Autor Wątek: Axl rozmawia z fanami  (Przeczytany 24593 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Axl rozmawia z fanami
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 12, 2008, 04:54:52 pm »
0
Zdradze Wam tajemnice: Dexter to ja.  :lol:

Fajnie, że Axl umie pukać w klawiature...  :rolleyes:


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34689
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3438
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Axl rozmawia z fanami
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 12, 2008, 05:09:47 pm »
0
Właściwie mogę od tego zacząć… Jesteś małym ***** I od kiedy tu piszesz, zawsze byłeś małym *****. Ślepe założenia i oskarżenia przez anonimowego tchórza i płaczliwego gościa, który tylko robi zamieszanie nie są imponujące ani potrzebne. Wszyscy inni…pogadajcie z swoim administratorem. Kto chce pogadać?!!  - ktoś ma wątpliwości,czy to Rose?

Brou,dziękuję :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Axl rozmawia z fanami
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 12, 2008, 05:28:49 pm »
0
Cytuj
I od kiedy tu piszesz, zawsze byłeś małym *****. Ślepe założenia i oskarżenia przez anonimowego tchórza i płaczliwego gościa, który tylko robi zamieszanie nie są imponujące ani potrzebne.

Czyżby odwiedzał forum regularnie czy tylko tak po prostu wiąche puścił

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34689
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3438
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Axl rozmawia z fanami
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 12, 2008, 05:30:40 pm »
0
Mógł odwiedzać,ale nie pisać. Nie na darmo admini gadali,że forum jest obserwowane. Zresztą Axl juz kiedyś pisał,parę lat temu zdaje się. Pamięta ktoś?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Axl rozmawia z fanami
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 12, 2008, 05:32:44 pm »
0
tez na szybko tlumaczone, ze skrotami myslowymi... [tlumaczenie w trakcie...]

Czy byly jakies inne okladki do ChD?
-Tak. Sa jeszcze dwie inne i wkladka która sklada się z samych obrazkow –ma niedlugo wyjsc w jakies formie. Nie rozumiem czemu wyszla okladka która była tylko projektem zawierajacym bledy, nie widzielismy i nie dostalismy do akceptacji wersji finalnej tej okladki. Nie wiem czy innych ludzi obchodza okladki ale mi akurat zawsze zalezalo żeby takie rzeczy były dobrze zrobione. Teraz jest jakas bezsensowna, glupia wojna o ta okladke, ale w koncu pewne sprawy się wyjasniaja. Moja ulubiona okladka jest „How Are You Grenade”.


Co sadzisz o tym ze lepiej od ChD sprzedaje sie plyta Kanye Westa? Lubisz jego muzyke?
-Spotkalem Kanye na nagrodach Versace. To gość na poziomie. Uwielbiam Gold Digger (piosenke Westa nagrana z Jamie Foxxem) Jestem fanem jego wystepow scenicznych gdzie sporo się rusza podobnie jak ja na koncertach. Przed wydanie plyty wyslalem mu wiadomosc ze wszystkie bzdury pojawiajace się w mediach nie maja nic wspolnego z nami i zyczylem mu wszystkiego najlepszego. Ja przyjmuje z pokora nasze osiagniacia zwazywszy na to co zrobilismy.

Axl czy to ty kontrolujesz pogode czy Oprah Winfrey?
-Oprah

[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1486
Odp: Axl rozmawia z fanami
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 12, 2008, 05:38:48 pm »
0
Jeśli to był Axl (ciągle mi w to trudno uwierzyć, ale ja to niedowiarek jestem) to jestem w szoku oraz pod wrażeniem. Z tego tłumaczenia od Brou bardzo zaintrygowała mnie odpowiedź na pytanie dlaczego nie będzie powrotu Slasha, Duffa... Mam nadzieję, że poznamy wersję Axla w tej sprawie kiedyś...  

Troszkę też dziwne, że wszyscy wspominali o materiale na trzy płyty, a Axl wspomniał, że planowali wydać podwójną...

No i kwestia o której wspomniał Zqyx. Dlaczego nikt nie pytał o skład, plany koncertowe itp.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34689
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3438
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Axl rozmawia z fanami
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 12, 2008, 05:42:23 pm »
0
Pytano o Fincka i Bucketheada. Nikt jeszcze nie przetłumaczył,więc powiem krótko,że z tego,co przeczytałem i zrozumiałem,to Axl zaprasza Bucketheada,a w sprawie Fincka nic nie jest przesądzone. Podobnie jak w sprawie trasy.

Dwupłytowe CHD nie musiałoby wykluczać 3 płyt w sumie,bo przecież podwójny album liczy się jako 2 płyty,a nie jedna.
Po prostu zdecydowali jak zdecydowali,ale dobrze wiedzieć,że materiał na kolejną płytę jest. A skoro chcieli CHD podwójne,to kolejna płyta blisko  :radocha:
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Axl rozmawia z fanami
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 12, 2008, 05:45:39 pm »
0
NIe no ja jestem w szoku, jeśli to na prawdę on, to wywarł na mnie duże wrażenie, zamiast udzielać wywiadów dla różnych gazet, robi to na forum dla fanów, i to mi się podoba :D

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Axl rozmawia z fanami
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 12, 2008, 05:47:00 pm »
0
Dlaczego uzywasz nicka Dexter?
-To imie moje kota nazwanego na czesc showu w programie Showtime.. Ten kot to systematyczny zabojca

Jak sie czules gdy podczas NR na koncercie w Bogocie w listopadzie 1992 nastapilo oberwanie chmury?
-To było wrecz nierealne, religijne przezycie. Podobnie jak nasz samolot scigany przez wojsko.

Co sadzisz o coverach wlasnych piosenek?
-To zalezy ale ogolnie sa super.

Jak ukladaja sie twoje relacje z bylymi czlonkami/przyjaciolmi z GNR?
-Nie jestem pewien czy rozumiem to pytanie

Kiedy mniej wiecej chcialbys wydac kolejna plyte?
-Może o tej samej porze nietoperza w przyszlym roku – zobaczymy.
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline molinari

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Respect: 0
Odp: Axl rozmawia z fanami
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 12, 2008, 05:50:45 pm »
0
bylo tam pytanie na przewidywalan date wydania kolejnej plyty i odpowiedz byla cos w stylu byc moze za rok o tej samej porze, tak mi sie zdaje

jesli chodzi o trase bylo pytanie o planach wystepow w Australli, Axl odpowiedzial ze narazie nie ma planow ale pewnie sie pojawia, raczej malo prawdopodbne aby byla zaplanowana swiatowa trasa bez uwzglednienia Australii wiec trudno wierzyc w styczniowe koncerty.

z Innych waznych to teledysk "soon" ale to okreslenie juz znamy :D :D.

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Axl rozmawia z fanami
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 12, 2008, 05:56:17 pm »
0
Czy Robin jest w zespole czy nie ?
-Jest jak jest. Żadne decyzje nie zostaly podejete przez niego, mnie lub przez innych o których bym cos wiedzial. Spedzamy ze soba czas w trasie, gdy pracujemy w studiu albo spotykamy sie gdzies towarzysko np na kolacji u przyjaciela, czy imprezie. Ale wraz z wiekiem ludzie maja swoje wlasne zycia i zajecia. Czlonkowie Rolling Stones nie chodza na kregle w każdy wtorek itd. Robin prowadzi bardzo odmienne zycie. Z tego co wiem to ma trapez (do akrobatyki) w ogrodzie oraz telewizor w szafie (skladziku, garderobie?). Robin skonczyl swoja robote na nastepna plyte wiec nie ma dla niego za wiele do roboty poza trudna do okreslenia promocja a zreszta on woli grac koncerty. Bardziej chodzi o to żeby zobaczyc jak się będą sprawy mialy gdy GNR podejmie decyzje ze czas na trase koncertowa i wtedy sprobujemy dogadac się co do tego co komu wtedy pasuje.
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34689
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3438
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Axl rozmawia z fanami
« Odpowiedź #56 dnia: Grudnia 12, 2008, 05:57:40 pm »
0
Trasa na początku może obejmować Amerykę Południową ( 100 lat tam nie byli) ,Amerykę Północną,a dopiero potem Europę i Australię,więc wcale nie jest powiedziane,że nie będzie światowa i wcale nie jest powiedziane,że w przyszłym roku trafią do Australii,czy gdziekolwiek. To,że plany koncertowe Fortusa kończą się niedługo nie znaczy,że Gunsi od stycznia ruszą w trasę,bo na przykład w lutym koncert ma Chris. Równie dobrze trasa może rozpocząć się w maju,lub później. Po trasie NIN,nie wiem kiedy oni dokładnie kończą. Sporo zależy od tego,czy jest sens czekać na Robina. Z tego,co mówił  Trent po tej trasie NIN planuje dłuuuższą przerwę. Może warto poczekać,a ten czas przeznaczyć na promocję. Jest co promować.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
Odp: Axl rozmawia z fanami
« Odpowiedź #57 dnia: Grudnia 12, 2008, 06:00:19 pm »
0
Dziękuję bardzo za tłumaczenia  :) to się robi coraz ciekawsze  :D chociaż dalej ciężko mi to ogarnąć  8) pytań było sporo a teraz za dużo odpowiedzi   ;)
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1486
Odp: Axl rozmawia z fanami
« Odpowiedź #58 dnia: Grudnia 12, 2008, 06:06:16 pm »
0
Krótko mówiąc: będzie trasa poznamy szczegóły dotyczące składu.

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Axl rozmawia z fanami
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 12, 2008, 06:09:37 pm »
0
Jesli moglbys znow pracowal z Bucketheadem to wolalbys nagrywac cos z nim w studiu czy zaprosic go zeby gral z wami koncerty?
-Nie mam nic do Bucketa. Ciezko powiedziec co było prawda a co nie z rzeczy które mowil nam Merck. Bucket będzie mile widziany żeby grac z nami koncerty jesli obie strony beda zainteresowane i dogadamy sie co do tego na jakis rozsadnych warunkach. Osobiscie super mi się gra z Bucketem. Ale mam tez sporo zalu, wyszlo jak wyszlo, a inni wykorzystali nasza cisze oraz brak wiedzy publicznej na ten temat dla swoich wlasnych celow a kosztem Bucketa i naszym.


na razie tyle, moze pozniej wiecej
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13576
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax