Autor Wątek: Slash & Teddy w klubie Cozy  (Przeczytany 8315 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Slash & Teddy w klubie Cozy
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 24, 2010, 07:34:53 pm »
0
Hm,tak czytam niektóre komentarze i jakbym sam nie usłyszał to pomyślałbym że Slash zagrał coś nieziemskiego.Drodzy państwo,podobało mi się to fakt ,ale obiektywnie stwierdzam że nie doszukałem się niczego wyjątkowego w tym wykonaniu. :D

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Slash & Teddy w klubie Cozy
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 24, 2010, 07:38:37 pm »
0
mógł grać z pełnym przesterem i dać ognia jak za czasów "Blue Balls" :P

Chodź to going down mnie dzisiaj wciągnęło, Thrill is Gone grywał fajniej, ale super, że pamięta ten kawałek :)

smakol

  • Gość
Odp: Slash & Teddy w klubie Cozy
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 25, 2010, 03:34:50 pm »
0
Drei od 1996 ? Ain't life grand było w 2000 a to rewelacyjny album. Pierwsza płyta VR też dla wielu osób jest dobra. To że tobie się coś nie podoba nie oznacza, że jest kiepskie.

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Slash & Teddy w klubie Cozy
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 25, 2010, 07:12:33 pm »
0

2.jesli chodzi o degradacje, to Slash zrobil to sam, zjezdzajac w dol po rowni pochylej od 1996 poczawszy...

alez nie, nie...uzywajac czasu dokonanego "zrobil"  mijasz sie z prawda, bo ja na ten poglad moge odpowiedziec klasykiem..."Exegi monumentum"... parafrazujac, Slash zbudowal juz pomnik trwalszy niz ze spizu....przeszedl do historii i tak naprawde jego swietlana przeszlosc niewiele jest na chwile obecna przyslonic... :)

Hm,tak czytam niektóre komentarze i jakbym sam nie usłyszał to pomyślałbym że Slash zagrał coś nieziemskiego.Drodzy państwo,podobało mi się to fakt ,ale obiektywnie stwierdzam że nie doszukałem się niczego wyjątkowego w tym wykonaniu. :D

nic nieziemskiego...ale cos mega Slashowego i dlatego jest git  :sorcerer:

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3975
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1239
Odp: Slash & Teddy w klubie Cozy
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 26, 2010, 07:32:58 am »
0
Cytuj
parafrazujac, Slash zbudowal juz pomnik trwalszy niz ze spizu....przeszedl do historii i tak naprawde jego swietlana przeszlosc niewiele jest na chwile obecna przyslonic...


Aha,  czyli teraz może grać  popelinę i odcinać kupony .... Spoko. A mężczyznę poznaje się podobno po tym jak kończy....
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Kangel

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Slash & Teddy w klubie Cozy
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 28, 2010, 02:44:34 pm »
0
Hmmm to jest to nowe wiosło o którym Slash jakiś czas temu pisał chyba na twitterze? Czy od kogoś ze sceny je wziął? :)

prawdopodobnie jeden z wielu Gibsonów z jego gitarowej kolekcji :) ESy są popularne w bluesie (np. B.B. King gra na takim), chociaż znam przykłady osób, które grały na nich hard rocka... :D

Aha,  czyli teraz może grać  popelinę i odcinać kupony .... Spoko. A mężczyznę poznaje się podobno po tym jak kończy....

I to chyba się nie zmieniło - ale na całe szczęście Slash jeszcze nie kończy :) (btw. pełniejsze byłoby powiedzenie, że najważniejsze są początek i koniec - a połowę tego Saul z pewnością spełnił :))
Yazz God - polecam :) | "Dziewczyno, dziewczyno, zamień cnotę na wino!" :D

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Slash & Teddy w klubie Cozy
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 14, 2010, 03:41:19 pm »
0
Cytuj
parafrazujac, Slash zbudowal juz pomnik trwalszy niz ze spizu....przeszedl do historii i tak naprawde jego swietlana przeszlosc niewiele jest na chwile obecna przyslonic...


Aha,  czyli teraz może grać  popelinę i odcinać kupony .... Spoko. A mężczyznę poznaje się podobno po tym jak kończy....

czy ja o czyms nie wiem ??? z moich biezacych obserwacji wynika, ze Slash ma sie dobrze i rusza w trase promujaca nowy album? skad Twoja wizja konca ??  8) :???: Twoj komentarz do tego co napisalam bylby zasadny, gdyby gosc schodzil ze sceny...

ach...marze o jakims bluesowym albumie Hudsona...wg mnie swietnie odnalazlby sie w tym gatunku  :sorcerer:

 

Slash na "pikniku" rockowym

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5686
Ostatnia wiadomość Października 13, 2009, 03:47:12 pm
wysłana przez Meximax