Autor Wątek: Axl (bardzo) wymijająco o nowej płycie  (Przeczytany 7441 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Axl (bardzo) wymijająco o nowej płycie
« dnia: Grudnia 06, 2012, 07:42:24 pm »
0
foto: Kat Benzova

W 1987r., hard rockowy zespół Guns N’ Roses osiągnął sławę wraz z wydaniem swojego pierwszego albumu „Appetite For Destruction”. Hitami takimi jak „Sweet Child O’Mine” „November Rain” czy „Paradise City”, osiągnął status kultowego.
W ciągu 25 lat bycia w muzycznym biznesie, w historii sukcesu zespołu zarysowały się częste zmiany w składzie i długie oczekiwania na nowe płyty.
Tuż przed pierwszym koncertem Guns N’ Roses w Indiach, lider zespołu, Axl Rose opowiada o życiu, muzyce i wielu innych.

Wasz koncert jest spełnieniem marzeń wielu oddanych fanów Guns N’ Roses. Dlaczego tak długo nie graliście w Indiach?
Axl: Zawsze chciałem zagrać w Indiach. Staraliśmy się, ale z wielu powodów po prostu nie wychodziło. Jesteśmy bardzo podekscytowani i nie możemy doczekać się grania dla wszystkich

Minęły 4 lata od wydania Waszej ostatniej płyty, „Chinese Democracy”. Pracujecie nad czymś nowym? Kiedy fani mogą spodziewać się kolejnego albumu?
Axl: Tak, w przyszłości! Ha! GNR jest na rynku od prawie 3 dekad. Podobnie jak wiele innych zespołów, mieliśmy też wiele zmian w składzie.

Jak wielkim wyzwaniem dla zespołu jest utrzymanie się razem pomimo różnic twórczych?
Axl: Żeby przetrwać, zarabiać na życie i być w stanie koncertować i robić takie show jak my, różnice twórcze nie są jedynymi różnicami, które są wyzwaniem. Nie uważam, żeby większość z różnic czy wyzwań związanych z „Appetite” czy innymi składami, jakie były w zespole, miały cokolwiek wspólnego z różnicami muzycznymi lub muzyką GN’R. Moim zdaniem, nasze problemy były związane z kontrolą, publicznymi wyobrażeniami lub ich brakiem i tym, kto jest w zespole, a nie z konkretnym stylem czy brzmieniem.

Masz jakieś rady dla przyszłych zespołów, jak pozostać zwartą grupą?
Axl: Powiedziałbym, że uczymy się ciężko, czy tego chcemy czy nie, że w biznesie musisz bronić się sam i dopiero wtedy możesz pracować tak fair i demokratycznie, jak tylko się da. Ale dopóki nie rozwiążesz własnych problemów, nie będziesz w stanie sprawić by między każdym członkiem zespołu wszystko działało jak należy, gdy sprawy się skomplikują.

To Twój/Wasz pierwszy koncert tutaj, czego oczekujesz najbardziej?
Axl: Zagrać udane show, sprawić by fani czuli się dobrze i… kocham indyjskie jedzenie!

Masz zamiar zwiedzać w czasie pobytu tutaj?
Axl: Jestem przekonany, że reszta chłopaków i ekipa będzie odwiedzać niektóre miejsca. Jeśli mi się uda, to też będę. Przede wszystkim, skupiam się na koncertach, ale jeśli będę miał czas, to nie mogę się doczekać odkrywania Indii.

źródło: http://www.hindustantimes.com/Entertainment/Music/I-have-always-wanted-to-play-in-India-Axl-Rose/Article1-968621.aspx
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2012, 10:45:58 am wysłana przez Nata »

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Axl (bardzo) wymijająco o nowej płycie
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 06, 2012, 07:46:13 pm »
0
No, czyli wiadomo, że nową płytę ma gdzieś :) poza tym znów w sumie wywiad z Axlem o niczym :P

Offline shayene

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +227
Odp: Axl (bardzo) wymijająco o nowej płycie
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 06, 2012, 07:57:50 pm »
-1
Dokładnie, 'wywiad o niczym'. Widać, że Axl chce koncertować w Indiach, szkoda, że tak bardzo w Polsce to już nie  :lol:

Offline Wojtek

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1268
  • Respect: +42
Odp: Axl (bardzo) wymijająco o nowej płycie
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 06, 2012, 08:13:16 pm »
+2
Mam nadzieję, że w Indiach będzie fenomenalny set :)
KULT    [size=3.75pt]No Rose - No Fun (84 ofkorse)
ADAM FUDALI na Prezydenta RP!!!!

