Autor Wątek: Duff: "oni kochają ten zespół w tym konkretnym składzie"  (Przeczytany 2639 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Duff: "oni kochają ten zespół w tym konkretnym składzie"
« dnia: Września 23, 2014, 08:42:32 pm »
+5
photo: Kat Benzova

Za czym najbardziej tęsknisz z mody lat 80.?
Duff: Moja moda w tamtych czasach była dość... specyficzna, raczej nie do końca typowa dla tego okresu. Stara para kozaków, które miałem przez jakieś... 16 lat, wiecznie te same spodnie, kilka t-shirtów... Nie wiem czy w ogóle za czymkolwiek tęsknię... Teraz mam więcej t-shirtów, co jest super, więcej niż 1 parę spodni, co też jest super... zwłaszcza dla mojej żony i ludzi wokół. Trochę tęsknię za moim kolczykiem w nosie. Moje córki przeglądają stare zdjęcia, widzą ten kolczyk i mówią „hej tato, może do tego wrócisz, to byłoby spoko”.

Jakie zmiany planowałeś jako główno dowodzący Seafair w 2012r.?
Duff: Trochę zmian dotyczących ruchu samochodowego w mieście. Musiałbyś nosić różne kostiumy w czasie jazdy, jeśli nie, to czekałoby cię 1000$ mandatu i złomowanie samochodu. Neonowe światła wzdłuż dróg w Seattle na czas trwania Seafair. Co z kasą z mandatów? Byłaby dla mnie. Jest moja, żebym mógł robić, co chcę.

Jakie jest najbardziej irytujące pytanie, jakie Ci zadają?
Duff: Pytanie, które jest mi zadawane najczęściej, na koncertach, imprezach itp. to „kiedy reunion?” „kiedy Gunsi się zejdą?”.  Rozumiem, naprawdę to rozumiem, więc mnie to nie irytuje, bo wiem, że to płynie z miłości, oni kochają ten zespół w tym konkretnym składzie. Dlatego zawsze staram się odpowiedzieć najlepiej jak umiem:  „prawdopodobnie nigdy”.  Ale ja „nigdy nie mówię nigdy”. Byłoby fajnie, byłaby zabawa, gdybyśmy to zrobili, ale musiałoby to być oczywiście tylko z konkretnego, dobrego powodu.

Czy piwo „Duff” naprawdę jest nazwane na Twoją cześć?
Duff: Około 1989r. dostałem telefon z biura mojego managera. Wtedy nie było czegoś takiego jak kreskówka dla dorosłych, ale manager do mnie zadzwonił i mówi „hej, jest taka sprawa, chcą użyć Twojego imienia jako nazwę piwa w kreskówce dla dorosłych”. I któregoś dla ta kreskówka pojawia się w telewizji, „Simpsonowie”. Nie wiedziałem, że o to chodziło, myślałem, że to jakiś inny projekt, więc powiedziałem, że „oczywiście, możecie użyć mojego imienia, głupki”. Trochę chyba tego nie przemyślałem... gdybym dostawał 5 centów czy coś za każde... Ale śmieszne jest to, że to piwo stało się słynniejsze ode mnie. Wiesz, idę do Starbucksa w Iowa i pytają mnie o imię. Mówię „Duff”, a oni „Jak? Jeff?” „Nie, Duff” „Doug?” „Nie, DUFF” „O, jak piwo w Simpsonach?” „taaak, dokładnie”

źródło

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Duff: "oni kochają ten zespół w tym konkretnym składzie"
« Odpowiedź #1 dnia: Września 23, 2014, 08:49:22 pm »
0
"Byłoby fajnie, byłaby zabawa, gdybyśmy to zrobili, ale musiałoby to być oczywiście tylko z konkretnego, dobrego powodu."

Ciekawie, co dla Duffa byłoby dobrym powodem do tego, by doszło do reunionu.Wydaje mi się, że te słowa są bardziej skierowane do fanów, niż wyrażają nadzieję na jakikolwiek reunion. Na to już za późno.
Oczywiście, że jest masa ludzi, która kocha Gn'R w jednym,konkretnym składzie, ale... nie zawsze mamy na myśli ten sam skład  :lol: :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Duff: "oni kochają ten zespół w tym konkretnym składzie"
« Odpowiedź #2 dnia: Września 23, 2014, 08:59:14 pm »
0
Myślę, że z tym powodem to chodziło mu o podkreślenie, że tu nie chodzi o pieniądze, bo pewnie niejednokrotnie ktoś im składał bardzo dobrze płatne propozycje w zamian za ponowne pojawienie się razem na scenie. I podejrzewam, że jeżeli miałoby do tego dojść, to pewnie jakiś cel charytatywny, coś jak reunion Velvet Revolver swego czasu. Jeden występ i tyle.

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Duff: "oni kochają ten zespół w tym konkretnym składzie"
« Odpowiedź #3 dnia: Września 24, 2014, 03:37:17 pm »
0
Na Wikipedii piszą że Duff wcale nie pochodzi od imienia McKagana: http://en.wikipedia.org/wiki/Duff_Beer#Creation

Tak w ogóle to chyba sam Duff nie ma na imie Duff :P
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Duff: "oni kochają ten zespół w tym konkretnym składzie"
« Odpowiedź #4 dnia: Września 24, 2014, 08:53:48 pm »
0
Wszystko zależy od tego czy tak jak Nikki Sixx czy Axl zmienił sobie prawnie imię. Jeśli tak to ma na imię Duff :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Duff: "oni kochają ten zespół w tym konkretnym składzie"
« Odpowiedź #5 dnia: Września 25, 2014, 02:34:38 pm »
0
Ja tam nie czekam na reunion, bo to byłby krok wstecz. Zgoda między Axlem i Slashem tego bym bardziej oczekiwał.  ;)

 

Slash o Glastonbury: To Duff zaprosił Dave’a Grohla [slash]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 464
Ostatnia wiadomość Lipca 03, 2023, 02:35:17 pm
wysłana przez naileajordan