Autor Wątek: Breuer: W AC/DC wolałbym Dave’a Grohla niż Axla  (Przeczytany 1519 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Breuer: W AC/DC wolałbym Dave’a Grohla niż Axla
« dnia: Kwietnia 10, 2019, 11:05:53 am »
+2



Gościem „Appetite for Distortion” był ostatnio Jim Breuer, aktor komediowy, tudzież przyjaciel wokalisty AC/DC, Briana Johnsona.

Breuer powiedział, że gdyby AC/DC mieli wyruszyć w krótką trasę koncertową, w roli wokalisty widziałby Dave’a Grohla z Foo Fighters. Pod warunkiem, że Brianowi Johnsonowi zostałby okazany należny szacunek. 
Tak się według Breuera nie stało przed paru laty, kiedy zespół Angusa Younga koncertował z Axlem.

Zapytany o to, co by pomyślał, gdyby AC/DC nagrali nowy album z Brianem, a potem zabrali w trasę Axla, Breuer odparł:

„Jeżeli Brian będzie w to zaangażowany, nie mam nic przeciwko.
Axl mnie nie przekonał, wolałbym, żeby z AC/DC koncertował Dave Grohl. To bardziej by mi odpowiadało. Nie chcę przez to powiedzieć, że [Dave] ma zostać ich nowym wokalistą. Myślę bardziej o nastawieniu w stylu: ‘Hej, granie kawałków AC/DC to zaszczyt. Jestem Dave Grohl, gram rocka, uwielbiam AC/DC i chętnie zagram z nimi w ośmiu miastach’”. 

„Dopóki Briana traktuje się z szacunkiem”, dodał Breuer, „jestem za, ale nie podoba mi się, jak potraktowano go ostatnim razem”.







Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Breuer: W AC/DC wolałbym Dave’a Grohla niż Axla
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 10, 2019, 12:49:25 pm »
+1
Myślę bardziej o nastawieniu w stylu: ‘Hej, granie kawałków AC/DC to zaszczyt. Jestem Dave Grohl, gram rocka, uwielbiam AC/DC i chętnie zagram z nimi w ośmiu miastach’”. 

Co za debil. Przecież Axl miał identyczną narrację. Czy w jakimś momencie Rose nie okazał szacunku Brianowi Johnsonowi? Nie przypominam sobie.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Breuer: W AC/DC wolałbym Dave’a Grohla niż Axla
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 10, 2019, 04:46:04 pm »
0
To jest wywiad na zasadzie nie lubię Axla ale boję się to powiedzieć więc dowalę jakaś głupotę żeby to ukryc
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Breuer: W AC/DC wolałbym Dave’a Grohla niż Axla
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 11, 2019, 02:50:41 pm »
0
Nie wydaje mi się, żeby głos Grohola pasował do AC/DC.
A to, że gram rocka i dlatego powinienem być w AC/DC to chyba może powiedzieć 99% rockowych wokalistów.  :lol:

Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1232
  • Respect: +301
Odp: Breuer: W AC/DC wolałbym Dave’a Grohla niż Axla
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 12, 2019, 10:30:32 am »
+1
Ciekawe kogo by widział w roli wokalisty AC/DC jak by wyruszyli w długą trasę  ;)
In Rock We Trust

 

Fortus staje w obronie Axla [fortus] [axl]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 1141
Ostatnia wiadomość Lipca 06, 2022, 02:39:47 pm
wysłana przez sunsetstrip