Autor Wątek: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF  (Przeczytany 55065 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #90 dnia: Kwietnia 12, 2012, 05:50:00 pm »
0
Ja rozumiem, że Axl nie chce się tam pojawić, bo wiadomo, że od razu by było gadanie o reunionie i tak dalej, ale nie rozumiem, czemu, przez wzgląd na fanów, którzy poznali go w większości dzięki twórczości sprzed dwudziestu kilku lat i tego, czego wtedy dokonali jako zespół, Axl nie chce być tam po prostu uwzględniony.

Offline Pewien Znany Ktoś

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #91 dnia: Kwietnia 12, 2012, 05:54:38 pm »
0
Wiele rzeczy, które robi Axl mi się nie podoba ale jego nieobecność to raczej nie jest nic złego. Nie ma ochoty się tam pojawić, uprzedził o tym fanów i organizatorów, napisał mniej więcej dlaczego i jest ok. RARHOF to przeciez nie jest jakas obowiazkowa organizacja wiec po co mialby tam przychodzic skoro nie chce xd Izzyego tez nie bedzie a nie ma tylu glosow ze to nieprzyznawanie sie do GNR itd itp. Inni będą i fajnie. Może Slash pogada z Duffem o Velvetach czy cos <3
When you're talkin' to yourself
and nobody's home
You can fool yourself
You came in this world alone
(Alone)

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #92 dnia: Kwietnia 12, 2012, 06:29:14 pm »
0
Wydaje mi się że cały problem tych którzy krytykują Axla(najczęściej przeciwnicy obecnego Guns N' Roses) sprowadza się do tego że bez niego,jego udziału w tej ceremonii traci ona sens i nie zmieni tego faktu nawet jak pojawi się tam Slash,Steven,Duff i Izzy,jak on może coś takiego chłopakom zrobić.Nie picujcie tutaj że nie o to chodzi.Jestem ciekaw ile fucków poszło z ust np.Stevena.
Skoro wszystko wiesz to po co Ci w ogóle czytać inne komentarze.
Mnie przykładowo nie robi, że Axl'a nie będzie. Nie zaskoczył mnie tym bardzo, chociaż jestem zawiedziony, bo myślałem, że w końcu jakieś ludzkie dojrzałe zachowanie przejawi. No ale znów ta sama śpiewka... Świat się pomylił:]
Nikt tam za Axl'em płakać nie będzie, bardziej spojrzą na niego jak na świra. Każdy wie jaki miał wkład i tego mu się nie odbierze.

Porównywanie sytuacji do małżeńskiej wierności jest delikatnie mówiąc zupełnie nietrafione.

Twierdzenie, że Axl się rozwija i ciągle tworzy jest jedynie niczym nie popartym życzeniem, oby jednak też faktem. Tego jednak nikt stąd nie wie.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #93 dnia: Kwietnia 12, 2012, 06:30:24 pm »
0
` Biorąc pod uwagę historię Guns N’ Roses, tych którzy planują się pojawić wraz z tymi, których wybrała Hall Of Fame z przyczyn własnych, aby uczestniczyli w „naszym” wprowadzeniu (dla jasności są to decyzje z którymi się nie zgadzam, nie wspieram ani nie czuję, żeby Hall Of Fame miało jakiekolwiek prawo podjąć) ` Czyli twoim zdaniem ta wiadomość oświadcza że Axl mówi o tym iż czuje potrzebę pojawienia się Gunsów na gali? Ja wyciągam wnioski, wyrażam własne zdanie i opinie, a jak widać są one zróżnicowane. Nie bazuje tylko na tym liście,  tylko zbierając wszystko razem do kupy takie właśnie odnoszę wnioski. Nic nie bierze się z niczego i nie ma tu przeciwników obecnego składu tylko zachowania Axla. Oczywiście, bez jego udziału gali ujmuję się sens, bo od zawsze wielu ludzi na wypowiedzenie nazwy Guns N` Roses kojarzą Axla Rose, lidera grupy i fakt, że nie jest on tylko  przeszłością grupy jak Izzy, Slash, Duff i Steven też ma duże znaczenie. Z reakcją Stevena mogę się zgodzić, bo on ciągle chce reunionu. Dużo fanów już o tym nie myśli, a przynajmniej ja chciałabym żeby przestali ciągnąć tą beznadziejną już wojnę do czego w jakiś stopniu mogłaby przyczynić się gala dlatego nie popieram decyzji, oczywiście tak zadecydował Axl do czego ma prawo, co nie zmienia faktu, że ja mam prawo jej nie popierać i takie podjęłam stanowisko.
Poraz kolejny powtórze,Axl nikomu z klasycznego składu  w tym oświadczeniu nie ujmuje zasług,podziękował wszystkim ładnie za wybór,wsparcie.Reszta niech się zjawi na tej gali,chcą niech będą,zasługują na to.A tak na marginesie,podałeś fragment z którego nic nie wynika,czemu nie podałeśfragmentu w którym Axl podkreśla że nikomu niczego nie odbiera w zakresie zasług?

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #94 dnia: Kwietnia 12, 2012, 06:36:47 pm »
0
Moim zdaniem Axl boi  konfrontacji z częścią starego składu. Dla mnie jako fana jest to nie ok tak jak cały ten list. Axl coraz bardziej staje się "odludkiem" tak jak np. Michael jackson itp. Żyje w swoim  świecie, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, i wszystko jest i musi być tak jak tylko on chce. Axl chwali nowy skład itd itd. Dla niego spoko jest wziąć sobie kilku fajnych kolesi (nic nie mam do nowego składu), którzy nie mają żadnego prawa głosu i są na każde skinięcie. To spoko kumple, zajebiści muzycy ale czy to jest normalny zespół w 100%. Axlowi to odpowiada. Co do ChD to ja nie mogę ciągle się przekonać. Całe to nagrywanie tyle trwało bo Axl sam nie wiedział sam czego chce. Płyta bardzo przeciętna, którą w końcu musiał wydać przyciskany przez wytwórnie(milionowe zaliczki itp.) Czy Axl naprawdę jest zadowolony z tej płyty,nie wiem, tak mówi w wywiadach, ale czy ta płyta chociaż w połowie dorównuje wcześniejszym płytom(pominę SI). Zaraz po wydaniu, czy nawet przed samym wydaniem ChD czytałem wywiad i Axl zapytany dlaczego nie wydał tej płyty pod swoim nazwiskiem jako album solowy, powiedział że to byłoby jego samobójstwem pod względem finansowym i stałby się bankrutem,że dlatego używa nazwy zespołu,że przez tyle lat nagrania pochłonęły niesamowitą kasę.  Nie mówcie więc,że to nie komercha? Koncerty dobrze się sprzedają na całym świecie, to sie jeździ i gra w kólko to samo od 20 lat, taki greatest hits. Fajnie,że grają ale wkurza mnie takie pier.dolenie, że teraz to jest ZA***STY zespół off i uff, że jeszcze lepszy niż ten orginalny. To takie tylko odcinanie kuponów jak Slash i reszta, chociaż niektórzy coś próbują robić innego. Axl gada, że czas iść do przodu a piosenki na ChD powstawały jeszcze, albo ich szkice, w czasach starego składu w 90-tych latach i gdzie jest krok do przodu? Potem były miksowane i przerabiane lat naście. Nie mam nic do nowego składu ale jeżeli mam traktować ich jako gnr to niech nagrywają nowe płyty, to nie muszą być arcydzieła, niech tworzą jako zespół a nie, że może Axl coś tam powyciąga sprzed 15 lat. GN'R jest już legendą i zapisał się do historii muzyki właśnie ze starym składem z AFD w drugiej połowie 80-tych lat i dlatego Axl powinien iść na ta pieprzoną galę chociażby ze względu na fanów.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2012, 06:45:52 pm wysłana przez lewyism »

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #95 dnia: Kwietnia 12, 2012, 06:42:22 pm »
0
Wydaje mi się że cały problem tych którzy krytykują Axla(najczęściej przeciwnicy obecnego Guns N' Roses) sprowadza się do tego że bez niego,jego udziału w tej ceremonii traci ona sens i nie zmieni tego faktu nawet jak pojawi się tam Slash,Steven,Duff i Izzy,jak on może coś takiego chłopakom zrobić.Nie picujcie tutaj że nie o to chodzi.Jestem ciekaw ile fucków poszło z ust np.Stevena.
Skoro wszystko wiesz to po co Ci w ogóle czytać inne komentarze.
Mnie przykładowo nie robi, że Axl'a nie będzie. Nie zaskoczył mnie tym bardzo, chociaż jestem zawiedziony, bo myślałem, że w końcu jakieś ludzkie dojrzałe zachowanie przejawi. No ale znów ta sama śpiewka... Świat się pomylił:]
Nikt tam za Axl'em płakać nie będzie, bardziej spojrzą na niego jak na świra. Każdy wie jaki miał wkład i tego mu się nie odbierze.

Porównywanie sytuacji do małżeńskiej wierności jest delikatnie mówiąc zupełnie nietrafione.

Twierdzenie, że Axl się rozwija i ciągle tworzy jest jedynie niczym nie popartym życzeniem, oby jednak też faktem. Tego jednak nikt stąd nie wie.
O rany :D,a ja odnosze wrazenie że płaczesz najwięcej.Świat się pomylił 8)....
Moim zdaniem Axl boi  konfrontacji z częścią starego składu. Dla mnie jako fana jest to nie ok tak jak cały ten list. Axl coraz bardziej staje się "odludkiem" tak jak np. Michael jackson itp. Żyje w swoim  świecie, który nie ma nić wspólnego z rzeczywistością, i wszystko jest i musi być tak jak tylko on chce. Axl chwali nowy skład itd itd. Dla niego spoko jest wziąć sobie kilku fajnych kolesi (nic nie mam do nowego składu), którzy nie mają żadnego prawa głosu i są na każde skinięcie. To spoko kumple, zajebiści muzycy ale czy to jest normalny zespół w 100%. Axlowi to odpowiada. Co do ChD to ja nie mogę ciągle sie przekonać. Całe to nagrywanie tyle trwało bo Axl sam nie wiedział sam czego chce. Płyta bardzo przeciętna, którą w końcu musiał wydać przyciskany wytwórnią. (Milionowe zaliczki itp.) Czy Axl naprawdę jest zadowolony z tej płyty,nie wiem, tak mówi w wywiadach, ale czy ta płyta chociaż w połowie dorównuje wcześniejszym płytą(pominę SI). Zaraz po wydaniu, czy nawet przed samym wydaniem ChD czytałem wywiad i Axl zapytany dlaczego nie wydał tej płyty pod swoim nazwiskiem jako album solowy, powiedział że to byłoby jego samobójstwem pod względem finansowym i stałby się bankrutem,że dlatego używa nazwy zespołu,że przez tyle lat nagrania pochłonęły niesamowitą kasę.  Nie mówcie więc,że to nie komercha? Koncerty dobrze się sprzedają na całym świecie, to sie jeździ i gra w kólko to samo od 20 lat, taki greatest hits. Fajnie,że grają ale wkurza mnie takie pier.dolenie, że teraz to jest ZA***STY zespół off i uff, że jeszcze lepszy niż ten orginalny. To takie tylko odcinanie kuponów jak Slash i reszta, chociaż niektórzy coś próbują robić innego. Axl gada, że czas iść do przodu a piosenki na ChD powstawały jeszcze, albo ich szkice, w czasach starego składu w 90-tych latach i gdzie jest krok do przodu? Potem były miksowane i przerabiane lat naście. Nie mam nic do nowego składu ale jeżeli mam traktować ich jako gnr to niech nagrywają nowe płyty, to nie muszą być arcydzieła, niech tworzą jako zespół a nie, że może Axl coś tam powyciąga sprzed 15 lat. GN'R jest już legendą i zapisał się do historii muzyki właśnie ze starym składem z AFD w drugiej połowie 80-tych lat i dlatego Axl powinien iść na ta pieprzoną galę chociażby ze względu na fanów.
Bicie piany o niczym....nie chce być na tej pieprzonej gali i tyle.Co ma z tym wspólnego długość i koszty nagrywania CHD?.Taki atak z jadem aby dojebać z nienawiścią bo nie chce uczcić swoją obecnoscią na gali składu z AFD....
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2012, 06:50:11 pm wysłana przez Artur78 »

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #96 dnia: Kwietnia 12, 2012, 06:50:31 pm »
0
O niczym? Lewisym ma zupełną racją. No może poza tym, że Slash tylko odcina kupony, a jednak nagrywa płyty:D
A ja nie płaczę, bo nie wiem czy wiesz, że chłopaki nie płaczą;P

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #98 dnia: Kwietnia 12, 2012, 07:08:06 pm »
0
bla bla bla bla

po chvj cytujesz całe posty?

Offline judastpriest

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 146
  • Slash
  • Respect: -10
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #99 dnia: Kwietnia 12, 2012, 07:13:02 pm »
0
Moim zdaniem Axl boi  konfrontacji z częścią starego składu. Dla mnie jako fana jest to nie ok tak jak cały ten list. Axl coraz bardziej staje się "odludkiem" tak jak np. Michael jackson itp. Żyje w swoim  świecie, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, i wszystko jest i musi być tak jak tylko on chce. Axl chwali nowy skład itd itd. Dla niego spoko jest wziąć sobie kilku fajnych kolesi (nic nie mam do nowego składu), którzy nie mają żadnego prawa głosu i są na każde skinięcie. To spoko kumple, zajebiści muzycy ale czy to jest normalny zespół w 100%. Axlowi to odpowiada. Co do ChD to ja nie mogę ciągle się przekonać. Całe to nagrywanie tyle trwało bo Axl sam nie wiedział sam czego chce. Płyta bardzo przeciętna, którą w końcu musiał wydać przyciskany przez wytwórnie(milionowe zaliczki itp.) Czy Axl naprawdę jest zadowolony z tej płyty,nie wiem, tak mówi w wywiadach, ale czy ta płyta chociaż w połowie dorównuje wcześniejszym płytom(pominę SI). Zaraz po wydaniu, czy nawet przed samym wydaniem ChD czytałem wywiad i Axl zapytany dlaczego nie wydał tej płyty pod swoim nazwiskiem jako album solowy, powiedział że to byłoby jego samobójstwem pod względem finansowym i stałby się bankrutem,że dlatego używa nazwy zespołu,że przez tyle lat nagrania pochłonęły niesamowitą kasę.  Nie mówcie więc,że to nie komercha? Koncerty dobrze się sprzedają na całym świecie, to sie jeździ i gra w kólko to samo od 20 lat, taki greatest hits. Fajnie,że grają ale wkurza mnie takie pier.dolenie, że teraz to jest ZA***STY zespół off i uff, że jeszcze lepszy niż ten orginalny. To takie tylko odcinanie kuponów jak Slash i reszta, chociaż niektórzy coś próbują robić innego. Axl gada, że czas iść do przodu a piosenki na ChD powstawały jeszcze, albo ich szkice, w czasach starego składu w 90-tych latach i gdzie jest krok do przodu? Potem były miksowane i przerabiane lat naście. Nie mam nic do nowego składu ale jeżeli mam traktować ich jako gnr to niech nagrywają nowe płyty, to nie muszą być arcydzieła, niech tworzą jako zespół a nie, że może Axl coś tam powyciąga sprzed 15 lat. GN'R jest już legendą i zapisał się do historii muzyki właśnie ze starym składem z AFD w drugiej połowie 80-tych lat i dlatego Axl powinien iść na ta pieprzoną galę chociażby ze względu na fanów.
bardzo mądry i sensowny komentarz, dziękuję

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #101 dnia: Kwietnia 12, 2012, 07:19:12 pm »
0
w związku z tym, że to fani wybrali gnr do rrhof - jest to kolejny sygnał pt 'mam ich w dupie'  ;)

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #102 dnia: Kwietnia 12, 2012, 07:19:24 pm »
0
Z ChD itp.bardziej mi chodziło z odpowiedzią na kilka wcześniejszych postów.
Axl dla mnie zachowuje się jak małe dziecko. On pewnie poszedł by na galę jakby wszystko byłoby tak jak on chce. Żeby on wybrał kto ma stać na scenie, kto go będzie wprowadzać, kto na publiczności, jacy dziennikarze i pytania, kto ma co powiedzieć i w ogóle. A tak mogą powstać jakieś krępujące sytuację, niewygodne pytania czy oskarżenia. Jakby się wtedy zachował? Cały ten list to dla mnie ściema, takie tłumaczenie, żeby się wykręcić. ;)

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #103 dnia: Kwietnia 12, 2012, 07:23:53 pm »
0
Fajnie, tylko tutaj nie dyskutujemy nad twórczością tylko nad faktem "sprzeciwu" Axla. Piszę służbowo więc, uważać na kropy ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2012, 07:26:22 pm wysłana przez krelke »

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #104 dnia: Kwietnia 12, 2012, 07:28:30 pm »
0
O niczym? Lewisym ma zupełną racją. No może poza tym, że Slash tylko odcina kupony, a jednak nagrywa płyty:D
A ja nie płaczę, bo nie wiem czy wiesz, że chłopaki nie płaczą;P
Nie uważam,że Slash tylko odcina kupony, ale większość tak uważa. Chciałem porównać obecny gnr np do Slasha. Slash to dobry gitarzysta i gra muzykę na dobrym poziomie ale nie stworzył nic wielkiego po odejściu tak jak i reszta, tak samo jest z gnr i ChD. Wszyscy wiekszą popularność i sławę zyskują przez nazwiska jako byli bądź obecni członkowie gnr.

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13348
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax