Autor Wątek: Axl oświadcza  (Przeczytany 23570 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

smakol

  • Gość
Odp: Axl oświadcza
« Odpowiedź #75 dnia: Grudnia 16, 2008, 01:43:45 am »
0
Może Axl tłumaczy się dlaczego nagrał słabą płytę, której sprzedaż będzie na poziomie Contrabandu...
Stary, pod względem artystycznym nie ma lepszej płyty GnR więc co Ty to do Cłontlabandu porównujesz?


UYI było dużo lepsze ! Choc Chd lubie ! Co do oświadczenia to mam nadzieje ze wszyscy na forum zachowają zdrowy rozsądek: bo nie sposób uznać teraz którejś z wersji za prawdziwszą, w opiniach na temat rozpadu itd. mamy 3 głosy vs 1den...najlepsza w takiej sytuacji byłaby debata między członkami starego gn'r :P ale to niestety  niemożliwe. Wierze że Axl mógł mieć dyktatorskie zapędy, wierze też że slash miał materiał który chciał przeforsować na nowa płytę i że panowie nie mogli się dogadać co do tego jak miałaby ona wyglądć, ale co do praw do nazwy itd. to wersja Axl'a mi jakoś nie pasuje...

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34751
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Axl oświadcza
« Odpowiedź #76 dnia: Grudnia 16, 2008, 07:01:36 am »
0
Żadnych ofiar ?  :lol:
Dziiiwne  :P

Myślę,że prędzej czy później pewne pytania do Slasha i innych padną ze strony dziennikarzy. Kto wie,może jakiś pozew nawet będzie ;)
Prawdy nie poznamy.Ale zaskoczyło mnie coś innego,zarówno Duff,jak i Matt mają w swojej twórczości piosenki z "blame" w tytule". Zaskakujący zbieg okoliczności ;)

Swoją drogą - nie wiem,czy ktoś zwrócił uwagę na zwrot Happy Holidays z listu Axla. Zdaje się,że Rose powiedział juz swoje i teraz przynajmniej do świąt będzie milczał. Zobaczymy.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2008, 07:04:44 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Axl oświadcza
« Odpowiedź #77 dnia: Grudnia 16, 2008, 11:56:56 am »
0
Może i masz rację Smakol ,ale zauważ że to są akurat trzy głosy ludzi którzy nie są założycielami Guns N' Roses a ze zdaniem Matta to ja się nie licze za bardzo, bo to był od zawsze taki i jest dotej pory osobisty perkusista Slasha,więc się niedziwie że przytakuje mu na każdym kroku w każdej kwestii.Izzy Stradlin nigdy otwarcie nie stwierdził że odszedł przez dyktatora Axla,było wiele czynników.Steven Adler sam na własne życzenie się wyeliminował wolał prochy od grania w zespole,raczej się Axlem i kumplami nie przejmował,ocknął się jak mu na dragi kasy zaczeło brakować...

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Axl oświadcza
« Odpowiedź #78 dnia: Grudnia 16, 2008, 12:19:46 pm »
0
Swoją drogą - nie wiem,czy ktoś zwrócił uwagę na zwrot Happy Holidays z listu Axla. Zdaje się,że Rose powiedział juz swoje i teraz przynajmniej do świąt będzie milczał. Zobaczymy.

i dobrze, bo co za duzo to nie zdrowo

i tak wykonal wielka robote - te pare dni na forum i setki pytan na ktore odpowiedzial - i najdluzsze oswiadczenie ktore napisal w zyciu  ;)
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

smakol

  • Gość
Odp: Axl oświadcza
« Odpowiedź #79 dnia: Grudnia 16, 2008, 02:02:27 pm »
0
Może i masz rację Smakol ,ale zauważ że to są akurat trzy głosy ludzi którzy nie są założycielami Guns N' Roses a ze zdaniem Matta to ja się nie licze za bardzo, bo to był od zawsze taki i jest dotej pory osobisty perkusista Slasha,więc się niedziwie że przytakuje mu na każdym kroku w każdej kwestii.Izzy Stradlin nigdy otwarcie nie stwierdził że odszedł przez dyktatora Axla,było wiele czynników.Steven Adler sam na własne życzenie się wyeliminował wolał prochy od grania w zespole,raczej się Axlem i kumplami nie przejmował,ocknął się jak mu na dragi kasy zaczeło brakować...

