórczości Katy,ale tak se myślę,że nie ma rockowców słuchających wyłącznie rocka;)
Kto nigdy się nie bawił przy popowej/dyskotekowej/discopolowej/biesiadnej ;) piosence ręka do góry :P
To,że Duffowi podobał się koncert Katy nie znaczy,że zaraz będzie grał jak ona. Luuudzie,więcej luzu :lol:
-
Uwielbiam Katy :wub: :wub: :wub:
Utalentowana młoda artystka.. świetne poprockowe kawałki na najwyższym poziomie, a poza tym Katy gra podczas koncertów na gitarze i co najważniejsze ŚPIEWA live!!! Porównywanie jej do sztucznej i nie umiejącej śpiewać Britney czy Paris Hilton !! świadczy tylko o nieznajomości jej muzyki.
http://www.youtube.com/watch?v=LhieKbXbX_M&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=LhieKbXbX_M&feature=related) landrynkowa gwiazdeczka w czystej postaci :radocha: :sorcerer: :rolleyes:
Duff ma dobry gust a ja właśnie zasysam jej DVD z jakiegos koncertu :wub: