Autor Wątek: Axl krytykuje Red Hot Chili Peppers  (Przeczytany 10441 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12075
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2216
    • As Koncertowy
Axl krytykuje Red Hot Chili Peppers
« dnia: Lutego 05, 2014, 10:00:01 am »
+3

Źródło: hollywoodreporter.com

Sporo kontrowersji wywołał występ Red Hot Chili Peppers podczas finału ligi futbolu amerykańskiego NFL - Superbowl. Podczas tego występu muzycy Papryczek grali z playbacku, jedynie wokalista Anthony Kiedis śpiewał na żywo. Zespół razem z Bruno Marsem wykonał utwór "Give It Away".

Chodzi o ten występ:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=rxNwrNLLyjM" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=rxNwrNLLyjM</a>

(od 8:15)

Jak donosi Hollywood Reporter głos w tej sprawie zabrał wokalista Guns N' Roses - Axl Rose.
"W imię nauki

W odniesieniu do internetowych "bezprzewodowych" kontrowersji dotyczących występu Red Hot Chili Peppers podczas Superbowl jak podano na ESPN ...

Podobał mi się show i nie mam pojęcia jaka jest prawdziwa historia, ani nie chciałbym sugerować oraz wskazywać nikogo kto faktycznie nie występował albo to co grali nie było tym co usłyszeliśmy. Czuję, że to ważne żeby zawsze patrzeć na pozytywne strony rzeczy i żeby patrzeć korzystnie w razie wątpliwości.

Więc uznajmy że może kiedyś przed ich faktycznym występem zamiast wykorzystania kabla gitarowego lub standardowego połączenia bezprzewodowego, w imię nauki i dla całej ludzkości Flea odważnie miał nowy przełomowy w technologii bezprzewodowej mikrochip zainstalowany w jego tyłku który podnosił częstotliwość w jego basie i transmitował go do jego wzmaczniacza.

Może oni wszyscy mieli mikrochipy zainstalowane w swoich tyłkach i nie tylko podnosili częstotliwość w swoich instrumentach ale mieli też bezpośrednie połączenie z TV i internetem! Jak Google Glass (okulary) ... Google Ass (tyłek)! Mogliby być "Pionierami Nauki"! Jak Buzz Aldrin (kosmonauta - przyp. red.) i całe to g***o! Prawdziwi (przepraszam za kalambur) ASS-tro-nots (Tyłko-nie-nauci - w wolnym tłumaczeniu - przyp. red.)! Albo jak Superbowlowe manekiny do testów zderzeniowych dla zespołów jak te auta, które się same kierują!

A poza tym... Jeśli zespół nie grał na żywo albo bezprzewodowo albo jakkolwiek a Anthony (Kiedis - wokalista RHCP - przyp. red.) śpiewał naprawdę, ustanowili nowy rekord świata w największej widowni karaoke kiedykolwiek! Niesamowite!

Więc odetchnijmy i okażmy trochę dumy! To prawdopodobnie wszystko tylko Google szuka nowych sposobów na wzbogacenie naszego życia przy udziale bezinteresownego wolontariatu ze strony Peppers i kiedykolwiek trwającego kreatywnego procesu prawdziwych innowacji, a może nowy halowy rekord barowy w super wspaniałych proporcjach i nowy szczyt ludzkich możliwości nie widziany od czasów faceta od języka migowego w Południowej Afryce!

Boże Pobłogosław Amerykę, Peppersów i technologię... PN'T!
Axl"

Źródło: http://www.hollywoodreporter.com/earshot/did-red-hot-chili-peppers-677178

Sprowokowało to odpowiedzi Fleę - basistę Red Hotów, który w oficjalnym oświadczeniu tłumaczył, że zespół nagrał wcześniej podkład muzyczny, zmuszony do takiego działania przez lige NFL i wynikający z braku czasu na rozłożenie i podłączenie sprzętu (przerwa w Superbowl to ok. 20 minut, a występ muzycznej gwiazdy zajmuje ok. 12-13 minut - przyp. red.), jedynie wokalista śpiewał live. Flea dodał, że są fanami NFL i dlatego zdecydowali się wystąpić w ten sposób, co nie zmienia faktu, że na swoich koncertach od 31 lat grają na żywo.
Całość oświadczenia można przeczytać tutaj: http://redhotchilipeppers.com/news/454-a-message-from-flea

Axl nie pozostał dłużny na to oświadczenie i dobry humor go nie opuszczał. Na swoim twitterze stwierdził, że występ RHCP można porównać jedynie z facetem, który był tłumaczem Nelsona Mandeli na język migowy i tłumaczył zupełnie co innego niż mówił legendarny przywódca RPA.

"No cóż, tak wiele dla nauki! Ale hej, nadal mają tą sprawę z karaoke! Niesamowite!
Są w tej samej kategorii razem z facetem od języka migowego, którego głębokie i szczere oddanie, całkowite bezwzględne zaangażowanie, przekonanie [...], brak rozsądku i ostateczne publiczne wystąpienie nie powinno być zapomniane. Boże pobłogosław Mandelę za jego rozwagę i szczodrość, za przewidzenie tego szlachetnego wydarzenia i kopnięcie w kalendarz (za późno?), pozwalając nam na to, nie tak jak Superbowl, historyczne, heroiczne i niesamowite wydarzenie! Amen!!"

Źródło: http://www.twitlonger.com/show/n_1s09u8e

Z niecierpliwością czekamy na pozostałe reakcje i komentarze w tej sprawie. I cieszymy się, że Axl dał w końcu znak życia.

« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2014, 10:03:16 am wysłana przez mafioso »

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Axl krytykuje Red Hot Chili Peppers
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 05, 2014, 10:22:00 am »
+1
Nie wiem co naszło Axla, ale dobrze, że żyje.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Axl krytykuje Red Hot Chili Peppers
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 05, 2014, 10:30:17 am »
+3
Axl skomentował rzeczywistość? :o zacytuję go i napiszę: "Niesamowite!"

Cytuj
ustanowili nowy rekord świata w największej widowni karaoke kiedykolwiek!
Tu się uśmiałam :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Axl krytykuje Red Hot Chili Peppers
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 05, 2014, 10:36:10 am »
0

Cytuj
ustanowili nowy rekord świata w największej widowni karaoke kiedykolwiek!
Tu się uśmiałam :P

Co by nie mówić, to prawda :P
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Axl krytykuje Red Hot Chili Peppers
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 05, 2014, 10:45:53 am »
+2
Świat się kończy, Axl przemówił :D

Swoją drogą, fajnie, że podszedł do tego z nutą humoru :)
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5046
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1702
Odp: Axl krytykuje Red Hot Chili Peppers
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 05, 2014, 11:22:14 am »
+4
Zawsze fajnie mi się czyta jego (rzadkie) wypociny. Zawsze też nie mam pojęcia o co mu do końca chodzi  :P
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Axl krytykuje Red Hot Chili Peppers
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 05, 2014, 11:27:57 am »
+5
dokladnie Spiochu. Mam to same wrazenie. Uwielbiam go czytac i ciesze sie bardzo, ze dzien przed swoimi urodzinami dal o sobie znac. :)

Nie uwazacie, ze Axl powinien miec jakiegos swojego bloga lub kolumne gdzie produkowalby te swoje kontrowersyjne, elokwetne i supersmieszne wypowiedzi. Mysle, ze duzo osob sledzilo by taka stronke. Ja napewno.  :D

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12075
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2216
    • As Koncertowy
Odp: Axl krytykuje Red Hot Chili Peppers
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 05, 2014, 11:35:33 am »
+1
Zawsze też nie mam pojęcia o co mu do końca chodzi  :P

Ja też nie wiem, ale ten tekst i tak był jednym z bardziej zrozumiałych w jego twitterowej karierze :P

Offline Tymeg

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 607
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +138
Odp: Axl krytykuje Red Hot Chili Peppers
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 05, 2014, 11:55:19 am »
0
Cytuj
...przerwa w Superbowl to ok. 20 minut...
Raczej Axla do zaśpiewania nie zaproszą  ;)

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3795
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +974
Odp: Axl krytykuje Red Hot Chili Peppers
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 05, 2014, 12:14:00 pm »
+1
stary dobry Axl ;) Mógłby się udzielać częściej, jego teksty są zawsze barwne

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Axl krytykuje Red Hot Chili Peppers
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 05, 2014, 12:16:09 pm »
+2
Cytuj
Nie uwazacie, ze Axl powinien miec jakiegos swojego bloga lub kolumne gdzie produkowalby te swoje kontrowersyjne, elokwetne i supersmieszne wypowiedzi.
Uważam. Śledziłabym z zapartych tchem. Ale gdyby regularnie prowadził coś takiego to już nie byłby ten sam tajemniczy Axl, który odzywa się na tt od wielkiego dzwonu i czyni to świętem dla fana :D


Mafi, ja pamiętam wpis o treści "Vroom, vroom" i wrzucone zdjęcie gunsowych busów koncertowych :P Wtedy go zrozumiałam! :lol:
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Axl krytykuje Red Hot Chili Peppers
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 05, 2014, 12:26:52 pm »
+2
Jak dla mnie to jego oświadczenie jest żałosne, a nie śmieszne. Chłopaki zagrali z playbacku, który został nagrany wcześniej, a nie ze studyjnej wersji kawałka. Wynikało to tylko z kwestii organizacyjnych. Może po prostu Axl zazdrości, że jego nie zaprosili i raczej nie zaproszą, biorąc pod uwagę w jakiej kondycji znajduje się jego wokal.
Nieważne jak mówią, ważne że mówią, co nie Panie Rose?
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Axl krytykuje Red Hot Chili Peppers
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 05, 2014, 12:27:36 pm »
+3
Do końca nie zrozumiałem wypowiedzi, jednak cieszę się, że Axl ma podobnie jak ja awersję do Papryczek  :)

Offline JackW

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1175
  • Respect: +52
    • Poznaj Republikę Czeską
Odp: Axl krytykuje Red Hot Chili Peppers
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 05, 2014, 12:32:24 pm »
+5
Nieważne jak mówią, ważne że mówią, co nie Panie Rose?
Gdyby Axl miał takie podejście to by komentował wszystkie bieżące wydarzenia, pchał się do talk show-ów i kolorowych czasopism. Napisał co mu leżało na wątrobie i tyle.
2006, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12075
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2216
    • As Koncertowy
Odp: Axl krytykuje Red Hot Chili Peppers
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 05, 2014, 12:35:55 pm »
+3
Może po prostu Axl zazdrości, że jego nie zaprosili i raczej nie zaproszą, biorąc pod uwagę w jakiej kondycji znajduje się jego wokal.

Jak dla mnie to Axl się brzydzi graniem z playbacku, półplaybacku itp. i nigdy by w czymś takim nie wziął udziału. Woli fałszować niż oszukiwać.

 

Duff o Axlu w AC/DC [duff] [axl] [ac/dc]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1535
Ostatnia wiadomość Maja 23, 2019, 08:33:38 pm
wysłana przez Canis_Luna