Autor Wątek: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF  (Przeczytany 55066 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34682
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
0
Long live rock n' roll! Osobny topic?:)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12050
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2208
    • As Koncertowy
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #151 dnia: Kwietnia 13, 2012, 09:04:41 pm »
0
http://www.gunsnroses.com.pl/forum/news-20/oswiadczenie-izzy'ego-stradlina/

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

no Kaczyński pełną gębą- nie, bo nie.


Z ostatniego koncertu w Los Angeles :P


Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3598
  • Respect: +1424
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #152 dnia: Kwietnia 13, 2012, 11:56:14 pm »
0
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=7N_4qNVKJbY" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=7N_4qNVKJbY</a>

Offline Mr. Hudson

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • GUNS N' ROSES RULES
  • Respect: +31
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #153 dnia: Kwietnia 14, 2012, 12:24:58 am »
0
no nie wiem czy kilka telefonów wystarczy... Axl to Axl, chyba również miałby to gdzieś. Ale kurde, mógłby to zrobić dla fanów :D:D:D
..:: SAUL 'SLASH' HUDSON TO PRAWDZIWY MAESTRO ::..

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12050
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2208
    • As Koncertowy
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #154 dnia: Kwietnia 14, 2012, 01:15:37 am »
0
BREAKING NEWS: Myles Kennedy is going to Cleveland to HOF

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3598
  • Respect: +1424
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #155 dnia: Kwietnia 14, 2012, 01:24:45 am »
0
Właśnie też przeczytałem, co najlepsze myślałem o tym parę godzin wcześniej. W sumie na blachę zna w cholerę tekstów, jak już mają coś zagrać to lepiej niech on śpiewa niż jakiś typ znikąd. I tak szopka z tego wyszła, parę dni wcześniej. Niech przynajmniej zrobią show. Fajnie, że chłopaki chcą to jakoś uratować. Eddie Trunk też na twitterze już świruje:

Cytuj
Eddie Trunk ‏ @EddieTrunk
@Slash w/ @MylesKennedy & The Conspirators should just play & plug in other Guns guys for Hall. Band kicks ass! Who knows what's really up?

Eddie Trunk ‏ @EddieTrunk &nbsp;
Likely @MylesKennedy will join us live next Friday. Just a hunch but there must be some mad scrambling going on in Cleveland I would think..




Mamy Komplet:
‎Gilby Clarke is in Cleveland too ! " Back in Cleveland, My Hometown"
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2012, 01:48:42 am wysłana przez cravenciak »

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #156 dnia: Kwietnia 14, 2012, 01:46:29 am »
0
 :facepalm:,jak sępy.....mam nadzieje że ich wygwiżdżą ze sceny razem z tym Mylesem na czele........co to kur....a wystep Slasha ???Niech spierd..... z tą swoją kapelką.Nawet w takim momencie musi się wcisnąć na szkło,niech jeszcze zaprosi Fergie i Paulinkę.Zrobi sobie swoje show z tej uroczystości?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2012, 01:51:45 am wysłana przez Artur78 »

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3598
  • Respect: +1424
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #157 dnia: Kwietnia 14, 2012, 01:47:59 am »
0
Opanuj się, prostaku.

Zagra Duff, Steven, Slash, Gilby, Matt (nie wiem na czym) i Myles zaśpiewa. Żadna "kapelka" grać nie będzie.

Abstrahując od tematu, ta kapelka gra lepiej piosenki GNR niż obecne GNR, to tak słowem wstępu i zakończenia dla ignorantów. Śledzę to forum od niedawna, ale jesteś pierwszą i jedyną osobą, która sieje taki ferment, że się odechciewa cokolwiek czytać. Weź zrób coś ze sobą, bo wszystko co piszesz jest tak małe i beznadziejne, że ręce opadają.

