Autor Wątek: Jak ich dorwać? Przed lub po koncercie .  (Przeczytany 84646 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline VICTORY-OR-DEATH

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +28
Odp: Jak ich dorwać? Przed lub po koncercie .
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwca 23, 2017, 01:14:17 pm »
0
Axl potrafil cala eurppejska trase z ac/dc regularnie przesmigac w 1 koszulce... a ta fota niby z pl, to fake, bo to Londyn... trollujesz, trollujesz... 2 godz przed koncertem, to troche slabo... axl jako glowna gwiazda jedzie 2h przed koncertem... wez kup sobie gc ee, a przed stadionem stoja w kolejce z numerkami od 6,8,9 rano... jedna babka spala pod bramka noc wczesniej... nawet numerowane miejsca siedzace nie gwarantuja niczego... wiadomo, co sie dzialo... wiec chyba nie tak spokojnie mozna dojechac.... moja wypowiedz jest racjonalna, bo w momencie wyjscia axla z hotelu posiadacze biletow sa juz dawno na stadionie, no chyba, ze nie idziesz na koncert, bo wiekszosc tych osob nie jechala na koncert... ps proponuje sie troche przyjzec uzytkownikowi backstagegigs! Kolego jestes tu raptem kilka dni, masz 3 posty... pamietam, co tu wczesniej napisales. Z poczatku moze troche wzialem to pod uwage. Pozniej cie troche hejtowali. Z poczatku myslalem, ze nawet troche nie slusznie ale z czasem zmienilem zdanie. Oglaszasz sie na forum, mowisz, ze znasz szczegoly przybycia i pobytu zespolu w pl i mozesz je ujawnic... ale tak naprawde twoje imformacje byly zludne odnosnie tego odrzutowca, kameralnego, niesieciowego hotelu, srodowego zwiedzania starowki itp. nie bede dalej wymienial... sam mi na pw napisales, ze mysle, ze jestem kozak, bo jade samochodem za busem z axlem z lotniska...pytales, czy sadze, ze zdobede autograf jak pod hotel przyjdzie 300osob, piszac to na forum... wywnioskowalem, ze chodzi ci wlasnie o to, zeby jak najmniej osob cos wiedzialo... tylko, ze ja opisuje na forum, co mialo miejce bez podawania konkretych infornacj w przeciwienstwie do ciebie, bo ty cos wiesz, ale podajesz ludzia zludne informacje. Jak nie chcesz, nie podawaj konkretow na forum publicznym, jak ja, a nie wprowadzasz niepotrzebnie ludzi w bląd siejac zament.  Teraz, jak jest musztarda, to latwo napisac autentyczne konkrety... tak, jak ktos wczesniej napisal kolega cos wie, moze ma dojscie, chce rozglosu? Ale uwaga niczego pomocnego sie od tego pana nie dowiecie... Dlaczego ostatnio axl zawiesil rozdawanie autografow? Zeby ktos obcy na tym nie zarabial... kolega backstagegigs juz tak zaistnial, ze oferuje uzytkownikom forum na pw zrobienie sobie zdjecia z axlem min. w Pradze 4lipca za 2 000zl... takich dzieci, ktorzy podaja swoj nr tel.  na forum, oferujac zaplate za zdjecie a axlem nie brakuje...  :facepalm:  jak mozna brac kase za cos takiego... przeciez ta kase nie trafi do axla. Ciekawe czy wystawiasz paragon, bo bez tego nie ma zadnej gwarancji i podstaw do zwrotu kasy... nie ma zadnej gwarancji, bo nikt z zespolu i mangamentu nie bawi sie w umawianie sie na zdjecia, tym bardziej takie dziadostwo neguje... to jest czysty ryzyk fizyk. Moze ktos wykozystuje dojscie, ryzykujac i chce jeszcze na tym zarobic... kolego nie zamierzaj mnie pouczac, bo jestem tu kilkanascie lat i widze, co wypisujesz tutaj i do ludzi na pw. Przestrzegam was, bo dzieci naciagaczy, ktorzy maja jakies zrodlo imformacji nie brakuje! Ps wolalbym wydac te 2 000zl na podroz i hotel w danym miescie, dzialajac na wlasna reke, niz pielegnowac nie powiem, co... pozdrawiam...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2017, 02:37:16 pm wysłana przez VICTORY-OR-DEATH »

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Jak ich dorwać? Przed lub po koncercie .
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwca 23, 2017, 03:17:27 pm »
0
Axl nie zmienia koszulki?

a nie wpadliscie na to ze moze miec po kilka takich samych?
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline artbledo

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 667
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +3
Odp: Jak ich dorwać? Przed lub po koncercie .
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwca 23, 2017, 05:21:53 pm »
0
2 fota jest zrobiona w Polsce ale to akurat zapewne w dniu koncertu - przed koncertem. Tzn. Jesli masz bilet na koncert, zapomnij o tym w tym samym dniu... Pierwsza fota i wogole ta info, to jakis fake, nie jest z Polski tylko raczej z Londynu. Zobaczcie jaki jest tam dach stadionu, a jaki w Gdansku (żółty)...

Przecież to są praktycznie dwie fotki wykonane w tym samym miejscu , najprawdopodobniej w Sopocie, przed wyjazdem na koncert. Axl jest identycznie ubrany, jest też czarny samochód , budynek (hotel ?) jest podobny na obydwu zdjęciach i co ciekawe jest taka sama słoneczna pogoda. I taka pogoda była 20.06.2017 w Sopocie i w Gdańsku. Ja nawet byłem w Sopocie tego dnia o godz. 11, 12 przed koncertem i byłem bardzo blisko Sheratona , na plaży niedaleko molo obok ogrodzonego miejsca dla gości hotelu Sheraton. Nawet nie wiedziałem że Gunsi są w tym hotelu i chyba w Grandzie , który jest niedaleko Sheratona. Nie wiedziałem bo byłem po podróży pociągiem ze Szczecina do Gdańska ale wysiadłem już w Sopocie żeby przed koncertem odpocząć sobie na plaży i nie chciało mi się zajrzeć na forum. Gdybym wiedział to bym oczywiście podszedł w okolice hotelu i zobaczył jaka jest sytuacja.
A jako ciekawostkę to mogę napisać że udało mnie się nieświadomie odgadnąć  gdzie Gunsi będą nocować. Dzień czy dwa przed koncertem na forumowym shoutboxie @RademonPoland jak zawsze zapytał "czy ktoś wie gdzie będzie spal Axl ?" , a ja mu odpisałem że  "w Sopocie na plaży ;) "
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2017, 10:34:04 pm wysłana przez artbledo »
Gn'Ration ! 

Offline VICTORY-OR-DEATH

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +28
Odp: Jak ich dorwać? Przed lub po koncercie .
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwca 23, 2017, 06:06:41 pm »
0
Byc moze. Moze faktycznie sie nie przyjzalem... ale obydwie z pod hotelu a nie stadionu jak pisali...

Offline rademon

  • Patience
  • Wiadomości: 20
  • Respect: 0
Odp: Jak ich dorwać? Przed lub po koncercie .
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwca 24, 2017, 04:01:37 am »
0
Ja na serio zapłacę 2000zl za zdjęcie, jednak po jego wykonaniu moim aparatem. Wymiana z ręki do ręki. Inaczej nie ma mowy, nie dam się naciągnąć.
Aaa i jeszcze jedno. Znamy się osobiście i raczej wiesz, że "dzieckiem" to ja raczej od jakiegoś czasu nie jestem.
Potrzebuję zdjęcie do książki, a nie w celach prywatnych.

Offline VICTORY-OR-DEATH

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +28
Odp: Jak ich dorwać? Przed lub po koncercie .
« Odpowiedź #110 dnia: Lipca 02, 2017, 12:42:31 am »
0
Ja na serio zapłacę 2000zl za zdjęcie, jednak po jego wykonaniu moim aparatem. Wymiana z ręki do ręki. Inaczej nie ma mowy, nie dam się naciągnąć.
Aaa i jeszcze jedno. Znamy się osobiście i raczej wiesz, że "dzieckiem" to ja raczej od jakiegoś czasu nie jestem.
Potrzebuję zdjęcie do książki, a nie w celach prywatnych.

Faktycznie, nie skojarzyłem Cię z tym profilem... dużo jest tu osób... nie nawiązywałem tylko do Ciebie... ku przestrodze...

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2017, 06:12:09 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Praca na koncercie

Zaczęty przez Eisen

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 23372
Ostatnia wiadomość Czerwca 28, 2017, 09:30:24 am
wysłana przez Strrzyga