Autor Wątek: Wielka prośba do wszystkich (zbieramnagunsnroses)  (Przeczytany 7496 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline spyro

  • Patience
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie nie naśladuje sztuki - naśladuje telewizję.
  • Respect: 0
Wielka prośba do wszystkich (zbieramnagunsnroses)
« dnia: Września 17, 2010, 09:32:49 am »
0
Witam serdecznie,
jestem nowym użytkownikiem tego forum i zdaje sobie sprawę z tego, że mogę być dla Was niewiarygodny mimo wszystko proszę wejdzcie na tą strone http://www.zbieramnagunsnroses.jandb.com.pl/ i pomóżcie jeśli możecie...


--

sprzedam też koszulkę, jeśli by ktoś kupił to pomniejszyło by to koszty biletów, więc sprzedaję:
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2010, 10:15:52 am wysłana przez spyro »
słowa niewypowiedziane są kwiatami ciszy, w 5/10/15 w wielkim czarnym kółku napis czułość. chyba pomyliłem światy

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Wielka prośba do wszystkich (zbieramnagunsnroses)
« Odpowiedź #1 dnia: Września 17, 2010, 09:47:15 am »
0
 :???:

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Wielka prośba do wszystkich (zbieramnagunsnroses)
« Odpowiedź #2 dnia: Września 17, 2010, 02:14:37 pm »
0
wpłaciłem, powodzenia!

Offline spyro

  • Patience
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie nie naśladuje sztuki - naśladuje telewizję.
  • Respect: 0
Odp: Wielka prośba do wszystkich (zbieramnagunsnroses)
« Odpowiedź #3 dnia: Września 17, 2010, 03:29:52 pm »
0
wpłaciłem, powodzenia!

dzięki !
słowa niewypowiedziane są kwiatami ciszy, w 5/10/15 w wielkim czarnym kółku napis czułość. chyba pomyliłem światy

Offline Garfield

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 332
  • Respect: +12
    • http://
Odp: Wielka prośba do wszystkich (zbieramnagunsnroses)
« Odpowiedź #4 dnia: Września 17, 2010, 06:00:05 pm »
0
A może byś tak podał imię i nazwisko? Bo to pole jest wymagane przy robieniu przelewu!  :D

Offline Undercover

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 435
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +44
Odp: Wielka prośba do wszystkich (zbieramnagunsnroses)
« Odpowiedź #5 dnia: Września 17, 2010, 06:37:03 pm »
0
Za mily wierszyk zwiazany z Guns N Roses w poniedzialek rowniez przeleje jakas kwote :)
Nie duza ale zawsze bedziesz blizej niz dalej :)

Offline spyro

  • Patience
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie nie naśladuje sztuki - naśladuje telewizję.
  • Respect: 0
Odp: Wielka prośba do wszystkich (zbieramnagunsnroses)
« Odpowiedź #6 dnia: Września 17, 2010, 08:37:45 pm »
0
A może byś tak podał imię i nazwisko? Bo to pole jest wymagane przy robieniu przelewu!  :D

można tam wpisać cokolwiek i przelew dojdzie ;)
a nie chce tak w internecie upubliczniac swoich pełnych danych bo wiesz to internet...

dzięki !
Za mily wierszyk zwiazany z Guns N Roses w poniedzialek rowniez przeleje jakas kwote :)
Nie duza ale zawsze bedziesz blizej niz dalej :)

ok ! ;*

hmm ciekawe czy się uda uzbierać do koncertu...
ma ktoś może jakiś pomysł jak mogę dotrzeć z tą moją prośbą to większej liczby osób fanów GnR ?
hm spróbuje w jakis sposób puścic to w internet, a byłaby możliwość wysłania takiej wiadomości z moją prośbą do każdego użytkownika tego forum ?

obiecuje kiedyś Wam się odwdzięcze za pomoc !
słowa niewypowiedziane są kwiatami ciszy, w 5/10/15 w wielkim czarnym kółku napis czułość. chyba pomyliłem światy

Offline Andyvdm

  • Patience
  • Wiadomości: 12
  • Respect: 0
Odp: Wielka prośba do wszystkich (zbieramnagunsnroses)
« Odpowiedź #7 dnia: Września 17, 2010, 10:13:40 pm »
0
Cytuj
można tam wpisać cokolwiek i przelew dojdzie
a nie chce tak w internecie upubliczniac swoich pełnych danych bo wiesz to internet...

Oczekujesz od ludzi zaufania, a w zamian nie chcesz podać nawet danych osobowych :o (Ty dane wpłacających przy przelewach zobaczysz  :facepalm:)


trochę to trąci mi żebractwem  :ph34r: Posprzedawaj coś na allegro, albo nie wiem.. pożycz od rodziny  :lol:
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2010, 10:24:24 pm wysłana przez Andyvdm »

Offline spyro

  • Patience
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie nie naśladuje sztuki - naśladuje telewizję.
  • Respect: 0
Odp: Wielka prośba do wszystkich (zbieramnagunsnroses)
« Odpowiedź #8 dnia: Września 17, 2010, 11:20:59 pm »
0
Cytuj
można tam wpisać cokolwiek i przelew dojdzie
a nie chce tak w internecie upubliczniac swoich pełnych danych bo wiesz to internet...

Oczekujesz od ludzi zaufania, a w zamian nie chcesz podać nawet danych osobowych :o (Ty dane wpłacających przy przelewach zobaczysz  :facepalm:)


trochę to trąci mi żebractwem  :ph34r: Posprzedawaj coś na allegro, albo nie wiem.. pożycz od rodziny  :lol:

ok mogę dane na priva wysylac, jesli ktos potrzebuje niech napisze i mu wysle, nie ma problemu...
skoro uważasz, że to żebractwo to ok, każdy może mieć swoje zdanie na ten temat
słowa niewypowiedziane są kwiatami ciszy, w 5/10/15 w wielkim czarnym kółku napis czułość. chyba pomyliłem światy

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Wielka prośba do wszystkich (zbieramnagunsnroses)
« Odpowiedź #9 dnia: Września 18, 2010, 04:17:41 pm »
0
ja Tobie życzę powodzenia. Nie wpłacę jednak pieniędzy. Jest kilka powodów. Mogłeś zacząć zbierać wcześniej. O koncercie było wiadomo już w lipcu a nawet chyba w czerwcu, więc spokojnie mogłeś pójść do jakiejś sezonowej pracy(zbierać jabłka, truskawki, albo co innego) Mogłeś też zbierać puszki i złom. Jak byłem w liceum to w ten sposób uzbierałem na kilka rzeczy... troszkę to dziwne, że liczysz na łaskę innych... kurde. a może ja pozbieram tak pieniądze na koncerty, na które chciałbym pojechać... nie będzie Ci wstyd przed dziewczyną, że wyżebrałeś kasę na bilety u obcych ludzi?? nie zapomnij też o kosztach podróży...
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Wielka prośba do wszystkich (zbieramnagunsnroses)
« Odpowiedź #10 dnia: Września 18, 2010, 05:01:04 pm »
0
ja Tobie życzę powodzenia. Nie wpłacę jednak pieniędzy. Jest kilka powodów. Mogłeś zacząć zbierać wcześniej. O koncercie było wiadomo już w lipcu a nawet chyba w czerwcu, więc spokojnie mogłeś pójść do jakiejś sezonowej pracy(zbierać jabłka, truskawki, albo co innego) Mogłeś też zbierać puszki i złom. Jak byłem w liceum to w ten sposób uzbierałem na kilka rzeczy... troszkę to dziwne, że liczysz na łaskę innych... kurde. a może ja pozbieram tak pieniądze na koncerty, na które chciałbym pojechać... nie będzie Ci wstyd przed dziewczyną, że wyżebrałeś kasę na bilety u obcych ludzi?? nie zapomnij też o kosztach podróży...

Nic dodać, nic ująć. Mam takie samo zadnie na ten temat. Ja się kieruję zasadą: nie uzbierałem, nie zapracowałem, nie zaoszczędziłem = nie jestem wart przyjemności, na którą mam największą chęć....

Offline Akilis

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 320
  • Płeć: Kobieta
  • I nagle serce zwalnia i nie dzieje się nic
  • Respect: +20
Odp: Wielka prośba do wszystkich (zbieramnagunsnroses)
« Odpowiedź #11 dnia: Września 19, 2010, 12:20:45 am »
0
W sumie racja... życzę Ci zobaczenia jeszcze niejednego koncertu, ale najpierw uzbieraj na nie kasę. Ja kupiłam bilet za pieniądze ze stażu...

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Wielka prośba do wszystkich (zbieramnagunsnroses)
« Odpowiedź #12 dnia: Września 19, 2010, 02:20:53 pm »
0
Dokładnie. Trzeba było wcześniej myśleć. Ja kasę na koncert uzbierałem wykładając towary w Tesco  :rolleyes:

Offline marian_brando

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +13
Odp: Wielka prośba do wszystkich (zbieramnagunsnroses)
« Odpowiedź #13 dnia: Września 19, 2010, 06:48:23 pm »
0
troszkę kolego za późno się obudziłeś. Jest naprawdę dużo możliwości zarabiania pieniędzy. Możesz posprzątac komórkę i sprzedac złom (jak ja), mamy wysyp grzybów (dziennie spokojnie 60 zł można zarobic) tak więc sam widzisz

Offline NIKITA

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Respect: -3
Odp: Wielka prośba do wszystkich (zbieramnagunsnroses)
« Odpowiedź #14 dnia: Września 26, 2010, 01:25:38 am »
0
A ja bym wpłaciła ale za późno przeczytałam apel. Wszystjkim kórzy słuchaja podobnej muzy jak ja pomagam....