No to zostają 2 głosy do 1dnego ( Duff i Slash ) a izzy też się już kiedyś wypowiadał co do chęci kontrolowania wszystkiego przez Axl'a... Tyle że miał też pare wypowiedzi pod adresem Slasha-ale jakoś i z rudym i z kudłatym żyje w zgodzie ! tak naprawdę to chyba tylko dokładne przesłuchanie Izzieo dałoby odpowiedź jak to było :P

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Axl oświadcza
« Odpowiedź #80 dnia: Grudnia 16, 2008, 04:51:44 pm »
0
Swoją drogą - nie wiem,czy ktoś zwrócił uwagę na zwrot Happy Holidays z listu Axla. Zdaje się,że Rose powiedział juz swoje i teraz przynajmniej do świąt będzie milczał. Zobaczymy.
Zauważone ;) Podziękowania i pozdrowienia "z Polski" wysłałam na MySpace Gunnersów  :sorcerer:
PS. Nie złożył życzeń noworocznych, więc może to zrobi znów za pośrednictwem Forum  :rolleyes: ;)

Offline el_kielbazos

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 35
  • el_kielbazos + Gibson Les Paul = Covers Of G'N'R..
  • Respect: 0
Odp: Axl oświadcza
« Odpowiedź #81 dnia: Grudnia 16, 2008, 08:53:44 pm »
0
   
Dzisiaj (14 grudnia), Axl zamieszczona więcej odpowiedzi na pytania od fanów na chinesedemocracy.com:

P: - Czy pójdziesz z powrotem w studiu, aby nagrać, czy zrobiłeś wszystkie rzeczy mieć zapisane obecnie?

A: Prawdopodobnie i to jest żart prawda? lol

P: - Czy kiedykolwiek będzie godną promo i wywiady itp dotyczące tego albumu lub jest to to?

A: Nie było IMO dobrze przemyślane plany i strategie, które niestety zostały pominięte raz byliśmy naciskając płyt. Nie będzie właściwego wywiadów, a niektóre są już zaplanowane na wiele później celowo. Bóg pomysł, badwell zobaczyć. Im happy zapisów obecnie resztą jeden koszmar na raz.

P: - Jaki jest Twój ulubiony zespół ATM / jaki był ostatni koncert udał się do Ciebie?

A: Nie ma fave naprawdę w tej chwili. Id komentarz raczej nie tyle na tym, co mogę słuchać lub co pasm itd. To hasn't okazało się tak dobrze i wydaje się, zwłaszcza jeśli Ive były pozytywne, tak Id raczej skupić się na tym zespole. Cant remember. Rzeczywiście zadziwiająco Im nie tak duży na żywo osobiście, nigdy nie było. To nie znaczy I cant przejdź do zdarzenia i posiadać dobrą lub bardzo czasu i naprawdę enjoy it.

P: - Dlaczego zdecydować się na tej linii śpiewać, "Ale ja nie chcę to zrobić" w tym głosem?

A: Because I like it, feel it absolutnie pasuje do utworu, jest trochę reggae itp i jest mnóstwo zabawy osobiście.

- Wrócić do Australii najszybciej ...

A: Kiedy możemy!

Q: Jak zamierza Pan podjąć bardzo głęboko emocjonalnych rzeczy, aby wyodrębnić słowa, zauważa, piosenki?

A: Zawsze inny, najbardziej razy znacznie trudniejsze niż Id wolą i oczywiście, jeśli jej o czymś nieprzyjemne, że przynosi inne problemy do gry.

P:-I Love To jest niesamowite, co następnego utworu w trylogii?

A: Nie wiesz, mamy akustyczny kawałek Czuję się naprawdę mogę pracować i można usłyszeć z resztą pomysłów w mojej głowie tak może

P:-hows w autobiografii going?

A: Odebrane.

Pyt: Czym jest przyszłość dla "OMG"?

A: Theresa remix w / mnóstwo nowych wokal i gitara Wilder intro, ale jej nie podjął wszystkich, że poważnie.

Q: Czy Brian May pojawiają się na Atlas Shrugged?

A: Być może na jego zastępcę lub bitów, w tym utwór ma więcej wspólnego z rejestrujące kwestii i wypracowanie mieszać do dobrego poziomu.

P: Co się stało z 01 i 06 rzekomej DVD.

A: Jakie DVD?

P:-Dziękujemy za znajdujące się na MJ Fox przypadku choroby Parkinsona.

A: Moje podziękowania dla Michała, Mohammeda i Martina Scorcese za mnie.

Q: Czy masz zamiar przyjechać do Chorwacji biggrin

A: Chcę tego. Twój części świata została przez tak wiele.

P: Jaka część gitara pracy dla Ciebie jest cioto?

A: Napisałem Robins bitowych w drugi werset. Theres mikroskopowych bitów całej zwykle tkane w drugiej gitary. Nie bity całej celu podstawowego zasilania cięciwa bit był początkowo kopalni, jak duch Teresy bitowe, że stanowiły podstawę do końca wokalnych melodii prawo befor e Robins riffs w jednej strony w outro przed Wiadra solo i jak on do samego końca Theres partii nieco ponad kopiowane bitów tkane i bardzo małych, ale uporządkowanych bitów.

P: A kobiety, które wpłynęły na piśmie o nowych Ballady.

A: Ha! Również dotrzeć do tych nieco później jako theyre trochę bardziej skomplikowane niż prosta odpowiedź na kilka nazwisk, ale większość z nich kompozyty i stał się znacznie bardziej niż piosenka o konkretnych osób.
Chcę też jeszcze raz ludzie mają szansę rozwijać swoje własne relacje z materiału trochę. Nie uniku, ponieważ większość z tych odpowiedzi ukażą się wraz z upływem czasu.

P: - Axl, możesz zwolnić HOB 01/01/01 na dvd, czy mają one dostępne do pobrania dla kibiców poprzez gnr stronie?

Odp: pytanie i odpowiedź.

Q: Czy masz zamiar się na forum lub czasami jest to jednocześnie coś?

A: No zobacz jak to działa.

P:-Wszelkie plany na aktualizację strony internetowej, aby uczynić go bardziej przyjazny kibic ...? I to, co kiedykolwiek zdarzyło się na rzeczy fan klub?

A: Ive rozpoczął (ponownie) niedawno do dokonania próby próby i coś tam będzie. Jej były bardzo frustrujące. Ive miał pomysły, ale byłego zarządzania wyszedł z nich. Poprzednia tego, co mamy teraz Ive konsekwentnie miał inne próby ciśnienia i kolejowe do mnie do pracy z innymi, że zdecydował się nie jak to było więcej niż około kierowniczym kontroli dobrą stronę internetową, a nie w moim najlepszym interesie, więc pomysły i wstrzymanych go zazwyczaj po prostu nie siedzi. Plus jak frustrujące jak miało to miejsce dla wszystkich, nie było czasu, aby rozmawiać publicznie. Więc on konsekwentnie wstrzymanych.

P: Jakie są Pana poglądy na Przemyt i Libertad?

A: Złe zapisać ten jeden. Są oczywiście obszary bardzo pobierane i Id raczej wziąć rzeczy jeden krok na raz.

P:-IF Robin is gone, który chcesz zastąpić go?

