Autor Wątek: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016  (Przeczytany 11659 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5006
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 23, 2016, 01:38:06 pm »
0
eee... a ja to miałem wrażenie, ze nawet wczoraj na fejsie była informacja że wyjdą o 19:45. Albo na Instagramie... :> jakoś tak...
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline RichardEski

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 23, 2016, 01:50:56 pm »
0
Pochwalę się, że też byłem, no i co tu dużo mówić - było świetnie! Oprawa koncertu to najwyższa światowa klasa, Angus latający po scenie i świetny Axl. Dwa zaskoczenia w setliście - Dog Eat Dog oraz Touch Too Much, z czego drugiego mogliśmy się spodziewać po gadce z TMZ na lotnisku. Axl nie rzucił słów na wiatr :) Ogromne telebimy sprawiały, że nawet z dalszej odległości można było cieszyć się koncertem, tak samo dźwięk - słychać było bez problemów.

Z minusów to rozdzielenie (barierki) między Golden Circle a tańszymi miejscami było tak jakby na podwyższeniu, co sprawiało że ja, będąc wysokim człowiekiem, musiałem się natrudzić by znaleźć w miarę równe podłoże z którego nikt mi nie zasłaniał sceny. Do tego sklepy były i dookoła, i w środku... wszędzie, co należy zapisać na minus. Od znajomych z Goldena słyszałem że wybieg był bardzo wysoki, przez co nie można było stać na jego czele bo nic nie było widać, no i ogólnie małe zaangażowanie publiczności, mało kto skakał.

Ponarzekałem, ale to kwestie organizacyjne. Bo sam koncert, zespół, Axl, wrażenia wizualne... to kto był, na pewno nie żałował :)
Well, well, well !

Offline bobow

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 102
  • Respect: +24
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 23, 2016, 01:52:56 pm »
0
Mam wrażenie, że Pan Rose złapał lekką zadyszkę... osobiście nie byłem na koncercie ale śledzę wszystkie na bieżąco i wokalnie chyba najsłabiej ze wszystkich. Na razie chyba w Marsylii najlepszy wokal był podczas tej trasy ;) Ale skoro obecni mówili, że była brzytwa no to super :D

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5006
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 23, 2016, 02:14:29 pm »
0
Na Touch Too Much myszkowo-mickeyowo Axlu śpiewał. Niestety. YouTub mi powiedział.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline Rikiddo

  • Patience
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +9
    • Facebook
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 23, 2016, 02:28:14 pm »
0
W paru żołnierskich słowach postaram się to ująć, bo nie jestem przekonany czy to aby nie był sen: AC/DC z Axlem na żywo brzmi tak samo wspaniale jak w składzie klasycznym, osobiście bardziej brakowało mi obecności Malcolma Younga (Stevie nie ma takiego feelingu rytmiki) niż Briana; Wyjście na scenę o 19:47 mojego czasu - kurka wodna, kto jak kto ale Axl mnie tym autentycznie zaskoczył; Duży tłok, dojście pod scenę od głównego wejścia makabrycznie źle umiejscowione i blokowane przez tłumy z płyty, jednak czeskie livenation też potrafi coś zrypać :P ; Ogólnie nagłośnienie było do bani stąd też na filmikach to brzmi jak brzmi, nie sądziłem że coś pod tym względem może pobić Stadion Narodowy ;). Ze wszystkich razy gdy widziałem Axla tu wokalnie najlepiej, wyglądał świetnie i nawet jeżeli wstanie na nogi przywołało myszkę miki to nie miała ona wpływu na fakt dokonany czyli urwanie moich czterech liter. Ze wszystkich razy AC/DC na żywo ten na standardowo wysokim poziomie. Pozdrawiam panów, którzy zbyt dosłownie wzięli sobie do serca czas poświęcony na solówkę - dobrze że Axl nie widział jak się bili bo jeszcze by dał nura w tłum i wszyscy wiemy jak by się to skończyło... :D Touch Too Much -  :wub: 
11/10 :D

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 23, 2016, 03:23:12 pm »
0
Axl wymiata i fajnie, gdyby jeszcze raz AC/DC z Axlem przyjechali do Europy. Natomiast też wychwyciłem, że w Touch Too Much wrócił Mickey i to trochę niepokojące. A tak poza tym chrypa jest jak należy. Myślę, że ci co byli na koncercie nie mogą być zawiedzeni ;)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 23, 2016, 04:36:51 pm »
0
eee... a ja to miałem wrażenie, ze nawet wczoraj na fejsie była informacja że wyjdą o 19:45. Albo na Instagramie... :> jakoś tak...
Ja nie siedze w internetach,  oczekujac na koncert wiec wczesniejsze wyjscie bylo dla mnie zaskoczeniem.  Dementuje tez,  ze okulary na nosie Axla byly dla mnie rozczarowaniem.  Nie wiem skad Ci sie to wzielo,  Śpiochu :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline DennisB-B

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 23, 2016, 06:38:25 pm »
0
Pozazdrościć!
Axl wstał z fotela i mickey wrócił? może powinien siedzieć bo to mu służy?! :D :D :radocha:
Piszecie o zaskoczeniu że Rudy na scenie przed czasem.....a to nie pierwszy raz  - odrazu przypomnieli mi się Gunsi w Warszawce w 2006 :) :D :P
...lubię kiedy sie zieleni , lubię jak sie piwo pieni , gdyby to zrozumieć chciała moja mała.....

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 23, 2016, 06:57:48 pm »
0
Mickey wrócił ale i tak jest nieźle. Zazdroszczę tym którzy byli na koncercie.  :D

Offline Borusse

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fluent in over 6 million ways of kicking your ass.
  • Respect: +167
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 23, 2016, 06:58:47 pm »
0
Kurcze, po posłuchaniu klipów, które wysłał @Zqyx, to rzeczywiście można zacząć się niepokoić, że wraca Mickey i na trasę z GN'R z ostrego jak brzytwa wokalu z początku maja niewiele zostanie. Ale z drugiej strony w takim Back In Black wciąż drze się jak trzeba, więc mam nadzieję, że po prostu momenty Mickey'a brzmią lepiej na żywo. Mógłby się wypowiedzieć ktoś, kto był w Pradze, czy to było aż tak słychać?

Offline DooOminO

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +146
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 23, 2016, 07:18:14 pm »
0
Pisanie ze  Back In Black brzmi nadal świetnie może być z tym tak samo jak z better które miało momenty kiedy Axl zawsze brzmiał dobrze. Niepokoję się bo chciałem usłyszeć taki wokal jak był na pierwszych koncertach z ac/dc czyli taki kiedy rudy nie łapie żadnej zadyszki, "manewruje wokalem i brzmi to świetnie.  hells bells  i Thunderstruck to kawałki w których słychać, że jego głos cierpi.

Oby to wszystko było nieprawdą i następny koncert będzie lepszy od tych wszystkich co już były a trasa gunsów będzie z głosem ŻYLETA

Touch Too Much   mogli zagrać z dwa koncerty wcześniej, fajnie by mogło brzmieć :)
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2016, 07:21:55 pm wysłana przez DooOminO »

Offline Borusse

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fluent in over 6 million ways of kicking your ass.
  • Respect: +167
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 23, 2016, 07:27:16 pm »
0
chciałem usłyszeć taki wokal jak był na pierwszych koncertach z ac/dc czyli taki kiedy rudy nie łapie żadnej zadyszki

Na pewno łatwiej było Axlowi łapać oddech, gdy siedział na tronie, podczas chodzenia po scenie jednak jest trudniej. Ale z drugiej strony może teraz formę złapie :P

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 23, 2016, 07:54:36 pm »
0
Pięknie było zobaczyć Axla w takiej formie. Skakał, tańczył, śmiał się, widać, że po prostu nieźle się bawi.
Co do głosu to nie wiem co tam marudzicie, dla mnie super.
Warto było pojechać i zobaczyć.
I wielki szacunek dla Angusa, w takim wieku tak wymiatać :)

Jak Lania pisze na Forum, to wiedz, że coś się dzieje.  :sorcerer:

Może i czasem skrzeczał, ale jako całość było wykurwiście. Najważniejsze, aby minusy nie przesłaniały nam plusów.
Axl w dobrym nastroju, widać, że dobrze się czuje w trasie z AC/DC, ale widać także jakim szacunkiem darzy Angusa i zespół.

Offline vitia

  • Uploaderzy
  • Paradise City
  • ****
  • Wiadomości: 653
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nałogowy Współwłaściciel
  • Respect: +11
    • wartburgowo
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 23, 2016, 09:11:37 pm »
0
Samo wydarzenie - Axl + AC/DC to już coś. Zobaczyć na żywo - bezcenne. Każdy koncert dla fana rocka to fajna rzecz, ale nie każdy pozostaje na zawsze. Ten pozostanie.

Dla mnie bomba, kto nie był ten trąba - ze szczególną dedykacją dla Wojtka ;-)

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: AC/DC w Europie - Praga (Czechy), 22.05.2016
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 23, 2016, 10:30:09 pm »
0
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Tracii Guns i Teddy Andreadis uczestnikami Rock N' Roll Fantasy Camp 2016

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3178
Ostatnia wiadomość Marca 30, 2016, 05:57:17 pm
wysłana przez Zqyx