Autor Wątek: Brian May: Fajnie było pomóc Axlowi  (Przeczytany 1911 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Brian May: Fajnie było pomóc Axlowi
« dnia: Lipca 26, 2019, 12:59:21 pm »
+1


Gitarzysta Queen, Brian May, umieścił niedawno na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym złożył Slashowi życzenia urodzinowe.
Link:
https://www.instagram.com/p/B0R1xznBMZ6/?igshid=rn6nlvgk9spp

Wcześniej, w wywiadzie dla "Uncut magazine", May wspominał swoją współpracę z Guns N' Roses.
Powiedział, że nadal jest w posiadaniu materiałów, które swego czasu nagrał z Axlem, a które dotąd się nie ukazały.

"Nie pamiętam, kiedy po raz pierwszy spotkałem Axla", stwierdził, "ale [w roku 1992] zaprosiliśmy  [Guns N' Roses] na koncert ku czci Freddie'ego. Zrobili tam kawał dobrej roboty, a poza tym przekazali sporo pieniędzy na rzecz Mercury Phoenix Trust. Jakiś czas później mój zespół solowy supportował Guns N' Roses podczas ich trasy koncertowej. Naprawdę świetnie się dogadywaliśmy".

"Ludzie myślą, że Axl jest trudny", dodał May, "ale do mnie zawsze odnosił się z respektem. Kiedy  [Gunsi] pracowali nad płytą, po Bóg jeden wie ilu latach, [Axl] był w kontakcie z Royem Thomasem Bakerem. Baker był wtedy ich producentem i razem wpadli na pomysł, żeby zwrócić się do mnie. Miałem pomóc im obrać właściwy kierunek. Poleciałem więc na spotkanie z Axlem, a on puścił mi praktycznie cały album.

Cała noc upłynęła nam na rozmowie, rozmyślaniu i rozważaniu ewentualnych rozwiązań. Potem miałem jeszcze parę dni, żeby wszystko dopracować.
Myślę, że zagrałem w dwóch kawałkach, może dwóch i pół, ale ostatecznie nie użyli moich partii. Po mnie przewinęło się tam jeszcze z dziesięciu innych gitarzystów!
Mam te materiały gdzieś w moim archiwum, ale z lojalności względem Axla nie puszczę ich nikomu. Fajnie było pomóc przyjacielowi".



Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Brian May: Fajnie było pomóc Axlowi
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 26, 2019, 05:34:18 pm »
0
Klasa panie May. Chociaż nie powinieneś pan używać nazwy Queen bez Mercury'ego.
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Brian May: Fajnie było pomóc Axlowi
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 27, 2019, 05:30:48 pm »
0
O tak. W samo sedno panie sunsetstrip.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Brian May: Fajnie było pomóc Axlowi
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 28, 2019, 09:00:15 pm »
0
Tak samo jak GnR bez Axl'a nie powinno być używane? :P

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Brian May: Fajnie było pomóc Axlowi
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 31, 2019, 11:07:16 pm »
+2
Klasa panie May. Chociaż nie powinieneś pan używać nazwy Queen bez Mercury'ego.
oczywiscie , bo to tak jak w zespole jest 5 osob z których wszyscy postawili by wszystko na jedną kartę, rzucili studia, prace, rodzine, alternatywy, plany B, spadochrony, wyjechali w 10 letnia trase koncertowa na ktorej spędzali tym samo czasu wszyscy w pięciu i to niczyja wina ze durne trzynastki czesciej sie masturbowały do wokalisty niż reszty z nich, wspolna pracą odniesli sukces i gdy wszystkie poswiecenia zaczely sie zwracac, ze tak nie grzecznie i interesownie powiem, jeden z was (zazwyczaj ten który nie gra na zadnym instrumencie) strzela se ze strzelby w swój durny łeb [nirvana], łapie hiv od geja [freddie], umiera na zawał w wieku 27 lat mimo wielu prób [sic, morrison], itd itd, a jedyne co tobie i pozostałym 3-4 kolegom zostaje to w wieku 27-32 lat to isc po prace do mc donalda bo w 2019 zawsze znajdzie sie ktos kto powie ze powinienes porzucic swoje powołanie już w 1965 czy tam 1975 czy tam nawet łaskawie 1985
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Brian May: Fajnie było pomóc Axlowi
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 02, 2019, 09:31:48 am »
+1
Na szczęście May ma teraz swoją laurkę w postaci filmu Bohemian Rhapsody, gdzie jest ukazane jak ważny był w zespole. I krystaliczny.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2019, 09:49:17 am wysłana przez Bender »
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Brian May: Fajnie było pomóc Axlowi
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 02, 2019, 07:53:12 pm »
0
@whatashame można też mieć odwagę i zmienić szyld i kontynuować karierę pod inną nazwą. Skoro jest się na tyle kreatywnym, że współtworzy się taką legendę jak np. Queen.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Brian May: Fajnie było pomóc Axlowi
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 02, 2019, 10:32:45 pm »
0
@whatashame można też mieć odwagę i zmienić szyld i kontynuować karierę pod inną nazwą. Skoro jest się na tyle kreatywnym, że współtworzy się taką legendę jak np. Queen.

mozna też miec odwage i nie ćpać gdy czeka na Ciebie 4 kolegow albo nie strzelac sobie  w swoj durny łeb. Nie zrozum mnie źle, bo lubie Twoje posty i Twoj input, o ile moje zdanie w ogole cos liczy sie,ale jesli Ty bys sie permanentnie wylogowal z forum to bysmy nie zmienili nazwy forum
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Brian May: Fajnie było pomóc Axlowi
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 03, 2019, 12:02:46 am »
0
@whatashame
Hehe, to dobre.  :lol:

Do nikogo nic nie mam, lubię wszystkie posty.

Chociaż mam podobne zdanie, że jakbym mi wykitował jakiś gitarzysta czy inny członek zespołu albo kierownik w moim kołchozie, który ze mną coś tworzył to jednak chyba bym wolał aby nazwa została, w końcu inni nadal żyją i mają prawo grać dalej, the show must go on. :)

 

Brian May o udziale w "Chinese Democracy"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 5056
Ostatnia wiadomość Marca 23, 2011, 05:44:40 pm
wysłana przez Zqyx