O: Dobre pytanie! biggrin

P: Co jest z tym goin na biografię Pozdrawiam

Odp: pytanie i odpowiedź.

Q: Kto Shackler i dlaczego on chce zemsty?

A: On mieszka głęboko w obrębie każdej duszy mieszając tylko wtedy, gdy księżyc jest prawo lub zapach KFC. Albo jak mówi Brain Once upon a time to była Shackler ninja

Q: Jak d Ci te dziwne dźwięki na początku utworu, że dźwięk sorta jak słonie?

A: Wiadra Thats gitara. Które wiedząc, że jego, jak słyszę je i mogę zrozumieć, inni o różnych wrażenie.

A na innym notatkę I dont really get przemysłowej rap on rozważa te gitary z bardzo minimalnym kluczy. Niektórzy, co może zostać pomylone klucze są różne Wiadra gitara i moje bity podstaw tle wokal. IMO, jak jej nie jasne dla przeciętnego słuchacza Co dokładnie dzieje się coś i nie są wykorzystywane do najbardziej skłania go do lumped dostać się do kategorii i przez niektórych jego nie tak niewinny jak jego cute IMO, które ponownie robi niedźwiedzia do utworu i kinda like the band, jak czułem, kiedy wygrał Sweet Child Moonman jak heavy metal.

Ive nigdy nie lubił tego typu oznakowania, ponieważ skłania do próby i gołębi otwór materiału i zespołu szczególnie w mediach głównego nurtu. Chociaż istnieją inni, którzy legalnie korzystać z utworu i zobacz go w ten sposób za swoje własne powody, jak również tak potem może jej, że nie wszystkie ważne.

Though także trzmiele gra kilku części podstawie Bucket i jest głównym werset Riff jest jego i jego wydajności. Bumbles poprawne, co powiedział publicznie, że jej po prostu Theresa wiele więcej się dzieje, jak tam dobrze.

P: Co to Riad / beduin i można wyjaśnić po raz ostatni, jeśli piosenka jest Oklahoma, czy nie?

A: Kolejny jeden krok na raz pytanie! Oklahoma, które jej nie później stał się Berlin i mogą ulec zmianie.

Q: Kiedy jest następny album coming? Czy wciąż planowaniu multiyear rzeczy?

A: Nie mam pojęcia, i że był ktoś elses myśli.

Q: Dlaczego nie było odtworzyć tylko czas dwukrotnie w 2006 i wcale nie w 2007 r.?

A: Nie wiesz, ja po prostu przejść z jak co czujesz w danej chwili.

P:-Cieszę się, że Ci się nie posypana Cry w 2007 roku. Anything else (bok Perfect Crime, który był na setlist), które mogą być sprowadzeni z martwych w przyszłości?

A: Chcę zrobić Estranged w pewnym momencie, ale nie Theres planów. Wiem, że chłopaki wybrać para tak często na własnych, aby w dół, ale nie pamiętam co to jest.

P: - Zastanawiałem się, jeśli i tam się Wil DVD prasowa z wycieczki ya nie w 06/07?

A: ITD być miły, ale obecnie nie planuje rt.

P: - What's the story behind Crash Dieta i dlaczego nigdy nie był wprowadzony do GNR albumu?

A: Somethin Wes i zrobić ze swoim przyjacielem, a więcej o ich gitar niż Guns.

P: - Co to do cholery było Mój świat? lol (mam zawsze ciekawi)

A: Wielkie pytanie, a tu jedzie na wszystkie swoje umysły dociekliwy z ciebie trochę ARENT świadomi, ale jest prawdziwym historia

Niedokończone 1-gi uruchomić 1-cia dabbling / eksperymenty wszystkie zabawy w demo, które stały się Duffs ulubiona piosenka w momencie, informując mnie, jak umiłował go do strzałowych w jego domu z Ice T i Bodycount guys Illusions przed wyszedł i przed zdecydowano się na rekord. Chciałem spróbować i rozwijać go i chciał gitary, ale z jakiś Slash filc i jego słowa na Record Plant w powagę Jego były doskonałe i Slash i Duff była decydującym czynnikiem, aby mieć go na płycie. EEK