"Nowicjuszu"  :facepalm:
 13. Zasady użytkowania forum oraz serwisu:

§ 2. Obowiązuje bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów oraz treści obraźliwych w stosunku do innych użytkowników oraz osób będących przedmiotem wypowiedzi/dyskusji.

mafioso
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2012, 01:56:16 am wysłana przez cravenciak »

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #158 dnia: Kwietnia 14, 2012, 01:50:39 am »
0
Nowicjuszu uważaj na słowa....... to tylko swiadczy o Tobie.
 13. Zasady użytkowania forum oraz serwisu:

§ 5. Należy pisać na temat. "Offtopicowanie" będzie karane. Posty typu: ":haha:", ":LOL:";, "Cheesy/:)/" xD" będą usuwane. Nie masz nic do powiedzenia - po prostu nic nie pisz (3).

Za całokształt pisania nie na temat, w każdym topicu.

mafioso

Offline paula_00

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Płeć: Kobieta
  • "All we need is just a little patience."
  • Respect: +91
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #159 dnia: Kwietnia 14, 2012, 01:53:07 am »
0
Twój wcześniejszy post też świadczy o Tobie :???:.co Ci zrobił takiego Slash ? . może nie chce zawieść fanów, którzy czekają na występ w przeciwieństwie do Axla. :P
SLASH 13.02.2013 ♥

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #160 dnia: Kwietnia 14, 2012, 01:57:32 am »
0
Twój wcześniejszy post też świadczy o Tobie :???:.co Ci zrobił takiego Slash ? . może nie chce zawieść fanów, którzy czekają na występ w przeciwieństwie do Axla. :P
Czyli napisałem że jest prostakiem tak?Sam Slash to nie Guns N' Roses.Chyba nie chce zawieść swoich fanów...Ja nie jestem jego fanem, SOLO plus jego goście !!!!!! Lepiej niech sobie daruje taki występ,On plus Steven,Duff,Izzy TAK,to nie jego osobista impreza.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2012, 02:00:49 am wysłana przez Artur78 »

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3598
  • Respect: +1424
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #161 dnia: Kwietnia 14, 2012, 01:59:02 am »
0
Toczysz pianę z ust, a dalej nie skupiłeś się na tyle by przeczytać ze zrozumieniem to co napisałem. Powtarzam, ogarnij się.

@down

Zabrać niektórym dostęp do Internetu, natychmiast...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2012, 02:04:06 am wysłana przez cravenciak »

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #162 dnia: Kwietnia 14, 2012, 02:02:14 am »
0
Kończe z Tobą dyskusje,nie warto sczępić pióra,szkoda klawiatury,siedż sobie do rana,dobranoc.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34682
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
0
Spokoj!!! Chcecie isc na solo to ok, ale poza forum.  Bo jak nie to sie niektorym Teleranek zabierze;)  Mimo, ze fajnie byloby zobaczyc prawie wszystkich razem, to jestem sceptyczny w kwestii Mylesa. Sa wsrod bylych Gunsow osoby, ktore lepiej lub gorzej, ale spiewaly ich kawalki. RRHOF  nie wymaga zagrania Comy, czy Estranged. Wystarczy np.  Scom, Knockin i  Patience. A to nie jest wokalnie ponad sily ex Gunsow. Chca wystapic dla fanow i siebie, prosze bardzo. Ale niech to beda ex Gunsi/ Gunsi, a nie ktokolwiek. Poza tym wole, zeby to byli oni niz np. Kid Rock badz Green Day. Ja wiem, ze dla wielu z Was GnR to Axl i tylko Axl. Dla mnie nie. Sprzeciwialbym sie, gdyby ktokolwiek z nich chcial isc tam sam i uzurpowac sobie prawo do tego, ze on jest GnR, ale prawie wszyscy razem? Czemu nie.  Decyzja jednej osoby nie powinna przekreslic wagi tego wydarzenia. Nie odbieram Axlowi niczego, szanuje i moze poniekad rozumiem jego decyzje. Nie chce, nie idzie. Ale niech zamiast niego nie pojawia sie Myles. Mimo, ze czesto wyja i pieja podobnie:p
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #164 dnia: Kwietnia 14, 2012, 08:23:30 am »
0
Duff zaśpiewałby So Fine, Izzy 14 Years (gdyby się jednak pojawił) i Myles nie byłby nikomu potrzebny :P Ale, żeby nie było, że marudzę to i tak to pozytywna informacja. Super jakby zagrali coś razem mimo braku Axla.

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13351
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax