Autor Wątek: Chris Pitman poza zespołem?  (Przeczytany 12355 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34683
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Chris Pitman poza zespołem?
« dnia: Lutego 27, 2016, 09:14:20 am »
+1

Kiedy Guns N' Roses ogłaszali swoje pierwsze koncerty w zreformowanym składzie radość z występów na Coachelli wyraził również klawiszowiec Chris Pitman. Niedługo potem został poinformowany przez management zespołu, żeby nie potwierdzał niczego na temat Coachaelli, GN'R itd.  W tym samym czasie usunął ze swojego twittera informację, że był członkiem Gunsów od roku 1998 do teraz. Okazuje się, że sprawa miała ciąg dalszy. W niedawno opublikowanym, skasowanym poście na Facebooku Chris wyraził opinię, że zbliżająca się trasa to w skrócie Nostalgia Money Grab Fuck You 2016 Tour. Wiele wskazuje więc na to, że przygoda Chrisa Pitmana, współautora If the world i Madagascar, z Guns N' Roses dobiegła końca. Pitman skasował również swój oficjalny profil na Facebooku. Chris to kolejna osoba  ze składu GN'R , który ostatni raz widzieliśmy w Las Vegas w 2014, "żegnająca się" z zespołem. Wcześniej zespół opuścili: Tommy Stinson, Bumblefoot i DJ Ashba.

Źródło
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2016, 10:50:37 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12050
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2208
    • As Koncertowy
Odp: Chris Pitman poza zespołem?
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 27, 2016, 09:17:16 am »
+9
Amen. Niech gra sobie to swoje electro disco pop w Beatrazr i trzyma się z dala od porządnych zespołów rockowych.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34683
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Chris Pitman poza zespołem?
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 27, 2016, 09:29:04 am »
0
Polityka informacyjna w GN'R nie zmieniła się od czasów Gilby'ego ;) Ciekawe kto następny ;)

W sumie niewielu niedobitków już zostało ;)

Chris, dzięki za Madagascar!

« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2016, 09:31:00 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8581
  • 17000 postów
  • Respect: +4338
Odp: Chris Pitman poza zespołem?
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 27, 2016, 09:37:53 am »
+2

zbliżająca się trasa to w skrócie Nostalgia Money Grab Fuck You 2016 Tour.

zakladac ze zreformowany sklad bedzie gral rowniez utwory z lat 80/90 + kilka z ChD, to powiedzcie mi czym to sie bedzie roznic od skladu z BBF, DJ etc?
tak samo Nostalgia Band, tyle ze z bardziej rozpoznawalnymi muzykami...
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Chris Pitman poza zespołem?
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 27, 2016, 10:14:50 am »
+1
Trochę szkoda.. Jakoś przyzwyczaiłem się,  że po prostu jest w zespole i byłem ciekaw jak wyglądać będą koncerty ze Slashem,  Duffem i Chrisem,  ja osobiście słyszę co robi na koncertach jak i w studio, dlatego wydawało mi się dość interesujące połączenie brzmienia classic GNR z syntezatorami Chrisa,  choćby w November Rain.

Wysłane z mojego ASUS_Z008D przy użyciu Tapatalka

- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Chris Pitman poza zespołem?
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 27, 2016, 11:27:17 am »
+4
Amen. Niech gra sobie to swoje electro disco pop w Beatrazr i trzyma się z dala od porządnych zespołów rockowych.
pozwolę sobie zareagować...
zakładasz z góry, że zespół w skladzie bez Chrisa, za to z Slashem i Duffem będzie 'porządnym zespołem rockowym'...
cóż, jesli chcesz widzieć Gn'R jako kolejnych starych muzyków grających stare utwory dla kasy, i wydających płyty nie obchodzące nikogo poza zatwardziałymi fanami, to ok, masz rację...
ale jeśli byśmy sobie życzyli czegoś więcej ponad to, wydaje mi się że lepiej mieć w składzie Chrisa, który wydaje się mieć na wiele rzeczy troszkę inne spojrzenie, nawet jeśli wtedy nie spełnia to definicji 'porządnego zespołu rockowego'...

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Chris Pitman poza zespołem?
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 27, 2016, 12:00:44 pm »
0
Gunsi nigdy nie byli porządnym zespołem rockowym... nawet jeśli teraz wchodzą w skład 'klasyków' muzyki popularnej.


zakladac ze zreformowany sklad bedzie gral rowniez utwory z lat 80/90 + kilka z ChD, to powiedzcie mi czym to sie bedzie roznic od skladu z BBF, DJ etc?

Niczym :) Stąd pewnie frustracja Chrisa, o ile to nie tylko pretensja zbitego dziecka. Czas pokaże.