Osobiście czuję Duff legalnie podobało, ale mogę powiedzieć, cant Slash nie w ten sam sposób. Czuję się w rzeczywistości był on w pełni świadoma pewnych miałaby problem z toru i przeciwko mnie, tak dla niego w tym sensie ona was perfect. IMO Duff wasnt świadomy lub części, które nieświadomie i był używany do wsparcia w rozmawiamy mnie obecnie rozwijających się lub nie w tym, który go w czasie rzeczywistym nie miałem zamiaru korzystania jak jest.

OTO BYŁA I CZĘŚĆ WYWIADU, DALSZA CZESC WYWIADU W DALSZYCH MOICH POSTACH W TYM TOPICU.
PRZEPRASZAM ZA NIEDOKLADNOSC MAM NADZIEJE ZE KOMUS SIE TO PRZYDA I ZE ZROZUMIE MOJE BLEDY.
   
Dzisiaj (14 grudnia), Axl zamieszczona więcej odpowiedzi na pytania od fanów na chinesedemocracy.com:

P: - Czy pójdziesz z powrotem w studiu, aby nagrać, czy zrobiłeś wszystkie rzeczy mieć zapisane obecnie?

A: Prawdopodobnie i to jest żart prawda? lol

P: - Czy kiedykolwiek będzie godną promo i wywiady itp dotyczące tego albumu lub jest to to?

A: Nie było IMO dobrze przemyślane plany i strategie, które niestety zostały pominięte raz byliśmy naciskając płyt. Nie będzie właściwego wywiadów, a niektóre są już zaplanowane na wiele później celowo. Bóg pomysł, badwell zobaczyć. Im happy zapisów obecnie resztą jeden koszmar na raz.

P: - Jaki jest Twój ulubiony zespół ATM / jaki był ostatni koncert udał się do Ciebie?

A: Nie ma fave naprawdę w tej chwili. Id komentarz raczej nie tyle na tym, co mogę słuchać lub co pasm itd. To hasn't okazało się tak dobrze i wydaje się, zwłaszcza jeśli Ive były pozytywne, tak Id raczej skupić się na tym zespole. Cant remember. Rzeczywiście zadziwiająco Im nie tak duży na żywo osobiście, nigdy nie było. To nie znaczy I cant przejdź do zdarzenia i posiadać dobrą lub bardzo czasu i naprawdę enjoy it.

P: - Dlaczego zdecydować się na tej linii śpiewać, "Ale ja nie chcę to zrobić" w tym głosem?

A: Because I like it, feel it absolutnie pasuje do utworu, jest trochę reggae itp i jest mnóstwo zabawy osobiście.

- Wrócić do Australii najszybciej ...

A: Kiedy możemy!

Q: Jak zamierza Pan podjąć bardzo głęboko emocjonalnych rzeczy, aby wyodrębnić słowa, zauważa, piosenki?

A: Zawsze inny, najbardziej razy znacznie trudniejsze niż Id wolą i oczywiście, jeśli jej o czymś nieprzyjemne, że przynosi inne problemy do gry.

P:-I Love To jest niesamowite, co następnego utworu w trylogii?

A: Nie wiesz, mamy akustyczny kawałek Czuję się naprawdę mogę pracować i można usłyszeć z resztą pomysłów w mojej głowie tak może

P:-hows w autobiografii going?

A: Odebrane.

Pyt: Czym jest przyszłość dla "OMG"?

A: Theresa remix w / mnóstwo nowych wokal i gitara Wilder intro, ale jej nie podjął wszystkich, że poważnie.

Q: Czy Brian May pojawiają się na Atlas Shrugged?

A: Być może na jego zastępcę lub bitów, w tym utwór ma więcej wspólnego z rejestrujące kwestii i wypracowanie mieszać do dobrego poziomu.

