Autor Wątek: Duff dla The News Tribune  (Przeczytany 1852 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Duff dla The News Tribune
« dnia: Sierpnia 23, 2008, 08:49:50 am »
0
Loaded reaktywowało się. W VR Scott poszedł swoją drogą, a oni swoją.

Loaded prawdopodobnie założone zostało w 98', na początku wraz z Tazem Bentleyem, Dezem Cadeną, Michaelem Barraganem pojechali na trasę po stanach, tylko po klubach.
(Duff) chciał grać, ale musiał zająć się życiem rodzinnym, które dopiero się zaczynało, poszedł również do szkoły.
Tworzył muzykę tylko z bębniarzem, to był swego rodzaju jam, nagrali Dark Days. Znaleźli basistę i gitarzystę i kiedy miał wiosenną przerwę pojechali do Japonii.Kiedy jednak powstało VR, to ono stało się najwazniejsze, ale nadal pogrywają. Zapytany, czy chciałby tworzyć coś poważniejszego z Loaded, coś poziomu GNR, odpowiada, że chroni ich przed tym całym syfem związanym z wielką muzyką, ma być dobra zabawa.

Ludzie często rozpoznają go: "Oh, to jest Duff, z VR, on był w GNR ok. 20 lat temu"
Duff lubi robić to co czuje, to co robią w VR jest dla niego ważne, może pograć ze Slashem, mogą jeszcze pomuzykować do końca życia tak jak lubią, nie dla kasy.

"No More" z MySpace może być próbką tego, jak będzie wyglądać "Wasted Heart". Nagrali również LP, ale wypuszczą ją dopiero po trasie w U.K. lub Europie.W Hell's Kitchen będzie można usłyszeć “Sleaze Factory” oraz  utwór "Wasted Heart", który jest dla niego bardzo osobisty. ( dop. Zqyxa - można było te kawałki usłyszeć w audycji: http://www.funkymonkey1049.fm/main.html,która wciąż jest na stronie do wysłuchania/ściągnięcia)

Na koniec ważna sprawa wokalisty:
Opcja z Lennym Kravitzem jest dla niego niespodzianką, nie wie skąd ludzie biorą takie rzeczy. To byłaby masakra, Lenny jest muzykiem z prawdziwego zdarzenia, zna go od 20 lat, to byłoby wspaniałe, ale on raczej nic o tej całej sprawie nie wie. Ciągle szukają wokalisty.

( tłumaczył okenden,dziękuję)

Oryginał na   http://duff-loaded.com/community/viewtopic.php?t=728
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2008, 11:12:38 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline okenden

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 118
  • Respect: +1
Odp: Duff dla The News Tribune
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 23, 2008, 09:54:34 am »
0
Mam chwilę wolnego czasu,więc pomyślałem, że to przetłumaczę, może komuś się przyda. W  skrócie(to co uznałem za istotne):

Loaded reaktywowało się. W VR Scott poszedł swoją drogą, a oni swoją.

Loaded prawdopodobnie założone zostało w 98', na początku wraz z Taz Bentley, Dez Cadena, Michael Barragan pojechali na trasę po stanach, tylko po klubach.
Chciał grać, ale musiał zająć się życiem rodzinnym, które dopiero się zaczynało, poszedł również do szkoły.
Tworzył muzykę tylko z bębniarzem, to był swego rodzaju jam, ewentualnie nagrali Dark Days. Znaleźli basistę i gitarzystę i kiedy miał wiosenną przerwę pojechali do Japonii. Jednak kiedy powstało VR, to ono wzięło górę nad wszystkich, ale nadal pogrywają. Zapytany czy chciałby tworzyć coś poważniejszego z Loaded, coś poziomu GNR, odpowiada, że chroni ich przed tym całym syfem związanym z wielką muzyką, ma być dobra zabawa.

Ludzie często rozpoznają go: "Oh, to jest Duff, z VR, on był w GNR ok. 20 lat temu"
Duff lubi robić to co czuje, to co robią w VR jest dla niego ważne, może pograć ze Slashem, mogą jeszcze pomuzykować do końca życia tak jak lubią, nie dla kasy.

"No More" z MySpace może być próbką tego, jak będzie wyglądać "Wasted Heart". Nagrali również LP, ale wypuszczą ją w U.K. lub Europie. w Hell's Kitchen będzie można usłyszeć “Sleaze Factory” oraz  utwór "Wasted Heart", który jest dla niego bardzo osobisty.

Na koniec ważna sprawa wokalisty:
Opcja z Lennym Kravitzem jest dla niego niespodzianką, nie wie skąd ludzie biorą takie rzeczy. To byłaby masakra, Lenny jest muzykiem z prawdziwego zdarzenia, zna go od 20 lat, to byłoby wspaniałe, ale on raczej nic o tej całej sprawie nie wie. Ciągle szukają wokalisty.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2008, 10:01:33 am wysłana przez okenden »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Duff dla The News Tribune
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 23, 2008, 11:06:30 am »
0
okenden,dziękuję,pozwole to sobie wrzucić tez do pierwszego posta dla czytelników strony nie zaglądających na forum ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline okenden

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 118
  • Respect: +1
Odp: Duff dla The News Tribune
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 23, 2008, 03:21:31 pm »
0
Nie ma sprawy, następnym razem postaram się po napisaniu jakiegoś posta uważniej go przeczytać aby wyeliminować błędy. Najważniejsze, że treść została oddana.

 

Slash dla magazynu "Gitarzysta"

Zaczęty przez Connor

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 2541
Ostatnia wiadomość Lipca 04, 2013, 10:29:26 pm
wysłana przez Slashie