Może Axl z rozpędu, skoro wywala członków z zespołu równie szybko co kasety ze starymi nagraniami z szafy, wyrzuci też teledysk do Better? :P Nie widzę przeszkód żeby go opublikować, dla fanów którzy tyle czekali, a kto wie - może po 10 latach piosenka zacznie żyć swoim życiem. W końcu już raz Gunsi taką historię przeżyli z AFD.
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2016, 12:02:34 pm wysłana przez hkt »
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Chris Pitman poza zespołem?
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 27, 2016, 12:46:06 pm »
+4
Bardzo smutna wiadomość, bo Chris był mocno odpowiedzialny za brzmienie Gn'R po 2001 roku. Można było tego brzmienia nie lubić, ale nie można było mu odmówić innowacyjności i świeżości. Poza tym świetna robota na samej ChD. W sumie jeden z moich ulubionych członków zespołu. Odejście Chrisa może być bardzo istotne w kontekście plot nt. nowej płyty/nowych utworów. Wg. mnie mocno na minus może się to odbić w kwestii aranżacji. Pożyjemy, zobaczymy.

P.S. Jeśli to prawda co napisał w tym usuniętym poście na FB - zachowanie kompletnie bez klasy. Też rozczarowujące. 


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Chris Pitman poza zespołem?
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 27, 2016, 12:50:41 pm »
+1
Musieli go mocno wkur##ić. Chłopak się ucieszył na koncerty w nowym składzie a tu du*a.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34683
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Chris Pitman poza zespołem?
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 27, 2016, 12:53:19 pm »
0
P.S. Jeśli to prawda co napisał w tym usuniętym poście na FB - zachowanie kompletnie bez klasy. Też rozczarowujące. 


A co jeśli dopiero w momencie ogłoszenia regroupu i koncertów na Coachelli dowiedział się, że nie jest brany pod uwagę, jeśli chodzi o regroup? Sądząc po jego postach z tamtego czasu - całkiem to możliwe...
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

bartjucifer

  • Gość
Odp: Chris Pitman poza zespołem?
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 27, 2016, 12:57:40 pm »
+1
Nope wszystko z Tobą ok?

Swoją drogą płakać po nim nie będę...

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8581
  • 17000 postów
  • Respect: +4338
Odp: Chris Pitman poza zespołem?
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 27, 2016, 12:58:54 pm »
0
Może Axl z rozpędu, skoro wywala członków z zespołu równie szybko co kasety ze starymi nagraniami z szafy, wyrzuci też teledysk do Better?

przeciez juz jest, nawet na YT (choc dziw ze nie usuniety, bo pare lat temu to kasowali wszystkie pliki z Better) - nie mow ze liczysz na wydanie oficjalne  :lol:
https://youtu.be/r9-wvOkSmF4

P.S. Jeśli to prawda co napisał w tym usuniętym poście na FB - zachowanie kompletnie bez klasy. Też rozczarowujące.

a GNR zachowuje sie z klasa? w kwestii odejsc/wyrzucania czlonkow z zespolu od 20 lat sie nic nie zmienia. Faks do MTV o Slashu, potem Sorum wywalony przez telefon, BBF zaklety w milczacy posag etc. W ostatnich latach jedynie Ashba odszedl z klasa i poinformowal o tym tak jak sie powinno, inna sprawa czy gdyby nie on sam to czy poszlaby jakas oficjalna informacja z obozu GNR. Watpie.

« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2016, 01:03:40 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Chris Pitman poza zespołem?
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 27, 2016, 01:11:19 pm »
+1
A co jeśli dopiero w momencie ogłoszenia regroupu i koncertów na Coachelli dowiedział się, że nie jest brany pod uwagę, jeśli chodzi o regroup? Sądząc po jego postach z tamtego czasu - całkiem to możliwe...

a GNR zachowuje sie z klasa? w kwestii odejsc/wyrzucania czlonkow z zespolu od 20 lat sie nic nie zmienia. Faks do MTV o Slashu, potem Sorum wywalony przez telefon, BBF zaklety w milczacy posag etc. W ostatnich latach jedynie Ashba odszedl z klasa i poinformowal o tym tak jak sie powinno, inna sprawa czy gdyby nie on sam to czy poszlaby jakas oficjalna informacja z obozu GNR. Watpie.

Jak druga strona zachowuje się poniżej krytyki to ja nie zniżam się do jej poziomu, żeby rzucić trochę mięsem i się dowartościować. To właśnie jest w tym zachowaniu rozczarowujące.


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Chris Pitman poza zespołem?
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 27, 2016, 01:42:44 pm »
+1
Nope wszystko z Tobą ok?
jak najbardziej, a z Tobą?

Jak druga strona zachowuje się poniżej krytyki to ja nie zniżam się do jej poziomu, żeby rzucić trochę mięsem i się dowartościować. To właśnie jest w tym zachowaniu rozczarowujące.
Wiesz, nie znamy szczegółów jak to wyglądało, a czasem nie sposób powstrzymać się od zachowania 'poniżej krytyki', nawet jeśli kwadrans później, gdy człowiek ochłonie, tego żałuje.

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1424
Odp: Chris Pitman poza zespołem?
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 27, 2016, 01:46:56 pm »
+3
Bardzo dobra informacja  :D

 

Tommy: "Nie byłem już w stanie koncertować z zespołem."

Zaczęty przez Lapny

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 7156
Ostatnia wiadomość Stycznia 09, 2017, 06:38:45 pm
wysłana przez Hubik