P: Co się stało z 01 i 06 rzekomej DVD.

A: Jakie DVD?

P:-Dziękujemy za znajdujące się na MJ Fox przypadku choroby Parkinsona.

A: Moje podziękowania dla Michała, Mohammeda i Martina Scorcese za mnie.

Q: Czy masz zamiar przyjechać do Chorwacji biggrin

A: Chcę tego. Twój części świata została przez tak wiele.

P: Jaka część gitara pracy dla Ciebie jest cioto?

A: Napisałem Robins bitowych w drugi werset. Theres mikroskopowych bitów całej zwykle tkane w drugiej gitary. Nie bity całej celu podstawowego zasilania cięciwa bit był początkowo kopalni, jak duch Teresy bitowe, że stanowiły podstawę do końca wokalnych melodii prawo befor e Robins riffs w jednej strony w outro przed Wiadra solo i jak on do samego końca Theres partii nieco ponad kopiowane bitów tkane i bardzo małych, ale uporządkowanych bitów.

P: A kobiety, które wpłynęły na piśmie o nowych Ballady.

A: Ha! Również dotrzeć do tych nieco później jako theyre trochę bardziej skomplikowane niż prosta odpowiedź na kilka nazwisk, ale większość z nich kompozyty i stał się znacznie bardziej niż piosenka o konkretnych osób.
Chcę też jeszcze raz ludzie mają szansę rozwijać swoje własne relacje z materiału trochę. Nie uniku, ponieważ większość z tych odpowiedzi ukażą się wraz z upływem czasu.

P: - Axl, możesz zwolnić HOB 01/01/01 na dvd, czy mają one dostępne do pobrania dla kibiców poprzez gnr stronie?

Odp: pytanie i odpowiedź.

Q: Czy masz zamiar się na forum lub czasami jest to jednocześnie coś?

A: No zobacz jak to działa.

P:-Wszelkie plany na aktualizację strony internetowej, aby uczynić go bardziej przyjazny kibic ...? I to, co kiedykolwiek zdarzyło się na rzeczy fan klub?

A: Ive rozpoczął (ponownie) niedawno do dokonania próby próby i coś tam będzie. Jej były bardzo frustrujące. Ive miał pomysły, ale byłego zarządzania wyszedł z nich. Poprzednia tego, co mamy teraz Ive konsekwentnie miał inne próby ciśnienia i kolejowe do mnie do pracy z innymi, że zdecydował się nie jak to było więcej niż około kierowniczym kontroli dobrą stronę internetową, a nie w moim najlepszym interesie, więc pomysły i wstrzymanych go zazwyczaj po prostu nie siedzi. Plus jak frustrujące jak miało to miejsce dla wszystkich, nie było czasu, aby rozmawiać publicznie. Więc on konsekwentnie wstrzymanych.

P: Jakie są Pana poglądy na Przemyt i Libertad?

A: Złe zapisać ten jeden. Są oczywiście obszary bardzo pobierane i Id raczej wziąć rzeczy jeden krok na raz.

P:-IF Robin is gone, który chcesz zastąpić go?

O: Dobre pytanie! biggrin

P: Co jest z tym goin na biografię Pozdrawiam

Odp: pytanie i odpowiedź.

Q: Kto Shackler i dlaczego on chce zemsty?

A: On mieszka głęboko w obrębie każdej duszy mieszając tylko wtedy, gdy księżyc jest prawo lub zapach KFC. Albo jak mówi Brain Once upon a time to była Shackler ninja

Q: Jak d Ci te dziwne dźwięki na początku utworu, że dźwięk sorta jak słonie?

A: Wiadra Thats gitara. Które wiedząc, że jego, jak słyszę je i mogę zrozumieć, inni o różnych wrażenie.