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Axl (bardzo) wymijająco o nowej płycie
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 06, 2012, 08:26:31 pm »
-1
Wywiad nie wnosi wiele nowego, nawet sprawdzałam czy nie jest to po prostu rozwinięcie poprzedniego, bo odpowiedź na pytanie o zwiedzanie Indii była identyczna, więc możliwe, że za jednym zamachem rozsyłał wiadomości do kilku gazet ;p Jedyne co "nowszego/interesującego", to wzmianka o nowym albumie, którą trudno właściwie wzmianką nazwać, bo bardziej nie na temat chyba gadać się nie da.
Fajnie, że Axl się trochę udziela, szkoda, że właściwie niewiele już teraz da się od niego dowiedzieć. Albumu nie będzie, jak widać, najwyraźniej o tym nie myśli. Pozostaje mieć w takim razie nadzieję, że szybko wrócą do Europy i zahaczą o Polskę.

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Axl (bardzo) wymijająco o nowej płycie
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 06, 2012, 08:59:08 pm »
+9
Cytuj
Masz jakieś rady dla przyszłych zespołów, jak pozostać zwartą grupą?
Pytanie jak do trzykrotnego rozwodnika o przepis na szczęśliwe małżeństwo...

Geoff Fuckin' Tate!


Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Axl (bardzo) wymijająco o nowej płycie
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 06, 2012, 10:13:10 pm »
+3
No, czyli wiadomo, że nową płytę ma gdzieś :)

Haha, dobre podsumowanie :D

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Axl (bardzo) wymijająco o nowej płycie
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 06, 2012, 10:23:32 pm »
0
Czy odpowiedź na pytanie o płytę to nie jest czasem odpowiedź na inne pytanie? :P ;)

Buckethead

  • Gość
Odp: Axl (bardzo) wymijająco o nowej płycie
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 06, 2012, 11:16:31 pm »
-1
Heh, czyli płyty nie będzie  :) Axl tak na prawdę nic w tym wywiadzie nie powiedział, puste, wymijające słowa. Fajnie.

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Axl (bardzo) wymijająco o nowej płycie
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 07, 2012, 12:01:13 am »
0
Wywiad bez żadnych konkretów ale też w końcu Axl nie robi z siebie ofiary. Może to i lepiej, że ten dziennikarz nie zapytał go o jego przeszłość. Zastanawia mnie tylko jedno czy Rose w kwestii albumu kiedykolwiek powiedział coś co można było wziąć za pewnik, bo wydaje mi się, że nie. Od pewnego czasu przeglądam jego wywiady i cały czas podaje te same lub podobne enigmatyczne informacje, by tylko nikt nie mógł z tego wywnioskować czegoś konkretnego. Zastanawia mnie czy on w ogóle chce wydać jakiś album.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1898
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Axl (bardzo) wymijająco o nowej płycie
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 07, 2012, 02:17:52 am »
-1
Mnie zastanawia, czy on w ogóle cokolwiek ma na ten album. Czy przynajmniej ma jakiś pomysł na piosenki, czy tak gada "w przyszłości" żeby ci cholerni dziennikarze się wreszcie odczepili. Odnoszę przykre wrażenie, że Axl ma to wszystko po prostu głęboko w swojej szanownej dupie i w najbliższych latach prócz kolejnych coverów nie usłyszymy nic nowego.

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Axl (bardzo) wymijająco o nowej płycie
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 07, 2012, 10:51:22 am »
+1
A skad wy tak wiecie, ze plyty nie bedzie? To ze nic nie powiedzial nie znaczy, ze plyty nie bedzie. Moze nie chce po prostu mowic i juz. gadal o CHIDEM  juz w 2006 roku i dwa lata mu zeszlo, moze teraz milczy i juz, a jak pyta bedzie to bedzie. Nie doszukujmy sie drugiego dna we wszystkim co on powie.

Moze po prostu chce nas zaskoczyc  :D :P

Tytul newsa troche intryguje, wiec moze dlatego takie rozczarowanie, ogolnie to milo, ze ostatnio gdzie jest udziela krotkiej wypowiedzi, przynajmniej wiemy, ze lubi chutney chicken curry  :P

Offline Rose25

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Płeć: Kobieta
  • "It's So Easy..."
  • Respect: +52
Odp: Axl (bardzo) wymijająco o nowej płycie
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 07, 2012, 03:24:46 pm »
0
Szczerze powiedziawszy, niczego wielkiego się nie spodziewałam.  ;)
Teraz to zostaje nam tylko czekać na występy i sety.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Axl (bardzo) wymijająco o nowej płycie
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 07, 2012, 03:27:19 pm »
-1
No i płyta za jakieś 6 lat się ukaże...
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Axl (bardzo) wymijająco o nowej płycie
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 07, 2012, 04:40:51 pm »
0
Czy odpowiedź na pytanie o płytę to nie jest czasem odpowiedź na inne pytanie? :P ;)
Szczerze mówiąc, wydaje mi się, że to jest odpowiedź na to, ale, że ucięli połowę wypowiedzi :P Bo wątek ze składem mógłby ciągnąć, np. tłumacząc się, że nie wiem... skład musi się dograć, ułożyć, cokolwiek, a tak to druga część wypowiedzi niezbyt pasuje ;p
Tytul newsa troche intryguje, wiec moze dlatego takie rozczarowanie
bo tytuł z natury ma intrygować! :D cieszę się, że się udało :P

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13317
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax