Autor Wątek: Ashba: "Więcej nauczysz się grając jeden koncert niż przez miesiąc ćwiczeń"  (Przeczytany 7088 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
photo: PSquared Photography

Tuż przed koncertem w Nowym Jorku, gitarzysta Guns N’ Roses udzielił wywiadu portalowi examiner.

Jak opiszesz zachowanie publiki w tej trasie?
DJ: Niesamowite! Każdy z koncertów był wyprzedany! Reakcja publiki przerosła nasze oczekiwania. Fani są szaleni!

Jaka była Twoja reakcja, gdy zaoferowano Ci dołączenie do zespołu?
DJ: Byłem zaszczycony. Poprosili mnie, żeby wpadł i spotkał się z zespołem, a okazało się, że Axl stwierdził, że jeśli tylko się pojawię, to jestem przyjęty. Utwór Sixx:A.M. „Life is beautiful” akurat stał się numerem 1 na listach w tym czasie, więc był to dla mnie wyjątkowo dobry okres.

Czy granie z GNR pomogło Ci stać się lepszym gitarzystą?
DJ: Z pewnością mi pomogło, ponieważ co noc gramy na żywo i od 5 lat jesteśmy non-stop w trasie. Mówią, że o wiele więcej nauczysz się grając jeden koncert niż przez miesiąc ćwiczeń i ja to tak właśnie widzę.

Kto miał na Ciebie, jako gitarzystę, największy wpływ, gdy dorastałeś?
DJ: Największy wpływ miał na mnie Elvis Presley. Uwielbiałem Motley Crue, Guns N’ Roses i Van Halen, ale także słuchałem wielu artystów, których nie słuchały inne dzieciaki. Uwielbiam Johna Williams’a i Danny’ego Elfmana, tak samo jak muzykę świąteczną (Bożonarodzeniową) z wieloma aranżacjami instrumentalnymi.

Jak to jest być w trasie i koncertować z Axlem?
DJ: Niezwykle, ponieważ jest jedną z ostatnich żyjących legend wokalnych. Pracowanie z nim jest dokładnym przeciwieństwem tego, co mówią o nim media. Jest jednym z najmilszych facetów, jakich znam i jednym z moich najbliższych przyjaciół w branży. Niedawno mieliśmy wspólnego grilla dla całego zespołu i Axl wszystkich rozśmieszał swoimi żartami. Naprawdę, nie mam nic złego do powiedzenia na jego temat.

Jaka jest największa różnica między graniem z Axlem i pracą z Nikki Sixxem?
DJ: Cóż, Sixx:A.M. jest projektem powstałym z zamiłowania, więc możemy tworzyć bez żadnych granic. Ciągle sami siebie zmuszamy do przekraczania kolejnych granic i rozmawiania o naprawdę poważnych sprawach, które dotykają ludzi. Ten materiał chwyta ludzi za serce. Z Axlem, po prostu uwielbiam grać z tymi chłopakami, ponieważ naprawdę staliśmy się rodziną, a nie tylko zespołem. Sam dobrał każdego z nas i wszyscy są świetni i naprawdę zaczynamy działać jak porządna maszyna.

Czy szykujecie coś nowego z Sixx:A.M.?
DJ: Kończymy nowy album, więc nie możemy doczekać się, aż ludzie będą mogli go posłuchać.

Z kim chciałbyś jeszcze współpracować w przyszłości?
DJ: Takich osób jest zbyt dużo, żeby wymienić ich wszystkich. Chciałbym znów pracować z Neil’em Diamondem, ponieważ było to dla mnie niezwykłe doświadczenie. ;Moją pasją jest pisanie muzyki filmowej, więc chciałbym także trochę więcej popracować w tym kierunku. Praca z Eli Rothem u mnie w domu, w studiu była bardzo fajna, ponieważ wspierał mnie w tym, jak chciałem to zrobić. Zawsze miałem możliwość opowiedzenia jakiejś historii 3,5 minuty, ale teraz mogę to zmienić w 2-godzinny film. Dla mnie, jako dla autora, kompozytora jest to bardzo satysfakcjonujące.