A na innym notatkę I dont really get przemysłowej rap on rozważa te gitary z bardzo minimalnym kluczy. Niektórzy, co może zostać pomylone klucze są różne Wiadra gitara i moje bity podstaw tle wokal. IMO, jak jej nie jasne dla przeciętnego słuchacza Co dokładnie dzieje się coś i nie są wykorzystywane do najbardziej skłania go do lumped dostać się do kategorii i przez niektórych jego nie tak niewinny jak jego cute IMO, które ponownie robi niedźwiedzia do utworu i kinda like the band, jak czułem, kiedy wygrał Sweet Child Moonman jak heavy metal.

Ive nigdy nie lubił tego typu oznakowania, ponieważ skłania do próby i gołębi otwór materiału i zespołu szczególnie w mediach głównego nurtu. Chociaż istnieją inni, którzy legalnie korzystać z utworu i zobacz go w ten sposób za swoje własne powody, jak również tak potem może jej, że nie wszystkie ważne.

Though także trzmiele gra kilku części podstawie Bucket i jest głównym werset Riff jest jego i jego wydajności. Bumbles poprawne, co powiedział publicznie, że jej po prostu Theresa wiele więcej się dzieje, jak tam dobrze.

P: Co to Riad / beduin i można wyjaśnić po raz ostatni, jeśli piosenka jest Oklahoma, czy nie?

A: Kolejny jeden krok na raz pytanie! Oklahoma, które jej nie później stał się Berlin i mogą ulec zmianie.

Q: Kiedy jest następny album coming? Czy wciąż planowaniu multiyear rzeczy?

A: Nie mam pojęcia, i że był ktoś elses myśli.

Q: Dlaczego nie było odtworzyć tylko czas dwukrotnie w 2006 i wcale nie w 2007 r.?

A: Nie wiesz, ja po prostu przejść z jak co czujesz w danej chwili.

P:-Cieszę się, że Ci się nie posypana Cry w 2007 roku. Anything else (bok Perfect Crime, który był na setlist), które mogą być sprowadzeni z martwych w przyszłości?

A: Chcę zrobić Estranged w pewnym momencie, ale nie Theres planów. Wiem, że chłopaki wybrać para tak często na własnych, aby w dół, ale nie pamiętam co to jest.



OTO BYŁA I CZĘŚĆ WYWIADU, DALSZA CZESC WYWIADU W DALSZYCH MOICH POSTACH W TYM TOPICU.
PRZEPRASZAM ZA NIEDOKLADNOSC MAM NADZIEJE ZE KOMUS SIE TO PRZYDA I ZE ZROZUMIE MOJE BLEDY.

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Axl oświadcza
« Odpowiedź #82 dnia: Grudnia 16, 2008, 08:56:43 pm »
0
no to ja juz nie miec nic do robota
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Axl oświadcza
« Odpowiedź #83 dnia: Grudnia 16, 2008, 09:07:58 pm »
0
Przepraszam, że się czepiam, ale to tłumaczenie jest prosto z translatora. Przeczytałem parę zdań i one nie trzymają się kupy.

Offline el_kielbazos

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 35
  • el_kielbazos + Gibson Les Paul = Covers Of G'N'R..
  • Respect: 0
Odp: Axl oświadcza
« Odpowiedź #84 dnia: Grudnia 16, 2008, 09:26:27 pm »
0
Cytuj
Przepraszam, że się czepiam, ale to tłumaczenie jest prosto z translatora. Przeczytałem parę zdań i one nie trzymają się kupy.

Ciekawe !

Cytuj
PRZEPRASZAM ZA NIEDOKLADNOSC MAM NADZIEJE ZE KOMUS SIE TO PRZYDA I ZE ZROZUMIE MOJE BLEDY.

Widziałeś to ?

btw. To tłumaczenie nie jest z translatora ja z translatora robilem to czego nie rozumiałem . Ale jeśli umiesz lepiej to czemu nie przetłumaczysz ? ;]
Chciałem powiedzieć iż przez ten tok wydarzeń bede pracowal nad wywiadem i probowal go udoskonalac caly bedzie przetlumaczony jak najszybciej mysle ze tydzien starczy.

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Axl oświadcza
« Odpowiedź #85 dnia: Grudnia 16, 2008, 09:30:09 pm »
0
Jasne, że widziałem, ale powiedz mi proszę o co chodzi w tym zdaniu:


"A na innym notatkę I dont really get przemysłowej rap on rozważa te gitary z bardzo minimalnym kluczy. Niektórzy, co może zostać pomylone klucze są różne Wiadra gitara i moje bity podstaw tle wokal."

Nie mam zamiaru robić offtopicu, ani wykłócać się o to czy potrafię lepiej czy nie, po prostu to tłumaczenie jest bardzo często niezrozumiałe i łatwiej rozszyfrować oryginalny tekst.

Cieszę się, że chciałeś pomóc bo jest to masa roboty i jeśli robiłeś to sam to słowa uznania, ale jeszcze powinieneś nad tym posiedzieć.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2008, 09:32:46 pm wysłana przez Brokuła »

Offline el_kielbazos

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 35
  • el_kielbazos + Gibson Les Paul = Covers Of G'N'R..
  • Respect: 0
Odp: Axl oświadcza
« Odpowiedź #86 dnia: Grudnia 16, 2008, 09:46:38 pm »
0
Jak przetłumaczę to wrzucę w tym topicu link na rapidshare albo na jakis inny megaupload zebyscie mogli w WORDZIE pobrac ;]

Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: Axl oświadcza
« Odpowiedź #87 dnia: Grudnia 17, 2008, 01:22:12 am »
0
sorry , ale kiedy przeczytałem kawałek tego tesktu to zszedłem z tego świata....ze śmiechu :vampire:
Kurna, to jest fantastyczne jako rozweselacz, bo nawet gaz rozweselający tak mnie nie pobudził....
Tekst jest CHOLERNIE niezrozumiały... a to mnie rozjebało na kawałki
"A na innym notatkę I dont really get przemysłowej rap on rozważa te gitary z bardzo minimalnym kluczy. Niektórzy, co może zostać pomylone klucze są różne Wiadra gitara i moje bity podstaw tle wokal."

Nie chce nic mówić negatywnego, ale naprawdę wydaje mi się że tekst pochodzi z jakiegoś programu typu "english translator" i wolałbym jednak przeczytać tłumaczenie w kawałkach i robione trochę dłużej, ale robione z głową i jako takim profesjonalizmem. Przepraszam za moje słowa, ale jednak taki tekst po przeczytaniu ma informować ludzi a nie ich rozśmieszać do łez. Jeszcze raz przepraszam kielbazos, ale faktycznie, powinieneś trochę dłużej posiedzieć przy tłumaczeniu.

Czemu ja nie zrobię?? Mój angielski nie jest wystarczająco dobry, więc się nawet nie podejmuje takich tłumaczeń zwłaszcza gdzie jest wiele emocji, skrótów myślowych i sloganów.
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

SSolid

  • Gość
Odp: Axl oświadcza
« Odpowiedź #88 dnia: Grudnia 17, 2008, 04:34:49 pm »
0
wrzuc ktos ten przetlumaczony post do humoru bo fajny jest.


Przemyt

XDDDDDDD

Offline paulucha92

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Płeć: Kobieta
  • Hey you caught me in a coma...
  • Respect: 0
Odp: Axl oświadcza
« Odpowiedź #89 dnia: Grudnia 17, 2008, 04:42:50 pm »
0
wrzuc ktos ten przetlumaczony post do humoru bo fajny jest.


Przemyt

XDDDDDDD
Taaaak  :D

 

Duff o Axlu w AC/DC [duff] [axl] [ac/dc]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1537
Ostatnia wiadomość Maja 23, 2019, 08:33:38 pm
wysłana przez Canis_Luna