źródło
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2013, 04:11:45 pm wysłana przez Canis_Luna »

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Ashba: "Więcej nauczysz się grając jeden koncert niż przez miesiąc ćwiczeń"
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 13, 2013, 04:13:58 pm »
+1
Wiadomo jakich reżyserów DJ lubi najbardziej?
Jestem ciekawa,z którym najbardziej chciałby pracować przy tworzeniu muzyki do filmu ;)
Tim Burton? :>
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Ashba: "Więcej nauczysz się grając jeden koncert niż przez miesiąc ćwiczeń"
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 13, 2013, 04:18:27 pm »
0
DJ uwielbia "The nightmare before Christmas", więc możliwe :P

guest16533

  • Gość
Odp: Ashba: "Więcej nauczysz się grając jeden koncert niż przez miesiąc ćwiczeń"
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 13, 2013, 07:25:16 pm »
0
taki żartowniś z Axla  :D

Offline Bananan

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 445
  • Respect: +354
Odp: Ashba: "Więcej nauczysz się grając jeden koncert niż przez miesiąc ćwiczeń"
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 13, 2013, 07:26:45 pm »
+4
żartowniś robi nas w ***** od kilku lat z płytą :lol:

guest16533

  • Gość
Odp: Ashba: "Więcej nauczysz się grając jeden koncert niż przez miesiąc ćwiczeń"
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 13, 2013, 07:37:11 pm »
0
to chyba czarny humor w jego wykonaniu  :D

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Ashba: "Więcej nauczysz się grając jeden koncert niż przez miesiąc ćwiczeń"
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 13, 2013, 07:58:16 pm »
0
Na taki grill z całym zespołem chętnie bym się wybrała.Może dobrze ,że DJ chce się zająć muzyką filmową a nie aktorstwem  ;) No i kiedy wreszcie będzie można posłuchać zapowiadanej płyty Sixx:A.M. ?

Offline Duffinka

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1153
  • Płeć: Kobieta
  • I'm just a dreamer - I dream my life away
  • Respect: +477
Odp: Ashba: "Więcej nauczysz się grając jeden koncert niż przez miesiąc ćwiczeń"
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 14, 2013, 09:00:01 am »
0
Jaka jest największa różnica między graniem z Axlem i pracą z Nikki Sixxem?
Z tym drugim ma realne szanse wydania płyty w najbliższym czasie.
Na którą, nie ukrywam, czekam z niecierpliwością  :) Jednak jeśli myślą o singlu na koniec lata, to na całą płytkę jeszcze trochę poczekamy.
"Byli jak gang upadłych aniołów, którzy zstąpili na Ziemię by wskrzesić rock'n'rolla"
"Muzyka jest jedyną zmysłową przy­jem­nością poz­ba­wioną zna­mion grzechu. "

SlasheE

  • Gość
Odp: Ashba: "Więcej nauczysz się grając jeden koncert niż przez miesiąc ćwiczeń"
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 14, 2013, 09:28:41 am »
0
Ciekawa jestem, co Sixx A.M. nam zaprezentuje i coraz bardziej nie mogę się doczekać :D

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Ashba: "Więcej nauczysz się grając jeden koncert niż przez miesiąc ćwiczeń"
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 14, 2013, 11:48:28 am »
0
Cytuj
Czy szykujecie coś nowego z Sixx:A.M.?
DJ: Kończymy nowy album, więc nie możemy doczekać się, aż ludzie będą mogli go posłuchać.
Fani tym bardziej nie mogą się doczekać!
Mam nadzieję, że w najbliższym czasie usłyszymy jakieś projekty poboczne DJa - czy to będzie muzyka filmowa czy współpraca z kimś, bo szkoda, żeby taki kompozytor się marnował.
A co do cytatu w tytule - wydaje mi się, że trafne :)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

 

Slash: Czego nauczyłem się od Boba Dylana [slash]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 466
Ostatnia wiadomość Listopada 28, 2021, 05:48:16 pm
wysłana przez naileajordan